Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekid iz vedra neba i savršena veza

2 posters

Ići dole

Prekid iz vedra neba i savršena veza Empty Prekid iz vedra neba i savršena veza

Počalji  etui17 Uto Jan 12, 2016 4:17 pm

dragi svi, molila bih vas za pomoc...
Nakon dosta neuspješnih veza upoznala sam njega, slagali smo se savršeno, stalno mi je govorio da se nikad s nekim tako Nije osjećao kao sa mnom... Slagali smo se, svaki dan bili zajedno i odjednom prekid... S njegove strane, da on ne moze da se mora fokusirat na karijeru, da me ne voli vise, a do dan prije mi ke govorio kako me voli svaki dan.
Ne znam cemu to, on je iz inozemstva, živi ovdje...
Vezu smo počeli sredinom 9.mjeseca 2015.godine, a prekinuo je sa mnom 27.12.2015.godine.
Molila bih vas bilo koga ako moze pogledati i pokušati mi razjasniti zasto je do toga doslo i vidi li se kakvog pomaka ...
Ne mogu zaljepiti naše natalne karte ali moj datum je: 17.6,1990. Vinkovci u 02,00 h u noci.
A on 06.06.1991. Split, u 00,35 u noci.
Puno vam hvala tko god nađe vremena.

etui17

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prekid iz vedra neba i savršena veza Empty Re: Prekid iz vedra neba i savršena veza

Počalji  etui17 Sre Jan 13, 2016 11:20 pm

Molim vas, bilo tko...

etui17

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prekid iz vedra neba i savršena veza Empty Re: Prekid iz vedra neba i savršena veza

Počalji  etui17 Čet Jan 28, 2016 3:40 pm

Prekjučer smo se vidjeli napokon 1.puta, poljubili smo se, on mi je rekao da nije dovoljno stabilan za vezu... Jel se to vidi u njegovoj karti? Hoce li se to promjeniti i zasto odjednom to?

etui17

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

Prekid iz vedra neba i savršena veza Empty Re: Prekid iz vedra neba i savršena veza

Počalji  logos Čet Feb 04, 2016 3:29 pm

etui17 ::dragi svi, molila bih vas za pomoc...
Nakon dosta neuspješnih veza upoznala sam njega, slagali smo se savršeno, stalno mi je govorio da se nikad s nekim tako Nije osjećao kao sa mnom... Slagali smo se, svaki dan bili zajedno i odjednom prekid... S njegove strane, da on ne moze da se mora fokusirat na karijeru, da me ne voli vise, a do dan prije mi ke govorio kako me voli svaki dan.
Ne znam cemu to, on je iz inozemstva, živi ovdje...
Vezu smo počeli sredinom 9.mjeseca 2015.godine, a prekinuo je sa mnom 27.12.2015.godine.
Molila bih vas bilo koga ako moze pogledati i pokušati mi razjasniti zasto je do toga doslo i vidi li se kakvog pomaka ...
Ne mogu zaljepiti naše natalne karte ali moj datum je: 17.6,1990. Vinkovci u 02,00 h u noci.
A on 06.06.1991. Split, u 00,35 u noci.
Puno vam hvala tko god nađe vremena.

Natalna karta za Etui17:
Prekid iz vedra neba i savršena veza PYZPD5X

U tvom horoskopu vrh VII kuće (partneri, brak) je u znaku Vage (partneri, brak, neodlučnost), u njemu je Pluton (stradanje, regeneracija, magnetizam, telesni kontakt) na 15° (stepen Blizanaca – pričanje, verbalnost) znaka Škorpije (magnetizam, telesni kontakt), retrogradan (nešto što se ponavlja). Pluton je u opoziciji (suprotstavljenost) sa Venerom, vladarom VII kuće u kojoj se i nalazi, u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa svojim suvladarom i vladarom Asc (osoba) Marsom (akcija) koji je u konjunkciji sa Mesecom (emocije, psiha) u Ovnu u XII kući (skriveno, tajno, nejasno). Konjunkcija Marsa i Meseca je žižna tačka snažnog kardinalnog T-kvadrata u čiji sastav ulaze Jupiter (optimizam, stavovi, teoretisanje) kao vladar VIII kuće (telesni kontakti) i konjunkcija Urana (naglo, hirovito, slobode, prijateljstvo) vladara XI kuće (prijatelji) sa Neptunom (psiha, maglovito, nejasno, skriveno). Sve ovo uglavnom ukazuje orijentisanost na prijateljstvo u vezama i na probleme kada treba uspostaviti telesni kontakt, tj. "preći sa reči na dela”. To potvrđuje i sekstil Merkura, vladara III kuće (pričanje) sa Suncem (osoba, važnost, ugled) koje vlada V kućom (ljubav, zabavljanje). Pomenuta inkonjunkcija Marsa (vladar Asc) i Plutona (zajedno su vladari velikog dela VII kuće (partneri) ukazuje na potrebu velikog prilagođavanja jedno drugom sa obaveznom iskrenošću. Sa 7 planeta na istoku više si okrenuta sebi pa je potrebno da uložiš više napora da upoznaš druge ljude sa kojima dolaziš u kontakt. Mislim da imaš potencijal za tako nešto jer su dosta planeta u sedištu a jedna u egzaltaciji.

Natalna karta za partnera:
Prekid iz vedra neba i savršena veza 29127ol
U njegovom horoskopu Asc (on) je u znaku Vodolije (prijatelji, slobode, hirovitost, naglost, prekidi), na 23° (stepen Vodolije) a vladar Uran je u XI kući na 12° (stepen Riba) u konjunkciji sa Neptunom (samoća, izolacija, psiha, tajno, skriveno) može ukazivati na njegovu potrebu za slobodom i nekonvencionalnim ponašanjem koje drugima nije jasno. Uran i Neptun su u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Suncem (važnost, značaj) koje vlada VII kućom (partneri) pa on teži partnerima od značaja i ugleda ali da sa njima ponekad teže komunicira (Sunce u Blizancima). Moguće je da mu je karijera važna jer je vrh X kuće (status, karijera) u Strelcu a vladar Jupiter u VI kući (posao) i u povoljnom trigonu sa MC. Međutim, Jupiter je sa Venerom, Marsom (zajedno vladaju VIII kućom – telesni kontakti) i Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta) u stelijumu u VI kući (zdravstveni problemi) moguće je da on ima problema sa odnosom hormona (Venera – estrogen, Mars – testosteron) jer su Mars i Venera na bliskom rastojanju a tu je i Chiron koji može simbolizovati ozbiljnost situacije, pa sve to zajedno komplikuje telesne kontakte. Tome u prilog ide i bisekstil koga čine Pluton (suvladar VIII kuće, na samom njenom kraju) iz Škorpije (telesni kontakti), Mesec (vladar V kuće ljubavi i zabavljanja) iz I kuće (osoba) i znaka Riba (povlačenje, osama, skrivanje, nejasnoće) i konjunkcija Urana (vladar Asc) i Neptuna (drugi vladar I kuće) koja je žižna tačka bisekstila, pa je on sklon prekidima, povlaćenjem i skrivanjem u osami.

Dakle, oboje ste vrebalne osobe a da bi došlo do konkretnijeg zbližavanja potrebno je dosta međusobnih prilagođavanja, iskrenosti, razumevanja u opuštenijoj i, svakako, spontanijoj atmosferi.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prekid iz vedra neba i savršena veza Empty Re: Prekid iz vedra neba i savršena veza

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu