Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  draga Sre Maj 04, 2011 9:31 pm

ovaj forum sam citala i mnogo sto sta naucila o sebi ali i shvatila da nisam sama i da neko negde prozivljava isto sto i ja... Cool a recenica da sami biramo da budemo zrtve mi je promenila zivot!bukvalno je veci deo problema odnela....kao da sam izronila iz vode tj iz riba izasao uran. inace u natalu mi je uran u konjukciji sa mesecom ( emocijama). PUNO VAS POZDRAVLJAM! sunny
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Tranzitni Uran opozicija Sunce

Počalji  Aftrodita Sub Jan 14, 2012 10:27 pm

Molim vas spodelite vase iskusvo sa tranzit Uran opozicija natalnog Sunca.

Hvala .Pozdrav svima Very Happy

Aftrodita

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  malamo Pon Feb 06, 2012 4:32 pm

meni tranzitni uran u ovnu uskoro dolazi u egzaktan trigon sa natalnim uranom u strelcu i sekstil sa natalnim merkurom, tako da mi se aktivira natalni aspekt sekstila merkura i urana i mislim da je za nas vodolije ovo sjajan aspekt. vec duze vreme me muci natalni saturn na saturnu a obzirom da mi je vladar 7 (a tranzitira kroz 5) bila sam jako opterecena zeljom da se udam, da zasnujem prodicu, bukvalno sam ceo zivot orijentisala u tom pravcu zaglibljujuci se u vezi koja apsolutno nije bila za mene, koja me je sputavala i cinila depresivnom.
sa ovim trigonom urana na uran (a uran mi je vladar i sunca i merkura) skroz sam promenila nacin razmisljanja, malo sam se opustila, oslobodila psihickih stega koje su me blokirale skoro 3 godine. oslobodila sam se veze u kojoj nisam bila ono sto zapravo jesam i osecam se mnogo lakse i nezavisnije sad.
sjajan osecaj. uran trigon uran Wink
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty tranzitni uran u ovnu u 6 kuci

Počalji  tanjasuba Pet Feb 17, 2012 8:45 pm

Draga Tanja,

molim Vas da mi kazete kako ce se odraziti tranzit urana u mojom sestom kucom. Da li ce mi ovaj uran u ovnu dati neophodnu hrabrost koja ce me dovesti do boljeg posla. Ne znam kako ce se odraziti opozicija urana na uran

hvala unapre

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/51/astrow2gw02jahp62030502.gif/

tanjasuba

Broj poruka : 3
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  medgirl85 Pet Feb 17, 2012 10:53 pm

i ja sam jedva cekala definitivni prelazak Urana u Ovna..uran vlada mojom natalnom VI....valjda ce se stvoriti sansa za zeljeni posao..

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  malamo Sre Mar 21, 2012 12:13 pm

ima li neko iskustva sa tranzitom urana kvadrat natalna venera? venera vladar 7 i 12, uran vladar 4 Shocked
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  sosaVa Ned Mar 17, 2013 2:10 am

od čitanja tranzitnog urana počinje da me hvata panika, meni je pre kraju IX i ulazi uskoro u X praveći konjukciju sa MC-om.....Imam stalan posao, treba li da se plašim?
sosaVa
sosaVa

Broj poruka : 6
Godina : 44
Datum upisa : 02.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  malamo Ned Mar 17, 2013 10:25 am

sosaVa ::od čitanja tranzitnog urana počinje da me hvata panika, meni je pre kraju IX i ulazi uskoro u X praveći konjukciju sa MC-om.....Imam stalan posao, treba li da se plašim?
zavisi kakve ti aspekte pravi. Ja sam se zaposlila kad mi je uran bio na mc, sad dok je u ovnu i jos uvek tranzitira kroz 10 dobila sam unapredjenje. Moja drugarica je dobila ponudu za mnogo bolji posao kad joj je ur bio na mc. Secam se dok mi je setao kroz 9, mnogo sam putovala, obisla mnogo evropskih gradova i bilo mi je super. Sad redje putujem ali na poslu imam puno desavanja.. I jos nesto, ne znam da li to ima veze sa uranom koji mi je vladar sunca, kad je setkao oko mc upoznala sam preko posla decka koji mi se jako dopao (al to mora da bude potkrepljeno i drugim tranzitima na veneru najcesce)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  ena1976 Ned Mar 17, 2013 4:16 pm

sosaVa ::od čitanja tranzitnog urana počinje da me hvata panika, meni je pre kraju IX i ulazi uskoro u X praveći konjukciju sa MC-om.....Imam stalan posao, treba li da se plašim?
Naravno da ne treba da se plašiš, možda ćeš uz svoj stalni posao, započeti neki koji podrazumeva više samostalnosti, originalnosti i individualnosti, više tvoje lične inicijative i hrabrosti, možda će doneti promenu statusa (bračnog), ili samo doneti promenu nekih tvojih ličnih ciljeva i životnih težnji... zavisi naravno kakve aspekte pravi, koje je kuće vladar i trebala bi naravno da postaviš natalnu

ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Ned Mar 17, 2013 7:09 pm

Uranove promene su brze, iznenanadne, često neočekivane i zahtevaju brzo prilagođavanje, pa je onda sve lakše i ima manje stresa ako smo u stanju da se suočimo sa novinama koje one donose. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty hmmm

Počalji  Laufer Pon Mar 18, 2013 1:55 am

Evo vidim i ovde se govori o Uranu pa resih i kartu da uradim a i da dodam, puna su mi pluca neke nelagodnosti, neprijatnosti pai straha..? Ne kapiram.

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/bhxe9g.jpg natalna karta sa tranzitima

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  ena1976 Pon Mar 18, 2013 7:27 pm

Laufer ::Evo vidim i ovde se govori o Uranu pa resih i kartu da uradim a i da dodam, puna su mi pluca neke nelagodnosti, neprijatnosti pai straha..? Ne kapiram.

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/bhxe9g.jpg natalna karta sa tranzitima

Ma daj, razvedri se flower ne mora ta iznenadna promena da bude loša. Jel ti ovo drugi prelazak preko VE? Jel bilo nekih dešavanja kad je prelazio prvi put ili se provukao bez događanja?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty hmmm

Počalji  Laufer Pon Mar 18, 2013 7:55 pm

Pozdrav,

Pa kao sto sam i mislio Uran je kod mene retrogradan pa koliko vidim ovo ce biti prvi put haha... A zapravo ne znam sta ocekivati a razlog tome je sto mi je jedan astrolog gledao i rekao da cu zapasti u zestoke finansijske probleme skorije a i ima indicija z ato pa...



https://www.youtube.com/watch?v=tFVVFTzLPVc




Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  ena1976 Pon Mar 18, 2013 8:41 pm

Laufer ::Pozdrav,

Pa kao sto sam i mislio Uran je kod mene retrogradan pa koliko vidim ovo ce biti prvi put haha... A zapravo ne znam sta ocekivati a razlog tome je sto mi je jedan astrolog gledao i rekao da cu zapasti u zestoke finansijske probleme skorije a i ima indicija z ato pa...

https://www.youtube.com/watch?v=tFVVFTzLPVc
Ako je gore u potpisu tvoja natalna, onda obrati malo pažnju jer je UR sigurno prošlog jula bio na tvojoj natalnoj VE.
Pozdrav
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty UH

Počalji  Laufer Pon Mar 18, 2013 8:58 pm

Pa ok al nista se ne desava a on jos uvek je direkt na veneri !

Hmmm zapravo jedna se osoba interesovala z amene ali ne i ja za nju haaaaaaaaaa:)


Da dodam,
Desilo se bas u tom periodu da sam se distancirao od prijatelja, jednostavno se povukoa i to traje. Nekako imam taj osecaj da su mi se ljudi smicili.

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Vita83 Uto Mar 19, 2013 1:35 pm

Meni je već dugo u 10. kući, odakle mi kvadrira ascedent i Mjesec. Donio mi je preokrete na radnom mjestu, neočekivane događaje, novi, neistraženi posao, a ja se pod ovim tranzitom vjerovatno i mijenjam, mada promjena traje dok god traje ovaj tranzit. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty https://www.youtube.com/watch?v=KHMG7kNTVEI&playnext=1&list=PLB02296890835EE0A&feature=results_video

Počalji  Laufer Uto Mar 19, 2013 3:41 pm

Preko citam, velikom broju doneo je posao sto je lepo medjutim vidim a ne kako ne mogu da razlucim uskoro tranzit urana koji ce praviti aspekte sa natalnim uranom a to nece biti sjajno ni malo.
Da li neko ima iskustva tranzitni uran u opoziciji sa natalnim uranom?

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  ena1976 Uto Mar 19, 2013 11:02 pm

Laufer ::Preko citam, velikom broju doneo je posao sto je lepo medjutim vidim a ne kako ne mogu da razlucim uskoro tranzit urana koji ce praviti aspekte sa natalnim uranom a to nece biti sjajno ni malo.
Da li neko ima iskustva tranzitni uran u opoziciji sa natalnim uranom?
UR 180 UR je jedan od tzv. tranzita srednjih godina. Svima se dešava između 36-te i 45-te, tako da sam sigurna da su mnogi članovi foruma imali to iskustvo i da će ga podeliti sa tobom
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Laufer Sre Mar 20, 2013 1:52 am

Hvala ti Ena. Nikad nesto na Uran nisam ni obracao paznju, saturn je taj koji me je uvek okupirao...

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  lilyrose Sre Maj 14, 2014 6:58 pm

Laufer ::
Da li neko ima iskustva tranzitni uran u opoziciji sa natalnim uranom?

Kriza srednjih godina, rekla bih.
Meni je bio u opoziciji na natalni Uran, pa trenutno u opoziciji na natalni Mars, pa će uskoro biti u konjukciji s natalnim Saturnom, pa na kraju u kvadratu s natalnom Venerom.
Ne znam iskreno šta je gore, a još manje gdje je svemu tome kraj... osjećam se užasno.  Crying or Very sad 

http://www.zaslike.com/files/uk4iiypqoabfhmqs5amx.gif - moja natalna karta
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Pozdrav,

Počalji  Laufer Sre Maj 14, 2014 7:38 pm

Upravo gledam moj solar za tekucu godinu, a obzirom kako iduce godine krecu sade sati, ne znam sta da mislim....
Postavicu sada temu bas slar, posto ove godine imam u solaru veliki krst konfiguraciju sa 3 ukljestene kuce mislim. pardon 4.

Sto se Urana tice, on gradi opoziciju sa natalnim PL a uskoro ce i sa natalnim Uranom.


Da priznajem da sam van sebe ali uspeo sam da zavrsim fax diplomiram uskoro tako....

PS: Inace svi su mi rekli da ce mi ova god biti extremno losa i tesko siromastvo prognozirao mi je jedan tip, nisam ziv.

Hvala i poz.

Laufer

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 7 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu