Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

+6
Milica
Snezana
Čarobnica
Izida
Strelica
DUH
10 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Uto Sep 15, 2009 8:19 pm

DUH ::
Milica ::Nema karte, ali nije problem, napraviću je sama. Wink

Ostadoh dužna odgovor za ono skrivanje na temu mo90ma...može li to da se odnosi na skrivanje malo slobodnijeg perioda života? Ne na homoseksualne izlete...

Mislim, pošto imaš i VE 120 PL i VE 120 SA ne bih se iznenadio da imaš i sklonost prema razlici u godinama kod svojih partnera ali komplikovani odnosi sa ocem i loša situacija u kući, mogu biti pokretač tako nečeg, mada se u tvojoj porodici u kojoj si nastala ne zna ko je jači majka ili otac i ne bih rekao da se baš slažu ili tvoja majka je baš napadnuta lošim aspektima, jel imala neku operaciju
Da, imam sklonost ka starijim muškarcima...već sa dvadeset godina sam bila u vezi sa 12 godina starijim muškarcem, posle su se razlike povećavale, ali ne mnogo, najveća je bila 15 godina.
Iskreno, i za brak bih volela starijeg. Preozbiljna sam za generaciju, nisu mi zanimljivi.


Roditelji su razvedeni, odavno...a majka mi je 4. polje, otac 10.
S njim se bolje slažem, nije nam odnos loš, naprotiv, sa mamom se loše slažem.
E, kad je situacija u kući u pitanju, pogledaj dispozitor stelijuma u Vagi.
Venera je dobro aspektovana tako da se sve ispoljilo kroz generacijski jaz i kroz ono ''ja krenem, oni me zakoče'' i tako u spiralu...ali nisam im se nikad dala, furam ja svoje, ne zanima me šta oni misle.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 8:20 pm

Evo ga chart:

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 GAYBG
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 8:23 pm

Milica ::

Da, imam sklonost ka starijim muškarcima...već sa dvadeset godina sam bila u vezi sa 12 godina starijim muškarcem, posle su se razlike povećavale, ali ne mnogo, najveća je bila 15 godina.
Iskreno, i za brak bih volela starijeg. Preozbiljna sam za generaciju, nisu mi zanimljivi.


Roditelji su razvedeni, odavno...a majka mi je 4. polje, otac 10.
S njim se bolje slažem, nije nam odnos loš, naprotiv, sa mamom se loše slažem.
E, kad je situacija u kući u pitanju, pogledaj dispozitor stelijuma u Vagi.
Venera je dobro aspektovana tako da se sve ispoljilo kroz generacijski jaz i kroz ono ''ja krenem, oni me zakoče'' i tako u spiralu...ali nisam im se nikad dala, furam ja svoje, ne zanima me šta oni misle.

Kako to zakljucujes, bolje se uklapaju u opis, posto je obicno kod zena obrnuto od ovoga sto ti tvrdis!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 8:44 pm

Milica :: Roditelji su razvedeni, odavno...a majka mi je 4. polje, otac 10.
S njim se bolje slažem, nije nam odnos loš, naprotiv, sa mamom se loše slažem.
E, kad je situacija u kući u pitanju, pogledaj dispozitor stelijuma u Vagi.
Venera je dobro aspektovana tako da se sve ispoljilo kroz generacijski jaz i kroz ono ''ja krenem, oni me zakoče'' i tako u spiralu...ali nisam im se nikad dala, furam ja svoje, ne zanima me šta oni misle.

Zašto misliš da ti je majka 4p, jel ima neko od njih veze sa nekom uniformom ???
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 8:57 pm

Pogledajte samo ove tradicionalne homo aspekte - SO 0 SA - 11p MO 90 MA 8p - VE 180 NE u AQ - UR 180 ME SO SA pa da su birali svesno datum ne bi bolji izabrali, mislim za njih ne za nas normalne što volimo prvi razred, medjutim tog dana će se roditi i dosta budućih homića kojih mi je unapred žao ...

Jedino nisam siguran kako da gledam da li će biti tuče ali provokacija sigurno hoće i ja ću "hrabro" ostati kod kuće i gledati preko TV-a šta se dešava lol! lol! lol!
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 9:09 pm

DUH ::Pogledajte samo ove tradicionalne homo aspekte - SO 0 SA - 11p MO 90 MA 8p - VE 180 NE u AQ - UR 180 ME SO SA pa da su birali svesno datum ne bi bolji izabrali, mislim za njih ne za nas normalne što volimo prvi razred, medjutim tog dana će se roditi i dosta budućih homića kojih mi je unapred žao ...

Jedino nisam siguran kako da gledam da li će biti tuče ali provokacija sigurno hoće i ja ću "hrabro" ostati kod kuće i gledati preko TV-a šta se dešava lol! lol! lol!

Mora da ce biti nemira, izgleda i pred sam pocetak zbog MO 90 MA, pa kako je separacija u to vreme se vec nesto izdesavalo... A i Uran u 4 me malo buni, jeste da to opisuje koji narod ce se skupiti, ali ako radi ovaj 90 PL (ne znam jer menja znak), moze biti i stradanja... Sve u svemu ne mislim da ce biti velikog pokolja ili slicno ali bice neki incident vrlo verovatno pre toga, a i komentari nece biti dobri, posle te parade. Vecini ljudi se to nece svideti...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Uto Sep 15, 2009 9:17 pm

DUH ::
Milica :: Roditelji su razvedeni, odavno...a majka mi je 4. polje, otac 10.
S njim se bolje slažem, nije nam odnos loš, naprotiv, sa mamom se loše slažem.
E, kad je situacija u kući u pitanju, pogledaj dispozitor stelijuma u Vagi.
Venera je dobro aspektovana tako da se sve ispoljilo kroz generacijski jaz i kroz ono ''ja krenem, oni me zakoče'' i tako u spiralu...ali nisam im se nikad dala, furam ja svoje, ne zanima me šta oni misle.

Zašto misliš da ti je majka 4p, jel ima neko od njih veze sa nekom uniformom ???
Da, bolje se uklapaju u opis. Tata je jako autoritativan i uvek na nekoj poziciji, tako da mu više leži to Sunce u Ovnu u 10. polju.
Mama je baš četvrto polje- namćorasta, bolešljiva, tvrdoglava, ali kad pogledaš dispoziciju, ipak je dobra i nije zlonamerna. Very Happy

Sa uniformom srećom, sad više niko nema veze- genetika mi je vojnička jer sam Srpkinja iz Hrvatske...šta da kažem, svaki rat mi je kačio najbliže...bilo je i stadanja ( gle 4. polje)

Ah da, tata je bio iz siromašne kuće pa je deda uzeo bio vojnu stipendiju za tatu dok je bio gimnazijalac. Bio je upisan na vojnu akademiju, ali nije mu se dopalo (ima Urana u 4. polju 90 SA0ME0SO0NE u 7. polju, pa ima malo problem sa primanjem naredbi affraid ...i nije biseksualan Very Happy ), pa je napusti već posle mesec dana...toliko o tatinom vojnom angažmanu u ''struci'', ali jeste ložana na vojsku (na kraju je ipak završio ŠRO u Bileći Laughing , rezervni oficir)
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Uto Sep 15, 2009 9:20 pm

Tajna ::
DUH ::Pogledajte samo ove tradicionalne homo aspekte - SO 0 SA - 11p MO 90 MA 8p - VE 180 NE u AQ - UR 180 ME SO SA pa da su birali svesno datum ne bi bolji izabrali, mislim za njih ne za nas normalne što volimo prvi razred, medjutim tog dana će se roditi i dosta budućih homića kojih mi je unapred žao ...

Jedino nisam siguran kako da gledam da li će biti tuče ali provokacija sigurno hoće i ja ću "hrabro" ostati kod kuće i gledati preko TV-a šta se dešava lol! lol! lol!

Mora da ce biti nemira, izgleda i pred sam pocetak zbog MO 90 MA, pa kako je separacija u to vreme se vec nesto izdesavalo... A i Uran u 4 me malo buni, jeste da to opisuje koji narod ce se skupiti, ali ako radi ovaj 90 PL (ne znam jer menja znak), moze biti i stradanja... Sve u svemu ne mislim da ce biti velikog pokolja ili slicno ali bice neki incident vrlo verovatno pre toga, a i komentari nece biti dobri, posle te parade. Vecini ljudi se to nece svideti...
A neki pucanj? Mars iz 8. polja?

p.s. ja sam početnik, pa kad god grešim slobodno me ispravite
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 9:27 pm

Milica ::
Tajna ::
DUH ::Pogledajte samo ove tradicionalne homo aspekte - SO 0 SA - 11p MO 90 MA 8p - VE 180 NE u AQ - UR 180 ME SO SA pa da su birali svesno datum ne bi bolji izabrali, mislim za njih ne za nas normalne što volimo prvi razred, medjutim tog dana će se roditi i dosta budućih homića kojih mi je unapred žao ...

Jedino nisam siguran kako da gledam da li će biti tuče ali provokacija sigurno hoće i ja ću "hrabro" ostati kod kuće i gledati preko TV-a šta se dešava lol! lol! lol!

Mora da ce biti nemira, izgleda i pred sam pocetak zbog MO 90 MA, pa kako je separacija u to vreme se vec nesto izdesavalo... A i Uran u 4 me malo buni, jeste da to opisuje koji narod ce se skupiti, ali ako radi ovaj 90 PL (ne znam jer menja znak), moze biti i stradanja... Sve u svemu ne mislim da ce biti velikog pokolja ili slicno ali bice neki incident vrlo verovatno pre toga, a i komentari nece biti dobri, posle te parade. Vecini ljudi se to nece svideti...
A neki pucanj? Mars iz 8. polja?

p.s. ja sam početnik, pa kad god grešim slobodno me ispravite

Moze biti moze... mozda suzavac pistolj, jer je u Raku...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Pet Sep 18, 2009 4:10 am

Parada pocinje u 8 ujutro, ako vam to znaci...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Pet Sep 18, 2009 6:46 pm

Zvanično u svim novima piše a javili su i na TV-u, uostalom pratite vesti i čućete, mislim oni koje interesuje da počinje u 11h pre podne na platou ispred filozofskog fakulteta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Sub Sep 19, 2009 10:49 am

Hoće li neko reagovati na ovo?

Kao da traže batine. Evil or Very Mad

http://belgradepride.blog.rs/blog/belgradepride/saopstenja/2009/09/18/protestno-paljenje-zastave-srbije-pre-pocetka-povorke-ponosa

Pošto su uhapšeni oni koji su palili američku zastavu kad je Bajden dolazio, da li će i ovde biti primenjen isti aršin?
Sumnjam.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Sub Sep 19, 2009 11:00 am

Sad sam se bas iznervirala. Branim gay populaciju sve vreme, ali ko ce bre da pali zastavu? Stvarno sramota i stvarno izazivaju batine!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Sub Sep 19, 2009 11:10 am

Po ovom horoskopu vlast nece nista znacajno da uradi, samo da smiri - vladar 10 je u Devici sa Saturnom, mozda pokupe i nekolicinu bas istaknutih ali i to je sumnjivo, a MA - sila je u Raku, znaci ako budu napadnuti to ce biti iz naroda, a ne od milicije...... A vidi Mars u Raku, pa to je bas nacionalna zastava... Kakave budale, jos to propagiraju, stvarno sam iznenadjena. Ja sam uvek bila opoziciono opredeljena, ali paljenje zastave?! Razumem kad je americka u pitanju... lol!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Sub Sep 19, 2009 11:25 am

Ne razumem, dobili su povorku, zasto dodatno provociraju?
Ne veruju u institucije ove drzave, te moraju da posalju svetu poruku.
Nek se prosetaju , mirno, lepa nedeljna setnja pred rucak.
Nekako mi nije jasno cemu ovolika pompa oko parade, zar to nije obicna setnja, nece cak ni praviti karneval, suvise paznje je posveceno tome ko da je dogadjaj godine, il tu ima jos neceg???
A svi su elektrisani ovih dana...(ne zbog njih T)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Tajna Sub Sep 19, 2009 11:33 am

Kakve budale, stvarno sam iznenadjena!!! Bacila sam se na facebook i tamo ih kritikujem! Ne mogu da verujem!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Sub Sep 19, 2009 11:45 am

Ma, kuva se tu izgleda nešđto mnogo ozbiljnije u državi Srbiji i sve sam sigurnija da su ti jadni homoseksualci izmanipulisani kako bi se neke druge stvari odradile....naravno, nisu izmanipulisani organizatori parade....ni ja ne verujem državnim institucijama, bojim se da je sve u dilu sa njima.

Poenta je ostati kod kuće i ne promoliti glavu sutra napolje.

Mars u Raku - narod će sigurno reagovati....a bojim se da onaj trigon od Jupija ne bude dizanje na kvadrat reakcije naroda, a ne prihvatanje i legalizacija....jer kako stvari stoje....uostalom, homoseksualni aspekti koje je DUH nabrojao, ne označavaju samo ''homoseksualne tendencije'' tog dana, imaju oni valjda još neku simboliku?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty re

Počalji  IVA Sub Sep 19, 2009 11:50 am

Milica ::Ma, kuva se tu izgleda nešđto mnogo ozbiljnije u državi Srbiji i sve sam sigurnija da su ti jadni homoseksualci izmanipulisani kako bi se neke druge stvari odradile....naravno, nisu izmanipulisani organizatori parade....ni ja ne verujem državnim institucijama, bojim se da je sve u dilu sa njima.

Poenta je ostati kod kuće i ne promoliti glavu sutra napolje.

Mars u Raku - narod će sigurno reagovati....a bojim se da onaj trigon od Jupija ne bude dizanje na kvadrat reakcije naroda, a ne prihvatanje i legalizacija....jer kako stvari stoje....uostalom, homoseksualni aspekti koje je DUH nabrojao, ne označavaju samo ''homoseksualne tendencije'' tog dana, imaju oni valjda još neku simboliku?

I meni se tako cini.
Nadam se da ce to biti mirna nedljena setnja pred rucak. Sleep
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sub Sep 19, 2009 12:29 pm

Tajna ::Sad sam se bas iznervirala. Branim gay populaciju sve vreme, ali ko ce bre da pali zastavu? Stvarno sramota i stvarno izazivaju batine!


Sad sam i ja pop...z... da pale našu zastavu sa Belim Orlovima, e sad stvarno zaslužuju bataine a do sada sam ih branio, i uostalom koliko sam ja informisan paljenje zastave je kažnjivo po ustvau, mislim ako to urade ne bih se iznenadio da bude i mrtvih, pa za tu zastavu je toliko ljudi izginulo u Prvom Svetskom Ratu i niko je nije uspeo oteti Srpskim vojnicima i sada će pederi nam pale tu zastavu.

Ako to urade izazvaće gnev i neutralnih koja ih niti podržava niti napadaju

Plan desničarskih grupa, anarhista, grupe 1389, obraza, delija (kuriozitet je što Zvezdine delije ne znaju da je reč DELIJA Turskog porekla i znači LAKI KONJANIK) je da na različitim mestima u gradu istovremeno, sinhronizovano izazovu nerede i tako privuku policiju, dok bi odredjeni članovi ovih grupa pojedinačno se umešali još pri skupljanju medju pedere i lezbejke i u odredjenom trenutku, za koji samo oni znaju, počnu da ih biju a oslabljena policija neće znati koga da brani jer će svi izgledati kao pederi...

Plan je toliko dobar da se panduri već vataju za glavu, pitanje je samo koliko će ove grupe uspeti da se dobro organizuju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sub Sep 19, 2009 12:53 pm

Milica ::Ma, kuva se tu izgleda nešđto mnogo ozbiljnije u državi Srbiji i sve sam sigurnija da su ti jadni homoseksualci izmanipulisani kako bi se neke druge stvari odradile....naravno, nisu izmanipulisani organizatori parade....ni ja ne verujem državnim institucijama, bojim se da je sve u dilu sa njima.

Poenta je ostati kod kuće i ne promoliti glavu sutra napolje.

Mars u Raku - narod će sigurno reagovati....a bojim se da onaj trigon od Jupija ne bude dizanje na kvadrat reakcije naroda, a ne prihvatanje i legalizacija....jer kako stvari stoje....uostalom, homoseksualni aspekti koje je DUH nabrojao, ne označavaju samo ''homoseksualne tendencije'' tog dana, imaju oni valjda još neku simboliku?

Pa nemaju stvarno samo homoseksualno značenje, MA u 8p skoro uvek donese nasilje, ako ne i smrt, pogotovo što ima loš aspekt sa MO (narod) i još je MO u 11h na 18st

A što se tiče vladara MO i JU, to su VE 150 UR što stvarno može uputiti da se tu nešto dublje krije..
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sub Sep 19, 2009 1:15 pm

UPRAVO SU JAVILI DA PEDER PARADE NEĆE BITI, pederi se usr... i kao odložili za iduću godinu jer neće da prihvate navodno policijsku odluku da skup premeste na Ušće...

Pa izgleda da je ovo 1 : 0 za strejt, odnosno normalnu populaciju, pederi i lezbejke (biseksualke pozdravljam) neka se .. po svojim sobama, ko im brani i uostalom seks je najintimnija stvar i neka tako ostane, šta me briga da li neko radi na struju ili baterije ili i na struju i na baterije, i do sada ih niko nije dirao dok su bili diskretni
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sub Sep 19, 2009 1:21 pm

Ali bio bi dobar fazon ako je ovo JAVNO odustajanje od PEDER PARADE ustvari blef da bi dezorganizovali desničare i ipak je sutra održe kako su planirali
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sub Sep 19, 2009 1:39 pm

A ukoliko je ovo sa paljenjem zastave podmetnuto pederima, onada je lik koji je ovo smislio genije, uspeo je da spreči mogući haos jednom prostom dezinformacijom
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Sub Sep 19, 2009 1:40 pm

DUH ::Ali bio bi dobar fazon ako je ovo JAVNO odustajanje od PEDER PARADE ustvari blef da bi dezorganizovali desničare i ipak je sutra održe kako su planirali

Hmm...pa ne može da bude blef ako su objavili odustajanje od parade. Very Happy

Kako bi onda skuili opet masu za paradu?
Morali bi iopet nekako da objave, a to bi bila javna objava.

Mada, još uvek nije isključeno da nereda neće biti.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Milica Sub Sep 19, 2009 1:43 pm

Evo i zvaničnog izveštaja:

"Povorka ponosa" neće se održati
19. septembar 2009. | 11:13 -> 11:42 | Izvor: B92
Beograd -- Organizatori Povorke ponosa dobili su rešenje da ne može da se garantuje bezbednost skupa i kažu da zbog toga nema osnova da se manifestacija održi.


Na vanrednoj konferenciji za novinare organizatori Povorke saopštili su da su, posle sastanka s premijerom Srbije Mirkom Cvetkovićem, dobili rešenje od nadležnih da je skup visoko rizičan, i da ne može da im se garantuje bezbednost. "To nije zabrana de jure, ali je zabrana de fakto", rekao je Dušan Kosanović iz organizacionog odbora Povorke.


Predstavnici organizacionog odbora rekli su da je izmeštanje skupa na neku drugu lokaciju neprihvatljivo.

Dušan Kosanovć saopštio je da preporuka da se održi skup na nekoj drugoj lokaciji - na Ušću na primer, ne može da se prihvati i da tamo skupa neće biti.

On je pojasnio da u zakonskom roku nikakav skup na Ušću nije prijavljen, pa ne može ni da se održi.

Na konferenciji za novinare rečeno je i da zbog svega što se dogodilo - država je kapitulirala pred nasiljem.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=382249&dd=19&mm=09&yyyy=2009
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU - Page 4 Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu