Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

+5
Tajna
senka023
Astrotanja
Izida
afrodita
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Sub Sep 12, 2009 1:38 am

Veceras sam dobila dve poruke u svom inboxu i one su nestale...
Da se zahvalim retro ME i da zamolim one koje su mi poslale p.p. nakon 20h da ih ponovo posalju, da sredimo ovog retro ME
Twisted Evil
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Sub Sep 12, 2009 9:22 am

Astrotanja, Carobnice ili Darko...ja imam problem sa privatnim porukama...sinoc su dve nestale, a jutros se pojavljuje prozor sa novim p.p. koji ne mogu da otvorim... jocolor
Ne znam u cemu je problem? confused
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Astrotanja Sub Sep 12, 2009 12:08 pm

Flora, ne znam šta se događa, osim što ssam primetila da je meni nestao jedan tekst koji sam pisala na temu Lična pitanja kod Jokki22.
Ne znam odgovor, ali pokušaću da saznam od Darka. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Ned Sep 20, 2009 5:06 pm

U vreme kada je ME (jos nije bio krenuo retro) stao na moj natalni PL u Vagi, pokvarila su mi se kola.
Popravka je vrsena u vreme kada je ME krenuo retro. Sve se oduzilo, nista nije ispostovano, sve se zakomplikovalo. Kola su ponovo vracena u funkciju, ali sa napomenom da treba jos nesto od delova da se zameni.
Posto sam bila ljuta i ogorcena na rad tog autoservisa, jer cak ni fiskalni racun nisam dobila validan, ja sam pronasla drugog automehanicara da izvrsi dodatnu popravku-tj. zamenu rezervnih delova. Deo koji sam kupila je prodat kao orginala. Za vreme zamene tog dela ustanovljeno je da nije jedan deo odgovarajuci, pa su vrsene neke izmene. Na kraju je sve to zamenjeno, ali kada sam upalila kola i krenula, zvuk koji sam cula i dalje mi je "rekao" da jos nesto nije u redu i da ova zamena, nije otklonila prvobitni problem.

Posto kola nisu bas u sjajnom stanju i posto bi trebalo da ih prodam, da ne bih visila kod automehanicara, resila sam da ih prodam.
Napisala sam oglas i stavila broj mob. telefona koji retko/povremeno koristim. Pre nego sto sam posla da kacim oglase i da ga stavim na net, stavim karticu u mob.tel, da vidim koliko imam kredita itd. Ostadoh bez teksta, kartica je radi.
Zovem naseg poznatog mobilnog operatera, a oni mi kazu da je kartica istekla pre par dana i da je broj ugasen zauvek...i naravno sav kredit koji je bio je ponisten...
Eto tako, pa na osnovu mog iskustva, za vreme retro ME nemojte popravljati kola (osim ako bas morate), a o prodaji i ne razmisljajte i proverite vreme isteka kartice tel. broja na pripejdu


P.S. vracanjem ME u Devicu, opet mi se aktivirali bolovi u grlu, a o nervozi i da ne pricam!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  senka023 Pon Sep 21, 2009 11:23 pm

Flora ::

BRAVO SENKICE Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Icon_flower Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Lol Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Icon_queen

Cinii mi se da ce BRAVO biti, ali zaista samo za engleski od oktobra!
Barem sto se volje i novca tice.


Sto se tice formalnog obrazovanja. da bi se sena smanjila, neophodno je 20~25 polaznika...
,,,a do sada se prijavilo njih 12 ili 13 tako da je i za njih sve neizvesno.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti - Page 2 Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu