Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne zelim biti Direktor :)

2 posters

Ići dole

Ne zelim biti Direktor :) Empty Ne zelim biti Direktor :)

Počalji  beti66 Sub Maj 30, 2009 12:24 pm

Postovani,
Ovo je mozda cudno pitanje , ali eto da pitamo zvezde sta kazu na to..Evo vec dve godine radim na rakovodnom mestu , ali se nikako ne pronalazim u sve to .JA sam Rak , meni ne imponira ni funkcija , niti podredzenost ljudi oko mene ...I naravno trazim novi posao...Mozete li mi reci postoje li dobri aspekti za promenu uskoro?
Bila bih zahvalna za odgovor ..
Moja natalna karta
http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp=ack;cid=3gofileVYqf62-u1243674163&lang=e&nhor=2

beti66

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ne zelim biti Direktor :) Empty Re: Ne zelim biti Direktor :)

Počalji  Astrotanja Sub Maj 30, 2009 12:56 pm

Beti66, dobro nam došla.!
ne samo da si ti Rak, već ti je Mesec u Devici, koji je skroman i ne teži siticanju, niti nametanju driugima. Tebi je bitan porodičan život, dom. Saturn u 10. ne retko dovodi do uzdizanja,nije dobar ni za politiku, jer ume da uzdigne, pa da sruši. Tebi je izražena 12. kuća, a ona teži samoći, da se bude na neki način neprimetan, ili da se radi nešto u pozadini.
Promene bi trbeale ubrzo da uslede, ako je vreme rođenja tačno, tranzitni Uran je na Mc i on obično donosi nagle promene, iznendne obrte. Vl. tvoje 6. kuće Jupiter tranzitira osmom i u konjukciji je sa vladrom , Mc, u koju spadaju naše životne težne, ambicije. Ova konjukcija,bi mogla doneti podršku drugih u ostvarenju težnji, je ru 8. kući.
Kako dolazi tvoj rođendan dobro bi bilo postaviti solar za ovu godinu, jer će on pomoći da se uz tranzite jasnije asagleda šta će ti se događati u ovoj godini.
Naravno, da bi smo mogli da povežemo sa astrosimbolikom da nam napišeš koje je tvoje zanimanje. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu