Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

2 posters

Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  Astrotanja Pet Apr 22, 2011 11:38 am

Ljubavne veze koje budu nastale dok je Venera u Ovnu od 21. mogu nastati u trenu, zaljubljivanje je brzo, emocije su lako zapaljive i začas od vatrenog smelog pogleda, može doći do zbližavanja. Za čas od varnice ,može buknuti ljubavna vatra. Otvoreno, iskreno, smelo ulaženje u veze, bez mnogo razmišljanja i bez unutrašnjih kočnica može vas ubaciti velikom brzinom u novu vezu. Početak veze biće često praćen povećanim strastima i tenzijom, suprotnim mišljenjima, svađicama, komešanjem, bockanjem, koji zagrejava atmosferu, unosi dinamiku u odnos. Jake fizičke privlačnost je u vazduhu.Hrabrost, izazovno ponašanje, dopadljiva spoljašnost,izgled privući će pažnju. Samouverenost i drskost pomešana, deluju privlačno i donose uspeh dok Venera tranzitira Ovnom.

U već postojećim, stalnim vezama biće više strasti, vatrenih osećanja, privlačnosti, ali od ljubavi do svađe, mali je korak, jer u vatrenom Ovnu, za čas se od varnice može buknuti vatra. Boje koje naglašavaju strast, spremnost na vatrenu ljubav, kao što je crvena boja, koja privlači strasnu ljubav.

Sportski duh je prisutniji u ovom periodu pa do ljubavi može doći i na mestima vezanim za sport, takmičenje, rekreaciju: na utakmicama, u teretanama, sportskim vežbaonicama ili pak na mestima gde se rekreirate, gde ima kretanja, ili neke akcije, sve u skladu sa tranzitom Venere u Ovnu.Zato, ne mirujte, idite smelo u novo, ako želite da sada privučete ljubav obavezno verujte u sebe,ali obratite pažnju na privlačnu spoljašnjost, fizički izgled koji će mamiti pogleda, razbuknuti strasti, uvesti vas u nešto što će vam pomutiti pamet.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  Astrotanja Sre Maj 11, 2011 1:08 pm

Danas, 11.05. Venera u Ovnu je u konjukcji sa Jupiteram, pa će se pozitivna energija kroz ljubav radost, davanje, pozitivnu razmenu i komunikaciju, radosne vesti, širiti. Optimizma će biti puno više nego uobičajeno i mogućnost da nam se dešavaju pozitivne stvar, poztivni ishodi, radosna događanja. Biće više sreće! Sa lakoćom, brzo, ćemo, ili mi sami nekog obradovati, ili će nas nekog obradovati. Potreba za zadovoljstvom i uživanjem će biti više i ona će se lakše ostvarivati. Povoljan je dan za druženje, razmenu koja će biti i srećna, a može vam donetii neku korist,neko znaje, jer su Merkur i Jupiter u konjukciji, ili neke informacije koje mogu poboljšati situaciju ili uneti radost. Ovaj srećni stelijum u Ovnu može doneti nekima i koristi s obzirom da je Mars ušao u Bika, a Mesec će oko 16. ući u Devicu, pa će se osetiti uticaj i zemljskih znakova..

Posebno je povoljan za sastanke ljubavne, pre svega, za proslave, zabavu, zadovoljstva za stvari vezane za decu povoljno je do 16. sati,ali i za ispite, proveru znanja, nova saznja koja će se dobro odvijati, ali i za posao, poslovne dogovore-. Za poslovne dogovore, razmenu i komunikaciju nešto je bolje posle 16.s kada će Mesec ući u Devicu i biti u trigonu sa Marsom u Biku.

Ovo će mnogima biti dan koji će mnogi pamtiti po nečemu to je pozitivno, radosno, dobro i lepo. Uživajte u njemu. bounce bounce bounce sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  EMA66 Sre Maj 11, 2011 8:29 pm

Astrotanja ::Danas, 11.05. Venera u Ovnu je u konjukcji sa Jupiteram, pa će se pozitivna energija kroz ljubav radost, davanje, pozitivnu razmenu i komunikaciju, radosne vesti, širiti. Optimizma će biti puno više nego uobičajeno i mogućnost da nam se dešavaju pozitivne stvar, poztivni ishodi, radosna događanja. Biće više sreće! Sa lakoćom, brzo, ćemo, ili mi sami nekog obradovati, ili će nas nekog obradovati. Potreba za zadovoljstvom i uživanjem će biti više i ona će se lakše ostvarivati. Povoljan je dan za druženje, razmenu koja će biti i srećna, a može vam donetii neku korist,neko znaje, jer su Merkur i Jupiter u konjukciji, ili neke informacije koje mogu poboljšati situaciju ili uneti radost. Ovaj srećni stelijum u Ovnu može doneti nekima i koristi s obzirom da je Mars ušao u Bika, a Mesec će oko 16. ući u Devicu, pa će se osetiti uticaj i zemljskih znakova..

Posebno je povoljan za sastanke ljubavne, pre svega, za proslave, zabavu, zadovoljstva za stvari vezane za decu povoljno je do 16. sati,ali i za ispite, proveru znanja, nova saznja koja će se dobro odvijati, ali i za posao, poslovne dogovore-. Za poslovne dogovore, razmenu i komunikaciju nešto je bolje posle 16.s kada će Mesec ući u Devicu i biti u trigonu sa Marsom u Biku.

Ovo će mnogima biti dan koji će mnogi pamtiti po nečemu to je pozitivno, radosno, dobro i lepo. Uživajte u njemu. bounce bounce bounce sunny


e, pa ja sam danas imala dva uzasno velika nerviranja

i na poslu

i u ljubavi

uzas....

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  Astrotanja Čet Maj 12, 2011 10:12 am

Emma, žao mi je što je lošš dan, jer sam juče ipreko drugih prijateljice koja je postalasrećna baka, a i samo doživila radost. Na fb su mi s javljali mnogi koji su juče doživeli nešto lepo, ali ssgurno daih je bilo i onih koji nisu osetili blagodet ovog stelijuma, među koojima si i ti.

Emma,tebi je Mars bio u kvadratu sa Venerom , prekjuče i juče, pa je bilo uzbuđenja i nerviranja. Kako si veliki emotivac to sisnažno doživela. Danas i sutra posebno ,dok je Mesec u Devici i praviće opoziciju sa tvojim palnetama iz Riba i konjukciju sa Uranom i Plutonom neće stvari ići glatko, pa kako je Mesec u Devici bitno je pre svega da radiš na svom opuštanju. Što više razumno prihvati stvari i rešenja ćeš naći. Mesec u Devici pomaže da se poscvetimo poslu i zdravlju, da naparivmo neki red, koncentrisanjem na detalje, postupamo selektivno. Tebi je potrebno da razvijaš što trzveniji stav i da pokušavaš da svoju emotivnost nekako njome bar malo ublažiš.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  EMA66 Čet Maj 12, 2011 11:02 am

Astrotanja ::Emma, žao mi je što je lošš dan, jer sam juče ipreko drugih prijateljice koja je postalasrećna baka, a i samo doživila radost. Na fb su mi s javljali mnogi koji su juče doživeli nešto lepo, ali ssgurno daih je bilo i onih koji nisu osetili blagodet ovog stelijuma, među koojima si i ti.

Emma,tebi je Mars bio u kvadratu sa Venerom , prekjuče i juče, pa je bilo uzbuđenja i nerviranja. Kako si veliki emotivac to sisnažno doživela. Danas i sutra posebno ,dok je Mesec u Devici i praviće opoziciju sa tvojim palnetama iz Riba i konjukciju sa Uranom i Plutonom neće stvari ići glatko, pa kako je Mesec u Devici bitno je pre svega da radiš na svom opuštanju. Što više razumno prihvati stvari i rešenja ćeš naći. Mesec u Devici pomaže da se poscvetimo poslu i zdravlju, da naparivmo neki red, koncentrisanjem na detalje, postupamo selektivno. Tebi je potrebno da razvijaš što trzveniji stav i da pokušavaš da svoju emotivnost nekako njome bar malo ublažiš.

sunny
HVALA TANJA,,,,,

BAS SAM i ja primetila da na fb.... su se javili kako i m je lepo ...a i videla sam te komentare za uspesan i srecan dan....

tako da mi bilo cudno.... a meni jedan od gorih dana.... znam za mnogo bolje

i bas... tako kako si objasnila da se ponasam zbog meseca u devici... jutros otisla na posao bez nervoze... i napravila plan za 8 sati rada... prekovremeno .. vise ne ostajem...

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  Astrotanja Pet Maj 13, 2011 10:50 am

Emma, evo sada čitam šta si napisla i drago mi je zbog tebe. Very Happy

Zapravo, bitno je pronać inačin, da se negativna raspoloženja i osećanja, prekreću u bolja, bilo aktiviranjem nečega što mi posedujemo u sebi pozitivno, bilo pokušajem da nekim spoljnim uticajima promenimo trenutno ne zadovoljavajuće stanje:bilo muzikom, bilo radom, bilo ljubavlju, bilo nešto čime se lečimo, bilo autosugestijom,uticajima kristala, ili opuštanjem,,ili dubokim disanjem, nadom,verom, molitvom, meditacijom ... Najbitnije imati volju i želju da menjamo ono što nam kvari mir, unutrašnju ravnotežu i zadovoljstvo,raspoloženje, ili zdravlje i na dozvolimo da nas ono konstatno drži i da se produbljuje. Astrologija ima saznanja koja otkrivaju gde je rešenje nečega, ili bar olakšanje i ako je u pitanju neki tranzit veoma nepovoljan i dugotrajan, šta je to što i kako može to ispuniti na pozitivan način,a ako to ne možemo, onda koji su to drugi pozitivni uticaji, koji mogu doprineti da se bolje osećamo, poztivno delujemo, ili doživljavamo neke poztivna iskustva, prijatna događanja,ili dobru relizaciju i time sebe dovesti u bolje stanje, učiniti da ono što se može promeni, pa pomoći i olakšati i sebi i drugima.

Emma veliki pozdrav! sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama Empty Re: Od 21.04.-15.05. Venera u Ovnu od varnice do ljubavnog plama

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu