Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??

3 posters

Ići dole

Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??  Empty Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??

Počalji  jovanova Čet Maj 12, 2011 11:49 pm

Veoma sam zacudjena obrtom situacije. Sve je naglasavalo pozitivne promene, novi posao i veca primanja. Ali umesto da se to ostvari, izlagao me je tkz gazda i od toga nece biti nista. Ocekivala sam takodjer, novu ljubav ali umesto toga stara ljubav je sve pazljivija prema meni.Zbunjena sam i ne znam da li ce i tome doci los obrt, tako da sam u svemu ovome postala skepticna prema svima.
Kada bih samo mogla da znam, gde da gledam, kamo da idem. Sve se nekako rusi nakon obecane srece. Imam presudne ispite u septembru i oktobru ali nemam nikakvo poverenje u svoje kapacitete. A ako ne polozim, bicu u veoma losoj situaciji.
Molim za pomoc

Natal i tranzit
https://2img.net/r/ihimizer/i/natalitranzitmaj.gif/

jovanova

Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??  Empty Re: Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??

Počalji  Astrotanja Uto Maj 17, 2011 9:12 am

Jovanova vl. tvoje kuće posla, 6. je Saturn, koji je još uvek retrogradan u tvojoj natalnoj trećoj i njegove tranzite prati za posao., a uz to i Merkurove za novac. Merkur ti je u prošloj nedelji bio nepovoljno aspektivan. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??  Empty Re: Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??

Počalji  jovanova Uto Maj 17, 2011 9:10 pm

Draga Astrotanja,
Zaista ti se zahvaljujem na odgovoru, jasnije je mi je zbog cega se tako desilo. Moci cu da se skoncentrisem na stvari koje su mi povoljnije u ovom momentu. Ako ih uopste ima...

jovanova

Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??  Empty Re: Jupiter mi je obecao srecu i nista se nije desilo ??

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu