Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Saturn u 12.kuci kvadrat Mjesec koji je u natalnoj u kvadratu sa Saturnom Saturnom

Ići dole

Tranzitni Saturn u 12.kuci kvadrat Mjesec koji je u natalnoj u kvadratu sa  Saturnom       Saturnom Empty Tranzitni Saturn u 12.kuci kvadrat Mjesec koji je u natalnoj u kvadratu sa Saturnom Saturnom

Počalji  neptun1 Pet Maj 18, 2012 4:06 pm

Pozdrav ljubiteljima astrologije! flower Da li netko od vas moze mi objasni kako da ublazim Tranzitni Saturn koji ce uci u 12.p 2013 godine,12. i 1.p mi se nalaze u Skorpionu, u tom preriodu ce napraviti kvadrat na natalni Mjesec u Vodiliji 3.p koji je u kvadratu sa Saturnom u Biku 6.p. Nikako ne mogu da povezem ono sto me ocekuje,jer ce mi u tom periodu tranzitni Jupiter biti u 7.p koja je u Biku,a vladar 7.p mi je u 5.p,Venera ima konjukciju sa Merkurom i opoziciju sa Jupiterom koji se nalazi u Skorpionu na kraju 11.p. Question Unaprijed zahvaljujem http://www.astro.com/tmpd/c4r3fileutCMGC-u1306355950/astro_2at_03_i_i.46710.32253.gif?40279
neptun1
neptun1

Broj poruka : 2
Godina : 54
Datum upisa : 19.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u 12.kuci kvadrat Mjesec koji je u natalnoj u kvadratu sa  Saturnom       Saturnom Empty Re: Tranzitni Saturn u 12.kuci kvadrat Mjesec koji je u natalnoj u kvadratu sa Saturnom Saturnom

Počalji  neptun1 Ned Maj 20, 2012 1:39 pm

Vidim da nema hrabrih koji bi mi pomogli pronaci odgovor Very Happy Evo ja cu sama pokusati odgonetnuti;ako tranzitni Saturn u 12.p donosi neki zatvoreni prostor a pravi kvadrat na natalni Mjesec,znaci bolest i bolnica.U isto vrijeme tranzitni Jupiter u 7.kuci.Sta mislite hocu li ja tog svog sudjenog pronaci u bolnici? Smile
neptun1
neptun1

Broj poruka : 2
Godina : 54
Datum upisa : 19.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu