Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

4 posters

Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  venus_pisces Ned Jun 26, 2011 4:19 pm

Volela bih da mi date vasa misljenja o ovoj sinastriji...
Davno me neko nije ''izuo iz patika'' kao ova osoba, cak je uspeo u vecoj meri i da me promeni( sto moj uran to ne dozvoljava nikako Smile), iako ova prica nije dugo trajala, mada nije ni zvanicno zavrsena... pa se ja nadam da ovde jos uvek ima spasa...pa sam se zbog toga i odlucila da ovo `podelim na forumu Smile

Ispisacu neko svoje vidjenje ove sinastrije, sigurno nece biti 100% objektivno,pa ce mi puno znaciti drugacija misljenja Smile

Svaki put kad mi neko pokrene moj stelijum u ribama, bilo sa negativnim aspektima ili pozitivnim,ja ne ostajem ravnodusna na tu osobu...ovoga puta ,Mo u skorpiji je odradio posao samo tako Smile Emocije su itekako postojale, to sigurno...njegov Mo120 moja Ve/Mo/Ma, ali zato moj Sa0 njegov Mo, verovatno je ovo napravilo problem...mada sam se maximalno trudila da ne budem gadni saturn...al eto, taj saturn na kraju ostao povredjen. Sad
Takodje, oba saturna nam padaju u 5 polja, kocenje po pitanju emocija, a i bilo je tako...jako me je nervirala njegova zatvorenost (ali ovo je odlika i Mo u skorpiji) jer dispozitor njegovog meseca je taj saturn koji je u njegovoj karti u ukljestenom raku u 12 p...vrlo gadno Sad
Komunikacija i mentalno slaganje je bilo odlicno, merkuri su odlicno postavljeni a i aktvna je 9 kuca, mnogo sam naucila od ovog coveka...ali saturn je i tu bio upleten zbog Sa180Me, pa ga cesto nisam razumela u nekim stvarima...pokusavala sam da nadjem aspekt koji govori o tome da me je promenio...i to je definitvno pluton, bar ja tako mislim jer ja u natalu imam So90Pl, a So je vladar 7 polja, znaci da me veze mogu transformisati na neki nacin...a ova osoba je to uspela,jer imamo obostrano kontatke asc i pl, kao i njegov Pl na moje So (znaci da se aspekt iz natala ponovio)...

Zanima me jedna stvar, moje So je u 0º sa njegovim Dc, ko je koga ovde video kao idealnog partnera?...verovatno ja njega heheheh
Ono sto mi je jako interesantno...mesecevi cvorovi su ukljuceni...njegov smc egzaktno na moj Mc, kao i moj jmc0º njegov Mo... nekako mi se cini da nismo mogli a da se ne sretnemo Smile ... da li je neka karmicka prica i ko je kome duzan, ne znam...ali sad smo valjda 1:1 Smile

Da ne duzim vise... mene jedino zanima da li od ovoga moze nesto da ispadne? ili sam samo umislila da sam pronasla osobu koja je za mene u potpunosti....

evo karte:http://tinypic.com/view.php?pic=35nbk2p&s=7

aspekti: http://tinypic.com/view.php?pic=oa4q5w&s=7

* ja sam spoljasnji krug u sinastriji Wink

venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  Milica Ned Jun 26, 2011 4:39 pm

Prva karta ne radi. Wink

Aplouduj ih preko www.dodaj.rs pa prekopiraj link Smile Tako ćeš se osigurati da će karte funkcionisati. Like a Star @ heaven
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  venus_pisces Ned Jun 26, 2011 5:06 pm

evo karte, ponovo sam okacila...valjda radi sad Smile

a aspekti su okaceni u 1 postu Smile

http://www.dodaj.rs/?3M/t0/31MsIewv/wbbhe2.jpg
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  Milica Pon Jun 27, 2011 11:30 am

Skoro sam čitala o sudbinskim vezama i pored stvari koje si nabrojala kažu da postoji i spona sa 12. kućom, što kad vas dvoje takođe postoji.
Tvoje SO na njegovom DC-u znači da bi ti trebala da imaš inicijativu za odlazak veze u brak.
Moram da te zamolim da mi napišeš vaše podatke, znaš već kako. Hoću da pogledam sekundare i tercijare, jer mislim da oni najtačnije pokažu da li će se nešto opet dešavati ili neće.
Izvini što te malo gnjavim. Embarassed
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  Vodolijica/Dragana Pon Jun 27, 2011 9:35 pm

Puno konjukcija - to dobro zvuči I love you
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  venus_pisces Uto Jun 28, 2011 1:48 am

Pa da, mada uglavnom su to konjukcije merkura, pa daje na tom medjusobnom razumevanju i dobroj mentalnoj kompatabilnosti Smile ... ali mene najvise nervira Sa0Mo, pogotovo sto je aplikacija Shocked
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty moja Ve u ribama ne radi, uopšte...

Počalji  mira Uto Jun 28, 2011 11:02 am

je li to zato što sam udata?! geek
mira
mira

Broj poruka : 26
Godina : 53
Локација : Podgorica
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  Milica Uto Jun 28, 2011 11:43 am

venus_pisces ::Pa da, mada uglavnom su to konjukcije merkura, pa daje na tom medjusobnom razumevanju i dobroj mentalnoj kompatabilnosti Smile ... ali mene najvise nervira Sa0Mo, pogotovo sto je aplikacija Shocked
MO se ne oseća voljeno. Posebno taj njegov škorpijonski koji je sam po sebi povređen i smatra da ne zaslužuje ljubav.

Pogledaću kasnije progresije.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  venus_pisces Uto Jun 28, 2011 12:56 pm

mira ::je li to zato što sam udata?! geek

Miro, pa ja ne mogu da verujem da tvoja ve u ribama ne radi...jos je u 8 kuci,opet u vodi...i to skorpijskoj strastvenoj Smile

...ti si bas zaljubljive prirode zbog ve90ne Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  venus_pisces Uto Jun 28, 2011 12:58 pm

Milica ::
venus_pisces ::Pa da, mada uglavnom su to konjukcije merkura, pa daje na tom medjusobnom razumevanju i dobroj mentalnoj kompatabilnosti Smile ... ali mene najvise nervira Sa0Mo, pogotovo sto je aplikacija Shocked
MO se ne oseća voljeno. Posebno taj njegov škorpijonski koji je sam po sebi povređen i smatra da ne zaslužuje ljubav.

Pogledaću kasnije progresije.

To je problem...a ve u ribama ima ljubavi na izvoz heheh Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :))) Empty Re: ne znam kakav bi naslov dala ovome...al' venera u ribama se zaljubiskala...sto nije nista cudno :)))

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu