Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inostranstvo

+3
Natasha-77
smajli
Honey
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty Re: Inostranstvo

Počalji  Astrotanja Ned Feb 20, 2011 1:57 am

Dunja, u redu je. Jasna si bila, a tvoje izvinjenje je uvaženo. Nastavak tumačenja ako te interesuje dobićeš ukoliko postaviš pod ličnim pitanjima tvoju temuu vezi sa životom u inostranstvu.

Mila, zamolila bih te da ne odgovaraš na Dunjine postove, posebno kad su obrazloženi i kada su i ona i Marina bile uviđajne i prekinule. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty Re: Inostranstvo

Počalji  Honey Pon Feb 21, 2011 2:04 am

[quote="MARINA"]
mila2710 ::
Honey ::Interesuje me,kakvi su mi pokazatelji ,sto se tice inostranstva...Da li cu otici zbog postidiplomskih,mozda ostati?I kakve su mi uopsteno naznake,kako bi mi prijao zivot vani,kako bih se snasla?I koja je eventualno drzava pogodna za mene?Malo sam cudno formulisala;)
Unapred puno hvala na odgovoru.
http://slike.hr/slike/astro2gw48mv5392832282_8f40a.gif.html


Pa recimo da je vladar 9 polja najlošije postavljen, u smislu da pruža širok izbor(alternative), ali kako došlo tako i otišlo. Konjukcija sa Uranom je ovde jako loša i ne bi me čudilo da se iznenada i vratite ako uopšte odete.Po meni je ipak sugestija da se posvetite svom izvoru finansija a usko je povezan sa ovim poljem o kom se priča.
.....................mislim da nade, želje, snovi i prijatelji, a tako i poznanici(Uranovci) mogu samo da Vas uvedu u problem, iz kojih će Vas pravno(Ju) izvlačiti neka žena(zrela) dok Vas devojke(mlađe), tj.Venere, mogu samo uvaliti u neprilike.
U svakom slučaju ovde je vladar Ascedenta Saturn pa je svojeglavost ono što Vam može biti ujedno i prijatelj i neprijatelj, važno je samo usmeriti pravilno energiju. Saturn u Škorpiji, pa nije mi omiljen..ali u polju 10 je slučajno u svom polju, tj.dostojanstvu, pa je pre za Vas dodir sa državnom službom, nego u inostranstvu. Rolling Eyes Ali to je samo moje mišljenje.

Ja mislim da ovde ima dosta sansi za odlazak u inostranstvo po pitanju postdiplomskih studija. Postdiplomske studije su 11. polje, a tu je venera kao vladaoc 9. Pritom, i vladaoc 11. pluton je u 9. Uran moze da dovede do naglog odlaska, ali je Mila upravu da moze da znaci i iznenadno vracanje, a gledajuci uopsteno taj uran moze da donese prekid postdiplomskih studija kako god, i gde god... i to najverovatnije zbog partnera ili majke, jer je 90 sa mo koji je i vladaoc 7. Takodje, i ve0ur, vrlo moguce prekid postdipl. zbog ljubavi, jos plus-ve je vladaoc 5.. iznenadno zacece..
Sve uzmi sa rezervom.. i ja sam laik. study Bar smo sigurni da je Austrija vaga, Australija strelac.. a one ti odgovaraju. Vladaoc polja posla ti je opet u 9.. ju na asc.. Ja nesto imam osecaj da ces ti da odes u to inostranstvo.. sunny A i imala bi tamo para.. Very Happy Ako zatrudnis i vratis se.. pa, Boze moj.. Laughing Laughing
Pozz Wink [/quote

Puno hvala na odgovoru ,Marina! Very Happy ovo mi je je najlepsi dio:"Ja nesto imam osecaj da ces ti da odes u to inostranstvo.. sunny A i imala bi tamo para.. " sunny Velili pozz.

Honey

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty Re: Inostranstvo

Počalji  Formalhaut Pon Feb 21, 2011 2:44 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 9:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty ..

Počalji  Honey Pon Feb 21, 2011 3:52 pm

Ha,ha,vazi,naravno sunny
Svako dobro.
Pozz.

Honey

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty Re: Inostranstvo

Počalji  Gugica Pet Jan 04, 2013 10:57 pm

Ej devojke cheers imam Mesec u ovnu 9.kuća koji ide u Trigon sa 3.kućom u Vagi koji ima Mars i Jupiter i sa 6.kućom u Jarcu koji ima Neptun i Uran taj isti trigon se ponavlja 2 puta(nadam se da lepo objšnjavam,pošto sam početnica,nemoj te zamiriti) ...4 kuća mi ima Pluton koji je u Škorpiji.... da li ove predispozicije ukazuju na eventualni život u inostranstvu ...pokušavajući da protumačim ''videla'' sam da ima mogućnosti da putujem u prekookeanse zemlje ali za život dalekooo ne znam kako da gledam ? Rolling Eyes Generalno me interesuje kako da gledam za neku konkretnu zemlju (Indija) ...hvala unapred Basketball
Gugica
Gugica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Inostranstvo - Page 2 Empty Re: Inostranstvo

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu