Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natal hirurga

4 posters

Ići dole

Natal hirurga Empty Natal hirurga

Počalji  Kriaraki Sre Avg 30, 2017 5:29 pm

Pozdrav svima, nova sam na forumu. :-) Obožavam astrologiju, sama učim ali naravno da sam jako daleko od astrologa. Probala sam da malo protumačim kartu jedne osobe, pa bi mi značila mala pomoć... Very Happy
Natal hirurga Astro_10

Kriaraki
Kriaraki

Broj poruka : 5
Godina : 45
Datum upisa : 30.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Kriaraki Sre Avg 30, 2017 5:48 pm

Rekla bih da mu ne cvetaju ruže u braku baš, ali da to drži za sebe...ovaj Mesec u 12 (ne pokazuje baš svoja osećanja) zadržava sve za sebe. Ono što me nateralo da mu čačkam po natalu je moje mišljenje da je švaler... :-) E sad...sama Venera u Strelcu je fićfirić, željna života, zabave, nestalna, vatrena....pa još u kvadratu sa Uranom...hmmm....teško da je veran jednoj... Very Happy
Kriaraki
Kriaraki

Broj poruka : 5
Godina : 45
Datum upisa : 30.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  gagica Pet Sep 01, 2017 9:06 am

Koji on To ima krst u natalu -kardinalni ,fiksni ili.....??¿??
gagica
gagica

Broj poruka : 22
Godina : 43
Локација : Doboj
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Astrotanja Pet Sep 01, 2017 1:58 pm

Šta vas  zanima  u vezi njega? Njegov intimni život, brak, koliko  primećujem.  On   sigurno  nema  srećan  brak, sa  Saturnom  u 7. u Ribama u kvadratu sa Venerom i  opoziciji  sa Uranom i Plutonom, ujedno  je  vladar  7. Neptun u  3 u konjukciji sa Merkurom, što  dovodi  do čudne komunikacije,  do  konfuzne,ali  i do mogućnosti neistina i laži u komunikaciji  sa  partnerkom. Međutim,  kako  su vladar  prve Merkur i sedme  Neptun u konjukciji, izmešu partnera  dolazi do  telepatske  veze, a  nekada  se razvije i razumevanje i opraštanje. Kako mu je Veneru u četvrtoj  on  voli  porodicu, ali  ima porodičnih poteškoće,  a  ima i probleme  porodične .  Nezadovoljstvo i tuga  kroz  brak,  moguće i bolesnu suprugu. Stalo  do porodice, sa Suncem  na prelazi  između  treće i čevrte  i  Venerom  u četvrtoj. Vladar četvrte  je  Jupiter  u Lavu  u 11.  To može  da  donese  da  prijatelji utiču  na porodicu, ili  ima prijateljske odnose  sa ukućanima.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  logos Ned Sep 03, 2017 11:42 am

Kriaraki ::Rekla bih da mu ne cvetaju ruže u braku baš, ali da to drži za sebe...ovaj Mesec u 12 (ne pokazuje baš svoja osećanja) zadržava sve za sebe.  Ono što me nateralo da mu čačkam po natalu je moje mišljenje da je švaler... :-)  E sad...sama Venera u Strelcu je fićfirić, željna života, zabave, nestalna, vatrena....pa još u kvadratu sa Uranom...hmmm....teško da je veran jednoj... Very Happy

Tranzitna Venera (ljubav, zaljubljenost, zabavljanje) je u njegovom horoskopu sada na natalnom Jupiteru (sreća) u znaku Lava (uživanje, benefit, zabava, vrhunsko, letovanje) u XI kući (društvo, prijatelji, klubovi) što može ukazivati da se sa nekom osobom provodi (provodio) negde na letovanju u nekom mondenskom mestu, da su hormoni i emocije proradile (tranzit Marsa /testosteron/ i Sunca preko natalnog Meseca sa početka XII kuće (tajno, daleko od javnosti). Verovatno je prijateljska veza prerasla u intimnu. Koja li je to osoba koju interesuje neki "fićfirić" i "švaler"? Obzirom da obožavaš astrologiju i da je sama učiš, mislim da ćeš uspeti jer si našla dobar primer i na dobrom si putu.

Trenutno je opozicija Neptuna i Sunca pa mašta radi svašta.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Kriaraki Ned Sep 03, 2017 8:50 pm

Astrotanja ::Šta vas  zanima  u vezi njega? Njegov intimni život, brak, koliko  primećujem.  On   sigurno  nema  srećan  brak, sa  Saturnom  u 7. u Ribama u kvadratu sa Venerom i  opoziciji  sa Uranom i Plutonom, ujedno  je  vladar  7. Neptun u  3 u konjukciji sa Merkurom, što  dovodi  do čudne komunikacije,  do  konfuzne,ali  i do mogućnosti neistina i laži u komunikaciji  sa  partnerkom. Međutim,  kako  su vladar  prve Merkur i sedme  Neptun u konjukciji, izmešu partnera  dolazi do  telepatske  veze, a  nekada  se razvije i razumevanje i opraštanje. Kako mu je Veneru u četvrtoj  on  voli  porodicu, ali  ima porodičnih poteškoće,  a  ima i probleme  porodične .  Nezadovoljstvo i tuga  kroz  brak,  moguće i bolesnu suprugu. Stalo  do porodice, sa Suncem  na prelazi  između  treće i čevrte  i  Venerom  u četvrtoj. Vladar četvrte  je  Jupiter  u Lavu  u 11.  To može  da  donese  da  prijatelji utiču  na porodicu, ili  ima prijateljske odnose  sa ukućanima.

Ma sve me zanima :-) Pokušavam da ga "pročitam" kroz natal. Ponešto prokljuvim, ali daleko sam od vas svih po znanju koliko vidim. :-) Spasio mi je dete od sigurne smrti, pa smo se eto tako upoznali. Međutim u zadnje vreme je ta "zahvalnost" prerasla u svakodnevno dopisivanje i komunikaciju nevezanu za decu i zdravlje. Inače smo oboje u braku...hm...nisam baš ponosna na sebe što se dopisujem sa njim ali...
I ja sam pomislila da mu je supruga bolesna, a i pretpostavila sam da ovaj Saturn u 7 nije baš srećan za brak.
Kriaraki
Kriaraki

Broj poruka : 5
Godina : 45
Datum upisa : 30.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Kriaraki Ned Sep 03, 2017 9:03 pm

logos ::
Kriaraki ::Rekla bih da mu ne cvetaju ruže u braku baš, ali da to drži za sebe...ovaj Mesec u 12 (ne pokazuje baš svoja osećanja) zadržava sve za sebe.  Ono što me nateralo da mu čačkam po natalu je moje mišljenje da je švaler... :-)  E sad...sama Venera u Strelcu je fićfirić, željna života, zabave, nestalna, vatrena....pa još u kvadratu sa Uranom...hmmm....teško da je veran jednoj... Very Happy

Tranzitna Venera (ljubav, zaljubljenost, zabavljanje) je u njegovom horoskopu sada na natalnom Jupiteru (sreća) u znaku Lava (uživanje, benefit, zabava, vrhunsko, letovanje) u XI kući (društvo, prijatelji, klubovi) što može ukazivati da se sa nekom osobom provodi (provodio) negde na letovanju u nekom mondenskom mestu, da su hormoni i emocije proradile (tranzit Marsa /testosteron/ i Sunca preko natalnog Meseca sa početka XII kuće (tajno, daleko od javnosti). Verovatno je prijateljska veza prerasla u intimnu. Koja li je to osoba koju interesuje neki "fićfirić" i "švaler"? Obzirom da obožavaš astrologiju i da je sama učiš, mislim da ćeš uspeti jer si našla dobar primer i na dobrom si putu.

Trenutno je opozicija Neptuna i Sunca pa mašta radi svašta.

Kako si to dobro opisala/o...Da se provodio, nije...to znam sigurno. E sad ovo prijatejstvo što si spomenula koje je prešlo u intimu...uf! Napisah u odgovoru na Tanjin post gore...Mi iz drugarskog dopisivanja pređosmo na baš baš intimne teme (naravno ne mora da znači da sam ja ta osoba). Ništa se nije desilo među nama, ali da postoje jake obostrane simpatije to je baš očigledno. Pa sad ja čeprkam po njegovom natalu ne bi li prokljuvila kakav je.


Kriaraki
Kriaraki

Broj poruka : 5
Godina : 45
Datum upisa : 30.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  logos Ned Sep 03, 2017 11:12 pm

Kriaraki ::Kako si to dobro opisala/o...Da se provodio, nije...to znam sigurno. E sad ovo prijatejstvo što si spomenula koje je prešlo u intimu...uf! Napisah u odgovoru na Tanjin post gore...Mi iz drugarskog dopisivanja pređosmo na baš baš intimne teme (naravno ne mora da znači da sam ja ta osoba). Ništa se nije desilo među nama, ali da postoje jake obostrane simpatije to je baš očigledno. Pa sad ja čeprkam po njegovom natalu ne bi li prokljuvila kakav je.

Opisao i spomenuo, dakle, možeš da mi se obraćaš u muškom rodu što se iz mnogih ranijih postova moglo zaključiti.

Obzirom da "čeprkaš po njegovom natalu ne bi li prokljuvila kakav je", on te interesuje bez obzira na vaš obostrani bračni status. Proanaliziraj prvo svoj natal pa ako tu ima elemenata za neku vezu sa strane, pozabavi se njegovim pa vidi da li je on taj, samo dobro pazi da ne pogrešiš u analizama jer je teško biti objektivan kada su u pitanju emocije i strasti.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Astrotanja Uto Sep 05, 2017 12:59 pm

Njemu je u ovom periodu puna XII , koja se odnosi i na tajne, skriveno, potisnuto. Tu su Merkur na početku, te ima i biće više komunikacije, jer je restao da ide retogradan tajne komunikacije, ili komunikacije sa nekim ko se ne vidi, zatim tu je Mars, koji može da donese i tajnu privlačnosti, ili seksualna događanja i Sunce, koje je ovih dana, 4, 5, 6.09. u opoziciji sa Neptunom u Ribama u njegovoj 6. i donosi pometnju, ili ulepšno viđenje stvarnosti, ili kod njega i neka ne baš prijatna iskustva, možda ineko razočarenje, jer je bilo i danas će biti u kvdratu sa natalnim Suncem u Strelcu. Mešutim ,to traje kratko. Venera u 11 ide u trigon sa natalnom Venerom oko 12, 13, 14. 09 u natalnoj XI kući, i to će mu doneti sreću, zadovoljstvo, ili osećaj dobijene ljubavi kroz priateljstvo, ili slobodnu vezu itd. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Natal hirurga Empty Re: Natal hirurga

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu