Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26.mart u večernjim satima bio je Mlad Mesec u Ovnu

2 posters

Ići dole

26.mart u večernjim satima bio je Mlad Mesec u Ovnu Empty 26.mart u večernjim satima bio je Mlad Mesec u Ovnu

Počalji  Astrotanja Pet Mar 27, 2009 12:47 am

Mlad Mesec utiče smatra se više na muškarce, nego na žene, ali ovog puta j u muškom znaku Ovnu i najveći uticaj ima kako na Ovnove rođene ovih dana, krajem marta.

On uvek donosi nov periodu, a u Ovnu utiče na dinamiku, aktivnost, inicijativu, energiju i na nove početke.
Ovan kao znak koji označava početak, ovim Mladim Mesecom najavljuje vrlo živ period, kada će biti entuzijazma, poleta, akcije. Energijeu je bitno pravilno usmeriti. Oscilacije će biti, ali i mogućnosti pomaka.

Raspoloženje je danas kod mnogih bilo promenljivo, od optimističkog i poletnog do depresivnog i razigniranog.
Za mnoge je otpočeo cilklus novina, a za druge će osetiti u narednim danima.
Za one kojim je u prvoj mogli bi da menjaju nešto u svom izgledu, ponašanju, za one kojima je u natalnoj drugoj moglo bi doću do promena vezanih za ishranu, ili za zaradu , ili sistem vrednosti, gde bi moglo da dođe do nekih novina i tako redom.

Kako ste ga vi osetili i da li je delovao i na koji način na vas?



Question Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26.mart u večernjim satima bio je Mlad Mesec u Ovnu Empty Re: 26.mart u večernjim satima bio je Mlad Mesec u Ovnu

Počalji  Snezana Pet Mar 27, 2009 2:21 am

Mo u Ari zaista mi donese promene za koje još uvek nemam informaciju kakvo je moje mesto u svemu ali obzirom da oko 14h kada je u mojoj II kući bio tranzitni stelijum Ne0Mo0So0Ve, zahvatajući od 1.23 do 8.03 a moj natalni Me je na 8.58, znači ovaj tranzitni stelijum je pravio i 120 Ju u X saznadoh da se menja nadleštvo u mojoj firmi za stepenicu višem nivou sa novom organizacionom strukturom načinom finansiranja i ko zna čime sve. Obzirom da je ovaj stelijum u kvadratu sa tranzitnim Pl, sve se uklapa Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu