Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

3 posters

Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Ned Jun 12, 2011 5:56 pm

Utaicaj starih veza se oseca, a niceg novog izgleda da nema na vidiku...



Poslednji izmenio RainyDay dana Čet Sep 26, 2013 3:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Pon Jun 13, 2011 5:27 pm

Zanima me kako stoje stvari sa ovom osobom


Poslednji izmenio RainyDay dana Čet Sep 26, 2013 3:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Sub Jun 18, 2011 3:04 am

Nesto sam gledala i probacu da dam opis partnera i generalno situacije vezane za 5. i 7. polje... Bilo bi lepo kad bi neko mogao da potvrdi, opovrgne ili dopuni moje tumacenje. Smile


Poslednji izmenio RainyDay dana Čet Sep 26, 2013 3:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  Vodolijica/Dragana Sub Jun 18, 2011 11:16 am

Jako žurim, nisam čak ni tvoje pisanje do kraja uspela da pročitam, ali imam želju da spomenem nešto što sam odmah primetila u ovoj sinastriji: Ako dobro vidim, njegov AC je u konjukciji sa čak 4 planete iz tvog horoskopa: mesecom, venerom, saturnom i neptunom što nedvosmisleno govori o tome koliko se taj čovek tebi ozbiljno dopada. On strašno animira tvoje emocije (mesec), mnogo ti je privlačan (venera), želiš sa njim nešto ozbiljno i trajno (saturn), ali ne zaboravi da konjukcija neptuna može da znači i da nemaš o njemu jasnu sliku. Odnosno da ga možda vidiš kroz ružičaste naočare.
Ne mogu sad stići da pogledam dalje, ali veoma je retko naći u preklopljenom horoskopu toliki broj konjukcija između ascedenta jedne i planeta druge osobe (od kojih su čak dve lične), pa sam to morala da primetim. Ono što sam sigurna je to da ovaj muškarac predstavlja ono što ti smatraš najbližim idealom svog partnera – bilo da istinski on to jeste ili da nije.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Ned Jun 19, 2011 2:11 pm


Ono sto sam pisala u mom prethodnom postu bilo je vezano generalno samo za moju natalnu, ako mozes pogledaj kad imas vremena koliko sam u pravu Smile


Poslednji izmenio RainyDay dana Čet Sep 26, 2013 3:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  Vodolijica/Dragana Čet Jun 23, 2011 3:45 pm

Dobra ti je astro-logika i kako se već kaže "ja tu ništa ne bih diro'" - menjao.. Wink
Sve u suštini samoj sebi dobro tumačiš, ali da se ne bih zapetljavala u detalje i detaljisanje (kroz to se čovek lako prosto izgubi u čitanju horoskopa i zaboravi od čega je krenuo), biću toliko slobodna da iz svega izvedem OČIGLEDNE zaključke, na osnovu dva pogleda u tvoju kartu:
- Horoskop dobar, brak - sjajan (naravno ne idealan, ali ko još ima idalan brak?..) Kako god: ljubav, sklad, iskrena naklonost, dobre materijalne prilike... Toliko o braku (a aktiviraće ga verovatno neki zgodan jupiterovski tranzit, tako to obično biva) Smile
Imaš neki osećaj "nevoljenosti" i to mi se jedino ne dopada u tvom horoskopu (venera - jarac, mesec - jarac, mesec konjukcija saturn... ). Moraćeš da radiš na samopouzdanju i prihvatanju sebe, ali ništa opasno i zato ne tuguj nad ovim.
Jupiter ovako visoko na nebu + trigon (mars konjukcija pluton + sve u škorpiji i sve u drugoj kući) = brilijantna karijera i ugled. Naravno sve dobro plaćeno.
Neaspektovani sunce i merkur su tema za sebe. Astrolozi nisu složni u vezi ovakvih stvari: od neverovatne moći, mogućnosti i nesputanosti ovih planeta - do nedostatka fokusa i gubitka "kursa" (u oblastima na koje se odnose). Verovatno ćeš morati ipak da za početak odživiš ceo svoj život - pa da nam onda kažeš šta su značile za tebe te neaspektovane planete, tako je najsigurnije Wink
Šalu na stranu, dopada mi se tvoj horoskop, interesantan je i lep i možeš mirne duše da čekaš da partner sam naiđe (ako već nije naišao sunny

p.s. Kad su veze u pitanju: Peta kuća se najčešće vrti oko prolaznim mladalačkih ljubavi, tako da je ovog puta uopšte nisam gledala.

Pozdrav
I.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Pon Jun 27, 2011 3:04 pm

Nadam se da si u pravu Smile
Videcemo vec. Jos uvek nisam srela tog nekog, cini mi se Smile Nadam se uskoro, sad bi trebalo da se posvetim fakultetu Very Happy

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 27, 2011 10:09 pm

Samo napred. Uvek navijam za osobe koje se aktivno angažuju i rade na sebi. Studije - obavezno. Sa *povoljnim* natalnim horoskopom ili ne - to najčešće donosi dobre rezultate i dobar utisak o sebi i o svom mestu u svetu.
Ovo možda nema veze sa astrologijom, ali sigurna sam da *radi* Wink
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  RainyDay Uto Jul 26, 2011 3:55 am

Smile


Poslednji izmenio RainyDay dana Čet Sep 26, 2013 3:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  AfRoDiTiCa Pet Sep 02, 2011 12:12 pm

Ljubav, ljubav! sunny
Mnogo mi se svidja decko (godinama-da budem precizna), pa ako bi neko mogao da pogleda moju i njegovu kartu i da mi kaze postoji li nesto sto nas spaja ili da ja o`ladim od ovog tipa. Very Happy
Evo je njegova karta https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/809/gjjh.png/

Hvala unapred
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada? Empty Re: Sta me ocekuje u ljubavnom zivotu i kada?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu