Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

+5
andjela pizelli
Gawain
jupiter u raku
Nea
Zorica
9 posters

Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Zorica Sub Nov 01, 2008 10:41 am

Ovaj aspekt se srece u horoskopima bracnih partnera. Izuzetno jako veze i daje silne emocije. U slucaju da se ljudi rastave desavalo se da se posle godina provedenih u drugim brakovima i vezama vracaju osobi sa kojom imaju ovakav aspekt. Poznavala sam bracni par gde je muskacevo sunce u vodoliji bilo u konjukciji sa zenskim mesecom u vodoliji a njeno sunce u blizancima sa muzljevim mesecom u blizancima. Ovaj par je bio zajedno 29 godina zajedno i nikada nisu imali nikakav problem u vezi i komunikaciji. Najteze je to sto je supruga umrla od raka na dojci a suprug koji je danas uovac jedno 10 godina nikada nije uspostavio vezu sa drugom zenom i na pitanje zasto, odgovorio je da se realizirao sa svojom zenom u braku i da nijedna druga zena nemoze da bude kao ona.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Nea Uto Nov 04, 2008 1:56 am

Hmmm
Ja sam imala konjunkciju SO i MO s mojim uskoro bivsim muzem - s tim da je bila konjunkcija mog Sunca (i juznog cvora) s njegovim Mjesecom... Ono sto mozda mogu pripisati toj konjunkciji je cudan zastitnicki osjecaj kojega imam prema njemu, jaki majcinski, koji me prijeci da ga povrijedim cak i u procesu razvoda i cak i ako time sebi mozda cinim stetu ...
Ono sto je kod nas bilo jace su u prvom redu nekompatibilni ascendenti - moj Lav, njegova Riba... vatra i voda... on dupla voda, ja zemlja-vatra s manjkom vode u horoskopu... To je cinilo da se on osjecao skoro non stop povrijedjenim i napadnutim nacinom mog samoizrazavanja koji je za njegovu preosjetljivost bio too much No
Pa onda, kvadrati Sunca i Saturna... kod njega emotivna hladnoca (SA90MO) ... njegov MA0UR na mom Mjesecu...

Svi ti drugi elementi ucinili su svoje usprkos cuvenoj MO-SO konjunkciji Embarassed
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  jupiter u raku Čet Nov 06, 2008 6:15 pm

Nea ::Hmmm
Ja sam imala konjunkciju SO i MO s mojim uskoro bivsim muzem - s tim da je bila konjunkcija mog Sunca (i juznog cvora) s njegovim Mjesecom... Ono sto mozda mogu pripisati toj konjunkciji je cudan zastitnicki osjecaj kojega imam prema njemu, jaki majcinski, koji me prijeci da ga povrijedim cak i u procesu razvoda i cak i ako time sebi mozda cinim stetu ...
Ono sto je kod nas bilo jace su u prvom redu nekompatibilni ascendenti - moj Lav, njegova Riba... vatra i voda... on dupla voda, ja zemlja-vatra s manjkom vode u horoskopu... To je cinilo da se on osjecao skoro non stop povrijedjenim i napadnutim nacinom mog samoizrazavanja koji je za njegovu preosjetljivost bio too much No
Pa onda, kvadrati Sunca i Saturna... kod njega emotivna hladnoca (SA90MO) ... njegov MA0UR na mom Mjesecu...

Svi ti drugi elementi ucinili su svoje usprkos cuvenoj MO-SO konjunkciji Embarassed

ovo me je zaintrigiralo ,baš zbog ove konjukcije ,tvog južnog čvora i sunca ,sa njegovim mesecom..
po nekim izvorima ,to bi značilo, da ste ti i on Imali vezu i u nekom od prošlih života,stim ,što je on bio tvoja žena,(ili majka)
pre koliko inkarnacija se to dešavalo, zavisi od orbisa ,između južnog čvora i meseca.
Ma 0 UR je vrlo težak aspekt za njegovog vlasnika,a naravno i ženu njegovu..
ovaj aspekt se obično aktivira ,tranzitom SA preko njega..
jupiter u raku
jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Gawain Uto Jan 20, 2009 4:42 pm

Imala sam ovu konjunkciju u dve od tri veze koje sam imala u zivotu, a dopadao mi se jos jedan momak sa Mesecom na mom Suncu.

Posto su mi svetla vec u kvadratu, mislim da ova konjunkcija nije dobra za mene, jer taj kvadrat aktivira. Eto, nista nije crno-belo.

Gawain

Broj poruka : 28
Datum upisa : 18.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  andjela pizelli Ned Feb 01, 2009 12:57 pm

kako biste prokomentarisali konjukciju sunca i mjeseca u jarcu(obzirom da je mjesec u jarcu u padu...)

muskarac je sunce a mjesec zena(muskarcu je dc i mjesec u blizancu)
interesuje me vase misljenje,kako muskarac dozivljava ovu zenu?
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Ned Feb 01, 2009 2:39 pm

Njemu odgovara partnerka koja ima osobine Blizanaca, koja je komunikativna, promenljivih osećanja, druželjubiva, sve ono što opisuje Mesec u 7. u Blizancima, ako se ona uklapa u to, onda odnos može da bude bolji. Naravno, sve zavisi od svih ostalih aspekata koji postoji Sunce konjukcija Mesec je u uporednim horoskopima dobra, bez obzira u kojem je znaku, jedino je ova konjukciju ne pravi disharmonične aspekte. Problem mogu da prave drugi aspektiukoliko su neusaglašeni, jer horoskop, kao što i sam znaš čine puno aspekata. Oblast u kojem je ta konjukcija u njegovom odnosnom njenom horoskopu je ta gde se oni usaglašavaju, gde se dopunjuju,  to bi mogla biti ili njegova prva kuća, ili druga  sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Dec 04, 2016 5:34 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  zeka Ned Feb 01, 2009 9:38 pm

andjela pizelli ::kako biste prokomentarisali konjukciju sunca i mjeseca u jarcu(obzirom da je mjesec u jarcu u padu...)

muskarac je sunce a mjesec zena(muskarcu je dc i mjesec u blizancu)
interesuje me vase misljenje,kako muskarac dozivljava ovu zenu?
kako god da je celicna ledi ona mu je vrlo naklonjena jer je njen mesec u njegovom prvom kvadrantu mozda i u prvom polju a jarac je uvek gladan ljubavi ,sta on zna da je na svetu ima mnogo(ljubavi) bice mu dosta i sto mu ona da, obzirom da je njegova mama uvek sve delila pa i ljubav na druge bracu ili okolinu.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  andjela pizelli Uto Feb 03, 2009 12:58 am

zeka ::kako god da je celicna ledi ona mu je vrlo naklonjena jer je njen mesec u njegovom prvom kvadrantu mozda i u prvom polju a jarac je uvek gladan ljubavi ,sta on zna da je na svetu ima mnogo(ljubavi) bice mu dosta i sto mu ona da, obzirom da je njegova mama uvek sve delila pa i ljubav na druge bracu ili okolinu.

to da mu je ona naklonjena,to mi je logicno,jer,gdje ti je mjesec,tu ti je dusa....interesovalo me,koliko je on njoj naklonjen...da sad mi pade napamet,dispozitor njegovog mjeseca merkur,je opet jarac,pa da...takva dusa,saturnijanska bas mu lezi,eto kako valja nekad diskutovati Idea
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Astrotanja Uto Feb 03, 2009 1:39 am

Andjelina P., nesto ispred na ovoj temi pisala je Zorica o konjukciji Sunca i Meseca u Jarcu. Ukoliko su im Saturni u dobrom aspektu u sinas. i ukoliko ostatak dobar onda se oni mogu naci. Njegov Mesec u Blizancima u 7. vuce ka ili dvostrukoj vezi, posebno jer je Mesec vl. 8.u 7. u Blizancima.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  andjela pizelli Uto Feb 03, 2009 11:50 pm

Astrotanja ::Andjelina P., nesto ispred na ovoj temi pisala je Zorica o konjukciji Sunca i Meseca u Jarcu. Ukoliko su im Saturni u dobrom aspektu u sinas. i ukoliko ostatak dobar onda se oni mogu naci. Njegov Mesec u Blizancima u 7. vuce ka ili dvostrukoj vezi, posebno jer je Mesec vl. 8.u 7. u Blizancima.
a taj je imao obicno bar dvije veze a nekad i tri..jednu, cak dvije, duge paralelne, i josh po koja leteca..(malo sam off-top)
....ma da, znam da je analiza sinastrije mnogo vise od jednog aspekta....
andjela pizelli
andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 3:34 am

andjela pizelli ::kako biste prokomentarisali konjukciju sunca i mjeseca u jarcu(obzirom da je mjesec u jarcu u padu...)

muskarac je sunce a mjesec zena(muskarcu je dc i mjesec u blizancu)
interesuje me vase misljenje,kako muskarac dozivljava ovu zenu?

Tom Mesecu treba dobar Mars, pa nece biti hladan. Sunce i mesec u ovakvoj kombinaciji,kazu, daje neraskidivu kombinaciju, samo sto ja mislim da je u pitanju muskarcev mesec i zenino suce. Mislim,ali nisam sigurna, da su to imali Jovanka i tito.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 3:35 am

Nesto sam zeznula, al' nema veze...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Jan 18, 2012 7:17 pm

A sta se moze reci za konjukciju muskog sunca i zenskog meseca u devici?
Takodje, njegova venera je u raku, gde i moje sunce, mada nisu u konjukciji.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima Empty Re: Sunce konjukcija mesec u uporednim horoskopima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu