Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

+19
Milica
wanja
Musiclife
venerica
alea
IVA
malasaurana
Čarobnica
SANDRA
Almsivi
draganica
mesmerized
Latica
CES
LoSt_in_SpaCe
Darko
inja
-menora-
Astrotanja
23 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Formalhaut Uto Jan 11, 2011 1:46 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Uto Jan 11, 2011 3:22 am

Ti sa takvom Ve u natalu i neces imati glas poput andjela..mislim za pevanje, pre ce biti ili onaj pusacki/zatamnjen ili tajnovit, sputan(Ve vladar 3 i 10 u 12, tu je u Me) ili neku specificnost u glasu koju ni sama ne mozes da kontrolises ili ispravis..ali ako nije takav vec nasuprot pusackom onaj visoki zvonak glas onda bi prosla sa crkvenom muzikom "ameno,...." :Da sa Mo150` ima i iritacija u glasu, ili prema svom glasu.
Sa So120Ne - umetnicki telenat se odnosi na nesto drugo..ja bih rekla tradicionalno(Ne u Jarcu) lecenje(So u Devici)...pre nego MUZIKA KAO LEK! Laughing mada ovo jeste aspekt UMETNIKA..ali cesce vidjan kod onih sa Ne u Strelcu ili Vagi..ijuuu, moram da pogledam svog miljenika sad Pavarotija Vranjskog! I love you
Dok Mesec kod partnera i njegovi prihodi, poziv..uopsteno moze imati delom veze sa umetnosu, emotivnim poslovima..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Astrotanja Uto Jan 11, 2011 1:45 pm

Rekla bih da ti imaš izvesnu kretavnost, a i neki umetnički talenat, koji možda nisi razvila, jer ti Mesec u sekstilu sa Neptunom, što daje mogućnost da ga razviješ.

Kako je u sedmoj može te dovesti u vezu sa nekim osobama koje su poznate, pa bi i partner mogao biti osoba koja je prisutna u javnosti. Mada, Mesec je tvoj, pa eto i tebe u javnosti, u Tv-emisijama.

Narvno da sve zavisi od natala u celosti i ako to nije natal nekog umetnika, onda ne može ni ta jedna zvezda da ga "napravi2 umetnikom i popularnom osobom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  jassna Uto Jan 11, 2011 4:14 pm

Astrotanja ::Rekla bih da ti imaš izvesnu kretavnost, a i neki umetnički talenat, koji možda nisi razvila, jer ti Mesec u sekstilu sa Neptunom, što daje mogućnost da ga razviješ.

Kako je u sedmoj može te dovesti u vezu sa nekim osobama koje su poznate, pa bi i partner mogao biti osoba koja je prisutna u javnosti. Mada, Mesec je tvoj, pa eto i tebe u javnosti, u Tv-emisijama.

Narvno da sve zavisi od natala u celosti i ako to nije natal nekog umetnika, onda ne može ni ta jedna zvezda da ga "napravi2 umetnikom i popularnom osobom. sunny

Tanja, a tacno vreme rodjenja? Ja mislim da je mnogo bitno kada su fiksne zvezde u pitanju, one deluju u malim orbisima..Kazem zato sto sam ja mislila da imam planete na nekim zvezdama, a onda se ispostavilo da su to ipak veliki orbisi..Napisacu kada budem imala vremena koje su moje fiksne zvezde, sada sam u frci sa vremenom..A i htela sam i Milu nesto da pitam, ajde drugi put..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Uto Jan 11, 2011 7:03 pm

Astrotanja ::

Narvno da sve zavisi od natala u celosti i ako to nije natal nekog umetnika, onda ne može ni ta jedna zvezda da ga "napravi2 umetnikom i popularnom osobom. sunny
Pa ni partnera flower

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Formalhaut Uto Jan 11, 2011 7:36 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Uto Jan 11, 2011 7:45 pm

MARINA ::
mila2710 ::Ti sa takvom Ve u natalu i neces imati glas poput andjela..mislim za pevanje, pre ce biti ili onaj pusacki/zatamnjen ili tajnovit, sputan(Ve vladar 3 i 10 u 12, tu je u Me) ili neku specificnost u glasu koju ni sama ne mozes da kontrolises ili ispravis..ali ako nije takav vec nasuprot pusackom onaj visoki zvonak glas onda bi prosla sa crkvenom muzikom "ameno,...." :Da sa Mo150` ima i iritacija u glasu, ili prema svom glasu.
Sa So120Ne - umetnicki telenat se odnosi na nesto drugo..ja bih rekla tradicionalno(Ne u Jarcu) lecenje(So u Devici)...pre nego MUZIKA KAO LEK! Laughing mada ovo jeste aspekt UMETNIKA..ali cesce vidjan kod onih sa Ne u Strelcu ili Vagi..ijuuu, moram da pogledam svog miljenika sad Pavarotija Vranjskog! I love you
Dok Mesec kod partnera i njegovi prihodi, poziv..uopsteno moze imati delom veze sa umetnosu, emotivnim poslovima..

Hahaha, al' me nasmeja.. Laughing Ima dosta tacnog.. Nemam pusacki glas Very Happy (dobro je da sam ostavila cigare), ali mi jeste nekako promenljiv.. valjda zbog mo u ribama. Ponekad i jeste malo zvonak, a nekad malo muski dubok (me0ma), pa je bivsi decko umeo da me proziva: "Izvini, Ceco" jer i ona ima malo takav dubok glas. U sustini zavisi sa kim i kakav razgovor vodim Shocked I mene samu to malo zbunjuje, to je verovatno to mo150 sto si rekla.
A So120Ne jeste aspekt lekara, i medicina me (kao i vecinu devica) bas zanima. Hvala Wink
Pusacki se odnosi na muski dubok..Vaya con Dios... Wink dobro Ceca..ali opet navodim primere koji pevaju. A ovo iz iskustva Ve i Me itd.u Lavu.. Wink ne-retko "pogadjam" Wink
Ni ja nisam Devica, al' me medicina zanima u najsirem obimu! (jeee..3x migam nemoj da pomislis da sam razroka Laughing )
nace, svako moze razviti svoj talenat uz pravu "pomoc", strucnu..do maximuma. Taj maximum je razlicit svakome ponaosob, sto bi rekli postoji prag tolerancije..i to je to.
Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Formalhaut Uto Jan 11, 2011 8:01 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Uto Jan 11, 2011 8:27 pm

Mama bivseg decka je bila babica. Lepo..narocito ako se zanimas za astrologiju! Cool Ona recimo nije!

Ma ima veze pre sa 5-im, ali da ne skrecem s teme. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  jassna Ned Jan 16, 2011 7:54 pm

Pa ovako..Meni treca kuca pocinje na Facies, to nije dobra zvezda, dovodi do povreda, slepila itd, itd..E sada Sa mi je povezan sa onim ostecenim Me, pa je tu i Ma, bojim se da mi se nesto ne desi u saobracaju, jako lose vozim, zivcana sam i nemam strpljenja..

Venera mi je na Saratanu (ni ta zvezda bas nije fina), kazu da me tek cekaju vazni ljubavni dozivljaji, odnosno vazne veze, bas zato sto je Ve na vrhu 7. polja, pa jos na toj zvezdi..Covece, ako ja nisam imala ljubavnih dogadjanja ne znam ko je, dve duge veze, od toga jedna skoro pa brak (ziveli smo zajedno), a ove krace varijante necu ni da racunam, Ve u Biku je bila darezljiva prema meni.. tongue Ja bih da se skrasim, mada znam da to nece biti "u potpunosti", jedino kada ostarim.. sunny sunny A posto je losa zvezda, samo da se ne nasankam..

Primetila sam takodje da kada mi je astrologica radila rektifikaciju, a ja joj dala datum smrti svoga tate, ponovo su bile upletene neke vazne fiksne zvezde, cini mi se da nijedan vazan dogadjaj ne moze bez njih, okidac su..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Pon Jan 17, 2011 2:05 am

Pogledaj vrh mog drugog polja, bice ti jassssne..mnoge stvari Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  jassna Uto Jan 18, 2011 1:46 am

mila2710 ::Pogledaj vrh mog drugog polja, bice ti jassssne..mnoge stvari Wink

Da, razumem, ali je Ve na dobrom stepenu? Da? sunny sunny Atria? Mozda se aktivira?

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Gost Uto Jan 18, 2011 3:15 am

jassna ::
mila2710 ::Pogledaj vrh mog drugog polja, bice ti jassssne..mnoge stvari Wink

Da, razumem, ali je Ve na dobrom stepenu? Da? sunny sunny Atria? Mozda se aktivira?
Ah, taj partner Embarassed da sam musko samo! Twisted Evil

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Dalila Čet Maj 12, 2011 9:24 pm

Pozdrav svima,

Samo sto sam se registrovala cyclops Nadam se da cemo se lepo druziti Suspect

Nego da odgovorim na temu Surprised

Asc mi je na Formalhautu .. Jos uvek nemam ime koje se pamti No Ipak, imam muzicki talenat i bavim se umetnoscu. Mada, i drugi momenti u karti ukazuju na umetnost i muziku.
Sunce mi je na Sirijusu u petoj kuci. Ne znam sta mi daje..
Jupiter je na Algolu. Imam probleme u saobracaju.. Ili sam cesto na licu mesta saobracajnih nesreca ili mi se ista desi. Ipak, uvek ostajem nepovredjena. Verovatno je zbog Jupitera i dobro postavenih svetala (mesec na 3* bika na samom stepenu egzalta i Sunce na Sirijusu).
Neptun je na Facies maglini u 11 kuci. Cini mi se da njega najjace osecam u stvarnom svetu Wink U smislu nervoze i osecaja da cu eksplodirati kada se iznerviram cyclops Totalna frustracija ponekad (mada tome doprinosi T-kvadrat izmedju marsa u prvoj, merkura u cetvrtoj i konjukcije Ur0Sa u desetoj)

Vrh osme kuce je na Spici ali mislim da vrhovi kuca ne aktiviraju zvezde u tolikoj meri .. Barem sto se tice mog nekog istrazivanja i skromnog iskustva
study
Zakljucila bih da fiksna zvezda osim aktivacije konjukcijom treba da ima jos potencijala u karti kako bi "zasvetlela" .. Sta mislite?

Da li neko ima komentar? Tek sam pocela da se bavim fiksnim zvezdama pa mozda ne povezujem bas dobro bom bom
Dalila
Dalila

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  RainyDay Ned Avg 14, 2011 2:03 am

Da li neko ima misljenje o neaspektovanom Suncu u konjukciji sa Antaresom? Je l' tu uopste dolazi do ikakvog uticaja ove fiksne zvezde?

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas? - Page 3 Empty Re: Fiksne zvezde u natalnoj astrologiji, kako deluju na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu