Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

saturn, zorzet i leptir masna

+2
Zorica
Bambola
6 posters

Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Bambola Pon Maj 18, 2009 11:12 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Zorica Uto Maj 19, 2009 12:22 am

Meni se covek cini pozitivan po natalu.Volim kad u muskom horoskopu vidim saturn trigon venera, to je jak pokazatelj da taj covek nosi zeni koju voli srecu. Ovo sam zapamtila od nekoliko slucaja koje sam radila. I love you
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Bambola Uto Maj 19, 2009 9:03 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Snezana Uto Maj 19, 2009 10:15 am

Zorzet,
čini mi se da si već pisala na datu temu Smile , Saturn ponovo prelazi preko tvog Mo120Sa, i u oktobru odlazi u Vagu i u tvoju IV kuću, pa smatram da je ovo prilika za ozbiljne odluke, naravno da je na tebi šta ćeš i kako ćeš Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Astrotanja Uto Maj 19, 2009 10:20 am

Žoržet, Žoržet, zar ne vidiš da je on tebi ucrtan u natalu? Vl sedme ti je Saturn, a on je u Biku, a gospodin je Bik. Sunce mu je u trigonu sa tvojim Mesecom, a Saturn u konjukciji sa Suncem, što utiče na stalnost. Venera su vam u trigonu, a njemu je Venera vl. Sunce. Merkuri su vam u konjukciji i to u sekstilu sa njegovim Mesecom.

Privlačnost itekako postoji, jer je tvoj Mars u opoziciji sa njegovom Mesecom. Opet njegov Uran i Pluton su u trigonu sa tvojim Merkurom. zatim njegov Mars u konjukciji sa tvojim Merkurom, ovde može biti i polemika, ali interesantnih,potsticajnih,, jer je tu i trigon sa Uranom i Plutonom.

On ima naglašenog Bika. Raka i Saturn u trigonu sa Venerom. Osećajan je i ume da voli, ali ti se meni se čini pribojavaš ljubavi. Mesec u Devici analizira i pridaje važnost svemu, sve primećuje. Znam ga i sama dobro.

Što se tiče 12. tu su često karmičke veze, mada on sa Mescom i Venerom u Raku krije svoja osećanja, jer se plaši da ne bude povređen. Jedino, ako nije oženjen, pa da se simbolika 12. na to prenese.

Što se tiče stila, on sa naglašenim Bikom i sređenim materijalnim stanjem i svojim položajem tako izgleda pred drugima, ali mu je duša i maštovita i osećajna, suptilna, jer su Mesec i Venera u Raku u sekstilu sa Marsom i Merkurom. On ume da voli i daje, a sa tvojim Saturnom na njegovom Suncu posesivana možeš da budeš u ovo vezi pre ti.
Uklapa se i u sliku tvog Marsa u Jarcu po ovome što si opisala, a i Sunca u 10. zbog položaja koji ima, šefa.

Sneža, je u pravu što se tiče tranzita, a i njemu će Saturn biti u trigonu sa Suncem, što verovatno nije slučajnost.







.


Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Maj 19, 2009 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Zorica Uto Maj 19, 2009 11:21 am

Ajde zorzet nemoj da se kritikujes, nego otvori srce i napred. Zelim ti srecu i da spoznas pravu ljubav. Obostranu. cheers
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Bambola Uto Maj 19, 2009 8:43 pm

...


Poslednji put izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:37 pm, izmenio ukupno 5 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Čarobnica Uto Maj 19, 2009 8:50 pm

Ne razmišljaj, prepusti se...ne dozvoli da propustiš priliku, a dok se ne upustiš znati nećeš Very Happy sunny flower

A mame nekad bolje znaju za nas šta je dobro...je l se zadržao neki bad boy? Nije...ajde probaj malo suprotno...možda upali... Wink

I ne obraćaj pažnju na konkurenciju...ti si u centru pažnje i to koristi sunny queen
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Izida Uto Maj 19, 2009 10:46 pm

Shocked
kakva VE....ja ovo ne bi ispustila Wink
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Astrotanja Uto Maj 19, 2009 10:48 pm

Žoržet taj kvadrat postoji, mada nisam sigurna na kom je stepenu tvoje sunce, na 18., ali je i njegovo Sunce u trigonu sa vl. tvog Ascedenta Mesecom.
Ja sam napravila neke greške, sad vidim. Tvoja Venera je u trigonu sa njegovim Mesecom, a Mars je u opoziciji.
ukapirala sam kakva se tu borba vodi i šta tebi smeta. Ipak njemu je Merkur u konjukciji sa Marsom, a Mars sa Jupiterom u biku, pa on ide na sigurnije varijante, na nešto provereno.Ipak imam utisak da ti se nešto kod njega i sviđa, ako izuzmemo vaše različite stilove. cyclops
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Bambola Uto Maj 19, 2009 11:05 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Bambola Sub Okt 24, 2009 12:06 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Astrotanja Sub Okt 24, 2009 1:44 pm

Kako ne znamo Ascedent ne znamo gde je tu on tačno, kojom planetom predstavljen, ali znamo da Venera predstavlja u muškom horoskopu ženska osoba, pa ta njegova Venera izgleda tu osobu i predstavlja, a ne njega. Biće da njega ipak karijera i pun novčanik više zanimaju od ljubavi, a tome su veoma sklone osobe sa naglašenim Bikom, a žene mu u tome na neki način pomažu.

Žoržet, baš mi je žao što je tako ispalo, ali ko zna zašto je to dobro i kom je princu on napravio mesto. Verovatno nekomkoji se više ukapa u tvoj stil i tvoj svet. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

saturn, zorzet i leptir masna Empty Re: saturn, zorzet i leptir masna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu