Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama?

2 posters

Ići dole

Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama? Empty Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama?

Počalji  PipiDugaCarapa Čet Feb 03, 2011 2:34 pm

Evo, ja sam nova ovdje iako pratim ovaj forum vec neko vrijeme...Uglavnom, bilo mi je ipak malo neugodno prikljuciti se odmah, jer moje znanje o astrologiji je na nivou pocetnika, a ovaj forum vrvi ljudima na koje ja gledam sa divljenjem Razlog tome nije u vasem znaju, nego u kapacitetu sinteze i povezivanja, koje ja jos uvijek, kao pocetnik, nemam...
Da ne bi ispalo da sam ovdje samo zbog laskanja , tu sam ipak zbog zbog osobnog (da ne kazem egoistickog) razloga...Naime, ove zadnje 2 godine su mi bile jedne od najgorih / najtezih u zivotu - na poslovnom i privatnom planu. Nekoliko puta mi je doslo da odustanem, jer se covjek umori od stalnog padanja, a i od stalnog podizanja...I jos k tome kad ne vidi ono svjetlo na kraju tunela, sve postaje potpuno besmisleno...

Dakle, sto me zapravo zanima je...Ima li za mene ove godine nekog poboljsanja, narocito na poslovnom planu? (Zeljela bih svim srcem promijeniti posao)...a u ove 2 godine samo nailazim na prepreke.

Hvala svakoj dobroj dusici koja nadje vremena za mene...Ja nemam nista drugo ponuditi osim moje neizmjerne zahvalnosti.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=pgnfileBuIi1K-u1170094181&lang=e&gm=a1&nhor=6049070&nho2=6049070&btyp=32&mth=gw&sday=3&smon=2&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ano=1&ast=

PipiDugaCarapa





PipiDugaCarapa
PipiDugaCarapa

Broj poruka : 2
Godina : 44
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama? Empty Re: Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama?

Počalji  Astrotanja Čet Feb 03, 2011 2:50 pm

PipiDuga Čarapa, dobro nam došla! Smile sunny flower


Bez sumnje je vama upravo ova godina godina promena i novih početaka koje ste toliko priželjkivali. Bilo bi dobro da postavite natal, jer kod tumačenje solara važno je poređenje između natala i solara, odnosno kako se solar uklapa u natala. To daje mogućnost da se sagleda kakva će biti ova godina. Natal je naravnoosnova za svaku vrstu tumačenja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama? Empty Re: Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama?

Počalji  PipiDugaCarapa Čet Feb 03, 2011 2:58 pm

Draga Tanja,

jedno veliko hvala na dobrodoslici Smile i na jako brzom odgovoru Smile

Evo, postavljam link sa mojim natalom...Nadam se da ces me obradovati Wink A sto se tice solara, nekako sam se prepala zbog ovog Saturna na ascedentu, i solarnog ascedenta koji ni vise ni manje pada na Plutona :/

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=pgnfileBuIi1K-u1170094181&lang=e&gm=a1&nhor=6049070&nho2=12094344&btyp=2&mth=gw&sday=3&smon=2&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ano=1&add=18&add=19&add=20&add=14&fix=1&ast=
PipiDugaCarapa
PipiDugaCarapa

Broj poruka : 2
Godina : 44
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama? Empty Re: Svjetlo na kraju tunela ili ipak tama?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu