Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

+5
Tajna
senka023
Astrotanja
Izida
afrodita
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  afrodita Pon Avg 24, 2009 2:20 pm

Cekam zeljno da Merkur udje u Vagi, nadam se da ce doneti promene u intelektualnom razvoju... Sta nam jos moze doneti Merkur u Vagi??? Kod mene i dalje ostaje u sedmoj kuci...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Izida Sre Avg 26, 2009 2:45 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Astrotanja Sre Avg 26, 2009 3:22 pm

Merkur u Vagi ima smisla za tdiplomatsko, ili taktično poseredovanje, za timski rad, sardnju u odnosima sa drugima, tu on nastoji da ispuštuje u pravednost, formu, doprinosi uglađenim odnosima, lepim manirima, pokazuje smisao za formu i sklad, lepom izražvanju. Potreba za skladom u komunikaciji je prisutna dok Merkur tranzitira Vagom, pa je povoljan period za razrešenje nesuglasica, dolaženja do dogovora,ili sporazuma, zajedničkog rešenja, zajedničkom mišljenju, udružvanju vezaqnom na sličnim razmišljanjima. ukoliko pravi dobre tranzite ono olakšava komunikaciju, razmenu u mišljanju,povoljno utiče na putovanja, a kad bude krenuo retrogradno doćiće do obnavljanja, vraćnja na nešto što je ranije bilo prisutno, ali nije povoljno za počinjanje sa nekim novim učenjima, jer može biti usporeno, otežano, sa prekidima, i iz više navrata, nepovoljno je i za putovanja, komubikaciju, nove kontakte, novu saradnju, ugovore, pregovre, kupovinu, prodaju, ponavljanja sudskih parnica, ko ih ima), odnosno vraćanje na nešto što je ranije bilo već prisutno itd.
Retrogradni Merkur od 6.septembra-29. sep. može dovesti do naverdenim problema, a kada bude od 17. sept. ušao u Devica, onda može obnoviti neke ranije poslovne kontakte, ulaženje u neke ponovne analize, donosići mogućnost da se nešto što je ranije rađeno obnovi i dovrši. Povoljno je vreme za obnavljanja ranije učenog gradiva za studente, koji ponovo izlaze na neki ispit kojeg su ranije spremali i već polagali, ili nešto slično tome. Dokumenta, ugovori, ne traba da se sređuju dok je Merkur retrogradan, jer će biti više poteškoća, više čekanja, ponavljanja, u više puta će morati da se stvar reguliše, odnosno teže će ići, a kad je reč o poslovnim ugovorima, oni često gube na važnosti i pokaže se kasnije da su bili promašaj, da su doneli toj osobi gubitak,ne plaćanje i ne ispunjavanja obaveza. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  senka023 Sre Avg 26, 2009 5:54 pm

Tranzitni Merkur ce na 2. stepanu Vage doci na stepen natalnog.
Moze li se reci da ce doneti do nekih novih znanja i saznanja, novih ideja, ucenja?
Ja sam zaista u razmisljanju kako da "namaknem" pare za upis kursa engleskog od 01. 09.

koliko ce diplomatija Merkura u Vagi da bude moguca sa dinamicnim kvadratima Merkura sa Marsom i Plutonom.
odnosno sa kardinalnim T kvadratom?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  afrodita Sre Avg 26, 2009 7:48 pm

Astrotanja ::Povoljno je vreme za obnavljanja ranije učenog gradiva za studente, koji ponovo izlaze na neki ispit kojeg su ranije spremali i već polagali, ili nešto slično tome. Dokumenta, ugovori, ne traba da se sređuju dok je Merkur retrogradan, jer će biti više poteškoća, više čekanja, ponavljanja, u više puta će morati da se stvar reguliše, odnosno teže će ići, a kad je reč o poslovnim ugovorima, oni često gube na važnosti i pokaže se kasnije da su bili promašaj, da su doneli toj osobi gubitak,ne plaćanje i ne ispunjavanja obaveza. sunny

Kad je povoljan za studente? Kada se krece retrogradno ili? Ja ne ucim, pa ne ucim...Meni je ispit sada 1. septembra, ali slabo sam ucila, moze li ovaj retrogradni hod konacno da mi malo poveca afirmaciju mozga Shocked bez koncentracije, bez elana sam...uzasan period..jednom recju ne uci mi se. Ispit je Privredno pravo i kao da cekam smrt, eto tako sam se ulenjila...
Inace, dobila sam posao...trebalo bi da potpisem ugovor. Ukoliko je moguce da mi kazes Astrotanja :da li je ceo septembar nepovoljan za potpisivanje ugovora??? bounce bounce
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 9:15 pm

Merkur u Vagi je ovog puta dobar jer dispozituje Saturna koji je u Devici i lose aspektovan, pa ce resenja eventualnih problema koje Saturn napravi u tom periodu biti mnogo laksa i bolja. Ovaj tranzit je najava Saturnovog prelaska u Vagu i pocetka njegovo egzaltacije, izlaska iz okrsaja, sa ocem mu Uranom.
Nezgodna je Merkurova retrogradnost tokom septembra jer moze da ukaze na odlaganje resenja, vracanje na prvobitno stanje, greske u ugovorima, dogovorima, kasnjenja papira, poste, ne drzanja reci, a kako je u Vagi, narocito se odnosi na pravna i legalna pitanja...

No kad ponovo zaokrene i priblizi se trigonu ka Neptunu konacno ce svi, koje je Saturn mucio svojim polozajem u Devici, kao i oni kojima je zbog opozicije Uran zadavao probleme, videti svetlo na kraju tunela. Pomenuta opozicaja tada postaje kostruktivna, to je napor koji se ulaze sa srecnim zavrsetkom. To je dobar trenutak za resavanje pitanja koja se ticu Device (posao, zdravlje, dnevne obaveze), kao i Riba (psiha podsvest, tajne, vera, letargija...), podjednako kao i Saturnovih i Uranovih vladavina, jer je pomirenje na vidiku...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Sre Avg 26, 2009 9:49 pm

senka023 ::Tranzitni Merkur ce na 2. stepanu Vage doci na stepen natalnog.
Moze li se reci da ce doneti do nekih novih znanja i saznanja, novih ideja, ucenja?
Ja sam zaista u razmisljanju kako da "namaknem" pare za upis kursa engleskog od 01. 09.

koliko ce diplomatija Merkura u Vagi da bude moguca sa dinamicnim kvadratima Merkura sa Marsom i Plutonom.
odnosno sa kardinalnim T kvadratom?
Senkice, ti mislis na tranzitne kvadrate, tj. tranzitni ME sa PL, MA ?
Tebi ME u XI, pa ti mozda razmisljas i o nekom astroloskom kursu?
Podrzavam ideju za kurs engleskog, to ti uvek treba... sunny




afrodita ::
Inace, dobila sam posao...trebalo bi da potpisem ugovor. Ukoliko je moguce da mi kazes Astrotanja :da li je ceo septembar nepovoljan za potpisivanje ugovora??? bounce bounce

Ugovor potpisi pre nego sto Merkur krene retrogradno. Znaci pre 07.09.

Kada sam videla da se ME u retro hodu vraca u Devicu do 21 stepena, bilo mi je doslao da malo vristim (ME180ME, ME90MA, ME90SMC90JMC, ME0MO, ME90SA...
Hoce da me dokusuri zajedno sa tranzitnim SA affraid
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Tajna Sre Avg 26, 2009 9:57 pm

Flora ::

Kada sam videla da se ME u retro hodu vraca u Devicu do 21 stepena, bilo mi je doslao da malo vristim (ME180ME, ME90MA, ME90SMC90JMC, ME0MO, ME90SA...
Hoce da me dokusuri zajedno sa tranzitnim SA affraid

To kratko traje i to ce biti poslednji trzaj, tako da mu se smej - iza ledja... tongue
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  joki22 Čet Avg 27, 2009 1:10 am

Da li ce ovaj tranzit biti tezak za polaganje mog poslednjeg ispita koji prvi put izlazim u drugoj polovini septembra za vreme retro Merkura?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  afrodita Čet Avg 27, 2009 1:54 am

joki22 ::Da li ce ovaj tranzit biti tezak za polaganje mog poslednjeg ispita koji prvi put izlazim u drugoj polovini septembra za vreme retro Merkura?

Dobro pitanje...i mene zanima. Ja imam jos dva ispita do kraja, ali koliko ucim ne ocekujem nista. Tj. nadam se da cu kad budem pala 1. septembra da se malo opametim. Ali retro Merkur...grrrrrrrrrrrrrr
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  afrodita Uto Sep 01, 2009 8:01 pm

Flora ::
senka023 ::Tranzitni Merkur ce na 2. stepanu Vage doci na stepen natalnog.
Moze li se reci da ce doneti do nekih novih znanja i saznanja, novih ideja, ucenja?
Ja sam zaista u razmisljanju kako da "namaknem" pare za upis kursa engleskog od 01. 09.

koliko ce diplomatija Merkura u Vagi da bude moguca sa dinamicnim kvadratima Merkura sa Marsom i Plutonom.
odnosno sa kardinalnim T kvadratom?
Senkice, ti mislis na tranzitne kvadrate, tj. tranzitni ME sa PL, MA ?
Tebi ME u XI, pa ti mozda razmisljas i o nekom astroloskom kursu?
Podrzavam ideju za kurs engleskog, to ti uvek treba... sunny




afrodita ::
Inace, dobila sam posao...trebalo bi da potpisem ugovor. Ukoliko je moguce da mi kazes Astrotanja :da li je ceo septembar nepovoljan za potpisivanje ugovora??? bounce bounce

Ugovor potpisi pre nego sto Merkur krene retrogradno. Znaci pre 07.09.

Kada sam videla da se ME u retro hodu vraca u Devicu do 21 stepena, bilo mi je doslao da malo vristim (ME180ME, ME90MA, ME90SMC90JMC, ME0MO, ME90SA...
Hoce da me dokusuri zajedno sa tranzitnim SA affraid


Ja potpisah ugovor 31 avgusta, ako sto si i rekla, ali zanima me da li cu uspeti da uradim nesto 28.sep po pitanju ispita?? Da li ce to uticati da ne polozim ispit?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Sre Sep 02, 2009 5:37 pm

afrodita ::


Ja potpisah ugovor 31 avgusta, ako sto si i rekla, ali zanima me da li cu uspeti da uradim nesto 28.sep po pitanju ispita?? Da li ce to uticati da ne polozim ispit?

Ako mozes napravi kartu sa tranzitima za 28.sep, pa da bacimo pogled, ne mora ME retro uvek da zanci da neces poloziti ispit, moze i da zanci odladanje, pomeranje...
Imam problem sa internetom, jos mi nije popravljen modem, sada se mucim sa dial up konekcijom...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty vedrana

Počalji  vedrana Čet Sep 03, 2009 11:08 am

Meni je od 26.8.09. me u sekstilu sa uranom,i nadam se poslu,ili mi donosi nesto drugo Question
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Astrotanja Čet Sep 03, 2009 7:24 pm

Vedrana, ne vidi ti se natal. Smile

Primećuje se već sada uticaj retrogradnog Merkura. Ima više nedoumica u donošenju odluka samim tim što je Merkur tranzitni u vagi, pa pa poteškoća u komunikacije, manje se i uči i mnogi studenti se žale da im ne ide učenje, a ima već i odlaganja ispita, promena prvobitnih planova i termina, zastoj se već oseća.Odluke se te donose i sl.

Što se tiče ne dostaka volje, manjka energije i inicijative, to možemo prepisati tranzitnom Marsu u Raku. Ako se osećate bezboljnije i uornije, ako vam je teže da radite, da se aktivirate onda je to uticaj Marsa u Raku.
Takođe promenljivo raspoloženje i problemi sa nesanicom, povećana osetljivost prisutni su kod nekih i biće još dans i sutra poslepodne.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  joki22 Čet Sep 03, 2009 11:58 pm

Ja imam problema sa nesanicom!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Snezana Pet Sep 04, 2009 12:49 am

evo večeras T kvadrat sa mojim natalnim Sa, tranzitni Me u Vagi 90 tranzitni Ma u Raku- i šta se dogodi: Delete Sad , izbrisah, greškom silnu muziku sa youtube Sad , moraću da ponovim svo "skidanje" na retro Me, nadam se da je to sve negativno što mi ovaj tranzit donese.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Astrotanja Uto Sep 08, 2009 10:25 am

Retrogradni Merkur je meni prilikom svih susreta juče doneo čekanje i kašnjenje od strane onih koje sam čekala. Kako mi je u trigonu sa natalnim Severnim i sekstilu sa Južnim čvorom , a Venera mi se bliži Ascedentu i ulazi u trigon sa natalnim Merkurom za sada je sve manje-više bez negativnih posledica. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  joki22 Uto Sep 08, 2009 2:09 pm

Meni doneo pozitivno iskustvo na ragovoru za posao, ali sam posao odbila zbog neodgovarajuce pozicije. Doneo mi probleme sa internetom.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Uto Sep 08, 2009 5:53 pm

Da se "zahvalim" retro MERKURU za probleme sa internetom, za ispustanje aparata mobilnog telefona, za kvar menjaca na kolima, za remecenje i nepostovanje planova...sta li ce me jos snaci, pitam se ja...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  senka023 Uto Sep 08, 2009 10:33 pm

Flora ::Da se "zahvalim" retro MERKURU za probleme sa internetom, za ispustanje aparata mobilnog telefona, za kvar menjaca na kolima, za remecenje i nepostovanje planova...sta li ce me jos snaci, pitam se ja...

Evo da ti odgovorim obojenim slovima Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_wink na pitanje "sta ce te jos snaci"...
da sam te snasla ja! Imam molbu na horarcu!

Retrogradni Merkur mi je doneo...pa evo treci put pisem istu poruku koja vec nece biti ista kao prvi pokusaj!

A htela sam da podelim sa vama informaciju ...
Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_bounce
R Merkur mi je doneo ponudu za dodatno skolovanje... na etape, na rate...tako da mislim da se uklapa u simboliku...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Uto Sep 08, 2009 11:24 pm

senka023 ::

Evo da ti odgovorim obojenim slovima Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_wink na pitanje "sta ce te jos snaci"...
da sam te snasla ja! Imam molbu na horarcu!

Retrogradni Merkur mi je doneo...pa evo treci put pisem istu poruku koja vec nece biti ista kao prvi pokusaj!

A htela sam da podelim sa vama informaciju ...
Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_bounce
R Merkur mi je doneo ponudu za dodatno skolovanje... na etape, na rate...tako da mislim da se uklapa u simboliku...

Ma ti si mi jos najmanji problem...
Sta da radim kada mi ME stane opet na PL affraid
Evo idem tamo, ako me opet ne izda internet... affraid
Da li je u pitanju engleski ili dovrsavanje formalnog skolovanja? sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  senka023 Uto Sep 08, 2009 11:41 pm

Ma ti si mi jos najmanji problem...
Sta da radim kada mi ME stane opet na PL Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Affraid
Evo idem tamo, ako me opet ne izda internet... Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Affraid
Da li je u pitanju engleski ili dovrsavanje formalnog skolovanja? Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_sunny
[/quote]

Za engleski cekamo formiranje grupe od "rusa i nemaca" i kraj septembra...

Ovo je nastavak formalnog skolovanja....
... bio dekan da motivise...DIVNO!!!
Al, sta ce dekan ovde, gde je i Bog rek'o UH ?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Flora Sre Sep 09, 2009 7:16 pm



BRAVO SENKICE flower lol! queen
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Astrotanja Sre Sep 09, 2009 8:25 pm

Senka super. Da li je ovo neka ponovljena prilika? Dobro bi samo bilo da započeneš kada Merkur prestane da ide retrogradno. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  senka023 Sre Sep 09, 2009 9:18 pm

Astrotanja ::Senka super. Da li je ovo neka ponovljena prilika? Dobro bi samo bilo da započeneš kada Merkur prestane da ide retrogradno. Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Icon_sunny

U ovom obliku je ponuda prvi put.
Ono sto je "ponovljeno" ...je moje razmisljanje da li DA , da li NE ...u smislu upisivati dodatno skolovanje...
Bilo je aktuelno, mislim razmisljanje prosle jeseni, ali sam bila zabavljena i zadavljena porezom od hiljadu i kusur jevrica za prenos apsolutnih prava na nekretninu, nekad zvana pristojba.
Ono sto je dobro:
Profesori, predavaci dolaze kod nas...znaci nema troskova za putovanja za tamo, za nazad ( plus kifla najmanje za uzinu)
Ako se formira grupa od 25~30 polaznika cena je niza za 20 posto ( 60 -12 = 48 pa jos na 4 rate! )
Priznaju se neki ispiti iz prethodne Vise skole a neki ispiti se polazu kao diferencijalni, i to do N. godine,
pa odmeh nakon toga se "krece" sa gradivom za trecu godinu...
Ono sto je meni malo skakljivo je to da je dekan dosao da prezentuje mogucnosti za skolovanje
pa to sto je Merkur u R
i da je glavna fora namaci nekako pare, mislim za njih.
a obaska sto je pre neki dan "usao" neki zakon u Skupstinu, koji ce se razmatrati u celosti i pojedinostima...
S obzirom da sam odavno zakljucila da politicari nekad lazu~nekad ne lazu, ali ako pocnu da se "kunu" u poljoprivredu i nase najvece blago, tj. decu....e, tu odmah kazem ALA LAAZUUU... a sad nemam pojma sta ce da kazu, a jos manje sta ce da urade, jer su nadoknade za rad tj. plate niske, a jos su i smanjivali zbog krize...da li ce usvojiti zakon o povecanju koeficijenta za radnike koji su zavrsili trecu godinu "strukovnih studija" bez da je drzava ili poslodavac to trazio, a jos manje priznao kroz zakon ili platu...
Situacija je za izreku Budi popo covek!
Radije bih citala i ucila nesto astrolosko, i pored toga sto necu nikad raditi za novac.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti Empty Re: Jos malo Merkur ulazi u znak Vage...sta ce nam doneti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu