Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

2 posters

Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sre Feb 21, 2018 12:46 pm

Pocetkom aprila tranzitni Saturn i Mars mi dolaze u konjunkciju sa Ascendentom, i prave kvadrat sa natalnim Saturnom. Tranzitni Merkur ce biti u konjunkciji sa natalnim Saturnom, tranzitno Sunce u opoziciji sa natalnim Marsom. Bas me plase dolazeci tranziti. Na sta bi trebala da obratim paznju?
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sub Feb 24, 2018 12:14 pm

Da li mogu Logos i Astro Tanja da mi pomognu u malom objašnjenju?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  logos Sub Feb 24, 2018 11:21 pm

manuela ::Pocetkom aprila tranzitni Saturn i Mars mi dolaze u konjunkciju sa Ascendentom, i prave kvadrat sa natalnim Saturnom. Tranzitni Merkur ce biti u konjunkciji sa natalnim Saturnom, tranzitno Sunce u opoziciji sa natalnim Marsom. Bas me plase dolazeci tranziti. Na sta bi trebala da obratim paznju?

Da li mogu Logos i Astro Tanja da mi pomognu u malom objašnjenju?


Tranzitne planete u Jarcu na Asc. 1534arm

Duga i neugodna opozicija tranzitnog Plutona iz I kuće i znaka Jarca sa natalnom Venerom iz VII kuće i znaka Raka zbog velikih teškoća ukazuje na potrebu za radikalnim promenama u ljubavi, finansijama i u porodičnom domu. To može da potraje još nekoliko godina. Što se pre to shvati platiće se manja cena (proći će bezbolnije).

Početkom aprila o.g. tranzitni Saturn i Mars će se približiti Asc i time aktivirati moćni natalni kardinalni T-kvadrat Saturna, Marsa i Asc a kako će tada tranzitno Sunce i Merkur biti na natalnom Saturnu iz III kuće i znaka Ovna a tranzitni Uran je već duže vreme u istoj kući i znaku, sve to će samo potencirati natalne teškoće u komuniciranju, oštre reči a već neko vreme i sklonost ka svađama i prekidima sa partnerom i drugima sa kojima se susrećeš a može ukazivati i na teškoće u nekom sudskom procesu. Tranzitno Sunce i Merkur preko natalnog Saturna u III kući to samo aktuelizuju.

Nadam se da ti ovim astrološkim tumačenjem nisam ništa rekao što već i sama nisi znala i toga svesna.

P.S. - Trudi se da izbegneš surovost, oštrinu i despotizam naročito u komuniciranju.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Ned Feb 25, 2018 1:12 pm

Hvala Logos.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Pet Mar 02, 2018 11:32 am

U ponedeljak ili utorak predajem na sud tužbu za razvod braka. Uzela sam advokata i prikupila sva dokumenta. Jako se plašim kako će biti oko staranja devojčice, a koliko mi kažu razvod braka ne znači i podelu imovine, tako da tek posle toga moram da se sudim oko stana, jer muž neće da izađe iz stana ni posle razvoda, dok sud ne donese odluku oko podele stana koji sam ja većinski platila od nasledstva, i još otplaćujem kredit za njega. On traži svoj deo. Da li može mala pomoć oko ovog za mene ogromnog problema i brige - da li ću dobiti staranje za ćerku i kako ću proći sa stanom?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sre Mar 07, 2018 3:59 pm

Zar ne moze mala pomoć oko ovako važnog životnog problema... Sad

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sre Mar 21, 2018 10:52 am

28. marta u 10 časova sam pozvana u Gradski centar za socijalni rad na razgovor...

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Pon Mar 26, 2018 10:02 am

Od njihovog izveštaja zavisi kome će se dodeliti dete na staranje. Muž kaže da će se boriti da on dobije starateljstvo i da će dovesti svedoke koji će potvrditi da on ne pije, kaže da će ići na varijantu da sam ja umislila i da sam psihički labilna. Ne mogu da verujem! Da li može mala pomoć oko ovoga. Baš sam očajna.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sre Mar 28, 2018 8:18 pm

Jutros bila na razgovoru u Centar za socijalni rad. Oboje smo bili i ja i muž. On je tvrdio da nikad nije došao kući pijan i da ponekad popije 1 ili 2 čašice i da ja hoću da ga napravim da je pijanac a on to uopšte nije. Psiholog je rekla da veruje i meni i njemu i da misli da je osnovni naš problem u različitim stavovima. U utorak moramo da vodimo i dete na razgovor, a posle su rekli da će doći kući. Psiholog uopste nije dala važnosti mojoj žalbi na alkohol, preko toga je prešla i nije se vraćala na tu temu. Pitam se da li je moguće da razgovor bude tako uopšten i površan?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Pet Apr 20, 2018 9:58 am

Juče sam bila u sud da pogledam predmet jer je stigao izveštaj od socijalnog rada. Predlog je da ćerka bude poverena  meni na samostalno vršenje roditeljskog prava.
Ročište je zakazano za 21. jun u 9 i 30. Muž kaže da ne pristaje na razvod, tako da mi se sve čini da na tom ročištu i neću uspeti da se razvedem.
Posle svega me čeka još jedno suđenje za stan, jer muž tvrdi da ima mnogo veći udeo u stanu nego što stvarno jeste. Da li ú uspeti da dobijem stan?

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  manuela Sre Jun 20, 2018 1:13 pm

Rociste koje je bilo zakazano za 21. jun sam odlozila za 25. oktobar u 10 casova. Nekako mi se situacija sa muzem popravila ili su to samo lazni nagovestaji. Moze li pomoc oko toga sta me ocekuje u oktorbru, jer nema vise odlaganja? Embarassed

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitne planete u Jarcu na Asc. Empty Re: Tranzitne planete u Jarcu na Asc.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu