Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada se ovaj zeni?

2 posters

Ići dole

Kada se ovaj zeni? Empty Kada se ovaj zeni?

Počalji  jovanova Sre Mar 02, 2011 2:25 pm

Zdravo, sunny

Kada ce se on ozeniti?
Po mom racunu u 41 (sada mu je 37)... Jesam li pogresila?

Zahvaljujem se unapred ko mi kaze kako se racuna vreme braka, nigde ne mogu da pronadjem nesto teorije u vezi toga?

Natalna karta
https://2img.net/r/ihimizer/img852/5646/darionatalnakarta.gif

jovanova

Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada se ovaj zeni? Empty Re: Kada se ovaj zeni?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 02, 2011 6:39 pm

Jovanova, nećeš tako nešto ni pronaćei, jer je to individulano kod svakog, prvo individučano je da li je osoba sklona više slobodnoj vezi, ili braku, da li naginje celibatu utvrđuje se po položaju Venere, Dvc, vladaru Dc i aspektima

Venera u 12, u Vodoliji,je više naklonjena nerformalni vezama, tajnim vezama, vezama u kojoj ima slobode, nezaviosnosti, čak i kada osoba sa Venerom u Vodoliji nekog voli, kad je i privržena partneru ona teži nezavisnosti, da može da se slobodno druži , komunikcira sa drugima.Ona nije konvencionalna i prihvaćene norme ne uklapaju u njeno delovanje, voli da istražuje, ispituje, upušta se u novo, neistraženo, što je više oduševljava.

Njemu je Signfikator Venere je Uran u Vagi, opet znaku koji je vezan sza partnerstva, ali koji tu razbija formu braka, odnosno u poztivnom smislu ona tu daje moderan brak, a u negativnom donosi razvod. njemu je u opoziviji sa Marsom, što još više dovodi do nesređenog života, do hrabrosti, smelosti da se uđe u nešto novo, da se uđe u avanturu, pa pre donosi nesređen život i nagle prekde, ispade, pa čak i srljanje u opsanosti, nesreće. Ovo se kod njega manifestuje i na oslovnom palnu i obično donosi posao koji je vezan za opasnosti, često posao koji ima veze ili sa oružjem, policajci i slično, ili pak sa nečim što se odnosi bila na alatke, motore i slično, ali to je već druga tema. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kada se ovaj zeni? Empty Re: Kada se ovaj zeni?

Počalji  jovanova Sre Mar 02, 2011 8:16 pm

[i][i]Puno ti se zahvaljujem,

Veoma sam zadovoljna sto sam nesto naucila. On je meni rekao da bi zelio da se ozeni i smiri i ja sam to pomamljeno trazila u njegovom natalu ali taj uran u vagi u osmoj kuci i u op sa marsom u ovnu mi je delovao veoma cudno. Znacaj sam pridavala vise problematici koja dolazi od njegove porodice nego od karaktera. Razumljiv mi je pojam zasto treba pazljivo tumaciti karte jer nije kod svakog isto, to znaci kod nekog se jasnije vide stvari a kod drugih je ciklus zivota isprepletan nizom suprotnosti. Ta osoba je zubar ali ulaze dosta u razlicite biznise, cesto izgubi ali mnogo zaradi. Ne znam da li to je to zbog fortune u 7 kuci u devici ali poslovne asocijacije su mu veoma profitabilne. Time sam ja povezala da ce on ipak da se ozeni konvencijalno za neku devicu koja je recimo u istoj struci, pa ce zajedno da zaradjuju. Naime, ipak si mi rekla da se gleda pocetak 7 kuce, a to je opet u lavu.. study

Toliko dobro citas kartice, zaista za pohvalu. flower

Jedva cekam da i moju nastavis jer se ona nije dobro videla.. umrecu od znatizelje cherry

Zelim ti lepo vece

jovanova

Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada se ovaj zeni? Empty Re: Kada se ovaj zeni?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu