Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta će biti s'kućom ?

2 posters

Ići dole

Šta će biti s'kućom ?  Empty Šta će biti s'kućom ?

Počalji  Lama Uto Nov 10, 2015 2:26 pm

Pozdrav od sludjene plavuše !
Iako bih volela da su mi prioritet ljubav,brak,deca itd.to kod mene pada u drugi plan,čuj mene plan - nema tu planova-jer mi je finasijsko-stambeni prvi i najveći problem.A i zdravlje je počelo da se ,,otima".
Moja porodica i ja imamo stambeni kredit i potpuno zapetljanju pravnu situaciju nad valsništvom stana (to bi trebalo da bude majka,ali stan je bio pod susdskim sporom kao stan solidarnosti,pa je sad sve konfuzno).Naime, otkupili smo ga pod ne baš najjasnijim okolnostima.Interesuje me dakle budućnost tj. da li ima naznaka, aspekata da ću imati većih problema oko :
1. Stambenog pitanja ( da li da angažujemo advokata,sudjenje,ugovori, koliko će se to otezati...)
2.Da li će mi se (nekim čudom) pojačati finasijska situacija ? (Neki vanredni dobici,loto Smile )
3. I naravno kakve su mi zdravstvene prilike ? Već mi hormoni divljaju,nesenice krenule,lepota jedna neopisiva,prevremeni klimaks u najavi.
Naravno da odgovori mogu i  u pp.
Hvala, Bog vam dao svega....
[img]http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_03_anonymous.40641.41826.gif&res=63[/im
A ako se sličica natalne ne vidi evo i datum : 26.09.1978.;22:10h,Beograd

Lama

Broj poruka : 2
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta će biti s'kućom ?  Empty Re: Šta će biti s'kućom ?

Počalji  logos Ned Nov 15, 2015 4:01 pm

Lama ::Pozdrav od sludjene plavuše !
Iako bih volela da su mi prioritet ljubav,brak,deca itd.to kod mene pada u drugi plan,čuj mene plan - nema tu planova-jer mi je finasijsko-stambeni prvi i najveći problem.A i zdravlje je počelo da se ,,otima".
Moja porodica i ja imamo stambeni kredit i potpuno zapetljanju pravnu situaciju nad valsništvom stana (to bi trebalo da bude majka,ali stan je bio pod susdskim sporom kao stan solidarnosti,pa je sad sve konfuzno).Naime, otkupili smo ga pod ne baš najjasnijim okolnostima.Interesuje me dakle budućnost tj. da li ima naznaka, aspekata da ću imati većih problema oko :
1. Stambenog pitanja ( da li da angažujemo advokata,sudjenje,ugovori, koliko će se to otezati...)
2.Da li će mi se (nekim čudom) pojačati finasijska situacija ? (Neki vanredni dobici,loto Smile )
3. I naravno kakve su mi zdravstvene prilike ? Već mi hormoni divljaju,nesenice krenule,lepota jedna neopisiva,prevremeni klimaks u najavi.
Naravno da odgovori mogu i  u pp.
Hvala, Bog vam dao svega....
[img]http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_03_anonymous.40641.41826.gif&res=63[/im<br />A ako se sličica natalne ne vidi evo i datum : 26.09.1978.;22:10h,Beograd[/img]

Šta će biti s'kućom ?  1044800

Stan, kuća i nekretnine su u simbolici IV kuće. Vladar je Merkur koji je u konjunkciji sa lošim Suncem (u znaku svoga pada) u znaku Vage (sporovi, suđenja) u IV kući (stan, kuća, porodica). Merkur (“spaljen”) i Sunce (osoba), a preko njih i Severni čvor (teži put do uspeha), su u napetom aspektu kvadrata sa Asc (osoba) što ukazuje da je potrebno boriti se i uložiti velike napore (aspekti lvadrata) lično (Asc) da bi se postogao uspeh (Severni čvor). Sunce i Merkur su u aspektu inkonjunkcije (velika prilagođavanja) sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) iz XI kuće (prijatelji) i znaka Bika (novac) što može značiti ili mogućnost davanja novca nekom prijatelju da se nešto uradi (Chiron u sekstilu sa Asc) ili pomoć dobrostojećeg prijatelja. Merkur i Sunce su, takođe, i u trigonu sa Saturnom (teškoće, problemi) koji vlada VII kućom (sporovi, suđenja) pa tako Chiron, Saturn i Asc obrazuju povoljan bisekstil sa fokusom na Asc što se može shvatiti kao dug težak sudski proces (Saturn vladar VII kuće – sudski proces) koji se uz pomoć imućnog prijatelja (Chiron iz XI kuće u znaku Bika) može povoljno rešiti po osobu (Saturn i Chiron u povoljnim sekstilima sa Asc – osoba). Ovde na problem može ukazivati Saturn u kvadratu sa Neptunom (zablude, nejasnoće, izgubljeno, skriveno, lažno, pogrešno) iz znaka Strelca (stavovi, ubeđenja, pravo) što se može razumeti da se nešto ili krije ili namerno ili pogrešno tumači (Neptun) od nekih pravnika (Neptun u Strelcu). Trenutno je tranzitni Neptun u opoziciji sa natalnim Saturnom a uskoro će i tranzitni Saturn biti na natalnom Neptunu pa to može ukazivati na teškoće u rešavanju ovog problema koji mogu potrajati svakako do polovine 2017. godine. Na slično ukazuje i dugi tranzit Plutona (stradanje i regeneracija) kroz VII kuću (sudski proces) u znaka Jarca (brige, teškoće, problemi, otezanje).

Natalno postoji sklonost ka lutriji i mogućnost nekog dobitka koji bi imao veze sa rešavnjem problema stana jer je natalna konjunkcija Jupitera (sreća, veće pare) i Meseca (vladar Asc – osoba) u II kući (novac, vrednosti) u znaku Lava (važno, značajno, zabavne igre) u sekstilu (povoljan aspect) sa konjunkcijom Merkura (vladar IV kuće, kuća, stan) i slabog (u padu) Sunca (osoba) ali kvadrati Jupitera i Meseca sa Chironom i jakim Marsom iz znaka Škorpije ukazuju da je realnije te pare zaraditi (Mars) ili se, pak, odlučiti za kredite (Mars u Škorpiji - tuđe pare, krediti) jer lutrija neće moći rešiti brige i probleme (Chiron) uprkos sekstilu Chirona sa Asc koji ukazuje na povoljnost toga.

Natalni stelijum (konjunkcija tri ili više planeta) Marsa (testosteron), Venere (estrogen i progesteron) i Urana (burno, iznenadno, nekontrolisano, velike oscilacije) iz znaka Škorpije (lekarske intervencije, genitalije) i V kuće (ljubav, zabavljanje) u kvadratu sa konjunkcijom Jupitera (uvećano, hiper, jetra) i Meseca (psiha, emocije, grudi, jajnici) iz znaka Lava (ljubav, zabavljanje, relaksacija) može ukazivati na periode nekontrolisanog (Uran) rada hormona i do njihovog uvećanja koje može biti posledica problema u ljubavnim (V kuća) odnosima koji su bitni za normalne ritmove rada istih. Natalni kvadrat Saturna (brige, teškoće, deprimiranost) iz znaka Device (akutne bolesti) sa Neptunom (psiha) iz VI kuće (akutne bolesti) može simbolizovati na psihičke probleme usled tereta problema što, ako potraje i ako se problemi ne rešavaju blagovremeno, može izazvati deprimiranost koje postajemo svesni tek kada smo uveliko u njoj. Trenutno je tranzitni Saturn u VI kući (akutne bolesti) i u kvadratu sa svojim natalom a krajem sledeće godine će prelaziti preko natalnog Neptuna iz VI kuće pa valja probleme na vreme rešavati, pre svega svoj ljubavni život koji je u prethodnom dužem periodu bio na izazovima zbog tranzita Saturna kroz V kuću (ljubav, zabavljanje) i preko pomenutog stelijuma Urana, Marsa i Venere iz znaka Škorpije (telesni kontakti) i V kuće kada je moglo doći do problema u radu hormona (Mars i Venera)." Kotrolisati jetru jer je ceo znak Strelca u VI kući i voditi računa o hrani i njenoj količini (Jupiter je u II kući).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šta će biti s'kućom ?  Empty Od Lame

Počalji  Lama Pon Nov 16, 2015 4:58 pm

Hvala puno.Ovako to rade profesionalci Smile Nadam se iskreno pozitivnom rešenju situacije. Kao i hrabrosti i strpljenju dok se sve to ne završi.
Da smo u kafani poslala bih klopu i piće za sto !

Lama

Broj poruka : 2
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šta će biti s'kućom ?  Empty Re: Šta će biti s'kućom ?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu