Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

5 posters

Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Dianorah Pet Jan 03, 2014 3:06 pm

Dakle, kao što i sam naslov kaže - Saturnovi kvadrati + Saturnov povratak!

Kvadrati na spomenute planete događaju se u 10. kući (Saturn iz 6. napada Veneru i Mjesec u 10. u Vodenjaku, a Mars u 10. u Ribama). Saturnov kvadrat na Veneru se već događa, očekuje me njegov na Mjesec dok će se istovremeno s njim događati i Saturnov povratak. Do kraja godine oni će se izmjenjivati da bi me na kraju još malo (m)učio i njegov kvadrat na Mars. Istovremeno imam te iste kvadrate s Mjesečevim čvorom.

Dakle, da ne duljim, ako netko ima volje, želje, potrebe baciti oko na moje nebo, podijeliti sa mnom svoja iskustva, misli, nešto, bilo što...ja bih bila izrazito zahvalna!!
https://imageshack.com/i/17dfg4p

Dianorah

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Dianorah Sub Jan 04, 2014 10:25 am

Ok,ovako čisto kao uvod u sve što mi se već počelo događati i što se dogodilo...
Prošle godine u ovo vrijeme (točno u ovo vrijeme) proživljavala sam Uranov kvadrat na Sunce i Saturnovu konjukciju s Plutonom...Jako teško razdoblje psihički...svakodnevica mi je bila brutalno rutinizirana što je mene izluđivalo da bi na kraju psihički pukla, podlegla nekim strahovima, crnim teškim mislima (stalno doma s djetetom, muž radi većinu vremena, ako ne radi, nije baš da se trudi oko nas)....u isto vrijeme sestra mi je završila na dijalizi, što nas je sve dotuklo (jako sam emotivno vezana za sestru a i mamu)...Ipak sam uspjela magistrirati i riješiti i taj status..i sada tražim posao...
Sada mi je Saturn krenuo u kvadrat na Veneru, i zakačili smo se s njegovim starcima, zapravo starom - oni se indirektno petljaju u sve živo, što je mene izluđivalo, dok konačno nije i on shvatio kako stvari stoje...sad je konačno stao na moju stranu, ali je totalna ljenčina i emotivni invalid (čitaj: njegovi starci ne znaju što znači komunicirati, samim time ni on baš nije faca na tom polju - a meni komunikacija broj 1 Very Happy) pa nikako da pokrene pitanje našeg odvajanja i konačne samostalnosti...
Mene pak ponovno počeli pucati neki strahovi..razmišljam da je to možda podsvjesno ostao strah od prošle godine, da se ne bi ponovilo onakvo stanje...to me gotovo pa najviše muči zbog ovih kvadrata koji slijede...

Osim toga, jedan prijatelj koji se bavi astrologijom mi je rekao da ću se razvesti...e sad, nije da se ja odupirem Saturnu učitelju, ali to mi nije na vidiku, pogotovo ne sada kada se ovo dogodilo..a i taj čovjek bez obzira na sve, svašta trpi s nama.. Very Happy Znam da se svašta može dogoditi u roku sekunde, ali eto, nekako mi je to zadnja opcija! Pogotovo zato što smo jedno drugom obećali da ćemo se boriti zajedno pa štogod bilo!

Osim toga, Saturnov povratak bi mi trebao konačno donijeti posao...nekakvu neovisnost..dosada me bogami držao na kratkoj uzici...iako se ja ne opterećujem materijalnim stvarima, tj. novcem u prvom redu, naravno da bih voljela zarađivati barem  toliko da mogu svojima omogućiti ono što im treba...

Nadalje, Saturnov kvadrat na Mjesec..ne znam, svi pričaju o nekakvim depresijama...ja se zaista nadam da tome neće biti tako..znam da su kod svakoga tranziti vrlo individualni..ali eto, možda netko ima nešto slično...

Zanima me, da ne generaliziram, jer shvaćam da je ovo vrlo široka tematika za podijeliti svoja razmišljanja ili znanje - je li moguće da Saturn u kvadratu na Veneru donese potpuno uozbiljavanje po pitanju emocija i braka u smislu da se potpuno prihvate nedostaci i da se na njima radi u smjeru da se brak održa? Ili taj aspekt baš mora donijeti razdvajanje?

Zatim, njegov kvadrat na Mjesec - znači li probleme sa majkom ili ženskim osobama uopće? Znači li depresiju u smislu potrebe za liječenjem?

I kvadrat na Mars - što to znači, bolest, onemogućenost, bolnica, nedostatak snage, borba?

Naravno, sve to pitam gledajući svoju kartu, ali i općenita analiza će poslužiti!

Eto, nadam se da će se netko naći da podijeli riječ, dvije! Smile

Hvala!

Dianorah

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Astrotanja Sub Jan 04, 2014 1:18 pm

Saturn u kvadratu sa Venerom i Mesecom, znamo već da ne donosi sreću na emotivnom planu, kao i na finanijskom, ali je pitanje šta učinti u tom periodu da ne podlegnemo depresivnosti, nezadovljstvu, jer obično dolazi do više teškoća u odnosima, često distanciranosti i slično. Treba nastojati da realno sagledamo situaciju, da prihvatimo i ono što nam ne ide na ruku, što nas ne čini srećnim , što donosi probleme i na tome raditi, tu uložiti izvestan napor da menjamo nešto kod sebe, bilo da su to očekivanja od drugih, partnera. Dobro je da sami nastojati da učestvujemo i stvaramo promene i rešavamo probleme, menjajući nešto kod sebe. Mnoge veze koje su jake, gde ima ljubavi opstaju pod ovim aspektom, iako ima nešto više nezadovoljstva i često distanciranosti. Saturn zahteva da prihvatimo na sebe odgovornost za postupe i ponašanje, on hoće da nas discplinuje, nauči sopastvenoj odgovornosti, koja je najvažnija za rešavanje problema i realano suočavanje sa situacijom. Naravno šta treba tačno preduzeti nešto što bi omogućilo da promenimo stvar i u koje vrem zavisi od tranzita Marsa i Plutona, koji su dispozitori. Mars koji je sada u Vagi, a o čemu sam pisala i možte da pročitate pod tranzitni Mars u Vagi, sada uči o važnosti kompromisa, o združivanju energije u zajedničke ciljeve, aktivnosti itd. Smile 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Dianorah Sub Jan 04, 2014 1:47 pm

Prije svega, hvala na odgovoru!  Very Happy 

Ovo što pišete o realnom pogledu na situaciju, to je zaista tako. Na neke stvari počinjem gledati zrelije, svjesno preuzimam odgovornost za stvari koje sam rekla ili
napravila kao i shvaćanje da ne mogu stvari uvijek biti kakve bih ja željela/trebala da budu - uglavnom, jasno mi je da moram raditi na sebi i tim kvadratima koji su davno ostavili svoj trag!

Što se tiče dispozitora, ako shvaćam, radi se o tome da je moj Saturn u Škorpionu, a da su vladari Škorpiona Mars i Pluton, pa ih samim time trebam pratiti?

Dianorah

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Astrotanja Pon Jan 06, 2014 10:28 pm

Da, tako je.Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  da igual Pet Jan 17, 2014 8:46 pm

znam jednu djevojku koja natalno ima SA u sco 90 ME/MA i VE u lavu, MO je u biku i JU je u vodenjaku..
dakle sad ima SA povratak i aktiviran joj je cijeli taj fiksni križ - nešto je na proljeće bila raskinula svoju 3-godišnju vezu, ali su se ipak za par mjeseci pomirili nakon čega je ubrzo zatrudnila i žene se (sutra) Smile

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  lilyrose Sre Maj 14, 2014 6:42 pm

Ja imam natalno kvadrat Venere (u Jarcu) i Saturna (u Ovnu).
Jako loše.
Kada je Saturn bio u Vagi bilo je loše. Već krajem 2010. kad je došao u konjukciju s natalnim Marsom i time aktivirao taj kvadrat počeli su problemi u partnerskom odnosu ( u vezi koja je trajala od 2000.godine!!)
Sada mi tranzitni Saturn dolazi u sekstil s natalnom Venerom, tj. prvi egzaktni sekstil bio je u januaru 2014, početkom aprila bio je drugi egzaktni sekstil, ali ovaja put retrogradan ( i opet su aktivni problemi u vezi, ali sada zbog drugih tranzita, pri čemu ovaj sekstil nimalo ne pomaže, ne znam zašto), a onda će u oktobru opet biti u egzaktnom sekstilu, ovaj put u direktnom kretanju... znam da ta 3 prolaska nešto znače, ali ne znam što, ako mi može netko objasniti bila bih zahvalna.


http://www.zaslike.com/files/uk4iiypqoabfhmqs5amx.gif - moja natalna karta
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  draganamis Sre Feb 24, 2016 8:35 pm







,Sta donosi Tranzitni Saturn u Konjukciji sa natalnom venerom i neptunom u IV kuci,na ic-u,u strelcu a u isto vreme Tranzitni jupiter je u konjukciji sa ASC u prvoj u Devici.Trenutno mi se mama nalazi u inostranstvu,ima problem, nece uspeti da zadrzi posao.Da li ove planete govore o tome.U ljubavi mi je slicna situacija.Nista se nedesava,a kako sam nesto citala,kad spore planete imaju aspekte u tranzitu ,a kod mene sve stagnira??















draganamis
draganamis

Broj poruka : 2
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 23.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno) Empty Re: Tranzitni Saturn u kvadratu na Veneru, Mjesec i Mars (njihovi kvadrati i natalno)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu