Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veliki krst na nebu 7. avgusta

+4
sladjana
gernica
IVA
Astrotanja
8 posters

Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Astrotanja Sub Avg 07, 2010 1:39 am

Veliki krst na nebu, koji čine Mesec u Raku, Venera na poslednjem stepenu Device pri njenom ulasku u Vagu, koji govori promeni stava, ka miroljubivom i združenom rešenju, jer će odmah nakon ulaska u Vagu Venera ući u opziciju sa Uranom i njegovom iznendanom, neobuzdanom energijom, koja unosi nemir, promene, nesvakodašnja događanja i preti da unese nemir, uzbuđenje u svakodnevnicu. Saturn trezveno i pravedno traži rešenja, a diplonatskim i udružen sa Venerom, nastojaće predano i žrtvujući se da obuzda promene koje donosi Mesec u Raku i Uran u Ovnu. Svoj doprinos daće i Pluton, koji predstavlja i sve one koji imaju moć i uticaj, a koji su spremni da deluju, ali i Jupiter koji sa optimizam i entuzijazam unosi u sve. Puno suprotnosti, protivrečnih energija je prisutno i neminovno je da će se situacija menjati i zahtevati više pribranosti, razumnosti i objektivnost u sagledavanju, što će omogućti Saturn u konjukciji sa Venerom. Svesnošću, savesnošću, združivanjem energija potencijala moći ćemo da se odupremo i spremno prilagodimo ovom planetarnom metežu na nebu, ali i u nama samima. Važno je tolerancija, uzdržavanje od negativnih uticaja i da bi se smanjila ili ublažila šteta, a preovladalo dobro i pozitivno koliko je god to moguće u postojaćoj situaciji. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty re

Počalji  IVA Sub Avg 07, 2010 12:33 pm

Draga Astrotanja,
tvoje reci su bas pozitivne, preguracemo i ovo Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Astrotanja Sub Avg 07, 2010 2:41 pm

Gloria, samo pozitivno. Tebi je ovo mogućnost da povećaš svoju nezavisnost, ali i da zahvaljći'i trigonu Urana sa Merjurom i sektilu Saturna sa njim, menjaš neke svoje stavove, otvaraš se za nove ideje, osobe, koje će doći kroz posao, dok one koje postoje postaviš na stabilniju osnovu, ili uneseš više reda,ozbiljnosti, kroz drugačiju saradnju nego do sada. Wink sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  gernica Sub Avg 07, 2010 4:39 pm

Sve se odvija i suvise brzo, mnogo je stresa, ali to i nije tako lose - pokrenuce se stvari koje cekaju na resenje vec dugo... Nema vise mesta praznom caskanju koje me sve vise umara (Sa tranzitira mojom III kucom), moram da zavrsim fax do oktobra, sa porodicom sam odnose svela samo na odradjivanje i posete reda radi, ali sa vise takta i uz izbegavanje tenzija, prijatelji su se sami pokazali, otpali oni koji ne zavredjuju paznju, a sto se veza tice vise bih se posvetila sebi i nista nedefinisano me vise ne zanima, nista tajno...
Preseljenje je samo jedna od stvari koje treba zavrsiti u narednom periodu, pa me zanima da li stan traziti krajem avgusta ili sacekati kraj septembra? scratch
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  sladjana Sub Avg 07, 2010 7:16 pm

A kako sa ljubavi? kod mene je sve u out-u, komunikacija je ravna nuli, da sačekam ?!
Nekako kad Venera malo odmakne od Saturna bude bolje ?!
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Astrotanja Sub Avg 07, 2010 7:35 pm

Slađana, kako avgusta bude odmicao, tako će Saturn prestati da ti pravi kvadrata sa natalnim Merkurom, što će olakpšati komunikaciju, a od 20. avgusta do 13. septembra je povoljno vreme da uspostaviš kontakt sa nekim sa kojim nisi neko vreme već bila u kontaktu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  sladjana Sub Avg 07, 2010 7:40 pm

Bilo bi lepše da on mene kontaktira ...
Nekako mi je dosta svega što dolazi, nikako da se smirim, sve mi udara o glavu ma ne u srce... Crying or Very sad
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty re

Počalji  IVA Sub Avg 07, 2010 9:53 pm

Astrotanja ::Gloria, samo pozitivno. Tebi je ovo mogućnost da povećaš svoju nezavisnost, ali i da zahvaljći'i trigonu Urana sa Merjurom i sektilu Saturna sa njim, menjaš neke svoje stavove, otvaraš se za nove ideje, osobe, koje će doći kroz posao, dok one koje postoje postaviš na stabilniju osnovu, ili uneseš više reda,ozbiljnosti, kroz drugačiju saradnju nego do sada. Wink sunny sunny sunny

Draga Astrotanja,
hvala:)


Poslednji izmenio Gloria dana Čet Avg 26, 2010 12:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Dunja Ned Avg 08, 2010 2:10 am

zdravo dragi prijatelji!!

ja doputovah u Dansku..:)i da vam kazem,uopste nisam nervozna,agresivna i fajterski raspoloznea...naprotiv! primecujem da sam puno raspolozna z kompromis i dogovore..i sve je 'polako...resicemo..nema zurbe i nervozze'..Smile
e sad..kako ce biti nadalje-videcemo:)))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Astrotanja Ned Avg 08, 2010 11:40 am

Dunja, drago nam je i veruje da će tako da se i nastavi, jer će ti sunce tranztirati prvom pa ćeš imati više poztivne energije, inicijative, novina, dinamike, poznastava, druženja, izlazaka. Uživaj! sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Dada25 Ned Avg 08, 2010 6:25 pm

Ja samo mogu da potvrdim da mi je trenutno stanje od juče neizdrživo, ali ništa se konkretno ne dešava oko mene, već je samo neverovatna presija i neodlučnost u glavi. Idem metodom "strpi se, biće bolje", a pucam po šavovima...Imala sam razne situacije u živtu, ali ovakav pritisak, samoispitivanje, sagledavanje realnosti... Ponekad bih samo volela da ništa ne čujem i ne vidim i da vrati svoje ružičaste naočare
afro
Dada25
Dada25

Broj poruka : 11
Datum upisa : 10.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  nena Pon Avg 09, 2010 2:04 am

Dada25 ::Ja samo mogu da potvrdim da mi je trenutno stanje od juče neizdrživo, ali ništa se konkretno ne dešava oko mene, već je samo neverovatna presija i neodlučnost u glavi. Idem metodom "strpi se, biće bolje", a pucam po šavovima...Imala sam razne situacije u živtu, ali ovakav pritisak, samoispitivanje, sagledavanje realnosti... Ponekad bih samo volela da ništa ne čujem i ne vidim i da vrati svoje ružičaste naočare
afro

Osecaj isti,no meni tranzitni Sa pravi opoziciju na natalni Mesec,sva sam u nekoj strepnji,i samo mi crne misli padaju na pamet...koliko god se trudila da ih odagnam,ne vredi...no sve sto pocne ,mora i da se zavrsi...nadam se da obris delovanja nije veci od 2 stepena Sad


nena
nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Astrotanja Pon Avg 09, 2010 10:08 am

Neno, na sreću Saturn ide direktno i već tokom septembra njegov uticaj će prestati. Svima kojima se motaju crne misli i neraspoloženje predlažem kapsule kantariona, prirodnog antidepresiva.
sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Dunja Pon Avg 09, 2010 11:05 pm

Astrotanja ::Dunja, drago nam je i veruje da će tako da se i nastavi, jer će ti sunce tranztirati prvom pa ćeš imati više poztivne energije, inicijative, novina, dinamike, poznastava, druženja, izlazaka. Uživaj! sunny
hvala tanjice,nadam se da ce da bude bas tako kao sto kazes..Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Gost Pon Avg 09, 2010 11:50 pm

Ako neko moze da prokomentarise danasnji dan, evo karte!
Mislim i vidim kako je ljudima oko mene koji nisu rodjeni ovde, mnogo bolje i nesto se desava, kao i oni koji su rodjeni ovde a nisu trenutno ovde.

Sve to posmatram sa strane, i danas koliko god da mi je tesak period bio iza mene, osecam jednu izolaciju. Sedim sa 12 godisnjom devojcicom, punom zivota, koja cak kada smo se upoznali gledajuci moje slike i mene, videla sebe u meni, a sada sedim i znam da ona oseca KAO DA JA NISAM TU PRISUTNA, u momentu i vremenu! I tesko mi je jos vise zbog nje, kao da je proslo mnogo vise nego 1 god.kada je sve bilo ok. Sad vise ne "licimo", i stidim se da se pogledam, nije mi jasno dokle moze da ide(m)....

Karta je napravljena malopre, greskom Regiomontanus, ali ...svejedno Veliki krst na nebu  7. avgusta Astro2gw04myluckystarhr

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  lado06 Uto Avg 10, 2010 2:36 am

Ja vec natalno imam UR180SA.
A sad mi je jos zanimljivije tranzitni SA180UR.
I sve to osa 1-7 kuca.

Kao da vozim u 4.brzini a kocim nogama.
Tako ceo zivot.
A u 1.kuci metez tr.MA,VE i naravno SA .
VE u 1.kuci u Vagi ce mi doneti nesto lepo verovatno. Rolling Eyes

A tr,UR kad udje u Ovna ce aktivira MO ce samo uneti nervozu...verovatno u braku.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  sladjana Pon Avg 16, 2010 7:52 pm

Astrotanja ::Slađana, kako avgusta bude odmicao, tako će Saturn prestati da ti pravi kvadrata sa natalnim Merkurom, što će olakpšati komunikaciju, a od 20. avgusta do 13. septembra je povoljno vreme da uspostaviš kontakt sa nekim sa kojim nisi neko vreme već bila u kontaktu. sunny

Draga Tanja, nešto sam gledala u planete i njihovo kretanje i ovaj 20 avgust je moguće povezati i sa povratkom u normalu Plutona u Jarcu i neptuna u Vodoliji koji su sad retro ?!
A i merkur ponovo ide retro ponovo na staro što nije uvek loše jel da ?! Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Veliki krst na nebu  7. avgusta Empty Re: Veliki krst na nebu 7. avgusta

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu