Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pozdrav dobri ljudi :))

2 posters

Ići dole

pozdrav dobri ljudi :)) Empty pozdrav dobri ljudi :))

Počalji  pravoizpodsvesti Sub Apr 09, 2011 12:26 am

Cao, imam jedno pitanje za vas, vec neki period pokusavam da se bavim astrologijom:)) pa me zanima kako vi posmatrate retro merkur, u horoskopu osobe koja zeli da se bavi preduzetnistvom, sta taj merkur moze doneti, konkretno ja imam retro merkur, pa me zanima da li je pametno sa retro merkurom u 12 Sad( se baviti privatnim poslom , nekako posmatrajuci sebe ponekad naravno imam problem sa izrazavanjem tipa na vrh mi jezika, ponekad ne znam da li sam bila dovoljno jasna pa objasnjavam stvari koje su ocigledne, ali to je r merkur. Sa druge strane taj merkur pravi konjukciju sa suncem koji je u 12, a preduzetnistvo ipak predpostavlja da ste lider, neko ko gura napred, sto sunce u 12 ne moze. Ili jos bolje bi bilo da mi napisete sta mislite koji aspekti i pozicije daju mogucnost da neko postane dobar preduzetnik. Pozz
pravoizpodsvesti
pravoizpodsvesti

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

pozdrav dobri ljudi :)) Empty Re: pozdrav dobri ljudi :))

Počalji  Astrotanja Sub Apr 09, 2011 12:16 pm

Pravoizpodsvesti dobro došao/la! cheers sunny

Da bi smo ti dali odgovor na ovo pitanje trebalo bi da vidimo tvoj natal. Kada ga postaviše, doći će i odgovor. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu