Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZABRINUTA SKORPIJA

2 posters

Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  alianna034 Sub Sep 25, 2010 3:50 pm


Hello, dragi moji.... Citajuci vase dileme i pitanja, saznala sam puno o astrologiji i tome koliko ona moze da bude precizan savetodavac i putokaz onda kad nam smernice najvise zatrebaju u zivotu ..pa rekoh da i ja upitam svoje nove virtuelne drugare sa foruma ako bi mogli da mi pomognu u mojim nedoumicama
Evo moje natalne i tranzitne karte na dnu teksta........ Da, ja sam Skorpija/Vodolija.... koja je jako usamljena i potistena zbog toga. Posle jedne duge veze sa ljubomornim Jarcem koju sam raskinula u januaru 2008. godine, ja nikako ne mogu da upoznam decka sa kojim bih mogla da imam neku ozbiljnu pricu pa i brak...Zanima me kad ce neka nova ljubav da mi se desi i kakkva bi to osoba mogla biti u pitanju?
Punoooo Vas jubimmmmmmmm sunny sunny sunny


http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&lang=e

alianna034

Broj poruka : 11
Godina : 38
Локација : kragujevac
Datum upisa : 05.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty Re: ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 4:46 pm

Veliki pozdrav, za Vas alianna034. Zelim Vam dobrodoslicu i prijatno druzenje sa nama.
Samo VAs molim da postavite kartu na pravi nacin, a naci cete uputstvo u rubrici na samom kraju Tema, "PRoblemi". Zato sto kada otvorim vas potpis, ne otvara mi pravu stranicu, link...vec svakom se otvori i vidi svoju kartu. Trebali bi prvo da sacuvate kartu na svom racunaru i odatle uploudujete, inace ne funkcionise. Eto, toliko za sad od mene! Ako budete imali problema, javite nam da Vam pomognemo. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty Re: ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  alianna034 Sub Sep 25, 2010 7:15 pm


Hvala ti, Mila....ime ti odgovara u potpunosti... Smile
Evo, verujem da sam sada uspesno postavila svoju natalnu kartu , pa se nadam da nece biti problema, nego da cu dobiti neke odgovorcice i iskreno se nadam lepom druzenju sa svima vama i da naucim i ja uz vas ponesto Laughing
Pozzzzdrav!

alianna034

Broj poruka : 11
Godina : 38
Локација : kragujevac
Datum upisa : 05.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty Re: ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  Crnka88 Uto Sep 28, 2010 11:17 pm

Ae da vidimo da li cu da ubodem nesto Smile
Vladar 1. ti je Ur,otisao u 10. sto govori da si usmerena ka svojoj profesiji...i to sto si potistena,to je samo do tvoje psihe,jer ti je 1. u Vodoliji i Ribama,znaci da sve primas mozda previse emotivno,cesto sebe uhvatis da mastas o nekim stvarima i onda se razocaras ako se to ne ostvari...Polje novca ti je u Ovnu,mozda ces morati dosta da se boris za svoj novac,a vladar Mars je otisao u 8. ,pa mozda dobijes nesto kroz nasledstvo ili novac od partnera kasnije...Pocetak 5. koji bi trebao da znaci tvoje veze je u Blizancima,sto moze da ukaze na veliki broj veza (mada ne mora da znaci) i vladar je MErkur,verovatno si pokusavala da veze zasnujes na komunikaciji,Me je otisao u 10. polje pa si mozda preko posla ili skole upoznavala svoje momke... 7.polje braka ti je u Lavu i Devici,sto znaci da trazis nekog ambicioznog,odgovornog,analiticnog,skoro savrsenog muskarca...Vladar Sunce je u 9.,pa to moze biti neki stranac ili neko koga ces upoznati na putovanju...Mesec ti je u 7. sto moze ukazati na nekog emotivnog partnera,mada ima lose aspekte sa Sa i Me,tako da komunikacija medju vama nece biti bas najbolja... 12. kuca ti je u Jarcu,mozda je to taj tvoj bivsi (mozda i gresim sto to tako tumacim),ucinilo mi se da to mozda predstavlja njega...Mozda je bio previse tajnovit,a i vladar je Saturn,sto ne moze doneti nista dobro...Sa je u 9.,mozda je i on imao neke veze sa inostranstvom ili je imao neki put u inostranstvo ili nesto sl...

Crnka88

Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty Re: ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  alianna034 Sre Sep 29, 2010 4:25 pm

Jao, Crnka, ne da si ubola nego nemam reci Smile Wink
Stavrnoooooo, sve je to tako..... bas me privlace takvi tipovi kao sto si opisala, a onaj bivsi je rodjen u inostranstvu Smile
Svaka cast! Smile
Samo kad bih znala kad ce neka nova veza da mi se desi? Do skoro mi je saturn bio u sedmoj kuci, i stvarno mi je sve stalo u zivotu, a narocito ljubav Sad e sad se nadam da kad je on odleteo u osmu da ce biti malo ljubavi i za mene ? Wink

alianna034

Broj poruka : 11
Godina : 38
Локација : kragujevac
Datum upisa : 05.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZABRINUTA SKORPIJA Empty Re: ZABRINUTA SKORPIJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu