Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru

2 posters

Ići dole

aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru Empty aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru

Počalji  malamo Pet Nov 18, 2011 4:27 pm

u decembru cemo na nebu imati recepciju saturna u vagi i venere u jarcu.
19. decembra dolaze u egzaktan kvadrat.
kako se radi o neskladnom aspektu ali i o recepciji sa finim dostojanstvima (saturn egzaltiran a ni venera u jarcu nije bas tako losa, bar nema neko posebno dostojanstvo, mada se kaze da je s godinama sve bolja Smile ). postoje misljenja da recepcija ima dejstvo kao konjukcija.

interesuje me vase misljenje kakvav uticaj bi ova nebeska slika mogla imati na emotivne odnose u nasim zivotima?

malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru Empty Re: aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru

Počalji  sara Sub Nov 19, 2011 12:05 pm

sunny ...interesantno, baš me interesira šta će ti donijeti ta recepcija.... flower
malamo, pošto se dobro razumiješ u tranzite pa možda da više gledaš tanzit jupitera kad će ti biti u trigonu ili sekstilu sa vladarem 7. kuće,dsc,venere ili (SA 60 s dsc,ve)....gledajući unazad, meni je JU uvijek donosio novu ljubav ili sam se pomirila sa starom, kada je tranzitirao i bio u svom dostojanstvu, znači u strijelcu, biku, ribi, raku, ali i u jarcu, dsc, tamo mi je i JU....i stvarno-stvarno je tako bilo.... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru Empty Re: aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru

Počalji  malamo Sub Nov 19, 2011 12:48 pm

sara,

na tebe uticu tranziti jupitera jer ti je jupiter vladar sunca. meni jupiter slabo radi, jer mi je ukljesten u 5 (doduse ako mi je ovo tacan minut rodjenja jer ipak rodjena sam na carski rez, pa ko ce ga znati..).
ono sto je lepo jeste sto mi je ovaj tranzit saturna divno odradio na brata (saturn trigon sunce, sunce vladar 3., jupiter trigon mesec u 3.) koji se verio sinoc I love you I love you I love you
inace, intersuje me globalna slika.. da li ce doci do naglih zahladjenja odnosa ili do povecanog razumevanja i preuzimanja emotivne odgovornosti? naravno da ce to pre svega najvise efekta imati na one koji natalno imaju takvu postavku (moja malenkost, mozda i na tebe jer ti je ve na 29 jarca), ali ono sto sam htela da pitam je- na koga sve ce uticati i na koji nacin?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru Empty Re: aspekt tranzitnog saturna i tranzitne venere u decembru

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu