Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo bracni partner

2 posters

Ići dole

Samo bracni partner Empty Samo bracni partner

Počalji  Sejcam Pet Feb 03, 2017 1:50 am

Volela bih da mi neko pomogne da protumacim svoju natalnu kartu, tj. interesuje me bracni partner. Rodjena sam 07.08.1995. U 01 i 25 noću, u Novom Sadu. (Da li se uklapa muskarac koga sam upoznala na putovanju, druge vere je, zivi u drugoj drzavi, sada se dopisujemo?)

Sejcam

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Samo bracni partner Empty Re: Samo bracni partner

Počalji  logos Uto Feb 14, 2017 5:23 pm

Sejcam ::Volela bih da mi neko pomogne da protumacim svoju natalnu kartu, tj. interesuje me bracni partner. Rodjena sam 07.08.1995. U 01 i 25 noću, u Novom Sadu. (Da li se uklapa muskarac koga sam upoznala na putovanju, druge vere je, zivi u drugoj drzavi, sada se dopisujemo?)

Samo bracni partner 2m61wlh

Uklapa se. Vrh VII kuće (partneri, brak) je u znaku Strelca (inostranstvo, stranac) a vladar Jupiter (vera) je na 5° (stepen V kuće (ljubav, zabavljanje) istog znaka i u konjunkciji (bliskost) sa Plutonom (fatalno, magnetski) iz znaka Škorpije (muslimani, muslimanska država) pa je moguće da je on upravo odatle. Asc (osoba) je u znaku Blizanaca (komuniciranje, dopisivanje, putovanje) a vladar Merkur je u stelijumu sa Venerom (ljubav) i Suncem (osoba) u III kući (komuniciranje, dopisivanje, putovanje) u znaku Lava (prirodna V kuća - ljubav, zabavljanje, uživanje) a stelijum je u skladnom trigonu (povoljan aspekt) sa Mesecom (emocije) koji se nalazi na 21° (stepen IX kuće i znaka Strelca - inostranstvo, vera) i na vrhu VII kuće (partneri, brak) a koji je drugi vladar I kuće (osoba). Sve u svemu, trebalo bi da on taj koga si upoznala na putovanju (možda na letovanju - Merkur u znaku Lava) jer je i Mars (muškarac) u V kući (letovanje, odmor), u znaku Vage (partneri) i u sekstilu (povoljan aspekt) sa Venerom i Suncem iz III kuće (putovanje) i znaka Lava (odmor, uživanje) a on je suvladar znaka Škorpije koja obuhvata deo V i VI kuće.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu