Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lečenje kristalima

+29
jassna
Bellatrix986
suncevenera
Angie
IVA
hajkula
Dunja
Flora
Tajna
nolita
Snezana
gernica
beli lav
Sophi
Izida
vedrana
Strelica
Bambola
Latica
David
nina4
Astrid
LoSt_in_SpaCe
Čarobnica
joki22
-menora-
Zana
smesko
Astrotanja
33 posters

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 7:26 pm

tanjice, kako napreduje druzenje sa labradoriticem i turmalinom?

cula sma da u svaki cosak sobe treba staviti crni turmalin i da tako 100% osiguravamo nas mir i onemucavamo negativno delovanje okruzenja!

evoc, da vidite sugilit koji sam spominjala:
Lečenje kristalima - Page 8 Sugilit.th Lečenje kristalima - Page 8 Sugilit2.th
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Pon Jun 01, 2009 8:07 pm

Smeško, fascinanira me.. Dopada mi se i ide mi uz tebe.


Crni turmalin, poklon od meni drage osobe, je nešto što mi je došlo baš kada mi je i potrebno. Osećam da me pre svega jača i regeneriše,a pozitivno utiče na moje raspoloženje. On je pored toga što je odličan upijač negativnih uticaja i čistač prostora dobar i za savladavanje negativnosti i u samoj sebi. Meni pomaže kad ubutrašnja klackalica povuče ka minusu, da se vratim ka plusu, a primetila sam da me naginje da i druge "gurkam" ka plusu, podstičem optimizam i pozitivnu energiju. cheers sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pon Jun 01, 2009 8:17 pm

Meni pomaže kad ubutrašnja klackalica povuče ka minusu,
kako si ovo lepoo rekla tanjice! flower

meni je zao sto na nasem trzistu nema puno turmalina!
ima ga u citavom spektru boja..i razlicitog delovanja..a njegova tvrdoca je izuzetan, samim tim i njegovo delovanje..intenzivno je..jako..

drago mi je jako sto ti se dopada sugilit..na sta te asocira?

ja cu se u narednom periodu truditi, tj obnoziti druzenje s akamencicama za ucenje, koncentraciju:hematitom, fluoritom, obsidijanom pahuljicastim, sodalitom..oni me bas privlace..a verujem da ce mi i citrin, cilibar i laurvikit novi bas pomoci.

inace sma imala danas jaku zleju za apatitom..sto pokazuje potrebu da pricam, pricam...
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Sophi Pon Jun 01, 2009 9:23 pm

Kad je rec o odrzavanju hematitia, najbitnije je da se ne pokvasi posto moze da zardja. Praznjenje i punjenje na gorskom. Smeskic, probacu da ga stavljam malo i na sunce kad se razvedri, od petka... Inace, hematit se preporucuje osobama koje imaju problema sa stitnom zljezdom (pored plavih kristala). Dosta je ozbiljan, deluje pomalo hladno, prodju meseci da me ne privuce. Dobar je i za umni rad, kao i crni turmalin, svi crni kristali, saturijanski (oniks, obsidijan...) Crni Turmalin vraca negativnu energiju onome ko je salje, tako da je odlican zastitnik, kome nije potrebno cesto ciscenje (cak sam nalazila da se uopste ne mora cistiti). Kad se nadju njegove niti u Gorskom, pojacavaju mu zastitna svojstva. Preporucuje se znacima: jarac, stelac, rak.
Sophi
Sophi

Broj poruka : 12
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 20.05.2009

http://www.ana.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 12:21 am

Sophi, baš sam o tome razmišljala pre nekoliko dana kad sam ugledala turmalin. Pomislila sam da bi trebao po boji i izgledu da bude po uticajem Saturna, a hematit, tu ima još i nečega. On ima taj metalni sjaja i tu ima uticaj i još neka planet osim saturna, samo ne mogu da dokučim koja. On mi deluje zagonetno, ali ne mogu da proniknem šta je to , osim što sam me uvek iznenađuje ta privlačnost koju ponekad jako osetim prema njemu.Čudan mi je, kao da ne pripada ovom svetu, imam osećaj. Laughing
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Čarobnica Sre Jun 03, 2009 9:10 am

Drage moje,

meni crni turmalin kao da bira i društvo...posmatrala sam dok sam ga držala na stolu kraj sebe ko me je sve tog dana zvao...znači birao je energije:), čak me nisu zvali oni sa kojima se svaki dan čujem....
druga stvar koja me brine je ta što mi je rog od karneola pobeleo na dva mesta Sad, šta da mu radim...očistila ga sunčala ga i ostao je isti...

evo sunca, biće sunčanja kamenčića koji su za vikend korišćeni malo više.... sunny flower sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Jun 03, 2009 12:35 pm

draga moja caronice, mnogo mi je drago sto ti je crni turmalin pri ruci cheers
a moram da ti kazem i da ne brines za karneol!
ali najiskrenije!
pa on se menja kao i mi..samo prati te promene..mozda ti salje neku inf! Wink
jesi li se i sa njim druzila tokom vikenda?

ja sam od jutros sve sto sma mogla stavila na sunasce!
i evo uzivkaju ljudski!
sliknucu vam da vidite Wink

evo jedne slicice...
Lečenje kristalima - Page 8 03062009752.th
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Čarobnica Sre Jun 03, 2009 12:46 pm

smesko ::draga moja caronice, mnogo mi je drago sto ti je crni turmalin pri ruci cheers
a moram da ti kazem i da ne brines za karneol!
ali najiskrenije!
pa on se menja kao i mi..samo prati te promene..mozda ti salje neku inf! Wink
jesi li se i sa njim druzila tokom vikenda?

Draga, nisam se družila s njim preko vikenda, to sam ga pre par nedelja držala u predelu stomaka i onda je pobeleo, pomislila sam i ja da mi šalje neku informaciju jer od ranije znam da mi je sakralna čakra slabija kao i srčana...mada do sada ozbiljnijih problema nisam imala ni sa organima jedne i druge...srčanu sredjujem tako što sam za početak ostavila cigarete... bounce bounce bounce
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sre Jun 03, 2009 1:00 pm

Carobnice. drago mi je sto si ostavila cigrete! Very Happy Kamencici i snaga volje i mnogo se moze promenuti. cheers

Upravo sam izabrala, ili privukao me je rubin. Uveseljava me samo kada ga posmatram. Osecam se procisceno i mirno danas.

Smeskic, konacno Sunce koj prija i nama i kamncicima. Ja cu ih sada da se pune. Da li da moje crveno tigrovo oko stavim prvo na zemlju na punjenje, ili samo na Sunce, jer on je ipak on kamen pod uticajem Sunca.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Jun 03, 2009 10:03 pm

Carobnice samo napred!
imas li cadjavac-cula sam da je odlican bas za odvikavanje od pusenja..dve drugarice su zahvaljujuci njemu sredile taj problem.

tanjice, crveno tigrovo oko mozes i na zemlju, pa an sunce..ti barem imas pravu zemlju..ne samo iz saksije Wink

moji kamencici se raduju odlasku u vikendicu..jer se tamo baskare..pored ruza, na travi, pored lozice..uzivancija..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Sophi Čet Jun 04, 2009 10:00 pm

Ja crveno tigrovo oko nikad nisam punila na suncu, nije mi palo na pamet, mada nema razloga da mu skodi. Na sunce nemojte stavljati rozenkvarc, ametist, citrin, cadjavac, fluorit - mogu da izblede i da im energija oslabi. Mislim da crveno okce pre moze biti pod utjecajem Marsa nego Sunca. Ja ga tako osecam, daje snagu i donosi poslovni uspeh, a crveno kamenje pojacava uticaj Marsa (mada negde kazu i Sunca). U zemlju sam ga stavljala, na gorski kristal i na hematit - sve mu to prija.
Sophi
Sophi

Broj poruka : 12
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 20.05.2009

http://www.ana.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Čet Jun 04, 2009 10:36 pm

Sophi, znam da je tigrovo oko pod uticajem Sunca , ali nisam sigurna da li to važi i za crveno tigrovo oko. Meni je homeopatica, kod koje je uzet rekla da se puni na Suncu. Ona nabavlja sve od Zlatka. Probaću onda i na hematitu i gorskom, pa i zemljici, pa da vidim koi je jači efkat. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pet Jun 05, 2009 10:56 am

ups..nisam znala da fluorit ne valja na sunce..ja ga uvek tako punim..i osecam da mu prija..a i nailazila sma da se puni energjom sunca..i da se cesto treba cistiti, jer dosta upija!
kada smo kod njega..saznala sam da je odlican cistac prostora i da valja da u svakoj prostoriji imamo bas njega!

za crveno okce sam probala sve varijante-zemlaj, hematit, sunce, gorski..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Ned Jun 07, 2009 1:21 pm

Danas vam prporucujem kristale koji uravnotežuju jin i jang princip, mušku i žensku energiju, jer su Sunce i Mesec u opoziciji,suprostavljeni jedni drugome, pa da bi se te energije uravnotežile i time ublažilo njihovo negativno dejstvo, a podstaklo pozitivno, kao što je ljubavna strast.
Kristali koji pozitivno deluju na uravnotezenje jing i jang energije su: tigrovo oko, crni oniks... sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Pon Jun 08, 2009 10:46 pm

Danas sam od moje prjateljice dobila ogrlicu od dimljenog kvarca i ona je došla baš u odgovarauće vreme, jer me je grlo strašno bolelo i cele prošele noći sam kašljala .Nakon punjena na gorskom stavila sam je mene grlo više ne boli. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Pon Jun 08, 2009 11:53 pm

tanjice, ako si danas dobila cadjavac..savetujem da ga dobro ocistis vodom, jedno 15tak min mlazom vode..stavi ga i uz hematit..pa onda uz gorski..ali mora da odtsoji 8-12h sa gorskim.
pogotovo kada ih tek nabavimo, kamencici su se nakupilo ko zna cega dok nisu dosli do nas.

jako mi je drago da ti ona vec prija!
ali je pogotovo ocisti ako je sada i od tebe upila!

za cadjavac znam da je najbitnije da isto ne ide na sunce.
tu skolu sa kvarcevima i suncem sa bas dobro naucila!

ja sma uzivala sa lapisom i saodalitom.
jako jako mi je prijao/trebao plavi kamen..i bas tako na petoj-grlenoj cakri.

a spavacu sa caroitom.izuzetno mi prija!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  beli lav Uto Jun 09, 2009 3:12 pm

meni je za uravnotezenje jing-jang energije odlican jaspis dalmatinac.ko o cemu,ja o jaspisu,al sam dosadna Laughing
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  gernica Sre Jun 10, 2009 5:11 pm

Moj prvi kamencic - hematit ili kako ga jos nazivaju krvavi kamen ili kamen uma.
Procitala sam da se ne preporucuje Rakovima, ali mene je on jedini privukao...
Svaki opis svojstava ovog kamicka me odusevio - imam problem sa cirkulacijom, obilnim krvarenjem,
disbalansom hormona, a ispostavilo se da bas hematit resava ove probleme i jos odbija negativne uticaje,
pospesuje hrabrost i harmoniju uma, duha i tela.
Kazu jos da je on povezan sa energijom Marsa - a, u mom horoskopu jedino je Ma u sedistu.
Rimljani su ga nosili, jer su verovali da donosi nepobedivost, da, da! Smile
Znam da se puni i prazni pored gorskog i da se moze puniti na Suncu.
Ali, da li postoji odr vreme kada se to radi ili je to vise intuitivno?
Kakvo na vas utice hematit?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sre Jun 10, 2009 10:06 pm

Gernice, ja nosim ga povremeno i odgovara mi. Pokreće me na aktivnost i utiče na pozitivno na energiju,vitalnost. Imam osećaj da me jača. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Čet Jun 11, 2009 3:12 pm

gernica, drago mi je sto se interesujes za kamencice.
potpuno te razumem sto te hematit privlaci.
i ja sma dupli rak.

sredjuje mi misli, usresredjuje na bitno, daje fokus..daje snagu.
kada smo emotivno u haosu..opusti nas i ukljucuje nam razum..odlicno resenje kada treba doneti odluke.

cistis ga intuitivno.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sre Jun 24, 2009 12:11 pm

Draga Smesko, ti imaš puno ljubavii dobrote i širiš pozitivnu energiu,kroz ljubav, radost koju širiš i davanje.
Kamenčići i ogrlica od rozenkvarca stigli su i već mi doneli puno pozitivne energije i osećane radosti.
Čim sam ugledal akamen osetila sam njegovu energiu koja se širi. Trenutno je na puni na gorskom, ali oseća kao dam i se srce živle, odnosno oseća ga.

Pisaću vam kako smo se povezali i kako deluje na mene,a veruem da ćete to i vi, dragi forumaši osetiti.
Smeškić ,hvala ti što si i otvorila vrata jednog novog sveta, koji me menja, pokreće energie i utiče na moj rasti nadam se na sve vas,

I love you I love you I love you
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sre Jun 24, 2009 3:03 pm

draga tanjice tanjuskice, zaista sam srecna sto si osetila to sto sma i zelela da prenesem!
potpuno sma sigurna da ce biti bas kao sto i osecas-da ce ti se otvoriti neka nova vrata..i da ti je to bas sada trebalo..iako nisma veliki poznavalac astrologije..etoc, poklopilo se i sasvim slucajno, ako slucajnost postoji da ti je venera sada u biku..ma, bukvano u pravom trenutku!

zacrvenela sam se citajuci post..ali bas bas.. Embarassed Embarassed
presrecna saammmmm! cheers cheers

mislim da sam vec pisala o rozenkvarcu..svakao je najbitnije da ga pazis i cistis..i to je to..povezacete se..ako vec i niste I love you
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Sub Jun 27, 2009 11:13 am

Smeskić, povezivanje sa rozenkvarcom je doslo na prvi dodir, a uticaji su vec počeli da se osećaju i kada je o ljubavi rečo lepoti u raznim vidovima, unutrašnjoj i spoljašnjoj. Poztivno jer i što me smiruju.
Juče sam naletela na narukvicu od avanturina i sad vidim da se malo razlikuje od mojih minjuša jer je on tamaniji i nije jednoličan, kao na slici kod Maglovskom. Bio je sakriven skoro, virio je u prodavnici bižuterija, ali kada sam ga videla nisam mogla da mu odolim. Čitala sam sinoć o njemu i pronašla podatak da se pokazao uspešan kod reumatskih bolova, a mene od juče boli leva ruka, i to su pravi reumatski bolovi, veoma neprijatni, koje sm davno doživela u jednom periodu moje trudnoće. Sada znam zašto mi je sad baš došla.Ona pozitivno deluje i na psihu, smirujuće. Nije slučajno došla do mene. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  smesko Sub Jun 27, 2009 7:32 pm

tanjice, nijedan kamencic ne dolazi bez razloga do nas!nijedan!
nekada nam se cini da ne znamo zasto bas on..neke ne koruistimo dugo..i samo stoje i cekaju..ali sma uverena do sada x puta-da svaki postoji zbog nas!

takodje, da ne zaboravim-aventurin se javlja u vise nijasni zelene boje.
zajednicko svima je da u sebi ima sitne srebrne cestice.
jako jako je umirujuc.jako dobar za trenutke kada trebamo da iscelimo nasu srcanu cakru.
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Astrotanja Uto Jun 30, 2009 1:13 am

Opsidijan mi se večeras dopao dok sam opet gledala kamenčiće na sajtu maglovskokog.
Vizuelano je delovao snađno na mene i osetila sam fascinaciju njime. Pročitala sam o njemu i razumela zašto me privlači.
Gledjući u mnoge natale otkrivam tajne i skidam velove skrivenih stvari.
Često mi se događa da samo posmatram osobu i već ne pogledavši u njegov natal otkrijem puno toga o njemu, a tek kada pogledam osetim ga baš. Od kako se družim sa kristalima to mi još bolje ide. Tako sam jednom mom prijatelju danas spričala scenario nekih budućih događanja bez gledanja u horoskop, poznajući upravo njegov karakter i znajući sa kakvim ljudima ima posla. Imala sam uz sebe labradorit i rozen kvarc i turmalin.

Moj sin se dana oduševio turnmalinom, što znači da mu je potreban.

alien


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jun 30, 2009 3:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lečenje kristalima - Page 8 Empty Re: Lečenje kristalima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu