Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otkud sad ovaj posao?

Ići dole

Otkud sad ovaj posao? Empty Otkud sad ovaj posao?

Počalji  Sherie_lady Sub Jan 07, 2017 4:42 am

Htela bih da se jos neko ukljuci u tumacenje moje situacije. Nakon duzeg vremena bez posla, kad sam vec digla ruke, nikog nisam zvala ni pitala vec dugo, dobijem iznenadni, neocekivani "poziv koji se ne odbija" za jako dobar i ozbiljan posao i krecem odmah da radim. Vec duze mi ne ide, pripremila sam se psihicki da nece biti nista u skorije vreme, bar do sredine leta, jer mi je u tranzitima:
1.Jupiter prosao davno vrh IX i Plutona, sad ne pravi nikakve aspekte, jos nije blizu MC (bice krajem leta),
2. Saturn je u sred XII prosao Neptun, sto nikako nije za nove pocetke i upravo u konjukciji sa Mesecom, sto nije dobro ni za posao, ni za novac (inace ga psiholoski bas dobro osecam), bez aspekata (Mesec neaspektovan u uzim orbisima)
3. Uran mi je u III na sredini, bez nekih aspekata
4. Neptun u II na sredini bez aspekata
5. Pluton mi je u I na sredini, bez aspekata
6. Severni cvor u VIII na sredini, bez aspekata

Sta mislite, otkud sad ovaj posao, kad je Saturn u konjukciji sa Mesecom u XII? Da li ce tamo krenuti? Brine me malo, jer uopste nisam ocekivala. Iskreno, zelja mi je da odem u inostranstvo (svejedno da li zbog posla ili emotivnog zivota, samo da se dokopam inostranstva), ali od toga nista na vidiku.

[url=Otkud sad ovaj posao? Zxlg2a]Otkud sad ovaj posao? Zxlg2a[/url]

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu