Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

+61
lilyrose
Tanja1
acopetrovic
sputana
ena1976
Zorica
neobicna
woman1
Milami86.
mika21
she-ra
Rasheljka
Arijaaa
Vita83
Gugica
Natasha-77
makki
vladka
sagitariusleone
katja1
Dream catcher
nale777
Mahdia
smajli
mici
sweet_temptation_
nancy09
Mirjana2
zelena dolina
Akarui
sladjana
lado06
Bellatrix986
Replay
orhideja
Dunja
Black-Woman
Rebeka
Revelation
amelie
jassna
galaksija
Star
Paradoks
katarina
vedrana
tanjica
hajkula
alea
Sanjakis
onaSA
Jane
AnaLoznica
nena
Gea
venerica
Milica
senka023
Kocka je bacena
Čarobnica
Astrotanja
65 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Dunja Čet Maj 06, 2010 11:33 pm

Replay ::ja mislim da je vladar osme pluton i meni je u cetvrtoj a u osmoj veneru u ribama.Ako bi moglo neko bolje tumacenje posto vidim da ima ljudi koji znaju.

Neptun,cero...Smile) ja u 4-oj imam samo njega...Smile)) tako da nema promasaja..Smile) procitaj Tanjin post meni..Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Bellatrix986 Ned Maj 16, 2010 2:20 pm

Meni je VIII kuća (vrh) u Ovnu. Vladar Mars je otišao u IV (retrogradan), ali pravi trigon sa Ascedentom i sekstil sa Jupiterom Smile

E sad mi nije jedna stvar jasna. Čitala sam da se kod određivanja pozicija uzima razlika do 5 stepeni. Ali meni je Mars u Jarcu na 19.35, a Sunce u Raku na 11.10, a svugdje mi stoji da su u Opoziciji. Ne razumijem ... Jesu Jarac i Rak (kuće) u Opoziciji, pa ajde da je Sunce postavljeno na 13, 14, ali baš 8 stepeni ... ???
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  lado06 Pet Jun 25, 2010 7:56 pm

Meni je vladar 1. u 8. kuci Sad negde sam procitala da moze da znaci kratak zivot ili nasilnu smrt.
Mislim da tako nesto vec mogu da kazu planete koje se nadju u toj kuci ....
Ako je meni SO u 8. kuci,mene to vise asocira na kardiovaskularne probleme a tu opet moze biti nagla smrt ili kratak zivot pale
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  sladjana Uto Jun 29, 2010 8:47 pm

8 kuća mi počinje u Lavu/ Devici i ima retro Saturn koji označava duboku starost, mogućnost nasledstva u srednjem/starijem dobu ali i mogućnost problema u trudnoći a koje ikad bude bilo....
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Akarui Uto Jun 29, 2010 9:13 pm

Meni je osma kuća u znaku raka i lava..a vladar mesec otišao u dvanaestu..s tim da mi je u osmoj vertex kao i juno. .
Akarui
Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 44
Datum upisa : 09.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  zelena dolina Pon Jul 12, 2010 2:35 pm

lado06 ::Meni je vladar 1. u 8. kuci Sad negde sam procitala da moze da znaci kratak zivot ili nasilnu smrt.
Mislim da tako nesto vec mogu da kazu planete koje se nadju u toj kuci ....
Ako je meni SO u 8. kuci,mene to vise asocira na kardiovaskularne probleme a tu opet moze biti nagla smrt ili kratak zivot pale

Ma znas li koliko ljudi znam sa SO u 8 kuci koji imaju punooo godina!! ne zezaj Very Happy
mozda pre neko nasledstvo ili muza koji ima para i koje je on licno zaradio preko posla Very Happy Very Happy
ps ako te zanima 8 kuca i predvidjanje opasnosti imas ovde http://www.astrosvastara.com/osmo.html
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  lado06 Pon Jul 12, 2010 2:40 pm

zelena dolina ::
lado06 ::Meni je vladar 1. u 8. kuci Sad negde sam procitala da moze da znaci kratak zivot ili nasilnu smrt.
Mislim da tako nesto vec mogu da kazu planete koje se nadju u toj kuci ....
Ako je meni SO u 8. kuci,mene to vise asocira na kardiovaskularne probleme a tu opet moze biti nagla smrt ili kratak zivot pale

Ma znas li koliko ljudi znam sa SO u 8 kuci koji imaju punooo godina!! ne zezaj Very Happy
mozda pre neko nasledstvo ili muza koji ima para i koje je on licno zaradio preko posla Very Happy Very Happy
ps ako te zanima 8 kuca i predvidjanje opasnosti imas ovde http://www.astrosvastara.com/osmo.html

Srce si Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  zelena dolina Pon Jul 12, 2010 3:38 pm

a ima i jos jedan super tekst a vezano za 8 polje:

"TAMNA I SVETLA STRANA
DVANAESTOG I OSMOG POLJA

Dvanaesto i osmo polje su polja koja su generalno pozornice nasih stradanja. Kada u jednom horoskopu naidjemo na naglaseno jedno od ovih polja, pa jos ako je i drugo jako aktivno klasicna astrologija bi sa sigurnoscu prognozirala los ishod, medjutim i ova polja imaju svoju svetlu stranu - stranu koja nam pruza izlaz. U okviru simbolike ista planeta u datom trenutku nanosi povrede a u sledecem - te iste povrede leci.

Ovo je horoskop muskarca, rodjenog 27.02.1969. u 7.32 AM, (16E06, 45N20), CET, -01:00. Rodjen je u znaku Riba sa Suncem u XII polju i ascendentom u znaku Ovna sa vladarom Marsom u VIII polju.

Neptun, vladar Sunca, nalazi se takodje u VIII polju i to u konjukciji sa Marsom vladarom znaka ascendenta. Vec na prvi pogled ovo govori da je osoba morala doci u smrtnu opasnost.

Ova osoba je ratni vojni invalid. Ranjen je 95. godine nakon cega je 2 godine neprekidno proveo u bolnici gde je izvedeno 10 teskih operacija u toku kojih je nekoliko puta dolazio u direktnu smrtnu opasnost.

Evo kako se to vidi u njegovom horoskopu. Idemo redom.

Njegovo Sunce (zivot) u znaku Riba (izolacija) nalazi se u XII polju (opet izolacija) koje je prirodno polje Riba, pa vec ovde imamo naglasno da ce osoba sigurno bar jednom u zivotu biti u duzoj izolaciji. Ono se nalazi na 8. stepenu (koje po teoriji Nikole Stojanovica ima svu simboliku Skorpije (operacije, smrtna opasnost) pa vec mozemo uvideti da ce on biti u duzoj izolaciji zbog operacije i da ce biti u smrtnoj opasnosti dok je tamo.

Ali, ovo nije dovoljno za prognozu. Idemo dalje.

Njegovo VIII polje (smrtna opasnost) pocinje u svom prirodnom znaku Skorpije (smrt) na 16. stepenu (negde blizu kuce, kod kuce). Ovde se smestio njegov vladar ascendenta Mars (vojska, rat, borba), pa to ukazuje da je ova osoba (ascendent - prva akcija, reakcija, kako se predstavljamo) onog trenutka kada je obukao vojnu uniformu aktivirao i usao u svoje VIII polje. Mars se nalazi na 0 stepenu znaka Strelca (metak) u konjukciji sa Neptunom (zaseda) koji dolazi iz XII polja (tajni neprijatelji, zaseda).

Ranjen je jednim metkom usled cega je zadobio prostrelnu ranu u predelu oba kuka (Mars na stepenu Strelca - kukovi, butine) i donjeg stomaka (Skorpija i VIII polje - genitalije, besika).

Odmah nakon ranjavanja zbrinut je u lokalnoj bolnici - vladar VIII polja Pluton (operacija) u VI polju (lecenje, dom zdravlja, prva pomoc) gde je izvrsena prva hitna operacija koja mu je spasila zivot - Pluton (hirurg) u SEKSTILU sa Marsom (operacija) i Neptunom (lekar) iz VIII-og polja (operacije) govori da je ova operacija uspesna.

Nakon toga, njega prebacuju u veliku kliniku i on odlazi u dugu izolaciju - vrh VI polja (lecenje, akutne bolesti, domovi zdravlja) pocinje u znaku Lava, a vladar Sunce u XII i to na 8. stepenu govori da ce se on tamo dugo zadrzati i da ce biti opet operisan...

A on je operisan 10 puta...

Suvladari VIII polja (operacije) Mars i Pluton se nalaze u medjusobnom sekstilu sto govori da su operacije uspesne. Pluton (hirurg) u Devici (leci) je retrogradan i pravi siru konjukciju sa Uranom i Jupiterom koji su takodje retrogradni. Retrogradno kretanje ovih planeta ukazuje da ce se situacije (operacije) ponavljati. Pluton/Uran u konjukciji ukazuje na plasticne operacije (umetanje vestackih delova) urinarnih kanala a na kraju Uran (vestacki)/Jupiter (kuk). Sve tri planete prave, za ovu osobu, srecan sekstil sa Marsom (operacija) i Neptunom (doktor) iz VIII polja (opet operacija) pa je sve te operacije i krize uspesno prebrodio.

VI i XII polje pocinju na zlokobnom 18. stepenu (po teoriji Nikole Stojanovica stepen zla) pa je on u toku svog dugog lecenja imao razne komplikacije, infekcije i krize zbog kojih je cesto bio u zivotnoj opasnosti.

A kad se to dogodilo? U ovom slucaju dovoljno je pogledati tranzite.

Ako pogledamo tranzite za 1995. godinu vidimo da je tranzitni Pluton lagano preklopio njegovo VIII polje i planete u njemu dok se Saturn u tihom hodu iz XII polja polako priblizavao Ascendentu i I polju sto je ukazivalo na duzi period patnje i depresije ali i na sudbinske dogadjaje. Sa ovakvim horoskopom ovaj tranzit nije mogao proci bez surovih zivotnih promena koje je tranzitni Pluton ovom coveku doneo.
I na kraju, kako je ovaj covek preziveo?

Njegov ascendent u znaku Ovna govori da je on veliki borac sto i on sam za sebe kaze. Vladar ascendenta Mars pravi trigone sa tackom ascendenta i Fortunom sto sve zajedno formira Veliki trigon. Mars i Asc u medjusobnom trigonu ukazuju da je ova osoba jako izdrzljiva. Sunce u XII polju daje mogucnost da lekari i odlazak u bolnicu skoro uvek spasu zivot.

Iz ovog horoskopa se vidi kako ista simbolika u razlicitim situacijama izaziva razlicite efekte. Ovaj muskarac je pocetkom rata imao priliku da ode u daleko inostranstvo (XII polje) od cega je u poslednjem trenutku odustao. Ostao je...i obukao uniformu... Zasto je tako odlucio? Zato sto njegov ascendent (prva reakcija, akcija,ono sto prvo uradimo) u znaku Ovna ima polozen Mars na jako potentnom mestu (VIII polje) koji mu nije dozvolio bezanje iako je za njega bilo najbolje da svesno ode u simboliku XII polja (daleko inostranstvo) i na taj nacin zameni energiju koju nosi svojim rodjenjem. Umesto toga, on je "prisilno" zavrsio u istoj simbolici ali na mnogo bolniji nacin.

I tu negde se krije odgovor na vecno pitanje mozemo li uticati na svoju sudbinu... "

izvor: http://www.astrosvastara.com/dvanaesto.html
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  lado06 Pon Jul 12, 2010 3:45 pm

Hvala na ovako iscrpnom objasnjenju.
Znas,mene zanima moja 8.kuca study
Mislim da ce pre biti neki Srcko da me strefi nego lova lol!
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  zelena dolina Pon Jul 12, 2010 3:50 pm

lado06 ::Hvala na ovako iscrpnom objasnjenju.
Znas,mene zanima moja 8.kuca study
Mislim da ce pre biti neki Srcko da me strefi nego lova lol!

Zanima te Very Happy ...pa da PL 120 Merkur...ME u VIII a PL u XII-oj Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  lado06 Pon Jul 12, 2010 3:54 pm

zelena dolina ::
lado06 ::Hvala na ovako iscrpnom objasnjenju.
Znas,mene zanima moja 8.kuca study
Mislim da ce pre biti neki Srcko da me strefi nego lova lol!

Zanima te Very Happy ...pa da PL 120 Merkur...ME u VIII a PL u XII-oj Very Happy

Sve misticno,tajnovito.... What a Face

lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Mirjana2 Sub Avg 07, 2010 10:05 pm

kakav je Saturn u osmoj?
Mirjana2
Mirjana2

Broj poruka : 13
Godina : 42
Локација : Bgd.
Datum upisa : 21.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Ned Avg 08, 2010 12:39 am

Uran mi je vladar 11-og, u 8-moj. Derivatno drugo polje partnera sto ukazuje da preko novca dolazi preko svega sto se odnosi na polje 5(derivatno naravno). Vladar 8-mog je Pluton meni u 7-moj, sto ukazuje da ce moj partner imati OTVORENE/JAVNE neprijatelje, a kako je Mars drugi vladar u kvadratu sa Uranom, onda verovatno se odnosi na muske neprijatelje, uran moze ukazivati na iznenadan dobitak ili nasledje partnera, ali kako je jedini aspekt koji gradi u mojoj karti upravo 90` sa vladarem, onda se bojim da to i nije tako sjajno sem ako se dobitak/nasledje odnosi na talenat. iznenadni dobici i gubici.... pale

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  zelena dolina Pon Avg 23, 2010 4:45 pm

mila2710 ::Uran mi je vladar 11-og, u 8-moj. Derivatno drugo polje partnera sto ukazuje da preko novca dolazi preko svega sto se odnosi na polje 5(derivatno naravno). Vladar 8-mog je Pluton meni u 7-moj, sto ukazuje da ce moj partner imati OTVORENE/JAVNE neprijatelje, a kako je Mars drugi vladar u kvadratu sa Uranom, onda verovatno se odnosi na muske neprijatelje, uran moze ukazivati na iznenadan dobitak ili nasledje partnera, ali kako je jedini aspekt koji gradi u mojoj karti upravo 90` sa vladarem, onda se bojim da to i nije tako sjajno sem ako se dobitak/nasledje odnosi na talenat. iznenadni dobici i gubici.... pale

hm vidis zanimljivo, volim tvoje pisanje Smile
meni je vladar IX tj njegovom derivatnog SO jer mi je vladar IX sunce koje se nalazi u njegovom 11 polju tj u mom 5, pa bi mogao preko prijatelja da zavrsi mnogo toga, e pa onda kvadrat sa SA iz njegove druge to bi islo sporo i ne bas onako kako je ocekivao...vladar mog 8 polja je VE to je njegga II kuca se nalazi u njegovoj 9 kuci ali to vec ne bi znala da rastumacim Smile
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nancy09 Ned Sep 05, 2010 4:53 pm

Meni je vladar 12.kuće u 8. (problemi sa nasljedstvom, vantjelesna iskustva, mogućnost usvajanja djeteta...)....ja ove probleme sa nasljedstvom tumačim kroz genetsko, a ne materijalno nasljedstvo ( naravno, govorim o svom natalu)pošto imam određenih zdravstvenih problema upravo zbog genetskog nasljedstva...
Vladar 1.kuće mi je takođe u 8. kući a i vladar 8.kuće se tu nalazi...Na vrhu kuće mi se nalazi lav....Sunce i Jupiter su u djevici, a u lavu se nalazi retrogradni sjeverni čvor...sunce je u konjunkciji sa Jupiterom i zaista na taj način i utiče na mene, jer uglavnom u svemu vidim pozitivnu stranu i uvijek sa optimizmom gledam na stvari koje mi se dešavaju...možda nekad i pretjeram tražeći nešto pozitivno čak i tamo gdje ne postoji, ali na taj način se lakše nositi sa nedaćama koje nas zadese u životu...

P.S. još uvijek sam početnik u ovom, ali se nadam da sam uspjela da objasnim neke od ovih aspekata, barem ono kako ih ja tumačim ... Arrow
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Ned Sep 05, 2010 6:19 pm

nancy, ja ne vidim tvoju kartu. Imam neki problem.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nancy09 Ned Sep 05, 2010 7:13 pm

mila, lako moguće da je nisam dobro ni postavila, ajde da pokušam ovako pa ako se opet ne bude vidjela moram sve ispočetka...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

mislim da sam je sad dobro postavila u potpis...
nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Gost Pon Sep 06, 2010 3:45 pm

nancy09 ::mila, lako moguće da je nisam dobro ni postavila, ajde da pokušam ovako pa ako se opet ne bude vidjela moram sve ispočetka...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

mislim da sam je sad dobro postavila u potpis...
Meni otvara moju kartu, znaci da nisi uspela. Hajde prvo pokusaj da je sacuvas na kompu, pa tek onda uploudujes preko ovog programa: http://imageshack.us/ Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  nancy09 Pon Sep 06, 2010 4:42 pm

nancy09
nancy09

Broj poruka : 28
Godina : 43
Datum upisa : 29.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  sweet_temptation_ Ned Sep 19, 2010 5:46 am

u mojoj osmoj su mars i venera.Venera je u Blizancima ne bas pretjerano aspektovana..samo konjunicja sa Jupiterom..dok mi je Mars u Raku u onjunciji sa Asc. u Skorpiji i trigonu sa Plutonom koji je takodje u Skorpiji..mnogi kazu da sam izuzetno kontraditorna osoba,kao da se u meni mijesaju karakteriste Blizanca i Skorpije..jel se to moze vidjeti iz ovih aspekata?
sweet_temptation_
sweet_temptation_

Broj poruka : 4
Datum upisa : 19.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Pon Sep 20, 2010 9:58 am

Malo nejasno deluje, pa bi najvbolje bilo da postaviš natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  mici Pet Okt 08, 2010 5:16 pm

Astrotanja ::Amelia, ti baš imaš izraženu 8. kuću. O Sncemu konjukciji sa Merkurom smo pisali. Mene zanima kako se tebi ispoljava Mars u osmoj i Pluton u Vagi, koji su dispoztori tvog Urana. Da li su doneli izvesne opasnosti, operacije? Da li imaš probleme sa urološkim organima, ili bubrezima. Tendencija ka urološkim problemima , pa bi bilo dobro da obratiš pažnju na te organe, posebno kada Saturn bude tranzitirao osmom.

Pluton u 8. i jaka osmica tebi će sigurno doneti novac preko drugih i znatno nasledstvo. Dobro bi bilo da tvoje zanimanje ima veze sa osmom kućom, odnosno ili da pišeš, ili da radiš nešto što je vezano za osmu kuću, kako bi se simbolika ostvarila na taj način, a ne kroz destruktivnost, ili lične krize, koje su takođe vezane za osmu kuću.
Osma kuća utiče i na parnormalne sposobnosti, izvesne moći, kojih ako postane svesna i ovlada njime, mogu učiniti da sama menja svoju sudbinu. Često uz jaku devetu, kao kod tebe upućuje na razvijanje duhovnosti, koja život osobe učini drugačijim, menjajući svest, uzdižući ličnost, donoseći sposobnost savladavanja snagom duhom sopstvene slabosti i životnih kriza. sunny

Vrh 8 u vagi, VE u 9 kuci u strelcu, mars 29*vage , pluton 1* skorpije, i saturn 14* skoroije, aspekti MA0Pl MA60JU i PL60JU, vladar 2 mars u 8 kuci, suvladar 6 lav-sunce u 11 aspektovano 60 SA 8 skorp. , vladar 9 kuce u 8 ..... lol!
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  smajli Ned Okt 24, 2010 1:07 am

Moja osma kuca pocinje u jarcu, a vladar 8.-me saturn mi je u 2.kuci u raku. Nemogu nikako da povezem sta to meni donosi 8 kuca, jer ja tog vladara 8.- me (saturn u raku) ne osecam. Iako je otisao u 2.kucu i to bi trebalo da bude najgori pokazatelj za nemanje novca, kod mene bas i nije takav slucaj. Nije da ga imam previse, a nije ni da ga imam premalo. Jedino sto mogu da kazem da od kada mi pluton tranzitira 8.kucom, ja sam intenzivno krenula da se zanimam za astrologiju. Ne znam u cemu bi meni ovaj vladar 8.kuce mogao da pravi problem (saturn u raku), ali ja ga za sada ne osecam.

moja natalna https://2img.net/r/ihimizer/img210/3198/mojanatalna.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Mahdia Uto Nov 02, 2010 10:18 am

Meni 8 kuca pocinje u skorpiji, pluton u 7 kuci u konjukciji sa satrunom, a u 8 kuci je jupiter u konjukciji sa uranom u strelcu. Ne znam kako da tumacim ovu moju 8 kucu ali znam da sam imala dosta cudnih iskustava sto se seksa tice,hahahaha...ali ne bih u detalje.
Mahdia
Mahdia

Broj poruka : 12
Godina : 41
Локација : Berlin
Datum upisa : 30.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Astrotanja Sre Nov 03, 2010 12:31 am

Dobro došla Mahdia! Very Happy cheers flower sunny

Molim te postavi natalnu, jer bez nje nema tumačenja. Objašnjenje se nalazi u rubrici Problemi.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

8 kuća u horoskopu  u kom znaku vam počinje i šta vam donosi? - Page 4 Empty Re: 8 kuća u horoskopu u kom znaku vam počinje i šta vam donosi?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu