Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

4 posters

Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  Astrotanja Pet Jan 02, 2009 3:34 pm

Od 1.01. 2009. Merkur je prešao iz Jarca u sazvežđe Vodolije, gde će boraviti tokom dela ovog meseca. Od 11.01. Merkur će krenuti retrogradno i biti u Vodoliji do 21. januara ući će ponovo u sazvežđe Jarca.

Njegov uticaj u Vodoji utiče povoljno na nove ideje, nove priojekte, često originalne, napredne. Merkur u Vodoliji utiče povoljno na komunikaciju, na grupne aktivnosti, druženje,, komunikaciju u grupi istomišljenika i sl. Povoljan je za učanje, mentalne aktivnosti, kao i za nova saznanja iz astrologije.

Kako na vas lično utiče ovaj boravak Merkura u Vodoliji i kroz koju kuću vam Merkur trenutno tranzitira i kakvu komunikaciju podstiče dok je u Vodoliji?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Re: Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  Čarobnica Pet Jan 02, 2009 5:19 pm

Tranzitira 2.kuću u Vodoliji, i pravi opoziciju sa Saturnom. Sa čiča Saturnom oprez, pažljiva procena svega što se dešava oko mene, merenje reči i postupaka.... Very Happy U sekstilu je i s Asc...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Re: Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  mesmerized Pet Jan 02, 2009 6:14 pm

Ja se iskreno nadam da ce najpovoljnije uticati na mene dok bude prolazio 9. i 10. kucom! Vladar mi je Asc-a i trenutno pravi 60 So, Ur, 120Ju, Sa, jedino 180 sa Mesecom... Samo da mi mozak izadje iz ove lenje faze! Very Happy

Zanima me kako ce se ispoljiti kada bude isao retrogradno?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Re: Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  Astrotanja Pet Jan 02, 2009 11:03 pm

Kada ide retrogradno kroz devetu kuću dobar je za obnavljanje nekog ranije učenog gradiva, dobar je i za susrete sa osobom koju dugo nisi videl, da li nekog koga si upoznala na fakultetu, ili nekog rođaka i sl. Kada je retrogradno u osmoj može doći do isplate nekog novca, koji je ranije trbao da ti bude dt. a koji ne spada u tvoju zaradu, ili je to razmišljanje o nekim zanimljivim stvarima koje su skrivene, koje su neistražane, ili su u domenu okultnog, ili se odnose na razmišlajnja vezana za neku ranije strasti, neku vezu itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Re: Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  ~Silk~ Sub Jan 03, 2009 5:57 pm

meni je tranzitni ME u prvoj kući, da li to znači da ću biti rasejana ?!
( juce mi se desilo da sretnem coveka u megamarketu i ispricali smo se i vidim da me dobro zna.... i evo celog dana ne mogu da se setim odakle Sad )
Inace u konjukciji je sa tranzitinim JU.
~Silk~
~Silk~

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji? Empty Re: Kako utiče boravak Merkura u Vodoliji?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu