Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem sa nasledstvom

3 posters

Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Problem sa nasledstvom

Počalji  Lenka71 Ned Jul 19, 2015 1:40 pm

Pozdrav. Ja imam problem.Imam zemlju, nasledjenu od majke. Da li cu u skorije vreme naci nacina da kupim put do zemlje da bih je mogla prodati? U teskoj sam situaciji, skolujem decu i radim tezak posao iako imam problema sa zdravljem jer nemam drugog izbora. Molim vas pokazite mi sta da radim za malo bolju buducnost.. Unapred zahvalna


Poslednji put izmenio Lenka71 dana Pet Sep 11, 2015 12:58 pm, izmenio ukupno 2 puta

Lenka71

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  Lenka71 Pon Avg 17, 2015 7:38 pm


Lenka71

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  Lenka71 Pet Sep 11, 2015 12:56 pm

Moze li mi neko odgovoriti kako mi je postavljeno polje nasledstva i hocu li uskoro imati uspeha u prodaji? Mnogo je mi je vazno, bila bih jako zahvalna.

Lenka71

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  logos Pet Sep 11, 2015 2:22 pm

IV kuća predstavlja nekretnine pa i zemlju, vladar je Saturn koji se nalazi u VIII kući (nasleđe) u znaku Bika (obradiva zemlja) pa bi to moglo biti na nekom brdu teško pristupačno (Saturn). Saturn je u neugodnom kvadratu sa svojim vladarom Venerom što može ukazivati na teškoće oko obrađivanja te zemlje. Venera je u kvadratu sa vladarem III kuće (komšije) Jupiterom (pravo, stavovi, veliko) koji je u konjunkciji sa Neptunom (izolacija, nekomuniciranje) u II kući (novac, vrednosti) što može ukazivati da bi možda pristao na veće pare (Jupiter) i da za manje pare ne želi da razgovara (Neptun). Jupiter je u skladnom trigonu sa Suncem (osoba od autoriteta) iz VI kuće (posao, kolega) pa bi možda vredelo pokušati preko nekog autoritativnog kolege pokušati nešto uraditi. Sunce je u opoziciji sa Plutonom iz XII kuće pa tu može biti i malo ucenjivanja (Pluton) i zakulisnih radnji (XII kuća) jer je Pluton u povoljnim aspektima sa Jupiterom (komšija) i Neptunom (sekstil) i Saturnom (nasleđena zemlja)(trigon). Pluton je i u inkonjunkciji (prilagođavanja) sa Merkurom (put) iz VII kuće (diplomatija) pa bi možda moglo doći do dogovora (VII kuća) i to možda sa nekom ženskom osobom (Merkur u konjunkciji sa Mesecom - žena).

Ti jesi u podznaku Vaga (diplomatija, dogovor) ali ti je na Asc (ti) Uran (svađa, ishitreno, bes) koji je u opoziciji sa Suncem (ti) iz znaka Ovna (agresivnost, akcija, borba) koje je u konjunkciji sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja ne zarasta) pa nije dobro da ideš direktno (Ovan) u pregovore (Sunce na 7° koji je stepen Vage i VII kuće).

Tranzitni Uran ti je u VII kući i u opoziciji sa tvojim Asc i natalnim Uranom i to nije povoljno. Nije povoljno ni što je tranzitni Neptun u inkonjunkciji sa Asc i Uranom ali je tranzitni Saturn (nasleđena zemlja) blizu natalnog Jupitera i tranzitni Pluton sa vrha IV kuće (zemlja) u trigonu sa natalnim Saturnom iz VIII kuće pa bi možda vredelo nešto u tom smislu pokušati, ako već nisi do sada ništa pokušala.

Zašto ne pokušati komšiji prodati zemlju?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Eh taj Saturn u Biku

Počalji  Katja_MNE Ned Sep 13, 2015 2:27 pm

Logos... dala si dobro pojasnjenje.
Ja bih uz ovo, (citat): "Jupiter je u skladnom trigonu sa Suncem (osoba od autoriteta) iz VI kuće (posao, kolega) pa bi možda vredelo pokušati preko nekog autoritativnog kolege pokušati nešto uraditi".  - dodala da 6.polje predstavlja i bliznje rodjake, jer je seto polje trece (brat/sestra) od cetvrtog polja (majka), pa ako  Lenka ima ujaka ili tetku - mozda bas oznacava njihovu pomoc (radi se o nasledju po majci). A Sunce u njenom natalu je vl. 11.polja - prijatelji...

Gledam Lenkinu natalnu i pronalazim brojne slicnosti sa svojom kartom jer takodje imam goleme probleme sa nasledjem.
Izgleda je ovaj Saturn u Biku (za generaciju 70. i 71. godiste) kljucno obojio problem sa nekretninama.
I meni je Saturn u Biku u kvadratu s Venerom (dispozitorom), ali moj problem nije oko puta (prilaza), vec uopste dobiti (vec 20 godina od smrti oca)  sta mi zakonski pripada. Saturn je na vrhu 3.polja pa otpor prema diobi ima moj brat. A tek na sudu  se desavaju godinama nevjerovatne stvari:  Uran u Vagi - u 7.polju  u kvadratu s stelijumom u Raku (dom). Rolling Eyes
Katja_MNE
Katja_MNE

Broj poruka : 11
Локација : Montenegro
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  Lenka71 Ned Sep 13, 2015 8:29 pm

Hvala vam na detaljnom objasnjenju. Ukazali ste mi na neke stvari, pa cu pokusati u tom pravcu da delujem.

Lenka71

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re:Problem sa nasledstvom

Počalji  Lenka71 Pon Jul 17, 2017 12:36 pm

Pozdrav. Put je rešen. Možete li mi pogledati hoću li imati uspeha u prodaji i kada? Uz to, u rodnom listu mi piše vreme rođenja 18 i 20, tako da Jupiter nije u 3, nego u 2. polju.
Nova karta http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2at;nhor=1;cid=br6filevPb5Tr-u1500283243

Lenka71

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  logos Pon Jul 17, 2017 10:33 pm

Lenka71 ::Pozdrav. Put je rešen. Možete li mi pogledati hoću li imati uspeha u prodaji i kada? Uz to, u rodnom listu mi piše vreme rođenja 18 i 20, tako da Jupiter nije u 3, nego u 2. polju.

Vladar IV kuće (nekretnine, zemlja) je Jaturn (teškoće, problemi, dugotrajno) i trenutno je u tranzitu kroz III kuću (pregovori, komšije) u znaku Strelca (inostranstvo, gastarbajteri) pa bi bilo dobro do kraja ove godine naći nekog kupca ko radi ili živi u inostranstvu jer će od posle Saturn ući u znak Jarca i verovatno bi to bilo teže mada ne i nemoguće, verovatno bi se to oteglo.

Inače, za oba vremena rođenja Jupiter je u II kući, tj. nije u III.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Problem sa nasledstvom Empty Re: Problem sa nasledstvom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu