Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

4 posters

Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  Vedrina Pet Okt 21, 2011 3:02 pm

Pozdrav
Ukoliko neko ima vremena nek pogleda moju natalnu, recimo da mi je najzanimljiviji mars u blizancima i mesec u ribi. Zanima me i Mo 0 So posto o tome sam na internetu pronasla najrazlicitija tumacenja? Venera u Ovnu, sesta kuca pa jos lose aspektovana Sad ... moze pomoc?
Vedrina
Vedrina

Broj poruka : 9
Godina : 33
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  sladjana Sre Okt 26, 2011 12:52 pm

Tebi je veci problem tvoja kumunikacija sa drugima...tvoja 3 kuca ima teske i spore planete, sa daje ozbiljnost, strpljenje ako hoces a ako neces proradi Uran - sve znas sama da uradis kada zelis ali znas biti surova. Mozda treba da naucis malo vise da vladas sobom, pogotovo kada je strpljenje sa samom sobom ....

I ja sam vlasnica Mo u Ribama - osetiljost ti je mana i vrlina - sve zavisi kako gledas. Volis lepo, nezno to sto su u Ribama i So pa jos So0Mo - rekla bi tvoja dusa ogranicava um ili obrnuto...jedno zelis ali nisi dovoljno zrela da bi to odradila do kraja . mo daje osecaje a So donekle um, tebe samu ...moraces da prevazices sta je dobro a sta lose za tebe. Nema veze i ako padnes na ispitu imaces ih u zivotu mnogo .
Posto je so0mo u 5 kuci verovatno ti to pravi probleme u vezama, ljubavi ..jos vladar 5 Neptun koji je u Jarcu u konjukciji sa Uranom - jaka si ali ako ne uspes onda znas biti surova ali prema sebi. Ja imam Mo 120 Ur - ubi Boze kombinacija jer Uran sve na silu radi, najedmaput a meni to ne godi.

6 kuca ti nije losa Mars kao vladar je otisao u 8 kucu - zdravlje ti moze biti problem jer se znas nervirati a Radno mesto ti moze biti okruzeno jakim ljudima...mozda ces i raditi poslove sa tudjim novce, banka, finansije ....isto tako 10 kuca - status i posao ti je predstavljeno tim So u 5 kuci...nekako mi sve to povazeno...

7 kuca je u Biku Ve kao vladar otisao u 6 - dodje mi da ces svog buduceg muza verovatno upoznati preko posla ....
to je ono ukratko , sto ja znam...valjda sam nesto videla.....pozzzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  Vedrina Čet Okt 27, 2011 12:51 am

Hvala.... Smile Neznam koliko sam surova pre bih rekla da sam ostra i to samo kada se moja rec ne cuje dovoljno glasno ili kada je bilo koji oblik takmicenja. Ostalo verujem da si pogodila. Brine me onaj deo koji si napisala za zdravlje, jer ja vec nekoliko godina patim od psihosomatskih bolesti. Hvala jos jednom Smile
Vedrina
Vedrina

Broj poruka : 9
Godina : 33
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  sladjana Čet Okt 27, 2011 1:18 pm

Moguce da imas probleme ali oni nisu naglaseni jer ti Mo i sa nisu u direktnoj vezi tj kvadartu ...
Mada Mars vlada tvojim Asc-om a sam se nasao u 6 kuci - dodatno ti smeta i sam MO u Ribama kojima vlada Ne - koji je u konjukciji sa Uranom - prija ti tisina, mozda i priroda ...

Svakao Ovan kao pocetnik 6 kuce vlada glavom ...svakako impusivnost i brzina donose i brzo ozdravljenje ...malo vmanje nervoze...
Naravno ako ima zelju i volju nije lose se posavetovati sa strucnjakom....pozzzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  Tatjana Pet Okt 28, 2011 2:31 am

Jel moze neko da mi pogleda moju natalnu kartu?06.03.1991 u 11:40 .... hvala unapred

Tatjana

Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  alea Sub Okt 29, 2011 1:55 pm

Vedrina ::Pozdrav
Ukoliko neko ima vremena nek pogleda moju natalnu, recimo da mi je najzanimljiviji mars u blizancima i mesec u ribi. Zanima me i Mo 0 So posto o tome sam na internetu pronasla najrazlicitija tumacenja? Venera u Ovnu, sesta kuca pa jos lose aspektovana Sad ... moze pomoc?

MA u Blizanacima u zenskom horoskopu daje masu muskaraca...ali i neverstvo. lol!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  Vedrina Pon Okt 31, 2011 9:02 am

[quote="alea"]
Vedrina ::
MA u Blizanacima u zenskom horoskopu daje masu muskaraca...ali i neverstvo. lol!

Tacno Smile To mi planete u petoj isto pokazuje, puno mladalackih ljubavi, puno veza......a ja verujem u tolkkom izobilju Very Happy covek mora biti neveran.... Hvala Sladjana na poslednjem odgovoru Smile
Vedrina
Vedrina

Broj poruka : 9
Godina : 33
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 12.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Riba-Skorpija i jos Mo u ribici  Empty Re: Riba-Skorpija i jos Mo u ribici

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu