Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riba/Skorpija MO u Raku

2 posters

Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Arijana Čet Maj 20, 2010 2:47 pm

Riba/Skorpija MO u Raku Ac4kk5
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Gost Pet Maj 21, 2010 4:49 pm

Draga Arijana,
Mesec kao mesec predstavlja izmedju ostalog mnogo toga: nas temperament, dakle slika cudi i karaktera, pogleda na svet, nacin na koji prihvatamo zivot, pokazuje sve nase kontakte prema drugim ljudima.
Mesec u Raku
Mesec u Raku osobu čini izrazito sentimentalnom i na najmanja dešavanja u okruženju. Ove osobe najviše pažnje poklanjaju očuvanju mira i harmonije u porodici. Velike su patriote i retko se odličuju na život van granica domovine.
Tvoj Mesec je u sedistu, znaci da je u znaku kojim vlada. A posto je on planeta mašte i emotivnosti i logično je da su tvoje nade, zelje jos jace po pitnanju 9 polja a ona izmedju ostalog predstavlja i odnosi se na duga putovanja, daleke krajeve udaljene od mesta rodjenja, tako se i odnosi na visa obrazovanja, intuiciju i vise oblike znanja, i daje senzitivnost i tendencije na bavljenje naukom i filozofijom.
Ono sto moram da dodam i naglasim je taj veliki vodeni trigon koji upravo gradi Tvoj Mesec koji je veoma jak u Tvom natalu, a jos vise zbog toga sto taj trigon gradi sa Plutonom koji je isto u svom sedistu, pa jos vise sto je prvoj kuci, pa ni nekako nije bilo potrebno da naglasis da si Riba/Skorpija
flower tj.Pluton u prvom polju samo naglasava magnetizam i prepoznatljivost, licnu energiju koja se oseca kada ti udjes u licni prostor ljudi koji te osete i bez toga da te gledaju dirkektno. Sa jos Suncem kao licnom planetom (svakog od nas pa i Tvojom) u 4-oj kuci, pojacava to da si ti omiljena ili popularna u drustvu.
Tvoja licnost tezi da svoje zelje, nade i tvoj dom/kucu jednom usaglasi sto ovaj trigon obecava...kad tad u zivotu. Mozda si sada mlada da o tome preterano razmisljas (mada koji Mesec u Raku o tome ne razmislja od najranijeg perida zivota), ali trebas biti spremna da upravo pozitivnost osecaja koje nosi Mesec u Raku sto vise ulozis da sebe ostvaris a partner ce doci sam flower ovo mislim zato sto mi se cini da si Ti dosta jacha nego sto ce to biti Tvoj parnter - u smislu superiornija! Sto cak 3 planete u sedistu govore: Pluton u Skorpiji, mesec u RAku i naravno Saturn u Jarcu. To ne znaci da Tvoj partner ima da bude mek, slab, vec samo da bi se ti pitala za mnogo toga. Zato mislim da treba da iskoristis svoj osmeh, intuiciju i pozitivu! sunny
Tvoj Mesec je u "sukobu" sa planetama, u aspektu opozicija, koje se nalaze u blizoj okolini, polju 3. Samim tim bi trebala da se prepoznas i to sa kim si u sukobu, a posto je Saturn jedan od tih sa kojima Mesec ima opoziciju a vladar je istog tog polja 3, onda se odnosi i na brace, sestre, okolinu, komsiluk, od kuce do skole sto bi se reklo. Ali taj sukob ne mora biti otvoren! Zato mi se nekako i cini prirodnim sto je tvoja psiha, osecanja (Mesec) pobegao negde preko.. sunny Ako ponekad znas da budes i netolerantna, impulsivna, preterano strastvena nemoj se cuditi jer kako na tebe utice planeta Mars iz najblizeg kontakta(vladar je i 6 polja svakodnevice ali pazi: i bolestima, saradnicima..) tako i Tvoj Mesec koji je u trigonu sa Tvojim Ascendentom sve to pojacava i naglasava i dobre osobine i one kojih bi trebalo da se oslobodis.
Mozda te na takve reakcije tera i taj polozaj Meseca u odnosu na Saturn, koji neretko opisuje razdvajanje od nekog bliskog, majke ili sl. Pa si izgradila sumnju, zabrinutost, preteranu za svoj neki buduci bracni zivot. ali pokusaj da ne radis to sebi, ukoliko to stoji, jer to je opasnost po zdravlje. Jos nesto svojom ambicijom definitivno ne ostavljas ravnodusnim ljude oko.
Ja se nadam da ce se neko pridruziti oko Tvog Meseca u Raku. I da ce mi pomoci, i ispraviti, a naravno Ti si najpotrebnija da bi dala povratne informacije. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Arijana Pet Maj 21, 2010 10:16 pm

hvala puno Mila I love you

pre svega hvala shto si izdvojila vremena, znam da verovatno dosta njih trazi tumacenja i da ste vi astrolozi zauzeti pa cenim shto odvojila vreme da napishes lep, duagchak itako detaljan odgovor flower
pre svega, skroz si u pravu pogotovo za onaj deo gde si rekla da je Mesec otisao malo onamo sunny ti si zapravo prva koja je to primetila,jer obicno kad bi neki astrolog bacio pogled na moju kartu govorio bi koliko je taj moj Mesec emotivan,pa da sazaljeva sebe,da je previshe osetljiv i predstavljali MO u Raku kao slabica, i kako sam ja jako osetljiva,i jesam,ali,nekako,umem da budem agresivna,odsecna,impulsivna ( opet agresija u toj impulsivnosti ) pa mi je to uvek bilo malo cudno,jer nekad se umem ponashati ne bash osetljiva osoba,i to mi je bilo kazem neobicno,jer koliko sam ja shvatila o Marsu u Jarcu to nije agresivan Mars vec vishe biznis Mars orijentisan na posao,ali da se agresija ne ispoljava bash,iako znam da bi Mars u Jarcu trebao da bude jak...I tacno je i zanimljivo to za Mesec da je u sukobu sa planetama,jer je istina,sa okolinom sam imala problema,nikad nije bila otvorena mrznja ali se netrepljivost uvek osecala i zbog toga sam postala malo vishe...grrr nego shto bih trebala da budem Laughing To za Pluton isto je tacno ( inace imam i Lilit u prvoj kuci ) ,iako to shto me primecuju nije uvek dobra stvar...jer nekako,uglavnom,ljudi me neshto i ne vole,i pre nego shto pricaju samnom izazovem neki neprijateljski osecaj. To za zdravlje takodje si u pravu,kad su u pitanju veze umem jako da se iznurim,da budem bolesna,od besa da dobijam napade gushenja,kad sma tuzna ne mogu da jedem,razbolim se,moje emocije jako uticu na mene i boje mi sve...Ali ko shto rekoh umem biti jako strastvena,osvetoljubiva,svadljiva,da provociram pa ponekad ljudima ne delujem bash nezno. Da li je ta impulsivnost i agresivnost mozda zbog progresija i lunara? ne razumem se u to,al progresivni Mesec mi je u Ovnu ( kao i sunce i merkur ) a solar,ja mislim za koju godinu da ce mesec biti u Lavu...jel mozda to daje meni tu enku jachinu ili...? to za ribu/skorpiju sam uopshteno rekla,jer je ideja bila da ljudi tumache moju nnatalnu,shta nadju zanimljivo u njoj,ali vishe sam zadovoljna shto si ti tumacila tako lepo moj mesec,konacno neko i da kaze da Mesec u Raku nije njanjav Laughing
to za superiornost me je iznenadilo pozitivno flower je robicno,imam taj neki strah da cu ja biti ta koja ce biti manje uspeshna u karijeri,od koje ce muz biti bolji.da ce on biti taj glavni braku a da cu ja biti u njegovoj senci,jer i oni koji su nekad gledali karte su mi uvek tako nekako natuknuli da cu ja biti emotivna,da partner treba da bude jachi,jer sam ja mnogo vishe osecajna,i jesam,ali ne volim kad ljudi to toliko isticu,kao da nemam jaku stranu Smile To mi je i fobija i strah,jer ja ne bih podnela da budem manje uspeshna,da budem u necijoj senci.mada ne zamisljam sebe u braku jer ne umem da ostanem u jednom mestu,jednom gradu, mislim da bih dozivela kao nesupeh kad bih bila vezana za jednog coveka,ma kakav on bio...volim promene,experimentisanja,adrenalin,izazove...to za putovanja,i inace studiram neshto veznao za hotelijerstvo ali zelim biti glumica Smile htela sam upisati AKademiju od devete godine,medjutim odlucila sam ovo da studiram kako bih shto pre otisla u neku zemlju gde ima prosperiteta da se bavi glumom i da tamo radim..rekli su mi i da imam aspekt slave u natalu,mada,nije mi to toliko ni bitno ,samo da se bavim onim shto volim,bez ozbira da li cu biti priznata u tom poslu ili ne...
Ali jeste,vezano za te sumnje,rekla sam,bash umem da imam probleme sa zdravljem zbog mojih sumnja i emocija,tacnije paranoicna sam malo i kad su veze u pitanju uvek mislim da neko radi iza mojih ledja,i opet ti si prva primetila to,da mi shteti zdravlje flower
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Vezano za brak

Počalji  Gost Pet Maj 21, 2010 10:46 pm

Mesec u opoziciji sa svim ovim planetama...pa neka od njih bas i govori o Tvom odnosu prema braku...pogledaj aspekte Meseca koji stoje u forumu natalne astrologije flower mozda ce ti biti jednostavnije da nastavis da istrazujes, jer on je bas napadnut opozicijama, ali opet..neko ce sigurno primetiti mnogo vise nego ja. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Astrotanja Sub Maj 22, 2010 2:09 am

Mila, ušla si u suštinu Adrijaninog uticaja Meseca u natalu. Smile


Dodala bi nešto o njenom uticaju Ascedenta u Škorpiji i Plutona u Škorpiiji. Adrijana je već i sama rekla da ume da bude i strasna, ljubomorna, osvetoljubiv, borbena, nekada i opasna i ne baš prijatna drugima. Upravo sve to je uticaj njene naglašene Škorpije i Plutona u Škorpiji.

Škorpija je znak preobražaja promena , a Pluton u prvoj donosi je i doneće totalne promene, transformacije u životu, kako u izgledu, tako i u ponašnju i slično. Veoma je dopbro koristiti energiju koju daje Pluton i da se posvećuje nečemu, kako u suprotnom ne bi Pluton radio protiv nje čineći je destruktivnom, sklonom ličnim krizama. Pluton teži i moći, pa je vrlo bitrno kako se koristi njegova energija i koliko radiš na sebi, otkrivajući svoje podvsesno, svoje unutrašnje strahove , strepnje i slično. On može dati neverovatnu snagu, intenzivnost u željama i osećanjima i mogućnost regeneracije kako fizičke,tako emotivne obnove, zbog trigona sa Mesecom i Suncem sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Arijana Sub Maj 22, 2010 3:26 pm

Arijana, bez D Smile

bash to,kad se ne bavim necim kreativnim ( ples,gluma,pevanje itd ) onda se ta negativna energija samo skuplja u meni i okrece cesto puta i protiv mene
i zanima me to za pojacan uticaj skorpije,niko mi do sad o tome nije pricao,a objasnjava dosta toga,zashto pred drugima umem da budem,shto sam rekla ratoborna,nekada cak i previshe
Kako tu energiju Plutona da usmerim da pozitivne stvari? flower Jel se to odnosi na bavljenje neko umetnoscu,kreativnoscu,bilo gde gde mogu da kanalishem sve to ili...?
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Arijana Ned Feb 20, 2011 2:00 pm

Zanima me i mogucnost bavljenja glumom.. Smile iz natala,vidi li se talenat..odakle dolazi..u sushtini zanima me sve u vezi umetnosti u mojoj karti..
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Gost Ned Feb 20, 2011 4:19 pm

ALI VIDI SE DA ŽELIŠ MASE Laughing PLUTON I MESEC(SANJAŠ).................................

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Riba/Skorpija MO u Raku Empty Re: Riba/Skorpija MO u Raku

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu