Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

atrotanja prekopotreban savet

3 posters

Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Ned Feb 27, 2011 5:37 pm

Draga Tanja, bas ste me iskreno i prijatno iznenadili Vasim tako brzim odgovorom. Ja uzaludno sama pokusavam da dokucim tajne astrologije koja je tako jako komplikovana za mene ma koliko se trudila da razumuem sve one planete, stepene, kvadrate i td.itd...... Mozda je malo neukusno da vam postavim jos jedno pitanje, pa cu razumeti ako i ne budete mogli da mi odgovorite. A ono sto me interesuje je hoce li moj posao biti vezan za moju pravnicku struku i koliko dece cu imati prema mojoj natalnoj karti?

Veliki pozdrav Vama .........
atrotanja prekopotreban savet Th_astro_w2gw_03_marija_jovanovic_hp808712365

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  katja1 Ned Feb 27, 2011 6:08 pm

iako si se obratila astrotanji ,posto sam ja pravnik ,rekla bih da imas koliko toliko poveljne aspekte da ti zanimanje bude vezano za pravnicku struku ,s obzirom da su ti planete jupiter i saturn u vagi ,znaku koji sam po sebi predstavlja pravo i pravdu, vladar 10 ti je sunce u jarcu ,mozda malo kasnija karijera ali ja ne vidim da bi bila neuspesna ( nisam expert da apostrofiram )... Smile
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty odgovor za katju

Počalji  mirelica Ned Feb 27, 2011 9:18 pm

Hvala Katja koleginice na trudu i dobroj volji, ja se odnedavno trudim da razumem i protumacim svoju kartu ali toliko toga ima, da na kraju shvatim kako nista ne razumem niti umem da protumacim preciznije osim planeta, znakova ostale komponente tipa stepeni, konjukcije, kvadrati itd.... su za mene jos uvek spanska sela, ipak treba dosta truda i rada da se sve lepo shvati. Mene trenutno interesuju polje posla OBAVEZNO i to mi je jako bitno i braka i dece tj.porodice , pa ako budes imsla vremena , volje javi ako sta razumes iz ove moje karte, a ja cu nastaviti sa izucavanjem.
Veliki pozdrav tebi Very Happy

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Sub Mar 05, 2011 3:53 am

Kao sto je Tanja odgovorila da ce doci do pomaka po pitanju mog zaposlenja nedavno, dobila sam dve ponude za posao, prva je vezana za grad u kome sada zivim, a druga nekih 150 km dalje, ono sto mene zanima je da li treba prihvatiti ponudu u mestu gde zivim ili bih bila uspesnija van tog mesta.
Pozdrav svima Very Happy

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Sub Mar 05, 2011 9:36 pm

Postovana Tanja, vec sam postavila ovo pitanje pa bih vas zamolila dq mi pomognete da odagnam agoniju po pitanju mog zaposlenja i ponuda koje sam dobila. Da li ce se pre realizovati ona vezana za mesto van mog trenutnog prebivalista, ili ona koja je upravo vezana za grad u kome ja zivim obzirom da mi se uopste ne dopada ta poslovna prilika koja mi se ukazala, ali kako neme drugog izbora zamolila bih Vas da mi odgovorite.
Veliki pozdrav Vama. Very Happy

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Pet Mar 18, 2011 9:52 pm

Pozdrav svima na forumu, imam jednu nedoumicu po pitanju tumacenja polja posla i karijere, u mom slucaju vrh desete kuce se nalazi u raku njegov vladar jeste mesec, prirodno, deseta kuca je kuca jarca ciji je vladar saturn, da li tumacenje podrazumeva da pratim gde je otisao mesec kao vladar raka (u mom slucaju mesec se nalazi u trecoj kuci u znaku jarca) ili porazumeva da pogledam gde je otisao saturn? U mom slucaju saturn se nalazi u 12 kuci u znaku vage(pravo, pravda) isto i jupiter!

Zbunjuje me kog vladara uzeti u obzir mesec ili saturn?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  Astrotanja Sub Mar 19, 2011 12:29 am

Mirelice, vladar 10. ti je Mesec i on je u 11,. u DevicE. Odlazak dalje od mesta rođenja je
za tebe definitivno bolji generalo u životu. Mislim bolje ćeš se osećatti, biti srećnija ako promeniš mesto življenja, udaljš se od porodice i kuće. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Sub Mar 19, 2011 1:59 am

Hvala Tanja na odgovoru, nisam ocekivala odgovor tako brzo, ja inace i ne zivim u mestu u kome sam rodjena, ali generalno mesto u kome sada zivim mi ni po cemu ne odgovara, pa sam zabrinuta hocu li uopste imati uspeha u poslu tu gde sada zivim, obzirom da sam nezaposlena a trebalo bi da se realizuje uskoro nesto po tom pitanju, rekli ste mi da od aprila imam povoljnije aspekte a posao bi u tom periodu i trebalo da dobijem !

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  Astrotanja Sub Mar 19, 2011 11:36 am

Mirelice, da vrlo brzo, srećno! sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Ned Mar 20, 2011 11:11 pm

U desetoj kuci karijere, na 28 stepenu raka nalazi se MC, to je mesto pada raka,pada energije, slabosti, donosi opasnosti, MC je takodje u opoziciji sa marsom, da li ce to imati nekog uticaja po pitanju neke moje buduce karijere?

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Uto Mar 29, 2011 7:04 pm

Draga Tanja, hitno mi je potreban savet, vezano za ono sto ste mi rekli da ce se uskoro desiti, a to je da sam dobila posao, medjutim ja sam tako nezadovoljna njime, a imam nekih planova vezano za promenu posla, pa me jako interesuje ima li ikakve sanse za tim i to uskoro, kada bi to moglo da usledi ili da se ne nadam?

Veliki pozdrav!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Sub Apr 02, 2011 8:31 pm

Veliki pozdrav, obzirom da sam nedavno dobila posao kojim ni malo nisam zadovloljna, moje pitanje je, da li postoji mogucnost da do kraja aprila promenim posao. Novi posao o kome razmisljam ne bi bio u mestu u kome sada zivim vec malo dalje od njega, vezan je za pravne poslove, tj.moje zanimanje, ali bi oblast rada bila vezana za pitanja zivotne sredine, kakve su sanse da se to realizuje, da li bi bilo uspeha ako promenim posao, ili da ostanem kod ovog posla kojim nisam zadovoljna, ne znam kako da iskoristim priliku koja mi se ukazala vezano za novu poslovnu ponudu, da li da je prihvatim ili ne, kroz sestu kucu tranzitiraju sunce, jupiter, mars, uran, merkur je krenuo retrogradno kao i merkur, pa ne znam kako bi to uticalo ?

https://2img.net/r/ihimizer/i/drugiapril2011.gif/

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  mirelica Sre Maj 04, 2011 7:32 pm

Veliki pozdrav, nedavno sam otisla na razgovor vezano za posao o kome sam postavila vec bila pitanje, ukoliko bih bila zaposlena to bi trebalo da se desi negde juna eventualno jula meseca, mozete li mi odgovoriti da li da se nadam zaposlenju ili ne, posao ne bi bio u mestu u kome sada zivim. Hvala unapred!

mirelica

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  Astrotanja Čet Maj 05, 2011 12:36 pm

Mirelice, juni je povoljan mesec za posao, ako posao podrazumeva rad sa ljudima, savetodavnost, kontakte, komunikaciju sa drugima i slično. Inaeč ove godine biće iznendnosti, neočekivanih događanja, promene planova.Dobro je da se što više opuštaš. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

atrotanja prekopotreban savet Empty Re: atrotanja prekopotreban savet

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu