Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

+6
Čarobnica
gernica
Bambola
afrodita
Snezana
Astrotanja
10 posters

Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 12:58 pm

Venera će od 6. juna ući u sazvežđe Bika, gde se ona oseća domaćinski, jer je u svom znaku, u sedištu i gde njena lepota, potreba za voljenjem, davanjem, uživanjem se oseća najintenzivnije. Ona čini da se u ljubavi sva čula probuđena i ljubavna pesma od milene i sladostrašća može da poteče. Čulo dodoira, čulo ukusa , ukus slasti i miline, je ono što donosi Venera u Biku. To je vreme ljubavi, ljubavnih igara koje postaju stvarne, opipljive, čulima dostupne, gde se zadovoljava žeđ za ljubavlju, onoliko koliko ste spremni da se date, a ovde je to uvek u izobilju.

Venera će najpre 8. juna da podstakne ljubavne strasti, jer će biti u trigonu sa Plutonom, pa naročito ako vam je u 5. ili sedmoj prepustite se ljubavi ako vam se vrata za ljubav otvore, jer će to biti doživljaj za pamćenje.

Povoljni period za započinjnje stabilnih veza je i 22. juna kada će Venera biti u trigonu sa Saturnom u devici, što podstiče stabilnost, trajnost, ali i posvećenost ljubavi..


Uz Veneru u ovom mesecu je i Mars koji će biti pod njenim uticajem , da bi se 21., 22, 32,. ove dve plnete srele, bile u zagrljaju u konjukciji.Ovde će ljubave strasti i požuda biti izražene. Istovremeno će bit i 22. Mlad Mesec u konjukciji, dakle opet spoj muškog i ženskog principa, kako su ženski prinscipi ovde jači, onda bi trebalo da prevagne ljubav, sloga, a da se eventualna ljubomora i nemeir pomire u strasnom ljubavnom zagrljaju, onima koj su spremni za to. Oni drugi koji nisu u stanju da prevaziđu to mogli bi imati roblema.

Tokom jula Venera ću biku praviti kvadrat sa Neptunom i Jupiterom,kao i sekstilu sa Uranom, ali o tim događajima pisaću kasnije, kada dođe vreme za to.

Uskoro se prepustimo ovim lepim uticajima Venere koja će doneti i više izbilja, radosti, mnoginma i novca, pa samim tim više stabilnosti, lepote, radosti zadovoljstva i bezbrižnosti. sunny Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Snezana Uto Jun 02, 2009 1:34 pm

Lepo na ovom forumu, povremeno mi se čini da je ova lepa zelena boja u pozadini trebalo da bude roze Smile
Od Ve u Taur očekujem dosta, naročiti udruženoj sa Ma, neka važna razrešenja kroz lepe događaje Smile
8 juna će tra VeoMa praviti lep trigon sa mojim Sa u XII i Pl u VIII, praveci veliki trogon, dok će tra So iz Gem praviti 60 sa natalnom Ve0Mo, mislim da je to ono što je moj Sa u XII (to sam ovog puta ja Smile ) znao da će se dogoditi.
Posle 20 juna planiram jedan važan put, možda kada tra So bude 180 Sa, Me u Gem a tra Ve0Ma30Ve0Mo kao i 60 So, tra Pl egzaktno 30 Ju a tra Mo bude u Vir i jako me interesuje ishod obzirom da ga astrološki tempiram Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 2:09 pm

27. i 28. će Mesec biti u Devici. 27. će biti u trigonu sa tvojim Satrnom, 28. u opoziciji sa Suncem i nekako moj eiskustvo kada je Mesec u opoziciji sa Suncem u ženskom horoskopu nije povoljno. Ako je poslovan suret moglo bi biti, ali za one koji uključuju osećanja bolje je kada je Mesec u Lavu, ili Raku, Vagi, mislim uopšteno. Sunce u opoziciji sa tvojim Saturnom, hm, hm, skeptična sam. Da probaš sa nekim drugim datumom?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jun 02, 2009 2:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Snezana Uto Jun 02, 2009 2:15 pm

Tanja, potpuno si u pravu, ja bih isto savetovala nekom drugom kao i ti- situacija deluje napeto, ali mene tra Uran, očigledno, tera da reskiram, put je poslovan, ali razmisliću, možda mi So da neku sugestiju, malo rasvetli priču Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 3:22 pm

Da, štaviše Venera ulazi u znak Bika i donosi mnogo promena. Obzirom da su simbolika Bika i oranice, finansije ( simbolika druge kuce) eto promena i u tom pravcu..Iako je Venera na “svome”, zbog fiksnog elementa, nije je lako pokrenuti. Venera ce sigurno u vašim ljubavni odnosima doneti veliku privlačnost, veze će biti senzualnije, seksipilnije, dame šarmantnije, nežnije, prijatnije, ženstvenije.... Emocije se ne pokreću lako, ali su jake i intenzivne... Venera će napraviti sekstil najpre sa Neptunom, a potom i sa Jupiterom iz Vodolije, pa možemo očekivati, kada su veze u pitanju, veći broj susreta na neobičnim mestima, u neobičnim okolnostima, kao i veći broj tajnih veza, veza u dalekom inostranstvu, veza devojaka sa imućnim, obrazovanim ljudima, strancima, ali i profesorima, posebno glume, na primer.
Materijalne potrebe mogu biti tačka sporenja, a ekonomska pomeranja jak test u druženju. Oba pola težiće da budu nežniji, ljubazniji, i zaljubljivije su prirode, a s’ velikim kapacitetom za uživanjem u dobrim stvarima u životu.
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Bambola Uto Jun 02, 2009 9:49 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  gernica Uto Jun 02, 2009 10:19 pm

Tranzitnu Ve u Biku ce prvo prepasti Plu iz IV, pa odmah potom i SaMa sa nemilosrdnih 180, ali nadam se da ce joj 120 sa JuNe dati osecaj uzvisenosti i pomoci joj da oponira demonima bez vecih frustracija. cyclops
Krajem svog boravka u Biku, bice u sekstilu sa mojim So i na vrhu XI polja, bas tada imam zakazano okupljanje sa starim drustvom...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 11:05 pm

Afrodita kako misliš da će tranzitna Venera u biku praviti sekstil sa Jupierom i Neptunom? Ona će praviti kvadrat sa ovim planetama. sunny
Žoržet, srećno, pa javi, ipak je gospodin Bik,koji će ovu Veneru u Biku sigurno jako osetiti. Smile

Gernice, divno što je to vaše druženje, baš kada Venera bude bila u sekstilu sa tvojim Suncem. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jun 03, 2009 5:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  afrodita Sre Jun 03, 2009 12:43 am

Ja se izvinjavam ako sam pogresno izračunala, ali rekla bih da ce tamo od subote...nedelje kada Venera udje u znak Bika da pravi sekstil sa Jupiterom i trigon sa Neptunom. Konjukcija Jupitera i Neptuna je takodje naglasena, sa druge strane, Saturn će praviti kvadrat sa Suncem i to će se osetiti, osobito oni koji imaju takav aspekt u svojim natalnim horoskopima. Ako grešim ispravite me, prihvatam grešku...Venera će takodje biti u konjukciji sa Marsom, a Mars u trigonu sa Plutonom..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 12:33 pm

Afrodita, pisala si najpre o Veneri u Biku, gde ce ona i biti od 6.06., ali iz Bika ona nece praviti sekstil sa Jupiterom i Neptunom. Ona je taj aspekt pravila iz Ovna,i to oko ponoci 3. juna, ali ne iz Bika, vec iz Ovna gde je ona bila 26.47, a Jupiter je na 26. 47 u Vodoliji, dok je Neptun na 26. 28 R bio u Vodoliji. Ispravla da ne bi bilo zabune. Sve ostalo je u redu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  afrodita Sre Jun 03, 2009 1:10 pm

Ok, tako je astrotanja...ipak sam ja pogrešila..vidi se da sam još laik po pitanju astrologije. Dragoceni su tvoji odgovori Very Happy drago mi je da mogu da naučim mnoge stvari od tebe..Ovde smo da razmenjijemo mišljena. Ono kad si me pitala kako sam osetila Merkur u opoziciji Pluton prošle godine, eh...setih se sada-opljačkana sam u tom periodu. E sada da li to ima veze sa tim, volela bih da čujem tvoje mišljenje Rolling Eyes
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 1:26 pm

Ne znam kada je ta;no bila pljacka i koji su sve tranziti bili prisutni. Bitno je i gde je bio tranzitni Merkur, Neptun. Sta je pokradeno, da bi se sve to pretvorilo u astrosiboloku. Ti i u natalu imas aspekt Neptun u opoziciji sa Merkurom u 4. Gde si opljckana i datum, sat, sve to bi trebalo da se vidi ako postoje pravi podaci. Pluton u opzicijiji sa Merkurom moze da donese i neke tajne, nesto skriveno, ili sto se krije i skoro sam imala prilike da vidim jedan primer da je covek sa tim aspektom bio potkradan i preveran, ali je i sam precutkivao neke stvari i tajio, kada je osetio tudu neiskrenost. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Čarobnica Sre Jun 03, 2009 3:09 pm

Mene je Venera u Biku uterala u kuhinju koja više nije prolazna i pomoćna odaja u stanu za spuštanje gotove hrane, već sve miriše na kuvano - pileća juha, mladi krompirići, paradajz, krstavac...e jedino kolači još da zamirišu pa da sva čula budu zadovoljena Very Happy

Pa je to razlog tog spremanja druženje i gosti Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  smesko Sre Jun 03, 2009 10:08 pm

zao mi je sto cu kada venera bude u biku verovatno najmanje moci da budem sa deckom..jer ce ga posao bas uzeti..pa cemo samo uvece biti na spavanju zajedno..smrcc!
doduse..vec sam moje kuvanje intezivirala..i kuvam li kuvam..pravi rakonjac..
bas mi je drago sto cete moje drage astrologice imati prilike da uzivate u ovako lepom polozaju venere.. cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Bambola Sre Jun 03, 2009 10:47 pm

smesko ::..pa cemo samo uvece biti na spavanju zajedno..smrcc!
malo li je bom
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Jun 04, 2009 9:55 pm

Kao sto sam pisala meni seta IX kucom.mogu li to da povezem sa nekim duhoovnim ucenjem,putovanjem ili spoznaja novog nacina ljubavi scratch
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 10:02 pm

Dušo, nešto ti ne vidim natal, ali znam da ćeti biti sledeće nedelje Venera u trigonu sa tvojim Suuncem u prvoj. Tto će ti doneti nešto lepo vezano možda i za nekog ko ima veze sa daljinom, ili eventulanonko lepo raspoložnje vezano za nekog od rodbine. Venera u Biku nije duhovna, ona je tu zemaljska, stvarna, puna životnih sokova, ljubavi, čulnog zadovoljstva , radosti življena, ipak je ona u znaku materije, ko što je Bik. flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Jun 04, 2009 10:19 pm

draga Tanja,meni je i potrebna zemaljska ljubav,jer je lepo biti uskladjenosti izmedju zemaljskog i duhovnog.
Ipak sam ja zemljani znak i volim vidljive stvari I love you
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  inja Čet Jun 04, 2009 11:41 pm

Ja jedva cekam da Ve useta u znak Bika, jos kad useta u moju 5-tu koja je citava u Biku... sunny A kada se bude nasla sa tranz. Ma u 0, jeste da ce mi praviti 150 na stelijum, ali valjda ce sve biti ok... Tih dana cu se ja i preseliti u drugi grad ! sunny
I primetih da pre nego napravi tih 150 napravice takodje 150 na nat. Ju , a upravo tog dana je moj poslednji radni dan u ovoj sredini! flower


Poslednji izmenio inja dana Čet Jun 04, 2009 11:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .........)
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  smesko Pon Jun 08, 2009 11:47 pm

zorzet ::
smesko ::..pa cemo samo uvece biti na spavanju zajedno..smrcc!
malo li je bom

nasmejala sam se iskreno! Laughing
Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Izida Čet Jun 11, 2009 4:44 pm

Bas me zanima sta ce da mi donese ova VE u Biku...kad se poljubi sa MA pa sednu na moj nat. MO e nemogu da iscekam...osim nervoze koja me drma trenutno nista jos ali videcemo...bivseg vraca samo tako ali novih ni na vidiku Razz
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Gost Čet Maj 27, 2010 2:07 pm

Astrotanja ::

Venera će najpre 8. juna da podstakne ljubavne strasti, jer će biti u trigonu sa Plutonom, pa naročito ako vam je u 5. ili sedmoj prepustite se ljubavi ako vam se vrata za ljubav otvore, jer će to biti doživljaj za pamćenje.

Povoljni period za započinjnje stabilnih veza je i 22. juna kada će Venera biti u trigonu sa Saturnom u devici, što podstiče stabilnost, trajnost, ali i posvećenost ljubavi..


Uz Veneru u ovom mesecu je i Mars koji će biti pod njenim uticajem , da bi se 21., 22, 32,. ove dve planete srele, bile u zagrljaju u konjukciji.Ovde će ljubave strasti i požuda biti izražene.
Evo citam o proslogodisnjem kretanju Venere kroz Bika, sve je bilo tako - za pamcenje...nazalost nije tako i ostalo!
I bas se pitam , jer ove godine Ve i Ma se srecu u konjukciji u Vagi, bice cak zajedno na mom Vertexu, pa cak i na natalnom Saturnu, i setace se tako ili juriti, i u Skorpiji, pa ce Venera retro..
Sta je tu smisao, sem strasti i pozude ..sta ta Venera u Skorpiji(a znamo da je u izgonu tu..)donosi i to sto se zadrzava, tj.produzava boravak, mislim da ce se cak vratiti i u Veneru.
Question

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku? Empty Re: Kako će na vas delovati boravak tranzitne Venere u Biku?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu