Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12.kuca i njeni vladari

+32
sweety
Tanja1
Marina N
medgirl85
malkav
Nikolina
Black-Woman
jassna
skorpijica
Dunja
Natasha-77
nale777
katja1
Crnka88
tanjica
alea
suncevenera
Katarinaki
hajkula
Corto Maltese
lado06
Jane
Bambola
joki22
Astrotanja
Tina
DUH
Čarobnica
nolita
gernica
Izida
Strelica
36 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  alea Pet Dec 25, 2009 11:41 am

Ja mislim da bi bilo dobro da pogledate kojim kućama vam vladaju planete koje su u XII kući.
Konkretno, ako imate SO u XII, pogledajte koja vam je natalna kuća u lavu.
Ako imate MO, kojom vam kućom vlada rak itd...
Tako ćete već moći da sklopite neku bolju sliku.

Evo kod mene: SO, vladar IX kuće, u XII ( a može i u konjukciji sa ASC da se gleda...) kazuje da ja volim često da se osamim i čitam, volim da učim, završila sam fakultet i obrazovanje mi je veoma važno. Nisam povučena, vrlo sam otvorena i srdačna osoba, uvek u centru pažnje ( jer je 0ASC ) ali volim ipak svoje trenutke samoće i mira.
Što se tiče oca, on se nije mnogo bavio decom, vaspitanje je preuzimala majka ali sam ja za njega jako vezana, jako je pametan, ima veliko opšte znanje ( jer je SO0ASC). Radio je u ustanovi zatvorenog tipa, ali je pre nekoliko godina teško oboleo, i proveo dosta dugo u bolnici, imao tešku operaciju i jedva ostao živ...
Ako budem imala dva braka u životu, ovaj bi trebao da bude srećniji, jer je bolje postavljen od prvog Wink - toretski gledano...

MO mi je vladar VIII kuće, a nalazi se u XII u škorpiji. Volim okultne stvari, uvek me je zanimala astronomija, tajne, misterije...a evo sada astrologija. Vrlo sam intuitivna ali i popustljiva prema drugima. Često sam preterano požrtvovana. Osećanja teško pokazujem, ustvari, ne pokazujem ih spontano i prirodno, već ih vrlo često potiskujem iz straha da će biti pogrešno tumačena, iako osećam da me guše i da me vode u ponor. Često se osećam usamljena, ali mi samoća često prija, ne volim da pred drugima pokazujem svoje slabosti, u stanju sam dugo da ćutim i nikome ne kažem šta me muči. Uvek sam u nekom grču, često pesimistična i kukavica u ljubavi, ne mogu da se opustim i kod mene sve ide u velikim oscilacijama, uvek se plašim nekog kraja i da ću biti ostavljena. Moja osećanja su ponekad moj najveći neprijatelj, ili moja najveća slabost...
Ne volim otvoreno da pričam o sexu, tu temu shvatam vrlo ozbiljno i u svojoj intimi umem da budem jako konzervativna.
Roditelji su u braku (MO0SO) mada je mama više škorpionski tip, posesivna, hrabra, dok je tata pravi gurmanski tip ( Vladar SO i ASC mi je Jupiter u 2. ) tata voli lepo da jede ( on je bik) da popije ponekad, pravi je hedonista...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  tanjica Uto Dec 29, 2009 3:32 am

Katarinaki i Suncevenera i ja se ne bavim aktivno astrologijom,ali volim da citam astroloske tekstove i pratim razne forume.Moja 12.kuca je u blizancima,nema planeta u njoj,ali je merkur otisao u 9.kucu i u ribama je.Eto,mozda me malo muci psiha i to je ono sto me zatvara.Inace,moje misljenje se menja u skladu sa osecanjima kao i aktivnosti.Negde sam procitala da se 12.polje odnosi i na telesni i emotivni uzitak,ali i na bracni zivot i potomstvo...moj suprug je blizanac..pa,mozda to ima neke veze Question Ako ima neko ko je raspolozen neka baci pogled na moj natal ,jer o aspektima ne znam puno flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  bbbbbbbb Čet Jun 24, 2010 12:07 am

meni je 12 kuca u skorpiji...plus su mi mars i jupiter u istoj..koliko sam ja uspela da saznam ja sam rodjeni ratnik a moja energija ako je ne kanalisem kroz fizicku aktivnost je autodestruktivna...ljudi me se cesto plase....a ja sam samo jedna mala devojcica ...devica SmileSmile

bbbbbbbb
Gost


Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Astrotanja Čet Jun 24, 2010 12:43 am

Bbbbbb moguće, ali mi ne vidimo tvoj natal, pa ne možemo ništa da ništa o tome kažemo. Rolling Eyes sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Crnka88 Sre Sep 22, 2010 11:05 pm

Tina ::Dvanesta kuca predstavlja i nase kumove.

Negde sam procitala da vladar 12-e u 12-oj donosi gubitak kumova. Ziva istina za mene.
Devojka koja mi je vencana kuma, par meseci posle tog vencanja otisla na Kipar (sada ko zna gde je) i totalno gubim kontakt sa njom. Moja drugarica iz najranijeg detinstva, sa kojom sam se druzila 30 godina, stanovale smo do skoro na istom spratu, poslala mi je pre 5 godina krstena kuma, nije proslo ni godinu dana od tog dogadjaju ona i ja se posvadjamo i vise se nismo pomirile. Ja vise sa nikim bliskim necu da se kumim tj. da neko blizak meni postane kum/kuma.

Mogu samo da potvrdim... Sad

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty stelijum u 12

Počalji  katja1 Sre Nov 10, 2010 4:43 pm

moj brat im astelijum u 12 kuci ,pa s eplasim da ne bude imao probleme sa zakonom ili zatvorom, uz to trenutno ima velikih problema na poslu ,i novcane gubitke.ako moze neko da mi da neke smernice vezane za to Shocked evo i natala: 12.kuca i njeni vladari - Page 3 83b5682f03
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Gost Sre Nov 10, 2010 7:26 pm

I moj brat ima po nesto u 12-oj. Neptuna, vladara 3. Simpaticna situacija. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty kada vam je 12 kuca potpuno vezana za ljubav....

Počalji  nale777 Sub Nov 13, 2010 1:17 pm

Sta pokazuje moja 12. kuca koja pocinje na 28* ovna, nastavlja se na ukljestenog bika, gde je JU na 21* retro i zavrsava se na 14* Blizanaca. Vladar mars otisao na 1* jarca u 7. kucu, a suvladar Pluton na 14* vage u 5 kuci.
Meni je 12. kuca kompletno povezana sa tajnim ljubavima, a ja do sad nisam imala ni jednu tajnu ljubav. Osim sto ne volim bas da pricam o svojim ljubavima, volim da ih tajim, sebicno cuvam za sebe.

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Natasha-77 Sub Dec 25, 2010 3:50 pm

Evo ja mogu da potvrdim o povezanost 12 sa snovima,neko je to pre pomenuo...meni je 12 u Raku a Mesec je otisao u 11 u kojnukciji sa Jupiterom...Rak predstavlja vodu,a ja sanjam jedan isti san pa...ima vec 18 god...ne svaku vece ali cesto,sanjam ogromne talase koji nadolaze,ali ogromni kao cunami...a zanimljivo je da se udajem za decka koji ima brodic i celo leto provodimo na moru i zivimo na tom brodicu...ne plasim se vode ali kada isplovimo i more je nemirno hm..nije mi bas prijatno..a da u 12 mi je Mars Rolling Eyes ,to mi se bas i ne svidja Suspect
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Dunja Sub Dec 25, 2010 4:17 pm

pa ako duze vreme imas jedan te isti san,moja ti je preporuka da nadjes psihologa psihoanaliticara koji moze da ti pomogne da taj san protumacite na neki adekvatan nacin!s obzirom da se toliko dugo ponavlja,to je neka vrsta traume koja ti je bacena u nesvesni deo i trazi da bude osvescena...
nisi tacno napisala kako ide taj san?? jesi li ti sa muzem na brodicu kad krenu talasi???kako se osecas u tome?? koje emocije prate sve to? strah,nemir,sigurnost....??..nesigurnost..?

pronadji nekog od psihoanliticara,oni znaju da se bave snovima...
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Natasha-77 Sub Dec 25, 2010 4:26 pm

Dunja ::pa ako duze vreme imas jedan te isti san,moja ti je preporuka da nadjes psihologa psihoanaliticara koji moze da ti pomogne da taj san protumacite na neki adekvatan nacin!s obzirom da se toliko dugo ponavlja,to je neka vrsta traume koja ti je bacena u nesvesni deo i trazi da bude osvescena...
nisi tacno napisala kako ide taj san?? jesi li ti sa muzem na brodicu kad krenu talasi???kako se osecas u tome?? koje emocije prate sve to? strah,nemir,sigurnost....??..nesigurnost..?

pronadji nekog od psihoanliticara,oni znaju da se bave snovima...
Pa nisam se obratila psihoanaliticaru jer sam se nekako navikla na taj san,mozda sam nekada imala neki strah ali sada ne toliko,mada jeste neprijatan osecaj,uvek kao nesto pokusavam da bezim a ti talasi nadolaze kao onaj film 2012...muz nema nikakve veze sa tim snom,nikada njega ne sanjam u tom snu...taj san je poceo mnogo pre nego sam njega upoznala...ali je interesantno da eto sada sam sa nekim koje vezan za more i vodu...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Dunja Sub Dec 25, 2010 5:40 pm

ne bih rekla da to bas ima bukvalne veze sa vodom...da ce sd nesto stvarno da ti se desi na vodi..ili sl..
podsvest i ljudska psiha su velike...i snovi u psihoanalitickom tumacenju nikad ne znace ono bukvalno...

probaj...nadji nekog pa ga samo informativno pitaj..zainteresuj se malo u tom pravcu...mislim da bi mogla da se iznenadis do kakvih bi otkrica dosla...Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Gost Sub Dec 25, 2010 6:09 pm

mila2710 ::I moj brat ima po nesto u 12-oj. Neptuna, vladara 3. Simpaticna situacija. Rolling Eyes
A meni je vladar 12 Neptun..i Jupiter( i na kraju Mars - nista bez.... Laughing ).
Meni se cesto desvaju stvari poput na primer sinocne. Krenem u teretanu kod drugarice, i izadjem iz kuce sa kivijem jednim u ruci, posto uvek nesto moram da imam u rukama, a nije cigara Razz (ovako bar mogu da strpam u dzep a da se ne zapali). A inace uopste mi se nije jeo kivi!
I kada sam dosla tamo, onako bzv.izvadim onaj kivi iz dzepa od kaputica, i ona se prekrsti i pocne da se smeje i kaze mi: "nema 5 minuta kako sam rekla drugaru da mi se jede KIVI!"
Ima i drugacijih situacija(jer za ovu gore smatram slucajnost).

Zbog tog sto mi je Ne u 9, u jednom momentu sam se odvojila od kuce da bih nastavila skolu nakon 1 god.pauze.
Zbog Ju u 7, ima probleme vezane za zaradu ako je u pitanju posao u ortakluku, narocito ako je preko brata i s bratom. On pokloni moj RAD. Svoj ne. On bi po svemu kroz analize treba da bude Jupiter, jer je IX polje stariji brat onako kako sam ja procitala i kada vec ne odgovara Merkuru(kao vladaru 3, ali imaju 0`).
Iako Ne ima dobre apekte, uzalud je sto mi intuicija ne zakazuje kada sam "slaba" na to kada je pomoci nekom "za pocetak"..cesto se ti poceci toliko oduzeeeee..(Ne ima 60 SA), pa bi ljudi zato sto sam im verna da me zadrze kao radnika, iako vide da su moje mogucnosti preko TOGA. S te strane nije ni cudo sto se vladar 12(Ju u ovom slucaju kao dopuna) u 7, karakterise kao JAVNI neprijatlji i prevare i gubici zbog istih(medjutim ja gucitke smatram tako sto sam dozvolila da ostanem duze, a dusha mi nece..a ni satisfakcije nema, pa cak i da je ima, ako to nije nesto u cemu se pomeram uzduz-popreko, raspad je neminovan). U odnosu gde je vladar 12 tako postavljen, izgleda da se promena ne plasim samo ja. A svaka promena za mene je gubitak za druge! A svaka teznja da me zadrze je gubitak za mene.
Zbog toga i sama smatram svakog ko zeli da me zadrzi u svoju korist a na moju stetu za neprijatelja.
jos uvek nisam naisla ni na jednu osobu koja ce reci iskreno i u lice, bez diplomatske manipulacije, koja bez obzira sto je toliko ocigledna za mene, shvata da koliko god si dobar radnik nije u redu da te drze za sebe, sto im pomaze da odrze svoj posao ili reputaciju(bez lazne skromnosti sam sada, jer se ponovilo toliko puta, sablon je sablon).

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  skorpijica Pet Jan 07, 2011 1:16 am

evo ja sam vam tipican predstavnik 12. kuce Smile))
kod mene je uvek isti odgovor na pitanje gde je vladar bilo koje kuce? u 12.kuci What a Face
hoce li neko da se usudi?
skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Primer 12 kuce:

Počalji  Gost Ned Jan 09, 2011 5:32 am

Vladar 12 u 9, i 7-moj..a sta reci? Sta ako nisam ja ta koja putuje..?

~Kuma koja me je krstila ima prilicno srecnu ruku po pitanju dobitaka: banje, lecilista..mada znam da masta o putovanju, krstarernju i veoma joj je naklonjen natal s te strane. Inace veoma krupna zena, jesna..slobodna..lepog lica. Vladar 12 Sa joj je pred sam kraj IX, tako da ne znaci kuca preko mora, tralalala.., ali mastanje o istom moze se reci..rodjena u Bgd.i ovde vec 54god. Ako uzmem u obzir i Ur kao suvladara 12 u 6,onda se moze povezati kao putovanja radi lecenja, ali i da: duhovno se leci, pa tako cesto posecuje crkve i manastire..ali daleko od toga da je put preko vode! U suprotnom - ja bih bar jednom posetila svoju kumu Wink

~Sa je njen u Strelcu, a Ur u Lavu, pa tako eventualno mogu povezati Meljine itd.u Crnoj Gori koja je u znaku Lava, na pr. Ove dve planete su u 120`.
(Sunce joj je na mojoj Veneri inace 20`22``, rodjena u znaku Strelca sa Asc.Vodolije, te joj je So vladar 11; Mesec joj je u Ovnu u mom 12-om, a Neptun koji je pored Meseca zaduzen za krstenje joj je na mom natalnom Mesecu, 1`51NE, dakle tacno apl.).

https://2img.net/r/ihimizer/img31/3330/astro2gw02kuma910232168.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty tranziti plutona

Počalji  katja1 Ned Mar 27, 2011 7:10 pm

katja1 ::Shocked evo i natala: 12.kuca i njeni vladari - Page 3 83b5682f03
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  jassna Ned Apr 03, 2011 6:42 pm

Evo jedan banalni primer kako meni radi 12. kuca, samoj sebi sam se smejala..Mozda ce neko pomisliti da nisam normalna, ali sta da se radi..

Naime, otvorila sam profil na Fb, eto cisto da malo pratim modu tongue I stavim ja svoje slike, bla, bla, sklopih prijateljstva sa nekim rodjacima i bliskim prijateljima (bliskim u stvarnom zivotu), ali sve vreme neka nelagodnost u meni..Moje So u Blizancima bi da se druzi (ja sam jako komunikativna osoba), ali tajanstveni ascedent, pa vladar 3 u 12, pa puna 12 se bune..

Slika na profilu klasicna skorpionska-stojim na obali mora, gledam u otvoreno more, vidi mi se samo torzo i kosa, ali ne i lice, to je neki poluprofil..Naime na toj slici (koja je sva plavicasta) nosim crnu rolku (koja je pripijena, pa je fotka dosta sexy, bez obzira sto nije "konkretna"-bas je u skorpija fazonu)), a posto je tog jutra kada sam se fotografisala bilo hladno pola lica sam prekrila rolkom..Kosa mi je isto u skorpionskom fazonu, crna i sva onako u talasima..Dobro, more je Neptun, ali fotka u celini vise asocira na Skorpiju

Moj rodjeni brat, takodje ima tajanstvenu fotku na profilu, slikao se u polumraku , pa mu se lice vidi samo pod odredjenim uglom, a na slici nosi tamne naocare i izgleda bas onako opasno (So u Ovnu, asc Skorpija kao i ja.)..I on je tajanstven, ali ni priblizno kao ja..

I posle mesec dana ja fino zatvorim svoj profil na Fb, jednostavno mi vise nije prijao jer mi se krug prijatelja sve vise povecavao, a ne mozes nikoga da odbijes-ovaj me zna preko ovog, onaj preko onog-nema kraja..Samim tim mi se nelagodnost povecavala, ne mogu da vam opisem taj osecaj-ode mi intima, eto tako nesto..Popila bih ja kafu sa svima njima u relanom zivotu, sa mnogima se i druzim, ali mi net ne prija, jednostavno mi smeta sto sam "na izvolte"..

Da me pogresno ne shvatite, zaista nemam sta da krijem, zivim normalnim zivotom, ne stidim se nicega, ali mi se opet nekako ne da da imam svoj profil na FB..


jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Black-Woman Pon Apr 04, 2011 9:04 am

Moja 12. kuća je baš jaka. Evo jedan primer kako ona funkcioniše.
Kako mi je vladar ASC u 12. kući Merkur u Blizancima ( a 12. polje označava Kumove) 2008. godine sam otišla na Ostrog da se krstim, zapravo u CG zbog TAJNE ljubavi (vladar 5. u 12 Very Happy ili vladar 12. u 5.kući) i tamo prišla devojci, koju prvi put u životu vidim i pitala je da mi bude Kuma. Ona je iz Belgije( zapravo rodjena u Bosni = 10* blizanaca analogan Jarcu=Bosna=Jarac Wink, (Belgija je u znaku Blizanaca) = Merkur u Blizancima. Kontakt smo održavale preko neta, tačnije FB, sve dok ja nisam ugasila svoj profil na FB (Merkur opozicija Uran) Smile

Black-Woman
Black-Woman

Broj poruka : 23
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Nikolina Uto Jun 28, 2011 3:18 pm

Meni je saturn u XII kuci, trebala bih za godinu dana da idem u Ameriku, da tamo zavrsim jednu godinu skolovanja, zanima me da li ce to biti ostvarivo, evo natalne karte pa ako neko moze da mi odgovori bila bih zahvalna. Smile

https://servimg.com/view/11373303/1764

Nikolina

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  malkav Uto Jun 28, 2011 11:17 pm

skorpijica ::evo ja sam vam tipican predstavnik 12. kuce Smile))
kod mene je uvek isti odgovor na pitanje gde je vladar bilo koje kuce? u 12.kuci What a Face
hoce li neko da se usudi?

ovo zvuchi poznato jocolor

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:31 pm

''Dvanaesta kuća nosi prirodu malefičnosti, tu su sadržani svi strahovi – i negativne i pozitivne stvari jer to je ono što natus jeste. Kada se ogroman okean (12. kuća) zgusnuo u jednu tačku nastao je čovek, zato kada astrolog hoće da vidi pravu prirodu čoveka on gleda 12 – ja prirodu koja podrazumeva celu seriju 12, jer 12 je entitet. Kako bi natus mogao da bude snažan u životu i da ima puno energije neophodno je da se 12 deo pročisti i oživi. Energija je predstavljena 1. kućom i ako serija 12 ruši natusa, on ima osećaj da mu nešto crpi energiju. Tada se on oseća loše, depresivno i nema volje jer kada odlazi nešto iz serije 12, čovek se oseća iscrpljenim. Univerzum je taj kome natus mora da daje zato što nešto duguje. Iz serije 12 dolazi prava bit čoveka i snaga koja sve stvara – koja je stvorila njega i koja može sve ostalo da stvori, jer to je kontakt sa Kosmosom, sa svim što postoji. Sa dobrom serijom 12, Univerzum daje natusu.''

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Marina N Uto Feb 14, 2012 7:36 pm

Kako procistiti 12.kucu i njenu energiju?Da li neko ima ideju?
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 11:40 pm

Pokusaj da proucis vladare svoje XII kuce..njihov polozaj u natalu..njihove aspekte sa drugim planetama..treba usmeriti energiju na kuce (oblasti zivota) u kojima se oni nalaze ...vidim da imas Merkura u XII kuci-a on je vladar tvoje IV..koreni tvoje porodice,poreklo...mesto rodjenja..

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Marina N Uto Feb 14, 2012 11:50 pm

Koreni ,poreklo,mesto rodjenja,sve to pripada proslosti i na astralnom planu dusa zna zasto je to odabrala.Kako to sad menjati,nemoguce je Question
Inace vise i ne zivim u gradu gde sam se rodila.Objasni mi kako si mislila da bi sa tim mogla procistiti energiju 12. kuce.Inace merkur je vladar i moje pete.Saturn je otisao u 8.kucu i gradi kvadrat sa merkurom.Kako tu energiju kanalisati u nesto pozitivno?
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  medgirl85 Sre Feb 15, 2012 12:10 am

Srecan rodjendan pre svega Smile
Koliko si vezana za mesto rodjenja?je li ti tamo neko ostao?je li bilo odvajanja?je li ti bolje od kad ne zivis tamo?
rekla bih generalno da si povucena osoba,inteligentna,emotivna ali zatvorena iako dosta razumes druge ljude..cak ih energetski osecas..to je taj mesec u ribama..
Da,taj retro saturn u osmoj mi malo kvari sliku i plus je u kvadratu sa merkurom...
ps.nisam neki majstor astrologije ali je proucavam i volim,pa se nadam da ovde svojim razmisljanjima mozemo pomoci jedni drugima i nauciti jedni od drugih..

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari - Page 3 Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu