Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

2 posters

Ići dole

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Empty Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

Počalji  Arlena Pet Maj 26, 2017 1:20 am

Pozdrav svima,

Interesuje me da li se iz moje natalne karte može videti išta pozitivno što se tiče mog ljubavnog života? Generalno, sebe smatram srećnom osobom, ali ovaj aspekt života mi je ravan nuli.

Do sada sam imala sve same promašaje - ili sam momke, sa kojima sam bila u vezi, nakon određenog vremena počela posmatrati kao drugove, ili su pravili budalu od mene. A i da ne pominjem scenario - svidi mi se, ponadam se, vidim ima devojku, povučem se.
Mislim da mi najviše problema prave aspekti: egzaktni kvadrat Sunca i Marsa, konjukcija Meseca i Saturna, i egzaktni trigon retrogradne Venere i stacionarno-direktnog Saturna. Nešto mi to sve govori da ću gospodina pravog čekati još deceniju, ako ga uopšte i bude. Ne bih baš da pravim decu jako kasno... Embarassed

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Astro_11
Arlena
Arlena

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Empty Re: Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

Počalji  logos Uto Maj 30, 2017 9:40 am

.


Poslednji izmenio logos dana Uto Maj 30, 2017 2:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Empty Re: Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

Počalji  Arlena Uto Maj 30, 2017 11:34 am

Slažem se da je svakome potrebno da radi na sebi, ali nemojmo mešati astrologiju i pravoslavlje.
Arlena
Arlena

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Empty Re: Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

Počalji  logos Uto Maj 30, 2017 1:22 pm

.


Poslednji izmenio logos dana Uto Maj 30, 2017 2:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu... Empty Re: Da li ću ikada pronaći svoju srodnu dušu...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu