Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lutrija

+21
Citalac
Natasha-77
draga
Alicia
Formalhaut
galaksija
vladka
Merkur
Dunja
-menora-
IVA
jenifer
Milica
Angie
senka023
DUH
Bambola
Astrotanja
hajkula
Flora
Tajna
25 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 5:25 pm

DUH ::


Pa izgleda da te boli glava, mislim žao mi je (ME 30 UR, ME 90 JU- tvoj tekst netačan) jer ME 0 UR kao i ME 60 JU a pravii dobar aspekt prema SA (ME 120 SA) i naravno trostruka konjukcija ME 0 SO 0 UR je na samom ASC tako da rade više u 1p zbog svega 2 do 3 st aplikaciono ka ASC

ME 0 SO 0 UR-(vladar 5 - igre nasreću)

(vladar 2p - novac) MA 120 UR (vladar 5 - igre nasreću)



(vladar 8p - tudj novac) VE 120 MA (vrh 5p - igre nasreću - AQ - litrija, kocka)


u 2p JU 0 NE prejaki u Strelcu i još 60 PL (opet tudja lova)

I na kraju VE dupli vladar u sedištu konačni dispozitor za sve planete a JU u sedištu sam sebi i NE konačni dispozitor...

Jel treba još ???

Izvini Duse, moja greska.
Tek sada vidim da je UR na 10 stepenu Vage.
Nije da se pravdam, ali ne boli me samo glava, vec i grlo i usi koje u iziritirane od klime koju moja koleginica obaozava da ukljucuje!!!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 5:37 pm

U pravu si Duse, moze i ovo biti horoskop dobitnika, sve sto si napisao vodi ka tome. Ima samo nekoliko stvari koje me bune. Ju je jak ali los sa SA, ne znam koliko to koci ako pomislimo da je i Saturn dispozitor Vodolije, a u ovom slucaju njene 5 kuce... Onda ne znam koliko je MA iz 5 bas planeta koja donosi srecu, jos je i los sa MO iz Bika, koji je malo pobegao od svoje tacne egzaltacije, koja govori o velikoj lovi... i ono sto je najjace a bode mi oci je sto je vrh 2 kuce na 29*, sto je pre stepen gubitka nego dobitka i sto je Skorpija umetnuta u 2. Za ovo je vrlo bitno da li je vreme rodjenja tacno, jer ipak mislim da osoba mora da ima i dobru 2 kucu. Tina ce imati love, nema greske, ali da li je lutrija ne znam. Sa druge strane ima i gomila dobrih stvari vezanih za dobitke na srecu.

Da bi smo mogli to da utvrdimo treba nam reper, koji nemamo. Uskoro moram da idem ali kad se vratim potrazicu na internetu horoskope dobitnika na lutriji, mora da ima negde. To bi nam svima olaksalo zivot po pitanju ove teme, jer ovako samo tumaramo u mraku, ne znajuci ni sta u stvari od aspekata sigurno radi. Sve su ovo puka nagadjanja, jer mozda to dolazi pod losim aspektima, ne znam, ali ne bih rekla...

Tina malo te kosta da probas, uplati neki tiket...

Vidisa kako te je Duse, ta tvoja JU 0 UR u Raku odvela bas u lutriju, nazalost na posao, zato i mislim da treba da postoji neki odnos ili povezanost te 2 planete....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 6:04 pm

Tajna ::

Tina malo te kosta da probas, uplati neki tiket...

Vidisa kako te je Duse, ta tvoja JU 0 UR u Raku odvela bas u lutriju, nazalost na posao, zato i mislim da treba da postoji neki odnos ili povezanost te 2 planete....

Otkud ti ideja da je 2p počinje na 29st, mislim koji ti horoskop gledaš a ME 120 SA 180 JU 60 ME

TINA 06.10.1971 Beograd 5,50h ujutru


Poslednji izmenio DUH dana Sub Avg 15, 2009 6:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 6:23 pm

Nasla sam na net-u podatke za zenu koja je dobila 13 miliona dolara na lutriji.
Pise, kopiram: "American $13 million massachusetts lottery winner, won lottery 12-22-1984. "

Njeni podaci su:
05.09.1947 godine, Boston MA (verovatno drzava Massachusetts, treba nam Tajnina pomoc), 13:16


Evo i katre sa tranzitima na dan dobitka, ali pazljivo pogledajte da li su dobro upisani podaci, jer me glava zaista punooo boli.... affraid

Lutrija - Page 2 Lutrija

Treci put me izbacuje internet...
Gledam tr.SA presao preko JU u XII, a JU u II u Jarcu...tr.SMC0SMC...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Flora Sub Avg 15, 2009 9:40 pm

Ja cu da pocnem, a Vi nastavite...
Koliko ja vidim u ovoj karti dobra veza izmedju V kuce, IX kuce i SU. JU donekle ima veze, ali aspekt izmedju UR i JU je separacionih 144(bikvintil ili neki tako naziv) i UR nekako nije ukljucen u sve ovo...

V pocinje u Ovnu i nastavlja se u biku gde je MO (voli i hoce ga novac). MA u VIII u raku gradi sekstil sa MO iz V kao i sa SU0VE0ME iz IX, kao i 120 sa JU.
IX pocinje u Lavu gde je SA na vrhu kuce, ali u Devici imamo SO0VE0ME koji imaju 60 sa JU u XII i 120 sa MO.


Interesantan ovaj T kvadrat: MO, JU, Pl0SA
I jos interesantnija tacka fortune na 2(bikovom stepenu) u VIII kuci(tudji novac) u Lavu!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 10:22 pm

DUH ::
Tajna ::

Tina malo te kosta da probas, uplati neki tiket...

Vidisa kako te je Duse, ta tvoja JU 0 UR u Raku odvela bas u lutriju, nazalost na posao, zato i mislim da treba da postoji neki odnos ili povezanost te 2 planete....

Otkud ti ideja da je 2p počinje na 29st, mislim koji ti horoskop gledaš a ME 120 SA 180 JU 60 ME

TINA 06.10.1971 Beograd 5,50h ujutru

U pravu si uradila sam chart za 5 am, sad sam ispravila...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Sub Avg 15, 2009 10:24 pm

Flora ::Ja cu da pocnem, a Vi nastavite...
Koliko ja vidim u ovoj karti dobra veza izmedju V kuce, IX kuce i SU. JU donekle ima veze, ali aspekt izmedju UR i JU je separacionih 144(bikvintil ili neki tako naziv) i UR nekako nije ukljucen u sve ovo...

V pocinje u Ovnu i nastavlja se u biku gde je MO (voli i hoce ga novac). MA u VIII u raku gradi sekstil sa MO iz V kao i sa SU0VE0ME iz IX, kao i 120 sa JU.
IX pocinje u Lavu gde je SA na vrhu kuce, ali u Devici imamo SO0VE0ME koji imaju 60 sa JU u XII i 120 sa MO.


Interesantan ovaj T kvadrat: MO, JU, Pl0SA
I jos interesantnija tacka fortune na 2(bikovom stepenu) u VIII kuci(tudji novac) u Lavu!

Dobro si sve zapazila ima zanimljivih momenata, moram to detaljno da podgledam a bas me interesuje. Moram sad da izadjem vracam se u vase sitne sate pa cu onda natenane... Super sto si ovo nasla. Potrazicu i ja jos neki, pa da nadjemo neku formulu po kojoj ide...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 8:15 am

Ja za ovaj chart nikada ne bih rekla da donosi dobitak na lutriji. Ima ta veza preko 5 i 9 dobro SO i ta veza 8 i 5 preko MO i MA. MO jeste na 11, fortuna je na 2* i to bas Lava, ali je vladar 2 los polozajem a i aspektima. Uran nema nikakve veze sa tom pricom. Vrlo interesantno ali i razocaravajuce... Ocekivala sam nesto vise, slabi su mi ovo putokazi. Flora kako si nasla ovaj horoskop, jel bila slika charta ili samo podatci pa si ti radila? Ja sam na netu nasla nesto drugo isla na google i prvo sto mi je bilo da je imalo chart je sledece.

Dobitnica #2:

Lutrija - Page 2 LUTRIJA2

I ova iz Massachusetts-a, zanimljivo...(mozda da se preselim). Ovde stvar mnogo ociglednija, mislim da ne moram nista ni da objasnjavam. Sve je toliko jasno. Severni cvor na Asc, So na 3* Bika (stepen bogatstva), Vladar 2 egzaltiran, 120 MO iz 5 kuce a i vladar 5 kuce (jak i polozajem). SO 60 JU, 60 UR, JU 120 UR. Losi aspekti preko 6 polja, jadna slabo je zaradjivala dok je radila. Nema mnogo losih aspekata. JU jak, MO jak, Ve jaka... Ma ima koliko oces i sve medjusobno dobro. Oko ovoga cemo se svi sloziti da je ocigledno. Idem jos da trazim, pa cu da se vratim.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 8:51 am

Evo jos 2 horoskopa sa isto tako dobrim aspektima i 2 kucom, pa veza Uran.



Lutrija - Page 2 LUTRIJA3


Lutrija - Page 2 LUTRIJA4
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 9:16 am

Nego vidite li vi da je severni cvor svuda naglasen za datu tematiku, u prvoj, drugoj ili petoj kuci. Mesec takodje, zanimljivo...

Mislim da je ovoj babi - Jarcu malo netacno vreme, verovatno je Vodolija sa vladarem 5 - Me u 2, jer svi drugi imaju odnos preko 5 i 2.

Jupiter je svuda naglasen, znakom ili uglom. U 2 slucaja imamo 120 Ju i UR, a u trecem polusekstil ali egzaktni. Svi imaju bar jednu ili vise planeta u 2 polju.
Kod pandura (jedini muski objavljeni chart) imamo neaspektovanog SA kao vladara 5 kuce i dispozitora s.cvora, a nalazi se u 2 kuci.

Znaci imamo babu, pandura (stvarno padndur po zanimanju) i ljubavnicu (jer se semira sa ozenjenim sefom sa posla, koji nece da se razvede), cisto da bi znali kako da ih raspoznajemo kad pisemo.

Ne znam da li to slucajno i ne odnosi se na temu ali palo mi je oko da dvoje imaju odnos VE i SA, a u trecem slucaju su u istom znaku, to treba prouciti.
Uran ima odnos u sva tri slucaja sa vladarem 5 ili 9 kuce.

Izvini Flora sto onaj horoskop ne uzimam u obzir ali mi uopste ne ide u kombinaciju sa ova 3. Mozda sam bezveze skeptik, ali jesi li sigurna da su podatci dobri. A mozda ja ne vidim nesto sto vi vidite. Ne znam.

Sta vi mislite?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Flora Ned Avg 16, 2009 11:09 am

Tajna ::


Izvini Flora sto onaj horoskop ne uzimam u obzir ali mi uopste ne ide u kombinaciju sa ova 3. Mozda sam bezveze skeptik, ali jesi li sigurna da su podatci dobri. A mozda ja ne vidim nesto sto vi vidite. Ne znam.

Tajna, ja sam nasla njene podatke na netu, nije bilo natalne karte... What a Face
Mada su meni njeni tranziti na dan dobitka jako interesantni, recepcija SA i JU po znaku i JU gradi puno trigona.
Ali stalno se pitam da li tranzit moze da donese nesto sto natal ne podrzava bas 100%?!
Ovo se pitam generalno i konstantno, nevezano za ovaj slucaj. confused
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Ned Avg 16, 2009 11:57 am

Tajna,imala sam i ja jedan natal dobitnika, ali ne mogu da ga pronađem. Izašao je u jednoj astrološkom udžbeniku,koji mi se raspao davno Ono čega se jasno sećam da je druga kuća bila loše postavljena i da je bilo reč o natlau čoveka koji nije radio, a surpruga mu je radila u supermarketu i da su teško živeli. Merkur mu je bio u Strelcu,a vladar druge, ali sećam se jasno u trigonu sa Uranom i bilo je reči o sportskoj lutriji.Pokušavam da ga pronađem, ali ukoliko neko ima, mislim da je reč o knjizi Tranziti u izdanju Dečijih novina, ali nisam sigurna ko je autor.

Peta kuća je svuda izražena,igara na sreću, dobitak a često i osma, jer je to novac koji dolazi od drugih, bet obzira da li je kao u jednom od navedenih slučajeva osma prazna, ali u Škorpiji, a vl.te 8. u petoj i to u Lavu, a dispozitor Plutona je Sunce na 3 stepenu Bika, što dovodi do bogatstva. Venera iako egzalirana je u 12., ali je zamenenila mesto sa Neptunom i u sektilu je sa Merkurom i opoziciji sa Marsom. Meni ovo izgleda da ni ona sama nije imala sreće sa ličnom zaradom, ali kako je bik na vrhu druge, a venera u 12. sanjal je o bogatstvu i tome težila. Mesec u raku nije po meni u trigonu sa Venerom, to je suviše veliki orbis, ali je on u Raku snažan, u sedištu, i ona je imala izvanrednu intuiciju koja joj je poslužila da dođe do novca preko igara na sreću, jer je na vrhu 8.

U slučaju koji je Flora dala Mars nalazi, iako u Raku u 8., gde je on prirodno u svom sedištu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Ned Avg 16, 2009 8:30 pm

Flora ::
Tajna ::


Izvini Flora sto onaj horoskop ne uzimam u obzir ali mi uopste ne ide u kombinaciju sa ova 3. Mozda sam bezveze skeptik, ali jesi li sigurna da su podatci dobri. A mozda ja ne vidim nesto sto vi vidite. Ne znam.

Tajna, ja sam nasla njene podatke na netu, nije bilo natalne karte... What a Face
Mada su meni njeni tranziti na dan dobitka jako interesantni, recepcija SA i JU po znaku i JU gradi puno trigona.
Ali stalno se pitam da li tranzit moze da donese nesto sto natal ne podrzava bas 100%?!
Ovo se pitam generalno i konstantno, nevezano za ovaj slucaj. confused

Moj odgovor je ne zato i ne gledam tranzite ili progresije. Sve sto se osobi desava mora biti zapisano u natalu. Tranziti ce da kazu kada ali NIKADA STA!!!!
Moguce je da vreme mora bolje da se setuje za Massachusetts, pogledacu ja!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Pon Avg 17, 2009 4:35 am

Astrotanja ::Tajna,imala sam i ja jedan natal dobitnika, ali ne mogu da ga pronađem. Izašao je u jednoj astrološkom udžbeniku,koji mi se raspao davno Ono čega se jasno sećam da je druga kuća bila loše postavljena i da je bilo reč o natlau čoveka koji nije radio, a surpruga mu je radila u supermarketu i da su teško živeli. Merkur mu je bio u Strelcu,a vladar druge, ali sećam se jasno u trigonu sa Uranom i bilo je reči o sportskoj lutriji.Pokušavam da ga pronađem, ali ukoliko neko ima, mislim da je reč o knjizi Tranziti u izdanju Dečijih novina, ali nisam sigurna ko je autor.

Peta kuća je svuda izražena,igara na sreću, dobitak a često i osma, jer je to novac koji dolazi od drugih, bet obzira da li je kao u jednom od navedenih slučajeva osma prazna, ali u Škorpiji, a vl.te 8. u petoj i to u Lavu, a dispozitor Plutona je Sunce na 3 stepenu Bika, što dovodi do bogatstva. Venera iako egzalirana je u 12., ali je zamenenila mesto sa Neptunom i u sektilu je sa Merkurom i opoziciji sa Marsom. Meni ovo izgleda da ni ona sama nije imala sreće sa ličnom zaradom, ali kako je bik na vrhu druge, a venera u 12. sanjal je o bogatstvu i tome težila. Mesec u raku nije po meni u trigonu sa Venerom, to je suviše veliki orbis, ali je on u Raku snažan, u sedištu, i ona je imala izvanrednu intuiciju koja joj je poslužila da dođe do novca preko igara na sreću, jer je na vrhu 8.

U slučaju koji je Flora dala Mars nalazi, iako u Raku u 8., gde je on prirodno u svom sedištu. sunny

znam Tanja videh ja taj MA vladar 5 u 8 dobar sa dispozitorom i sve oko toga je dobro, ali zar ne mislis da uvek ima vise pokazatelje. Jedna lasta ne cini prolece, niti jedan aspekt donese dobitak. Mnogo mi je malo to, vidi ove druge horoskope, uvek ima vise pokazatelja... Mora da radi i ako ga obrnes iz nekog drugog ugla, jel znas sta pricam? U svim drugim horoskopima nekako Ju naglasen, Uran, S cvor, svasta nesto, ovo mi sve deluje premalo, ne znam mozda gresim... (malo li sam puta bila u krivu).

Nego moram i ovo da ti kazem, odem ti ja juce na nekoliko americkih foruma, u jednom sam i clan, ali ne pisem nista jer je sve nesto nedoreceno. Pogledam ja lutriju i vidim neko objavio uslove za dobitak, nekih 10-tak komada, ja sam ti se slatko nasmejala...mislim ima tu i dobrih stvari na primer JU u trigonu, ali vecinom je djubre. Oni sve nesto o progresijama i direkcijama, kojekakve gluposti, pa se onda svadjaju, naravno jer je vecina stvari netacna...Sve koriste ceres, lilit, kiron, a ni sa osnovnim elemetima ne barataju. Retko ko objavi kartu nego samo ispisu tipa - imam Ju u 2 vladar te i te kuce, sta mi donosi buducnost novcano, onda se svi oni raspisu nasiroko i naveliko a chart ni videli nisu.

Nego bre da budes ponosna, na ovo sto si napravila. Ovde se bre neko sa nekim i slozi ponekad i nesto se i nauci. Tamo od mnogobrojnih clanova nit ko koga slusa niti se drze teme, to samo svako svoju pricu fura... Ne mozes da editujes poruke niti ima kakvog kontinuiteta, samo nabacano svako pita za svoju sudbinu i tako do beskraja.
Ni za lutriju nisam nasla nista interesantno i ako je dozvoljeno prekopiracu uslove koji su oni postavili, jel to u redu sa pravilima foruma?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Bambola Pon Avg 17, 2009 10:54 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Pon Avg 17, 2009 11:11 am

Tajnice, potpuno se slažem sa tobom da treba više faktora da se poklope. Ono što se meni u tom horoskop čini kao mogućnost većih dobitaka je Mesec koji je u Biku, u trigonu sa svojim dispoztorom Venerom, kao i Suncem, Marsom. Mesec u Biku u 5. može doneti puno novca, posebno ukoliko je dobro Venera prema njemu aspektovana, bez obzira što je ona u Devici, nju obaasjava Sunce, pa meni to izgleda kao neko kome se baš posrećilo.
Što se tiče ascedenta ako je tačno da je u Strelcu, možda je vreme malčice netačno, pa da je Ascedent na 2 *Strelca, na fiksnoj zvezdi Grafias koje donosi bogatstvo.
Jupiter u Škorpiji u. može da donese neke veće dobitke, bez sopstvenog napora, mislim rada. U to sam se uverila više puta.

Tajnice,srećna sam što sam uspela uz dosta truda i dolaskom i zadržavanjem divnih osoba i znalaca i ljubitelja astrologije da utičem da se ovaj moj i vaš forum razvija i ne samo da se vode zanimljive diskusije, nego da jedni drugima pomažemo, pa je ovo i prijateljski forum.

Postavi pravila sa tog američkog foruma baš da vidim kako to izgleda. Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Pon Avg 17, 2009 11:16 am

Žoržet, drago mi je da ti je ovde prijatno, a i meni je kad ti pišeš uvek interesantno i zabavno, tako da se često smejem i radujem tvojim postovima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Pon Avg 17, 2009 5:28 pm

The following is taken from the late Lois M. Rodden's book MONEY HOW TO FIND IT WITH ASTROLOGY. According to Lois, only those with the following aspects stand a good chance of winning. Those without these aspects shouldn't even bother playing because it will never happen. However you might still win smaller prizes that don't really change your life much.

"In a study of the charts of Lucky Winners, the patterns are similar whether the gamble is in a state lottery, keno, poker, a slot machine, a sports pool or a game show. It is the amount that makes the difference. Does it change our life from one day to the next, suddenly and forever to win an obscene amount of money? in theory, winning a couple million dollars would not show an appreciable difference, astrologically, in the chart of a multi-millionare, as it would not make a marked change in their lives as they were at the time.

The BIG WIN is the amount of money, in comparison to what is customary for us that is sufficient to make a sweeping change in our life style. For the sake of number crunching in this study, we may call a million dollars the minimum consideration. The following patterns are those which are observed to be most obvious and consistent:

1. The Moon in a trine or grand trine (which in half of the examples of Big Winners involved Venus or Jupiter). In those few cases where the Moon does not have a trine in their natal chart it is necessary by progression at the time of the Big Win.

2. Natal Jupiter in at least one trine.

3. Natal Jupiter in aspect to Neptune. This does not have to be one of the 'big four' aspects; it is often one of the lesser aspects, such as a semisextile or semisquare.

4. Natal Mars in aspect to Jupiter or Neptune.

5. Natal or progressed Venus or Jupiter in aspect to Uranus (One degree for progressed aspects)

6. Natal or progressed Venus or Jupiter retrograde.

7. Natal Pluto conjunct or opposite the ruler of the second house within four or five degrees, or in some other aspect to the ruler of the second house within one or two degress, or in progressed aspect within one degree.

8. A close natal sesquisquare between two planets within one degree to show the potential for a sudden change of direction in the life or a progressed sesquisquare between two planets, one degree. (This sesquisquare most frequently involves the MC, Moon, Venus, Jupiter, or Pluto)

9. Natal or progressed interpositions or close aspects between the twelfth house to the second and/or eighth houses.

10. Transit Uranus in an aspect up to two or three degrees to the natal or progressed MC or the natal or progressed ASC. (The reason that we find a valid Uranus transit within several degrees is because Uranus will go back and forth over an aspect 3 times during its change of station: the aspect is valid from the first one-degree aplication until the last one degree separation.)

To be a big-time winner, we do not have to have all 10 of the indicators but we do need at least six or seven. The greater the quantity of lucky indicators and the more obvious they are in the chart, the greater the chances of winning a fortune. Those very rare persons who have all 10 of these indicators often win big jackpots among their very first times playing!"

Nekoliko uslova na pocetku su ok, ali se ne slazem sa delom kada nabraja i kaze natalni ili progresivni i sto su u upotrebi minorni aspekti. Sta vi mislite?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Pon Avg 17, 2009 7:01 pm

Tajnice, hvala na ovim informacijama. Very Happy

Za natalne aspekte se slažem da su oni osnova i da ukoliko neko nema njih, onda mislim da ni progresije ne mogu ništa što nema u natalu ni doneti.

Nisam jedino sigurna i nemam iskustva sa 8. stavkom, ali ako su istraživaja pokazala da to funcioniše, onda je i to u redu.


Što se tiče Urana na Mc, ili Ascedentu tu ima i logik e i jasno je da bi veliko bogatstvo izmenilo život svake osobe i da u tome ima i faktora iznenađenja, neobičnosti, čak i u samoj 10. kući u trigonu sa Meseca, Saturnom, velikom vatrenom trigonu, Uran kao valdar 5. videla sam kako može da uzdigne osobu i da joj totalno promeni život, da joj donese drastičene promene načina života, poboljšanje, a kamoli na Mc-u. To je sve logično.

Za Pluton sam sigurna da takođe može da donese veći finansijske dobitke, ne samo u konjukciji, već i u sekstilu ili trigonu sa Plutonom, pa i u kvadratu, ali kroz izvesna odricanja i napore.Tako da ima logike i kod te stavke.
Što se tiče trigona velikog između Jupitera, Venere i Meseca, izgleda mi takođe logično, jer to bi trebalo doneti veću sreću, lagodan i prijatanivot sa puno zadovoljstva i zaradu bez napora kada su u pitanju natalni aspekti, a kada je reč progresije, onda samo ukoliko postoje natalne predispozicije koje su nabrojane.

Jedino što me malo navodi na razmišljanje i čini mi se da je izostavljeno, a to je 5. kuća, koja važi za kuću igra na sreću, koja bi trebala biti po meni uključena, a što pokazuju i primeri koje si ti Tajnice i Flora naveli.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Flora Pon Avg 17, 2009 10:12 pm

Tajnice, evo meni recimo nije jasno ova tacka 3 i pomalo 4... Suspect
Na osnovu tacke 3, znaci moze da bude bilo koji aspekta, pa cak i minorni...npr JU180NE, ako su velika 4 aspekta 0,60,90,120,180...ja ih imam 5, znaci jedan otpada..
Zatim veza MA i NE ?

Ja se ogranicavam samo na natalne aspekte, jer ne znam jos uvek dovoljno progresije, tranzite i nekako, ali progresije su jos u planu i programu

Astrotanja ::


Što se tiče Urana na Mc, ili Ascedentu tu ima i logike i jasno je da bi veliko bogatstvo izmenilo život svake osobe i da u tome ima i faktora iznenađenja, neobičnosti, čak i u samoj 10. kući u trigonu sa Meseca, Saturnom, velikom vatrenom trigonu, Uran kao valdar 5. videla sam kako može da uzdigne osobu i da joj totalno promeni život, da joj donese drastičene promene načina života, poboljšanje, a kamoli na Mc-u. To je sve logično.


Tanja, da li se ovo tvoje iskustvo vezano za natal, progresije, tranzite??? Pitam posto na pocerku tacke 10 se pominje tranzitni UR.
Pitam jer je meni tranzitni UR u X kuci i ja sam ocekivala promene na bolje polju karijere i posla, ali stagniram i idem unazad, a o nekoj krupnijoj promeni, koju sam ja izazivala, ni govora!


Cula sam vest na TV da je u Italiji loto groznica...Dolaze ljudi iz cele Evrope carter letovima da uplate tiket...
Premija je 136 miliona eura i do sada najveca u Evropi...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Pon Avg 17, 2009 10:20 pm

Mislim na natalni Uran u 10., ali u povoljnim aspektima. U navedenom slučaju reč je o velikom vatrenom trigonu, koji je doveo do poboljšanja, većeg napredka. Do toga je došlo naglo i u ovom slučaju u zrelim godinama, jer je i Jupiter na vrhu druge u konjukciji sa natalanim Merkurom. Ovde nije reč o dobicima preko lutrije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Pon Avg 17, 2009 11:51 pm

Flora ::Tajnice, evo meni recimo nije jasno ova tacka 3 i pomalo 4... Suspect
Na osnovu tacke 3, znaci moze da bude bilo koji aspekta, pa cak i minorni...npr JU180NE, ako su velika 4 aspekta 0,60,90,120,180...ja ih imam 5, znaci jedan otpada..
Zatim veza MA i NE ?

Ja se ogranicavam samo na natalne aspekte, jer ne znam jos uvek dovoljno progresije, tranzite i nekako, ali progresije su jos u planu i programu


Pa i bolje da se ogranicis samo na natalne aspekte, sve drugo je bitno za vreme desavanja a ne za samo desavanj...

Ni meni mnoge tacke gore navedene nisu jasne, u stvari jasne su mi ali ne mislim da su primenljive... Ne smatram taj navedeni tekst nikakvim doprinosom, naprotiv, kosi se sa mojim misljenjem...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Astrotanja Uto Avg 18, 2009 12:46 am

Tajnice da li su ove stavake propraćene i primerima dobitnika, jer bi tada to imalo smisla. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Avg 18, 2009 12:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Tajna Uto Avg 18, 2009 12:48 am

Astrotanja ::Tajnice da li su ove stvake propraćene i primerima dobitnika, jer bi tada to imalo smisla. sunny

Naravno da nisu, bar ne na forumu... Moguce je da je zena koja je pisala knjigu dala neke chartove, to ne znam. To je citat iz knjige tako da ne znam ostatak sadrzaja. Slazem se da bi onda imalo smisla i ako mi ne zvuci logicno.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Bambola Uto Avg 18, 2009 11:35 am

U svakom slucaju, ladys and gentlemen,
evo od prve uplacene srecke u zivotu, dobih 4 eura i 20 centi! santa
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Lutrija - Page 2 Empty Re: Lutrija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu