Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kockica

+7
senka023
Flora
Čarobnica
Tajna
DUH
afrodita
IVA
11 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Kockica Empty Kockica

Počalji  IVA Ned Avg 23, 2009 12:52 am

jel moze neko da pogleda moj horoskop
zanima me ljubav i posao
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 3:18 am

ja sam laik, ali hajde malo da pokusam..ucimo se mi koji volimo astrologiju...trenutnoti je Venera u 5 polju, i ne znam da li je doslo da ljubavnih varnica? Rekla bih da razmisljas o braku(tj. ne znam da li si u braku) i pitanjima vezanim za brak jer je Markur u sedmoj kuci( jao ja ovo sve skolski)..Mozda je na pomolu neki lep posao uskoro, javni posao jer ce Venera polako zakoracati u tvoje sesto polje..Venera u lavu, pa mozda dodje do nekih znacajnih promena..lav=reflektori, pozornica, dakle, nesto sto je vidljivo u vezi posla...Ali gledajuci tvoj horoskop, rekla bih da tebi stoje dva braka jer jer je Venera u dvojnom znaku Blizanaca, a takodje imas i neke teske planete u sedmoj kuci..
Ako se sada nista nije desavalo na polju ljubavi, mozda se desi upravo kada venera bude usla u znak Lava , pa onda preko posla upoznas nekog dasu, mozda to dodje sa promenom posla...heheheh...vljda sam uspela nesto da i pojasnim sunny
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 23, 2009 4:08 am

afrodita ::ja sam laik, ali hajde malo da pokusam..ucimo se mi koji volimo astrologiju...trenutnoti je Venera u 5 polju, i ne znam da li je doslo da ljubavnih varnica? Rekla bih da razmisljas o braku(tj. ne znam da li si u braku) i pitanjima vezanim za brak jer je Markur u sedmoj kuci( jao ja ovo sve skolski)..Mozda je na pomolu neki lep posao uskoro, javni posao jer ce Venera polako zakoracati u tvoje sesto polje..Venera u lavu, pa mozda dodje do nekih znacajnih promena..lav=reflektori, pozornica, dakle, nesto sto je vidljivo u vezi posla...Ali gledajuci tvoj horoskop, rekla bih da tebi stoje dva braka jer jer je Venera u dvojnom znaku Blizanaca, a takodje imas i neke teske planete u sedmoj kuci..
Ako se sada nista nije desavalo na polju ljubavi, mozda se desi upravo kada venera bude usla u znak Lava , pa onda preko posla upoznas nekog dasu, mozda to dodje sa promenom posla...heheheh...vljda sam uspela nesto da i pojasnim sunny

lepo lepo venera radi svoje , Very Happy mada i klopam sad neka lepa jela
kakva promena posla?? koliko su mi teske plante u 7 -drndave jesu

ima da castim! za dasu! Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 4:21 am

Kockica ::

lepo lepo venera radi svoje , Very Happy mada i klopam sad neka lepa jela
kakva promena posla?? koliko su mi teske plante u 7 -drndave jesu

ima da castim! za dasu! Very Happy

hehehe, cascavanje se podrazumeva, promena u smislu lepseg posla..mada me nesto ovde asocira na posao u vezi zdravstva, ne znam zasto. Planete u sedmoj kuci Pluton i Uran, uran donosi razvod, a pluton mozda bolest partnera ili smrt partnera, pa ostajes mlada udovica...Inace, kako ti saturn prolazi kroz sedmo polje-rekla bih stariji dasa od tebe...a bogme i brak sa njim, jer ce saturn da se zadrzi tu jos dosta i u vagi..
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 23, 2009 4:30 am

afrodita ::
Kockica ::

lepo lepo venera radi svoje , Very Happy mada i klopam sad neka lepa jela
kakva promena posla?? koliko su mi teske plante u 7 -drndave jesu

ima da castim! za dasu! Very Happy

hehehe, cascavanje se podrazumeva, promena u smislu lepseg posla..mada me nesto ovde asocira na posao u vezi zdravstva, ne znam zasto. Planete u sedmoj kuci Pluton i Uran, uran donosi razvod, a pluton mozda bolest partnera ili smrt partnera, pa ostajes mlada udovica...Inace, kako ti saturn prolazi kroz sedmo polje-rekla bih stariji dasa od tebe...a bogme i brak sa njim, jer ce saturn da se zadrzi tu jos dosta i u vagi..

promena neka u domenu posla bi bila pozeljna, moguce da je i u domenu zdravstva, mada se bavim necim drugim
nece vljda svaki brak da mi bude takav , ipak je tu i jupiter. gde sad stariji celog zivota imam nekog mladjeg
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 4:40 am

rekoh laik sam, ali kako ne spavam, eto da ti malo pomognem( vidim da smo nocne ptice).
Naravno, da nece, za drugi brak se gleda 9 kuca. A ovo u vezi mladjeg-pa da svakako Saturn donosi drasticne razlike ili puno mladji ili puno stariji..a sto se tice Jupitera, on je zaduzen za srecu, i on ti dosta pomaze u vezi braka. Ali gledam iz svog iskustva, jedino se mozes ostvariti pored muskrca koga mozes drugima da predstvis..znaci, neki dasa kojim mozes da se ponosis..Takodje to je povezano sa Jupiterom, ostvarices se kroz brak to je tebi potrebno, a ne neki sonja koga bi celog zivota vukla i izvlacila.
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 23, 2009 4:44 am

afrodita ::rekoh laik sam, ali kako ne spavam, eto da ti malo pomognem( vidim da smo nocne ptice).
Naravno, da nece, za drugi brak se gleda 9 kuca. A ovo u vezi mladjeg-pa da svakako Saturn donosi drasticne razlike ili puno mladji ili puno stariji..a sto se tice Jupitera, on je zaduzen za srecu, i on ti dosta pomaze u vezi braka. Ali gledam iz svog iskustva, jedino se mozes ostvariti pored muskrca koga mozes drugima da predstvis..znaci, neki dasa kojim mozes da se ponosis..Takodje to je povezano sa Jupiterom, ostvarices se kroz brak to je tebi potrebno, a ne neki sonja koga bi celog zivota vukla i izvlacila.


hahahahahahahahaha
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 4:48 am

je li draga, sta kazes? moje znanje na zrnu graska heheehh
napisal sam ti jos nesto, ali vidim nije se poslalo..evo opet kucam, pa odoh da spavam
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 4:51 am

Drugi brak-9 kuca
Mars i Neptun u super odnosima sa licnim planetama, pa prema tome nema zime za tebe..ostvarices se preko ovog dase koga si upoznala sada..ali Veliki problem je i Mesec u skorpiji- imam i ja ovaj mesec, i dosta nam boga mi probleme zadaje..za tebe je izazov plima i oseka tvojih osecanja...kad je sve lepo i super, umes da napravis scenu???? Jel tako???
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Ned Avg 23, 2009 4:53 am

[quote="afrodita"]Drugi brak-9 kuca
Mars i Neptun u super odnosima sa licnim planetama, pa prema tome nema zime za tebe..ostvarices se preko ovog dase koga si upoznala sada..ali Veliki problem je i Mesec u skorpiji- imam i ja ovaj mesec, i dosta nam boga mi probleme zadaje..za tebe je izazov plima i oseka tvojih osecanja...kad je sve lepo i super, umes da napravis scenu???? Jel tako???[/quote]

jok!
Very Happy lol!
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Pon Avg 24, 2009 12:38 am

da li neko vidi kako mi stoji posao?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Sre Avg 26, 2009 6:37 pm

da li sam ja za privatnika?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  DUH Sre Avg 26, 2009 8:02 pm

Luna ::da li sam ja za privatnika?

Nemoj bar avatar da menjaš kad stalno menjaš alijas da znamo ko je u pitanju, stalno me iznenadi novo ime ali valjda ti je to vladar 3p VE u GE (promena)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 8:55 pm

Slazem se sa Duhom, stvarno mi nije jasno zasto stalno menjas ime... Ako cemo astroloski ni kockica ni luna ti ne odgovaraju - kockica je SA, lose aspektovan, ali je u svom triplicitetu pa moze da prodje, luna je MO, koji je razbijen i polozajem i aspektima, tako da se vrati na Gloriju - SO ima neke dobre aspekte, a najvazniji je u tom slucaju 60 JU, jer je vladar 10 kuce, tako da ce Glorija najvise dobra da ti donese, sa ovim drugim ima da prodjes kao bos po trnju - probala ja sa Gorgona, pa sam se slicno provela...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  DUH Sre Avg 26, 2009 9:18 pm

Tajna ::Slazem se sa Duhom, stvarno mi nije jasno zasto stalno menjas ime... Ako cemo astroloski ni kockica ni luna ti ne odgovaraju - kockica je SA, lose aspektovan, ali je u svom triplicitetu pa moze da prodje, luna je MO, koji je razbijen i polozajem i aspektima, tako da se vrati na Gloriju - SO ima neke dobre aspekte, a najvazniji je u tom slucaju 60 JU, jer je vladar 10 kuce, tako da ce Glorija najvise dobra da ti donese, sa ovim drugim ima da prodjes kao bos po trnju - probala ja sa Gorgona, pa sam se slicno provela...

Pa Tajnice šta ja da radim ja mog DUHA ne dam pa makar me i odavde izbacili a za Gorgonu sam ti rekao, dok Tajna je pravo ime za tebe jer ti i jesi tajna hoda inače bi mi dosadila posle 17 godina sigurno
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Čarobnica Sre Avg 26, 2009 9:27 pm

Mislim da ste malo pobrkali lončiće Kocka je bačena nije isto što i Kockica/Luna Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  DUH Sre Avg 26, 2009 9:47 pm

Čarobnica ::Mislim da ste malo pobrkali lončiće Kocka je bačena nije isto što i Kockica/Luna Very Happy

Nismo, znamo Kocku bačenu od ranije i zato je skraćeno zovemo Kockica a Glorija se igra imenima i unosi zabunu pa sad je uzela ime Luna, mislim da je najbolje da izabere na kraju jedno ime, ali prethodno dobro da razmisli, i ako niko nema takvo ime da ga zadrži i više da ga ne menja
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 9:50 pm

Prvo je bila Glorija, pa Kockica, pa sad Luna... Nismo pobrkali, sigurno...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Sre Avg 26, 2009 9:53 pm

sad su me zacementirali Shocked Crying or Very sad Laughing
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 9:54 pm

DUH ::
Tajna ::Slazem se sa Duhom, stvarno mi nije jasno zasto stalno menjas ime... Ako cemo astroloski ni kockica ni luna ti ne odgovaraju - kockica je SA, lose aspektovan, ali je u svom triplicitetu pa moze da prodje, luna je MO, koji je razbijen i polozajem i aspektima, tako da se vrati na Gloriju - SO ima neke dobre aspekte, a najvazniji je u tom slucaju 60 JU, jer je vladar 10 kuce, tako da ce Glorija najvise dobra da ti donese, sa ovim drugim ima da prodjes kao bos po trnju - probala ja sa Gorgona, pa sam se slicno provela...

Pa Tajnice šta ja da radim ja mog DUHA ne dam pa makar me i odavde izbacili a za Gorgonu sam ti rekao, dok Tajna je pravo ime za tebe jer ti i jesi tajna hoda inače bi mi dosadila posle 17 godina sigurno

lol! Pa i tebi Duh lezi, vladar i dispozitor vladata ti je JU u 12 egzaltiran, a i NE ti je u 3, a izbacili su te kad se umesao taj UR (tvoja drugarica) u kombinaciju... Mi smo u kombinaciji nezgodni, ponaosob nas jos i trpe... lol!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 9:55 pm

Luna ::sad su me zacementirali Shocked Crying or Very sad Laughing


To ti je donela Luna, to ti i pricam - bezi nazad u Gloriju... flower
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Flora Sre Avg 26, 2009 9:56 pm

Da li se vlasnica ove teme, ma kako se zvala ili ce se zvati, vec jednom udavala?
Posto se pominje 9 kuca i II brak, a nigde ne pise potvrda da je bila u braku ili zivela sa nekim?
Exclamation
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Sre Avg 26, 2009 9:58 pm

Flora ::Da li se vlasnica ove teme, ma kako se zvala ili ce se zvati, vec jednom udavala?
Posto se pominje 9 kuca i II brak, a nigde ne pise potvrda da je bila u braku ili zivela sa nekim?
Exclamation

jesam
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 10:05 pm

Evo da te samo ne cementiram. Drugi brak je ono sto traje u tvojoj prici, a eve ti ga princ na belom konju kad budes imala 42-43 godine... To moze da traje...

Moras licno da se stabilizujes i ostanes dosledna u svojim izborima i odlukama. Mnogo planeta na kraju i pocetku znakova, govore o potrebi da stalno menjas odluke, osecanja, misljena. Ako ti uspes da se emotivno stabilizujes, ovo moze za tebe biti celozivotna prica... Neki bradati lik, izgledace kao cetnik - opasan, ali dobrocudan...

Prvi muz ti bio malo egocentrican i dzangrizav....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty re

Počalji  IVA Sre Avg 26, 2009 10:36 pm

ok sad sam Gloria i ne menjam vise

Smile
bradat lik , cetnik??? What a Face afro cat
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica Empty Re: Kockica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu