Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kockica

+7
senka023
Flora
Čarobnica
Tajna
DUH
afrodita
IVA
11 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Kockica - Page 5 Empty re

Počalji  IVA Sub Okt 03, 2009 2:25 am

Ako sam dobro razumela ,direkcije su ,polozaj natalnih planeta pomerenih za broj stepeni koliki ti je broj godina.
Ne znam ovo da radim. Ispravite me ako gresim.
Tajna je spomenula da mi je sad dir pluton na mesecu. Po toj logici ispada da ce jos dosta toga da se poklopi.
Zelela bi da pogledam za neki predhodni i sadasnji period. Sleep
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 5 Empty Re: Kockica

Počalji  Kocka je bacena Sub Okt 03, 2009 2:34 am

[quote="Gloria"]
Tajna ::
Imam medju prijateljima dosta pravnika, advokata, sudija. Do sad samo gradjevinske dozvole. Bas sam legalista:)
Za aspekt mesec saturn, primetila sam i da kod onih koji imaju 60, 120 ,par mojih prijetelja to ima, da donosi odgovornost u smislu duznosti prema porodici , o ranom shvatanju odgovornosti, briga prema onima kojima je lose,koji su slabi .Paznja prema ishrani je naglasena, u smislu redovnih obroka za stolom, nema sa nogu, brza hrana, nego hrana koja se sprema, to su oni koji ne pitaju da li si dobro , nego da li si gladan, uvek mora da nahrani. Neka vrsta naglasene tradicije, ocuvanje porodicnih prica, prijateljstava iz ranog detinjstva. Smile Smile Smile

tačno,ja ima Mo 120 Sa....odgovorna sam koliko jedan strelac može biti odgovoran,tačnije odgovorna sam prema stvarima koje su mi bitne,pazim šta jedem,i ima nekih tradicionalnih stvari u mojoj porodici,tipa nedeljni ručak se nikako ne propušta,kao da bez doručka i ručka ne smem izaći iz kuće itd...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 5 Empty Re: Kockica

Počalji  Milica Sub Okt 03, 2009 9:58 am

Imam u natalu aspekt trigona između Mo i Sa.
Svako bi rekao da ga nemam , jer je orbis 11 stepeni još je i separacioni, ali kako mi je Mesec vladar horoskopa i jak je jer je u Raku, a Saturn jak- u Vagi- ja taj trigon naprosto osećam.

I da, jako sam odgovorna, jako sam opterećena egzistncijom siromašnih, uvek se borim za njihova prava, da se bavim politikom, narod bi mi uvek bio ispred sveg, jako pazim na ishranu - 5 obroka dnevno da bi metabolizam uredno radio Laughing , jako sam tradicionalna, kao i svi u mojoj kući...i tako...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kockica - Page 5 Empty Re: Kockica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu