Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

saturn i opstanak braka

4 posters

Ići dole

saturn i opstanak braka Empty saturn i opstanak braka

Počalji  suncevenera Sre Sep 01, 2010 8:36 pm

Ovo je natalna karta moje sestre (nije mi rodjena sestra) sedma kuca je u vagi.vec skoro god dana je jako nezadovoljna brakom,razmislja o razvodu, bili su kratko i razdvojeni zbog stalnih svadja i problema. i sad razmislja o razvodu ali finansijski zavisi od muza,ne radi,ima dvoje djece od 3g i nepunu 1god. sto mislite ,kako vi ovo vidite,da li ce ovaj saturn u vagi donijeti poboljsanje ili pogorsanje?trazi savjet,a ja ne znam sto da kazem.
https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/335fj7m.gif
na karti su trenutni tranyiti,nije solar

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  leticija Čet Sep 02, 2010 12:28 am

odgovoricu ti iz svog iskustva mada nisam neki veliki strucnjak Very Happy
Meni je 7. kuca poprilcno velika i zahvata 3 znaka sto znaci da je saturn jako dugo prolazio kroz 7. kucu. Poprilicno sam se pribojavala sta ce mi doneti taj tranzit. Mogu da ti kazem da mi je upravo tranzit saturna doneo jedan veliki mir i stabilnost u braku. Godine pre toga su mi bile jako mucne i teske i bilo je jako mnogo losih desavanja ali sam ja to sve trpela i stoicki podnosila. Kada je saturn konacno usao u moje 7. polje sve je pocelo da se smiruje. Sada mi je saturn usao u 8. kucu i ne znam sta ce mi doneti ali u 7. je bio sasvim ok.
Nemoj se brinuti, bice sve ok.

leticija

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  Izida Pet Sep 03, 2010 1:55 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:42 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  suncevenera Pet Sep 03, 2010 7:41 pm

Hvala Izida. vidjela sam da je 7 u devici, ali sam mislila posto obuhvata citavo polje vage kako ce djelovati, nisam se jasno izrazila. eto, vidjecemo kako ce se dalje odvijati, ja sam pomislila da ce saturn kada udje u vagu mozda donijeti poboljsanje koliko to saturn moze donijeti pa da joj mozda dam neku nadu jer mi je ona rekla da postavim natal sa ovim pitanjem. Jos nesto me interesuje ,posto je bas cudno da je ona vec posle mozda pola godine braka pocela da razmislja o razvodu.kada je usao saturn u znak device? da uporedim jer se ona udala krajem aprila 2007. hvala jos jednom flower

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  Astrotanja Ned Sep 05, 2010 11:54 am

Suncevenera, kako sve počinje od natala, tako se iz njenog natala jasnmo vide bračno neslaganje i problemi. Vladar njene 7. Merkur je u Devici i pravi -kvadrat sa Marsom u blizancima i Neptunom u Strelcu.

Prethodnih godina tranzitni Saturn u Devici aktivirao je njene natalne aspekte, paraveći konjukciju sa Merkurom što je dovelo do nezadovoljstva, razočarenja, moguće su bile i kritike, problemi u komunikaciji, a kako je pravio i kvadrat sa Marsom bilo je nekih poteškoća, prepreka u rešavanju problema,ili osećanje opterećenja, kao i psihičkih nemira, trenja, nestabilnosti jer je Saturn parvio i kvadrat sa Neptunom.

Sada dok je u Vagi nakon kvadrata koji će se osetiti u septembru kada može doći do hlađanja emotivnog, pojačanog nezadovoljstva i udaljavanja, sledi u drugoj polovini septembra mogućnost da se dođe do emotivne stabilizacije i veće jasnoće u sagledavanju situacije, pa je povoljno vreme za donošenje odluka važnih za budućnost, što će joj omogućiti da sa većom odlučnošću pristupi rešavanju situacije u kojoj je. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  suncevenera Ned Sep 05, 2010 5:36 pm

Hvala, Tanja flower

suncevenera

Broj poruka : 44
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

saturn i opstanak braka Empty Re: saturn i opstanak braka

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu