Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

+61
lilyrose
Tanja1
acopetrovic
sputana
ena1976
Zorica
neobicna
woman1
Milami86.
mika21
she-ra
Rasheljka
Arijaaa
Vita83
Gugica
Natasha-77
makki
vladka
sagitariusleone
katja1
Dream catcher
nale777
Mahdia
smajli
mici
sweet_temptation_
nancy09
Mirjana2
zelena dolina
Akarui
sladjana
lado06
Bellatrix986
Replay
orhideja
Dunja
Black-Woman
Rebeka
Revelation
amelie
jassna
galaksija
Star
Paradoks
katarina
vedrana
tanjica
hajkula
alea
Sanjakis
onaSA
Jane
AnaLoznica
nena
Gea
venerica
Milica
senka023
Kocka je bacena
Čarobnica
Astrotanja
65 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Mahdia Sre Nov 03, 2010 3:23 am

Jel sad ok? pozzz
[url=http://www.fotorola.com/][img]http://www.fotorola.com/uploads/e21510d3c5.jpg
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty A moja 8. kuca?

Počalji  nale777 Sub Nov 13, 2010 1:39 pm

Moja 8 kuca pocinje na 5* Jarca, u njoj su SO na stepenu ovna i merkur(retro) na stepenu vage u u orbisu od 6* prave konjukciju.Osma se takode i zavrsava u jarcu, na stepenu riba.Vladar osme je saturn-pa kazu da je jarac dugovecan znak tako da ce mi zivot biti ispunjen opasnostima, ali ce me JU retro u 12. uvek cuvati u naopasnijim situacijama, posebno vezanim za saobracaj, jer mi je SA kao vladar osme bas u 3. kuci-kuci koja oznacava i saobracaj, ali posto je i on retrogradan gleda se naredni stepen, tako da je na samom IC, pa se moze tumaciti kao da je u 4-oj. Tako da se i SA i IC nalaze u lavu, sto bas i nije najsrecnija pozicija za SA.
P.S. Posto za svaku planetu koja se nade na 5* udaljenosti od pocetka sledeceg polja kaze da se moze tumaciti kao da je u tom narednom polju. Po tome, kod mene i mars ima uticaja na 8. kucu, pa bi se moglo gledati kao da ovde imam stelijum.Jel` tako?
Sta sve predstavljaju ovi polazaji planeta?

nale777

Broj poruka : 11
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Dream catcher Sre Nov 17, 2010 8:32 pm

Moja 8. pocinje u vagi, nastavlja se u skorpiji gde je i njen najveci deo. Vladar, venera u skorpiji, njen dispozitor pluton takodje u skorpiji. Grade medjusobno konjukciju. Cesto mi zbog takvog polozaja kazu da cu naslediti muza ili da cu raditi sa tudjim novcem,ali ja se ne vidimu tome, bar ne u ovom drugom. Mislim da je ovaj pluton bar jednim delom zasluzan za snagu koju imam u kriznim situacijama, a venera sto sam baksuz u ljubavi Very Happy
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pet Nov 26, 2010 4:24 am

U mojoj 8-moj je Uran, sto i nije tako losa pozicija za sam Uran, da mu jedini aspekt(ne ukljucujuci 120`SMC) nije onaj sa Marsom, vladarem ASC.
Ovo sam nasla vise istih tumacenja(na primer iz Treceg oka):
"Vrh 8. polja u Škorpiji istovremeno je i povoljan i nepovoljan znak. Loši aspekti dispozitora ukazaće na opasnosti (ratovi, kriminal i, uopšte, fizičko stradanje, dok će dobri aspekti potpuno eliminisati takve mogućnosti i smrt će verovatno biti prirodna. Neretko se dočeka duboka starost"
"Uran u 8. polju nije loša pozicija. Ipak, Uran je planeta iznenađenja, pa tako i smrt dolazi iznenada. Obično su to udari struje ili groma, stradanje u saobraćaju (posebno avio i železnički). Može biti i stradanje usled bombardovanja ili zemljotresa. Ove osobe vole iskušenja i rizike. Ekstremni sportovi takođe su izvor nevolja. Ako je Uran loše aspektovan od strane Marsa ili vladara podznaka, neretko donosi i samoubistvo. Karmički posmatrano, ova planeta u 8. polju predstavlja pradedu natusa, pa je, samim tim, način na koji je umro pradeda liči na smrt koja čeka vlasnika horoskopa".

O pradedama ne znam nista. Valjda su umrli prirodnom smrcu.
Nisam te srece da sam upoznala majcinog oca - jer je on taj koji je izvrsio samoubistvo, zbog izdaje brata oko nasledja.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  katja1 Pet Nov 26, 2010 2:36 pm

sta bi mogla predstavljati opozicija urana u 8 saturnu u 2,i opozicija plutona u 8 saturnu u 2?! Shocked Shocked
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  sagitariusleone Pet Nov 26, 2010 5:06 pm

Meni je vrh osme u vodoliji,a uran u skorpiji u cetvrtom polju,i naravno pravi jako simpatican aspekt,samo za pozeleti,a to je uran kvadrat mars.Mars je u lavu u prvom polju,u konjukciji sa ascedentom u lavu .Sta mislite o ovakvoj kombinaciji
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Sub Nov 27, 2010 11:17 pm

Sta jos, sta jos Rolling Eyes Question
Ah, da: moja nana je umrla u starosti, iznenada(Uran) od mozdanog udara. Ma90Ur. Ona je Ma kod mene(kao i ja).

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  vladka Ned Nov 28, 2010 9:06 pm

meni počinje osma kuča u blizancima,tu mi je mesec u raku sa opozicijom venera i kvadrat saturn..
e kad mi je jedna astrologinja gledala rekla mi je ,da sa mamine strane ,njezini prednici su se bavili sa crnom magijom Mad ,da bi uništili muški rod,,dali se to vidi što je mesec sa opozcijom venera?
Isto tako,da moram redno iči na ginekološke preglede,jer moja mama je stvarno u 38 godini otišla u menopauzu,a meni možda i preti rak,al to sve zbog psihe,..
Vrlo sam vezana na mamu,,i uvek sve slabo mislim,recimo čuje se hitna i ja uvek pomislim,da nije neko kog ja poznam,zovem sve mamu tatu,brata i dečka,..
ali i ascident sam u škorpiji i mam pluton u 12,...to je još jedan znak ,da samoo smrti razmišljam,,,
Imam jedno dete i rodila sam ga brez i kakvih komlikacija i cela trudnoča je prošla o.k samo stresno,je da moj mesec je na kraju 8 ,i zato doživljvam isto i mesec u 9 kuči,...
Moj brat isto ima mesec u 8 kuči ,moj sin ima isto aspekt sa satutnom opozicija mesec na kraju 11..,zanimljivo je isti aspekt imaju svi sa mamine strane,pa mislim,da se taj mesec karmičko prenosi,.
Ali negde sam pročitala,da moramo saturna prihvatiti,a jedna astrologinja mi je rekla,da moram se menjati i da taj aspekt mogu popraviti kod sina,pa mi nikako ne ide u glavu,kako?kad ga moram prihvatiti! Shocked
vladka
vladka

Broj poruka : 7
Godina : 43
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Ned Nov 28, 2010 9:35 pm

dali se to vidi što je mesec sa opozcijom venera?
Za to bi posebno u losim aspektima morali biti umesani Pluton ili Saturn.
Na primer: Sa u Skorpiji(simbol groblja), ili u 4-om(simbol zemlje) u 90 sa Venerom(simbol cveca)=neko Vam je uneo saksiju sa grobljanske zemlje, poklonio cvece..ima mnogo kombinacija, ali nikako ne moze da se gleda samo opozijcija i to pritom dva benefika: Venere i Meseca.
Ali zato ti je Mesec 90 Sa ako se ne varam ovde nema asp. Rolling Eyes (Mesec u 8 polju smrti, pa Mesec u Raku od tecnosti vidi sta znaci: voda, mleko itd.)..i Saturn egzaktno 90 Venera..ali to ces morati sama, posto mene bas nesto dark-side i ne privlaci Smile
I jos, ali ti nemas to, navodi se(Dzuna Davitasvili) kada je Mars pod 90` ili 180` s Plutonom, e tada imas osobu koja moze i da se time bavi ali da i jako negativnu energiju prima. Pa ne verujem da svi u porodici imate takve aspekte, ali to bi onda po narodski bilo "prskoci se neko koleno".

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 1:11 am

mila2710 ::Sta jos, sta jos Rolling Eyes Question
Ah, da: moja nana je umrla u starosti, iznenada(Uran) od mozdanog udara. Ma90Ur. Ona je Ma kod mene(kao i ja).

asc je deda
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  vladka Pon Nov 29, 2010 2:09 am

mila2710 ::dali se to vidi što je mesec sa opozcijom venera?
Za to bi posebno u losim aspektima morali biti umesani Pluton ili Saturn.
Na primer: Sa u Skorpiji(simbol groblja), ili u 4-om(simbol zemlje) u 90 sa Venerom(simbol cveca)=neko Vam je uneo saksiju sa grobljanske zemlje, poklonio cvece..ima mnogo kombinacija, ali nikako ne moze da se gleda samo opozijcija i to pritom dva benefika: Venere i Meseca.
Ali zato ti je Mesec 90 Sa ako se ne varam ovde nema asp. Rolling Eyes (Mesec u 8 polju smrti, pa Mesec u Raku od tecnosti vidi sta znaci: voda, mleko itd.)..i Saturn egzaktno 90 Venera..ali to ces morati sama, posto mene bas nesto dark-side i ne privlaci Smile
I jos, ali ti nemas to, navodi se(Dzuna Davitasvili) kada je Mars pod 90` ili 180` s Plutonom, e tada imas osobu koja moze i da se time bavi ali da i jako negativnu energiju prima. Pa ne verujem da svi u porodici imate takve aspekte, ali to bi onda po narodski bilo "prskoci se neko koleno".
meni je to bilo čudno,kad mi reko jedan astrolog,pa posle toga mi je rekla još jedna astrologinja.i viču na mene ,ko da sam ja kriva što sam rodjena pod takim zvezdama,.. No
ja sam si razlagala ovako:mesec u osmoj kuči(mati ima neke tajne)u raku(iz njene porodice)osma je kuča plutona(pluton magija)u mojoj 12 kučiu škorpijonu .Pluton je u kvadratu sa sunom u jarcu.Pošto je 12 kuča karmička - možda muškarci su donosili probleme......
nemam pojma,brezveze da se glupiram..
a slabi aspekti mesec saturn imaju moje rodice i rodjaci,ja ,moj brat i moj sin,...sa mamine strane..
vladka
vladka

Broj poruka : 7
Godina : 43
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 2:18 am

hajkula ::
mila2710 ::Sta jos, sta jos Rolling Eyes Question
Ah, da: moja nana je umrla u starosti, iznenada(Uran) od mozdanog udara. Ma90Ur. Ona je Ma kod mene(kao i ja).

asc je deda
Ali ona je ta koja je imala 2 udesa? Prezivela. Valjda je to Ma sa dva pozitivna aspekta. I trece je valjda bas Ma90Uran?
Isto kao sto ne mora biti IV polje otac/tj.roditelj suprotnog pola. Tako sam i gledala(vracala unazad) neka desavanja. Smile (could I wrong?)
Da je tog dana kada je umrla bilo u mom 8 polju planeta tranzitnih, bilo je: Pl, Ve(i Chiron je bio)...ali ako okrenem da gledam Vagu kao I njeno tada je Sa bio u Biku(sto bi bilo njeno 8 polje), i to tacno Sa 29`49r Bika. u egzaktnih 180` sa tranzitnom VE na 29`4 Skorpije(moje 8 polje).

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  sagitariusleone Pon Nov 29, 2010 11:40 am

Ali ona je ta koja je imala 2 udesa? Prezivela. Valjda je to Ma sa dva pozitivna aspekta. I trece je valjda bas Ma90Uran?
Isto kao sto ne mora biti IV polje otac/tj.roditelj suprotnog pola. Tako sam i gledala(vracala unazad) neka desavanja. (could I wrong?)
Da je tog dana kada je umrla bilo u mom 8 polju planeta tranzitnih, bilo je: Pl, Ve(i Chiron je bio)...ali ako okrenem da gledam Vagu kao I njeno tada je Sa bio u Biku(sto bi bilo njeno 8 polje), i to tacno Sa 29`49r Bika. u egzaktnih 180` sa tranzitnom VE na 29`4 Skorpije(moje 8 polje)..


Draga Mila,nista ti ja sad ovo nisam razumela.Moze li malo pojasnjenje oko poslednje recenice,pokusavam da ukacim,al slaba vajda. scratch Very Happy
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pon Nov 29, 2010 4:43 pm

Kod tebe je jaka osma kuća naslednih osobina od ženskih predaka. Finansijaki moguće je da postoje problemi, bilo da se neki planovi otežano odvijajo zbog Saturna u 11. u T kvadratu sa Mesecom i Venerom, pa i da postoje neki problemi vezani za nasledstvo. T- kvadrata zahteva da pažljivo koristuiš energiju, da se ne iscrpljuješ emotivno i pokušavaš da se boriš protiv svog straha protiv smrti, boljom informisanošću, saznanjima, jer ti je vl. 8.Merkur u Vodoliji. Eto, ti najpre proveravaš, telefoniraš da li se i šta se desilo, aktivna si, ali trebala bi da radiš na tome da svoje emocije koje su jake i nekada i destruktivne pokušaš da ublažiš pozitivnim razmišljanjem. Vera u bolje, u samu sebe trebala bi da jačaš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 5:15 pm

Ne znam sta konkretno Sag.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  vladka Pon Nov 29, 2010 5:31 pm

Astrotanja ::Kod tebe je jaka osma kuća naslednih osobina od ženskih predaka. Finansijaki moguće je da postoje problemi, bilo da se neki planovi otežano odvijajo zbog Saturna u 11. u T kvadratu sa Mesecom i Venerom, pa i da postoje neki problemi vezani za nasledstvo. T- kvadrata zahteva da pažljivo koristuiš energiju, da se ne iscrpljuješ emotivno i pokušavaš da se boriš protiv svog straha protiv smrti, boljom informisanošću, saznanjima, jer ti je vl. 8.Merkur u Vodoliji. Eto, ti najpre proveravaš, telefoniraš da li se i šta se desilo, aktivna si, ali trebala bi da radiš na tome da svoje emocije koje su jake i nekada i destruktivne pokušaš da ublažiš pozitivnim razmišljanjem. Vera u bolje, u samu sebe trebala bi da jačaš. sunny
hvala na odgovoru cheers ali je teško,da se jačam,dosta puta sam probala ali ne ide.,možda pre dok nisam imala dete,a sad ponoči po 10 puta ustanem i proveravam dali diše Mad
A za nasledstvo,ne znam dali je problem jer ne želim ništa,več sam rekla da daju sve bratu,..
Još jednom hvala na odgovoru,, sunny
vladka
vladka

Broj poruka : 7
Godina : 43
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  sagitariusleone Pon Nov 29, 2010 6:28 pm


Mila,
Nisam razumela ,kazes ako okrenem da gledam vagu,zasto vagu, scratch
Uglavnom,pokusavam i ja da pogledam za mog deku,pa sam gledala kako si ti ,samo sto ja kod deke nemam tacno vreme,pa onda kroz moj natal.I da li to znaci,da si ti bila jako vezana za baku'?
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 7:46 pm

sagitariusleone ::
Mila,
Nisam razumela ,kazes ako okrenem da gledam vagu,zasto vagu, scratch
Uglavnom,pokusavam i ja da pogledam za mog deku,pa sam gledala kako si ti ,samo sto ja kod deke nemam tacno vreme,pa onda kroz moj natal.I da li to znaci,da si ti bila jako vezana za baku'?
Ako okrenem..govorila sam u svoje ime, na Hajkulin odgovor. Spomenuh svoj raspored Smile


Poslednji izmenio mila2710 dana Pon Nov 29, 2010 9:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 9:12 pm

mila2710 ::... Ali ona je ta koja je imala 2 udesa? Prezivela. ...

Dzabe si krecila Cool

Asc je deda a Desc je baba. Pogledaj. Naravno da je prezivela.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 9:16 pm

hajkula ::
mila2710 ::... Ali ona je ta koja je imala 2 udesa? Prezivela. ...

Dzabe si krecila Cool

Asc je deda a Desc je baba. Pogledaj. Naravno da je prezivela.
recepcija Ve i Ju?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  hajkula Pon Nov 29, 2010 9:19 pm

mila2710 ::Sta jos, sta jos Rolling Eyes Question
Ah, da: moja nana je umrla u starosti, iznenada(Uran) od mozdanog udara. Ma90Ur. Ona je Ma kod mene(kao i ja).

Polako, procitaj jos jednom, mars kvadrat uran, a umrla u starosti. Ko doceka starost i umre iznenada, to je iz lepog aspekta a ne iz loseg kakav je mars kvadrat uran.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Nov 29, 2010 9:29 pm

Ali sta su onda pokazatelji njenih udesa? Njoj je ujedno onda vladar 1 i vladar 8? Ve..sa Sa?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pet Dec 03, 2010 7:53 pm

hajkula ::
mila2710 ::... Ali ona je ta koja je imala 2 udesa? Prezivela. ...

Dzabe si krecila Cool

Asc je deda a Desc je baba. Pogledaj. Naravno da je prezivela.
moja greska, aspekte koje sam navela su pokazale ujakovu smrt! otvorila sam pogresnu kartu, on i nana su umrli u kratkom razmaku.
I dalje mislim da je moja nana Mars. Dok za babu mogu da kazem da je neunistiva za sada.
A da sedma kuca kao i poslednja konjukcija Meseca sa planetom govori o pokojnom ocu moje majke.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nova?ja Čet Dec 16, 2010 10:04 pm

Zdraavo svima ja sam nova na forumu. Kako bi tumacila utisnutu 8 kucu u devici,vladar merkur u 12 u jarcu? Ima li nesto dobro u tome?

nova?ja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Čet Dec 16, 2010 10:33 pm

Pozdrav Nova! Very Happy sunny

Postavi natalnu, jer bez nje ne nema tumačenja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 5 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu