Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

+6
elaelena
Flora
nolita
inja
Milica
Astrotanja
10 posters

Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 2:37 pm

Promene su već usledile i biće ih u narednoim danima. Od danas je Mars u Lavu, Venera je od 14. oktobra u Vagi, a sutra 17. će biti Mlad Mesec u Vagi.
Najnaglašenije sazvežđe je Vaga, gde se nalazi pored Sunca, Merkur, Venera i danas, sutra i preksutra, kad u poslepodnevnim satima prelazi u Škorpiju.

Ono što sam zapazila je da je već počeo period kad ima više pomirenja, prelaženja preko nekih ranijih nesporazuma, više komunikacije, razmene ovih dan, što će potrajati tokom ovog meseca.

Ukoliko želite da se sa nekim videt odbite ove dane, posebno vikend, jer Mesec u vagi doprinosi da se ljudi prijtniji, skloni da obraćaju pažnju na osećanja druge osobe, pa su samim tim i susreti sa više ljubavi, ugodnosti, sklada.

Mlad Mesec u Vagi pomaže udruživanju, dobar je za pomirenje, usklađivanje, saradnju, diplomatiju, dobra je za sklapanje ugovara kako bračnih, tak i poslovnih, posebno vezanih za poslove koji podrazumevaju estetiku, lepotu, umeonost, mir, sklad itd.

U prirodi se prostire simfonija boja, koje mogu biti i vrlo lepe, blage, a lepota je prisutna u raznim vidovima. Kako će Mlad Mesec biti u tigonu sa tranzitnim Neptunom, biće jo naglašenija potreba za nekom lepšom stvarnošću. Intutivci, duhovnjaci i umetnici mogu biti inspirisini, pod uticajem pozitivnih impulsa, koji uzdižu.
Meni je Mlad Mesec u trećoj kući, pa nagoveštava promene u sledećem periodu vezane za komunikaciju, kontakte, susrete, razmenu, učenje, kretanje.
Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 2:25 pm

A vidiš Tanja, ja imam naglašnu Vagu u 4. kući, danas sam odvratne volje.

I to zamisli, ni manje ni više, počinju mi problemi u vezi - partnerstvo- Vaga.

Čini mi se da meni počinje jedna lošija etapa, mada, ako će rezultat biti pozitivan, pristajem na sve što me neće ubiti. Neutral

Samo još da dodam kako tranzit radi- tranzit Marsa 120 mojUr u 5. polju - dobih poziv preko net-a za upoznavanje od jednog mlađahnog gospodina, od 44 godine.
Neverovatno- em internet, em simbolika Urana- velika razlika u godinama- preko 15. Laughing

Naravno, odbila sam.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Sub Okt 17, 2009 3:30 pm

milice, raspoloženje će ti se menjti tokom dana i mlad Mesec će biti u konjukciji sa Plutonom, što mođe doneti uzbuđenja, ili intezivna osećanja, ali promene. Ono što mi se dopad to je da je Mlad Mesec tebi u trigonu sa Venerom natalnom, što vodi i ka nečem što pričinjava zadovoljstvo u ljubavi. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Okt 17, 2009 8:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  inja Sub Okt 17, 2009 6:57 pm

Interesantno... Smile ja inace imam naglasenu Vagu i sad ovo... tranzitno So na nat. Ve, u kasnim satima ce i Mo stici na nju, a i Me stize na natalnu poziciju... Videcemo sta donosi vece...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Ned Okt 18, 2009 2:44 pm

Inja, ne samo veče, već ono što donese Mlad Mesec će se osećaati u nardnim danima. ako je na nekoj planeti, ond to može da se oseti na sledećih 28. i po daan, ako dođe u narednih nekoliko dan do promen, jer obično ne počinje sv u istom času, već u narednih nedelju dana i može ponekad da potraje, ukoliko dođe do promena do sledćg Mladog Meseca.

Recimo meni je Mlad Mesec bio prošlog meseca u Devici u natalnoj 2. i Mlad Mesec je bio u konjukciji sa Saturnom, i u opoziciji sa Uranom, pa je zaista je došlo do promena na finansijskom planu, naglih i višestrukih. Pored toga što sam imala više posla, što je povoljno,imala sam i iznenadnih troškova . Desila se i nepovoljna promena što i nagoveštava Mlad Mesec u konjukciji sa Sturnom i u opoziciji sa Uranom . Otišle su mi obe podstanrke, jer je prva iznajmila kuću i pozvala drugu da joj se pridruži, a razlog svega je bilo kuče, koje je podstanarka želela da drži u stanu koji sam je izdala. Efekat tih promena Mladog Mesec u mojoj drugoj još uvek traje.
Mlad Mesec će mi biti ovog putas u natl. trećoj u polusekstilu sa Suncem. Očekujem više komunikacije, učenja, novih poznastvena, susreta, druženja, možda i neke vrste razmene i dogovora.
sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Okt 18, 2009 6:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  nolita Ned Okt 18, 2009 5:36 pm

ja sam nocas poludila na onog bika, nema tu vise suosjecanja druzenja...
ok mozda treba vise pratiti vlastite tranzite, ali uglavnom nocas sam dotakla dno.
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Flora Ned Okt 18, 2009 6:04 pm

Skupilo se drustvo u Vagi....
VE se mota oko mog natalnog PL, ME pravi opoziciju sa nat.SO, sve u IV natalnoj...
SO stalo na natalni UR, MO je bio tu blizu, ali brzim korakom otisao u skorpiju...sve u natalnoj V...
Videcemo kakva pricu ce da isprica ova razdragana druzina I love you
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Ned Okt 18, 2009 6:26 pm

Nolita, kako su tebi ove planete u prvoj i prve trigon sa tvojim pl. u 9. ti ćeš se sama menjati, a to će biti dobro u narednom mesecu. Htela ti to ili ne posvetićeš se sebi i verovatno u pozitivnom smislu menjti tokom sledećih 28 dana. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Okt 19, 2009 12:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  elaelena Ned Okt 18, 2009 6:30 pm

draga astrotanja, kako bi na mene ove promene mogle da deluju?venera i merkur ce mi se setkati ascedentom mars desetom kucom(ne znam da li da racunam i jedanaestu)??? Wink

[img=https://2img.net/r/ihimizer/img25/668/astro2gw01frf4r4r442278.gif]
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  smesko Ned Okt 18, 2009 8:27 pm

cini mi se da na mene ovi tranziti deluju tako sto su mi cula izuzetno naglasena, ali vrlo vrlo mirna i imam potrebu za okretanjem sebi, harmoniji..
i vrlo vrlo radno provodim dane..ali uvek sa osvrtom sta bi ja zelela dalje..kako se soecam, sta me cini zadovoljnom..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty re

Počalji  IVA Ned Okt 18, 2009 11:30 pm

Meni je ovaj vikend bas bio prijatan, odavno se nisam ovako dobro osecala. Samo da potraje jos koji dan.
sunny sunny sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  inja Pon Okt 19, 2009 8:51 am

Astrotanja ::Inja, ne samo veče, već ono što donese Mlad Mesec će se osećaati u nardnim danima. ako je na nekoj planeti, ond to može da se oseti na sledećih 28. i po daan, ako dođe u narednih nekoliko dan do promen, jer obično ne počinje sv u istom času, već u narednih nedelju dana i može ponekad da potraje, ukoliko dođe do promena do sledćg Mladog Meseca.
Tanja, pogledah jos jednom... i Mo i So su mi se nasli na natalnoj Ve koja je u 10.kuci , a ista vlada 5.,6. i 10., pa bi trebalo biti promena u simbolici tih kuca... A sto se vikenda tice, protekao je totalno mirno, cak monotono...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Pon Okt 19, 2009 11:16 am

Elaelena, Merkur dok tranzitira prvom u Vagi, donosi više komunikacije, razmišljanja, potrebe da se ono što se misli drugima saopšti,pa će kod tebe biti živo u ovom periodu, jer ćeš više pričeti, družiti se, možeš se bolje o nečemu informisati, doći do nekih informacija . Venera kad ti uđe u prvu uticaće povoljno na tvoj izgled, možeš nešto da preduzmeš da budeš još lepša i privlačnija, a lakše ćeš dobijati i pažnju drugih, naklonost, jer ćeš biti više otvorenija za ljubav, druženje, provod. Imaćeš više potrebu da uživaš, da se raduješ , da budeš i sama lepšava, zabavna, koktana, privlačna, šarmatna, dopadljiva, sve u simbolici Venere u prvoj u Vagi i u skladu sa tvojom natalnom Venerom, jer ne možeš postati nešto drugo nego što jesi, već samo to što postoji da malo više ulepšaš, usaglasiš i u samoj sebi recimo veći sklad, zadovoljstvo sobom itd.

Inja, promena će biti već od 22, 23, povoljno, a posebno 24. kada i Venera tranzitna dolazi na tvoj Mc. Neke srećne prilike, mogu iskrsnuti. Podrška od osoba koje u simbolici Venere može doći, ili podrška, naklonost, ljubav. Da li će to biti možda neki roditelj ili neka osoba koja se bavi nečim kretivnim, ili nečim u vezi lepotu, sklad, formu i sl. u svakom slučaju doći će do nekih novih mogućnosti, pa prati i nastoj da ih iskoristiš. Pazi samo da ne bude odviše opuštenosti i ležernosti, pa da propustiš nešto što je tu. Jupiter ti je u trećoj i kreće se direktno, pa iskoristi da se obvestiš, da dođeš do nekog saznanj, ili možda i do neke edukacije, ili kroz kontakte, druženje, kretanje, dođeš do nekih osoba, koje bi izazvale promene. Ako se ukaže prilika i za neko kratko putovanje,ono bi za tebe bilo od neke značaja,na šta ukazuju tranziti. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Pon Okt 19, 2009 11:32 am

Flora kod tebe je Mlad Mesec u petoj u konjukciji sa Uranom, pa će u narednom periodu su veoma moguće promene vezane za 5. polje. Moglo bi dakle ili što se tiče nekog hobija, ili ljubavi, ili zabave. Usvakom slučaju biće više uzbuđenja, dešavanja na emotivnom planu i izlaska iz svakodnevnice, koji će ti goditi i nešto pokrenuti u tvom emotivnom životu. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Okt 19, 2009 4:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  inja Pon Okt 19, 2009 12:41 pm

Astrotanja ::

Inja, promena će biti već od 22, 23, povoljno, a posebno 24. kada i Venera tranzitna dolazi na tvoj Mc. Neke srećne prilike, mogu iskrsnuti. Podrška od osoba koje u simbolici Venere može doći, ili podrška, naklonost, ljubav. Da li će to biti možda neki roditelj ili neka osoba koja se bavi nečim kretivnim, ili nečim u vezi lepotu, sklad, formu i sl. u svakom slučaju doći će do nekih novih mogućnosti, pa prati i nastoj da ih iskoristiš. Pazi samo da ne bude odviše opuštenosti i ležernosti, pa da propustiš nešto što je tu. Jupiter ti je u trećoj i kreće se direktno, pa iskoristi da se obvestiš, da dođeš do nekog saznanj, ili možda i do neke edukacije, ili kroz kontakte, druženje, kretanje, dođeš do nekih osoba, koje bi izazvale promene. Ako se ukaže prilika i za neko kratko putovanje,ono bi za tebe bilo od neke značaja,na šta ukazuju tranziti. sunny
Tanja, nadam se da ce iskrsnuti nesto za posao (koji i jeste kreativan).
A Jupi mi tranzitira 2.kucom (ne 3.), pa ako mi dodju neke parice... necu se zaliti... Very Happy
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  nolita Pon Okt 19, 2009 4:50 pm

Astrotanja ::Nolita, kako su tebi ove planete u prvoj i prve trigon sa tvojim pl. u 9. ti ćeš se sama menjati, a to će biti dobro u narednom mesecu. Htela ti to ili ne posvetićeš se sebi i verovatno u pozitivnom smislu menjti tokom sledećih 28 dana. sunny

ali meni pluton nije u devetoj?
nadam se poboljsanju u svakom slucaju Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  beli lav Pon Okt 19, 2009 4:51 pm

nedelja mi je bila superr,dosle su mi u posetu rodjake pa smo se druzile,isle na rucak,setale po gradu,malo ne mnogo,i da vam kazem,kisa mi nije smetala uopste sunny meni je bilo suncano.sestra se upisala u trecu god.na faksu,pa smo i to slavile.sve simbolika mog treceg polja-komunikacija,mladja sestra.za sada je sve ok.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Pon Okt 19, 2009 6:38 pm

Nolita, ne Plutonom, nego trigon sa planetama koje su u 9. natalnoj. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Okt 19, 2009 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  afrodita Pon Okt 19, 2009 10:37 pm

Sta ja da ocekujem sa ovim promenama?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  nolita Uto Okt 20, 2009 11:32 am

Astrotanja ::Nolita, ne Plutonom, nego trigon sa planetama koje su u 9. natalnoj. Smile

aaa, kuzim, mislis na ove brze planete, sunce, me, ve... nadam se da ce mi barem one nekaj uljepsat Smile
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Flora Uto Okt 20, 2009 5:24 pm

Astrotanja ::Flora kod tebe je Mlad Mesec u petoj u konjukciji sa Uranom, pa će u narednom periodu su veoma moguće promene vezane za 5. polje. Moglo bi dakle ili što se tiče nekog hobija, ili ljubavi, ili zabave. Usvakom slučaju biće više uzbuđenja, dešavanja na emotivnom planu i izlaska iz svakodnevnice, koji će ti goditi i nešto pokrenuti u tvom emotivnom životu. sunny

Hvala Astrotanja. sunny
Cinjenicno da sam malo raspolozenija i da sam izasla iz svoje caure samoce...
Vezano za ljubav nema nista, ali vezano za hobi-astrologiju, pocela sam da se zanimam za prediktivne metode...
flower
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Astrotanja Uto Okt 20, 2009 7:13 pm

Nolita one hoće, a Saturn, on i sam si već uvidela kako deluje. mom tati pravi isti aspekt,jer mu je sunce na istom stepenu u Blizancima kao i tebi, samo iz druge kuće i jako je malodušan i nekako ravnodušan, težak. pogotovo što je on star i Saturn deluje još više na njega.
Ovebrze planet, a pre svega Sunce trenutna, uskoro i merkur i venera olakšaće situcaiju. Povedi računa o sebi, svom zdavlju izgledu, pripremi se za ulazak Saturna u prvu. On će te promeniti, uozbiljiti,. dicplinovati, učiniti odrgovornijom i bolje orhan izovanom, sposobnom da pruzmeš na sebe neke odgovornosti, pa je to dobar način da ga koristiš., pored svega onoga što on zna još da donese, a što spada u učenje i savladvanje životnih teškoća. Smile


Flora, sve se uklapa u astro-simoliku, ali ja očekujem da ulazak Venere u 5. donese i neka druga zadovoljstva i to emotivna. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  nolita Uto Okt 20, 2009 10:05 pm

samo ne kuzim kak kvadrat saturna na natalnu veneru ne donosi nikakvu korist?jos sam zaludena... Istina,vec sam se pocela paziti s hranom,ali imam i dosta zdravstveni boljkica... Ps nadam se da se necu preuozbiljit Very Happy
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počinje promene već od 17. oktobra, koje  će biti naglašenije Empty Re: Počinje promene već od 17. oktobra, koje će biti naglašenije

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu