Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

3 posters

Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 1:10 am

Ako želite da zakažete ljubavni satanak , e onda to učinite oko 12. sati , kada će ove dva svetla biti u trigonu. pisala sam već da su ljudi kada je Mesec u Vagi prijatniji, a sastanci sa ovom kombinacijom ispunjavaju mnoga očekivanja.Svemu tome kada dodamo i drugi lep tranzit, Veneru koja je u sekstilu sa Neptunom, zanos se samo može povećati, a emotivno zadovoljstvo takođe.

Uživajte, ali pazate da suviše ne odlepršate! I love you
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty Re: 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 2:15 am

Da, štaviše Venera ulazi u znak Bika i donosi mnogo promena. Obzirom da su simbolika Bika i oranice, finansije ( simbolika druge kuce) eto promena i u tom pravcu..Iako je Venera na “svome”, zbog fiksnog elementa, nije je lako pokrenuti. Venera ce sigurno u vašim ljubavni odnosima doneti veliku privlačnost, veze će biti senzualnije, seksipilnije, dame šarmantnije, nežnije, prijatnije, ženstvenije.... Emocije se ne pokreću lako, ali su jake i intenzivne... Venera će napraviti sekstil najpre sa Neptunom, a potom i sa Jupiterom iz Vodolije, pa možemo očekivati, kada su veze u pitanju, veći broj susreta na neobičnim mestima, u neobičnim okolnostima, kao i veći broj tajnih veza, veza u dalekom inostranstvu, veza devojaka sa imućnim, obrazovanim ljudima, strancima, ali i profesorima, posebno glume, na primer.
Materijalne potrebe mogu biti tačka sporenja, a ekonomska pomeranja jak test u druženju. Oba pola težiće da budu nežniji, ljubazniji, i zaljubljivije su prirode, a s’ velikim kapacitetom za uživanjem u dobrim stvarima u životu.
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty Re: 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  smesko Uto Jun 02, 2009 2:36 am

afrodita opet mi je bilo zadovoljstvo citati tvoje tumacenje!
a sada sam videla i da si kao i ja racica, pa mi je jos draze!
samoc nastavi ovako lepo da kuckas..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty Re: 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  afrodita Uto Jun 02, 2009 2:49 am

pozdrav smeškice...drago mi je da si rak, jer se mi najbolje razumemo..naše emocije i instikte mogu da razumeju samo rakovi...hahhah
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty Re: 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  Astrotanja Uto Jun 02, 2009 11:15 am

Afrodita, Venera će očito mnoge obradovati po onome što si napisala. .

Ovo je rubrika o dnevnim uticajima, pa ćemo otvorićemo novu temu o Veneri u rubrici Tranziti, gde će nam Darko prebaciti ovaj tvoj lep tekst.

Slobodno otvaraj nove teme, jer su ti tekstovi divni i radujeme što je među nama još jedan dobar poznavalac astroogije. Samo molim te, pogledaj kako smo teme razvrstali, da bi bilo preglednije. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun Empty Re: 02.06. Mesec u Vagi u trigonu sa Suncem, a Venera trigon Neptun

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu