Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lutrija

+21
Citalac
Natasha-77
draga
Alicia
Formalhaut
galaksija
vladka
Merkur
Dunja
-menora-
IVA
jenifer
Milica
Angie
senka023
DUH
Bambola
Astrotanja
hajkula
Flora
Tajna
25 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  draga Sub Dec 03, 2011 1:11 am

Da li meni neko moze da virne u natal?!!!!!!!! Very Happy
meni je uran vladar pete otisao u drugu.....ali i nije nesto lepo aspektovan.....ako sansa postoji...aaaaaaaaaaaa? Basketball
POZDRAAAAAAAAAAAV!!!!!!!!! king
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Sub Dec 03, 2011 1:39 am

Alicia kada je to tačno bilo? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Natasha-77 Sub Dec 03, 2011 4:48 pm

Ja imam predispozicije jer mi je 5 puna,vladar 8 je u 5 kao i vladar 2...2 puta sam dobila u kazinu po 80 e i to je sve do sada...mada Ne mi je u 5 pa on mozda moze i da zavara,da daje laznu nadu Suspect
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Alicia Sub Dec 03, 2011 6:18 pm

Astrotanja ::Alicia kada je to tačno bilo? sunny

Dobivam inace godisnje po nekoliko nagrada, ali prije dvije godine sam skoro svaki mj. cak i cesce...
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Citalac Čet Feb 02, 2012 4:07 pm

Pozdrav svima...bavim se astrologijom vec neko vreme ali cini mi se da kao i svi sam subjektivna i sve gledam sa lepse strane kada sam licno ja u pitanju pa vas molim da mi pomognete da razresim dilemu...
Mars vladar 2 koja pocinje u ovnu je u 2 u biku, na stepenu meseceve egzaltacije, e sad ipak njemu nije prijatno u biku... on ima i 120 uran koji je u 11 a dolazi iz 12. Da li planeta koja je dobro postavljena a ipak u padu ili egzilu moze pokvariti dobre aspekte, inace imam dosta "lenj" horoskop, samo 3 kvadrata i dva pravi mars jedan sa suncem, jedan sa merkurom,a treći mesec (vl. 5) sa uranom, nemam ni jednu opoziciju sve ostalo su sekstili i trigoni...
Citalac
Citalac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Citalac Sub Feb 04, 2012 3:27 am

Znam da nije lepo pisati post iza posta ali ajde da sumiramo neke stvari,
kod dobitaka je najvažnija 5, 8 i 2 kuća, naravno planete u 5 , njihovi dispozitori, i odnos vladara 5 kao i planete unutar 5 kuće sa uranom i jupiterom(novac).
Sad ako bi gledali loto, (to ipak većina igra), moramo uzeti u obzir i merkur - jer merkur je broj.
A opet brojem 7 vlada uran, tako da bi bilo poželjno imati povezan merkura i urana...
ali i meseca - to je narodna lutrija...
Možda bi u obzir mogli uzeti i 6 kuću, kao 2 od 5...
I pitanje zasto u obzir uzimate 9 kuću?
Citalac
Citalac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Eoja Pon Feb 06, 2012 4:40 pm

Prije dosta vremena čitala sam o tumačenjima natalnih karata dobitnika većih iznosa na lotu; nažalost ne sjećam se ni autora ni knjige, a bogami ni na kom jeziku sam čitala (izlapelo se).

Ono čega se sjećam jeste da su autori na konkretnim primjerima našli sljedeće:
- da peta kuća uglavnom nije bila toliko važna koliko joj se u teoriji pridaje značaj;
- da je daleko veću ulogu igrala 11 kuća i veza 2/11, JU u 11, vrh 11 itd...,
- da su svi dobitnici imali neobično dobru seriju 12; jaku 12 kuću, dobro postavljenog vladara itd... što su protumačili dobrom karmom.

Eoja
Eoja

Broj poruka : 18
Godina : 42
Datum upisa : 14.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Citalac Pon Feb 06, 2012 5:20 pm

Da Imsiragic u tocku 2 navodi da je jos jako bitan i polozaj severnog mesecevog cvora, kao i da je bitna 12 kuca i 29 stepen...mada su svi primeri koje je on naveo imali vladara 5 u 2. Smile
Mislim da ovde 12 ipak gleda kao 8 od 5, da je zbog toga bitan njen polozaj, tudje pare koje dobijmo u igra na srecu ili kockanjem.
Citalac
Citalac

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Dobitnica

Počalji  Katja_MNE Uto Jul 15, 2014 12:58 am

Evo da pocnem pisati, obzirom da sam se danas registrovala...  Embarassed 

Imam stelijum u 5.polju (ME 0 SO 0 MO 0 MA) u Ca, pa jos i VE u Le, pa nije cudo sto sam dobila auto na lutriji (TV tombola).   cheers Bilo bi lijepo kad bi se nesto slicno ponovilo....

U potpisu sam stavila natalnu kartu, al  ne vidim vase karte... pa je mozda problem s serverom?
Katja_MNE
Katja_MNE

Broj poruka : 11
Локација : Montenegro
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  logos Čet Jul 17, 2014 1:10 pm

Katja_MNE ::Evo da pocnem pisati, obzirom da sam se danas registrovala...  Embarassed 

Imam stelijum u 5.polju (ME 0 SO 0 MO 0 MA) u Ca, pa jos i VE u Le, pa nije cudo sto sam dobila auto na lutriji (TV tombola).   cheers Bilo bi lijepo kad bi se nesto slicno ponovilo....

U potpisu sam stavila natalnu kartu, al  ne vidim vase karte... pa je mozda problem s serverom?

Napiši svoje natalne podatke a neko od nas će ti postaviti natalnu kartu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Postavka natalne karte

Počalji  Katja_MNE Čet Jul 17, 2014 4:05 pm

Hej Logos...  Pokusah ti poslati privatnu poruku (da ne smaram ostale clanove oko postavke natalne karte) al ne dozvoljava (bar ne jos 7 dana - kao novom clanu Foruma)   Sad 

Elem... postavila sam u profilu natalnu u rubrici "potpis",  ali ne znam zasto nece da je prikaze?!  Rolling Eyes
Prethodno sam je izradila i postavila na Photobucket. Na dr.forumu je uredno prikazuje.

Ako imas prava administratora, onda mozes i ti postaviti u mom profilu.
Podaci su sledeci: 03.07.1970. u 21:50h mjesto - Podgorica (Rak, Asc u Ribama na O.stepenu).

Hvala na predusretljivosti.... nadam se da cemo se druziti.
Katja_MNE
Katja_MNE

Broj poruka : 11
Локација : Montenegro
Datum upisa : 14.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  logos Čet Jul 17, 2014 4:24 pm

Natalna karta za Katju_MNE:

Lutrija - Page 5 2vah75k

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  lilyrose Čet Jul 17, 2014 7:20 pm

Mene također zanima mogućnost dobitaka, budući da sam jednom jako davno (bila sam još u srednjoj školi) imala na lotu 5+1 pogodak... Međutim, priznajem da poslije toga loto ni ostale igre baš nisam igrala, onako povremeno bih nešto uplatila i sl...
Međutim osvajala sam u različitim nagradnim igrama sitnije nagrade s vremena na vrijeme.
U zadnje možda 3-4 godine stvarno puno igram tih igara i zapisivala sam što sam osvojila  - uglavnom u 3-4 godine nekih 60-70 nagrada.
No kako stvarno puno igram, možda to i nije tako puno.

Pročitala sam onaj tekst na stranici 3. i odmah mi je palo u oči oovo:
Imam Mjesec u Velikom (zemljanom) trigonu, i to sa Venerom i Plutonom, ali je Mjesec i u nešto širem trigonu sa Jupiterom (orbis 8 stupnjeva, kažu da se kod Sunca i Mjeseca gleda i do 10 stupnjeva, pa ja sad ne znam...
Isto tako Jupiter mi je u sekstilu sa Neptunom i u konjuciji s Uranom .

Ne znam da li ima kakvo značenje, ali još mi je Jupiter vladar Sunčevog znaka, MC-a i 11.kuće (ona počinje na 29 Strijelca), dok mi je Uran vladar ASC-a.


E ovo što piše:
A close natal sesquisquare between two planets within one degree to show the potential for a sudden change of direction in the life or a progressed sesquisquare between two planets, one degree. (This sesquisquare most frequently involves the MC, Moon, Venus, Jupiter, or Pluto) - ne znam da li imam u horoskopu

A ovo -  Natal or progressed interpositions or close aspects between the twelfth house to the second and/or eighth houses. - isto ne znam protumačiti, tj. ne znam da li je u mom slučaju to dobro.
Naime, ja imam povezanu 2, 8 i 12. kuću preko vladara: vladar 2. mi je u 8, vladar 8. mi je u 12, a vladar 12. mi je u 2, i međusobno čine veliki T-kvadrat (što meni iskreno ne zvuči baš kao "sreća", ali ovdje nije specificirano što bi trebalo značiti.

Na jednom sajtu (Astrologija uz kaficu, tako nekako se zove), sam računala one pokazatelje za dobitak od igara na sreću i tu imam veliku vjerojatnost. Također je po tom sajtu ispalo da imam i solidnu vjerojatnost dobitaka od partnera - a ja sam npr. od svog dobila auto Very Happy - dakle eto neke potvrde...)

Ovo je moja natalna karta:
http://zaslike.com/files/riyty99x9ydd91bgqgur.gif

Znam da moram gledati povoljne tranzite, ali ne znam koje... recimo sad ulaskom Jupitera u Lava imam povoljne tranzite:
Jupiter će biti u sekstlu sa natalnom konjukcijom Jupitera i Urana, a kasnije će biti u trigonu na natalnu konjukciju Sunca, Merkura i MC-a - pri čemu su  Sunce, Merkur i MC u Strijelcu, a i Merkur mi vlada 5.poljem, a Jupiter 11.

Također, ne znam na koji je način dobro ili loše to što mi 5. i 11. kuća počinju na 29 stupnjeva znaka... negdje sam pročitala da mnogi dobitnici u igrama na sreću imaju planetu na 29 stupnjeva... međutim, kod mene se ne radi o planeti, nego o vrhovima kuća...

Još da dodam da sam u više navrata na nagradnim igrama dobivala novčane nagrade: u jednom časopisu sam u 3 navrata dobila manje iznose (u protuvrijednost 50 eura), zatim dva puta novac na potrošačke kartice ( oko 150 eura i oko 75 eura), te poklon bon za dućan...

lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  lilyrose Čet Jun 30, 2016 10:26 pm

nitko??? Shocked Shocked
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  logos Pet Jul 01, 2016 4:42 pm

lilyrose ::Mene također zanima mogućnost dobitaka, budući da sam jednom jako davno (bila sam još u srednjoj školi) imala na lotu 5+1 pogodak... Međutim, priznajem da poslije toga loto ni ostale igre baš nisam igrala, onako povremeno bih nešto uplatila i sl...
Međutim osvajala sam u različitim nagradnim igrama sitnije nagrade s vremena na vrijeme.
U zadnje možda 3-4 godine stvarno puno igram tih igara i zapisivala sam što sam osvojila  - uglavnom u 3-4 godine nekih 60-70 nagrada.
No kako stvarno puno igram, možda to i nije tako puno.

Također, ne znam na koji je način dobro ili loše to što mi 5. i 11. kuća počinju na 29 stupnjeva znaka... negdje sam pročitala da mnogi dobitnici u igrama na sreću imaju planetu na 29 stupnjeva... međutim, kod mene se ne radi o planeti, nego o vrhovima kuća...

Još da dodam da sam u više navrata na nagradnim igrama dobivala  novčane nagrade: u jednom časopisu sam u 3 navrata dobila manje iznose  (u protuvrijednost 50 eura), zatim dva puta novac na potrošačke kartice ( oko 150 eura i oko 75 eura), te poklon bon za dućan...


Sve ovo navedeno je sasvim normalno i tu nema baš neke velike sreće a nisi se ni nešto posebno "oparila". Kada se toliko igra normalno je i da se nešto dobije. Inače, 29° se tumači i kao stepen vidovitosti ali i kao "stepen plača", sve zavisi kako je određena planeta ili neka važna tačka integrisana u horoskop. Osoba poseduje neki talenat ali ga ne ume na pravi način i u pravo vreme iskoristiti. Planeta na 29° ima sublimisano znanje celog znaka ali je sledeći stepen početni nekog drugog znaka pa se taj talenat teško ili nikako ne ispoljava. Poznati astrolog Duško Savić piše: "Pevač Pol Pots (Paul Potts), koji je pobedio na takmičenju Britains Got Talent 2007, ima Mesec na 29° Riba, u tačnom trigonu sa svojim vladaocem Neptunom, sa 29° Škorpije. Bio je potpuno nepoznat do svoje 36. godine, kada je došao na audiciju i totalno plačnim izgledom i fantastičnim tenorom fascinirao ceo svet. Suzan Bojl (Susan Boyle), čiji video je emitovan tokom 2009. godine kada je retrogradna Venera bila u tranzitu i stacionarna na 29° Riba, baš na istom stepenu gde je natalni Mesec Pola Potsa. Za oboje je zajedničko da su se celog života bavili muzikom i pevanjem, i da su (sasvim bukvalno) plakali jer ih niko nije hteo, a onda… eto, ceo svet zna za njih".

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  lilyrose Ned Jul 03, 2016 4:42 pm

Nemam planete na 29.stepenu, samo vrhove kuća (5. i 11.)

Dakle, ništa od igara na sreću Very Happy
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  logos Pon Jul 04, 2016 11:54 am

lilyrose ::Nemam planete na 29.stepenu, samo vrhove kuća (5. i 11.)

Dakle, ništa od igara na sreću.

Da ima neke vajde od igara na sreću već bi ti se to desilo. Vrhovi kuća su bitni samo kod precizno utvrđenog vremena rođenja jer se menjaju za par minuta pre i posle navedenog vremena rođenja. Kod komplikovanih porođaja kome je stalo do tačnog vremena rođenja a i pitanje je da li je sat na koji se gleda tačan. Dakle, sve je to uglavnom približno pa samim tim i nepouzdano dok se rektifikacijom ne konstatuje relativno najtačnije vreme, tj. na osnovu nekih veoma bitnih događaja iz života osobe. To je često veliko gubljenje vremena a efekat su obično finese koje su manje važne za tumačenje horoskopa.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 5 Empty Re: Lutrija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu