Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29. i 30.08. Mesec u Vodoliji u trigonu sa Saturn, opozicija sa Merkur u Lavu

2 posters

Ići dole

29. i 30.08. Mesec u Vodoliji u trigonu sa Saturn, opozicija sa Merkur u Lavu  Empty 29. i 30.08. Mesec u Vodoliji u trigonu sa Saturn, opozicija sa Merkur u Lavu

Počalji  Astrotanja Čet Avg 30, 2012 1:39 am

29.08. i 30. 08. Mesec je u Vodoliji, znaku u kome se pod njegovim uticajem odstupa od ponašanja i raspoloženja koje je uobičajeno. Tada postajemo nešto drugačiji, luckasti, slobodni, otvoreni, ponekad i otkačeni, neobični, skloni izlasku iz ukalupljenih šema i tipičnih reakcija, otvoreni za novine, spoznaje, nove misaone zamisli i skloni primanju, podizanju energije na nov nivo.

Energija ovog lunarnog dana je velika i ovaj dan se po lunarnom kalendaru naziva -Zmija koja grize svoj rep-, jer energija ovog dana povoljna za energičnost u aktivnostima, posebno za ulaženje u nepoznato i neistraženo, otkriveno. Povoljna je za duhovni rad, na prelazak na nov nivo, na obnavljanje i podizanje energije. Dolazi do novog načina shvatanja, koji prevazilazi prethodno i nekako uzdiže i pomaže da se organizam ispuni novom energijom.Ovo pogoduje ostvarenje nekih pre svega novih ideja, kao i stvarlaštvu razne vrste. Zato je povoljno od večeras i 30. 08. do večernjih sati nastavite sa otpočetim aktivnostima, prikupiti informacije, izvršiti selekciju i učestvovati u grupnim aktivnostima, timskom učešću u nešto. Izbegavajte spletke.

Dobro je prihvatiti one informacije koje su korisne, koje su pozitivne 30. u posle podnevnim i ranim večernjim satima oko 17-18. kada je Mesec u trigonu sa Saturnom u Vagi. Skrivene rezerve energije mogu sada doći do izražaja, ako ste postupili pravilno u prethodnom periodu u skladu sa energijom koja je bila prisutna u prethodnom lunarnom periodu. U suprotnom moguće je povećena napetost u odnosima sa drugima, nemir, konfuzija između misli i osećanja, jer će Mesec će biti u večernjim satima 30.08. u opoziciji sa Merkurom u Lavu. Sve ono vesti, informacije koje su nepotrebne, koje izazivaju konfuziju, nemir, uzbuđenje, napetost dobro da nastojite da ih odbacite, ne prihvatite, kako bi ste bili u boljem psihičkom stanju.

Čišćenje vodom, pranje danas ima i simbolično značenje, jer oslobađa od negativnosti, od loših uticaja od srane drugih tokom ovog lunarnog dana, kada se uticaji kontradiktorni, ali više pozitivni, jer omogućavaju da stvaralaštvo,ili nove ideje dopru do nas i da nam omoguće ukoliko smo otvoreni za njih da stvorimo nešto novo, drugačije, originalno ili jedinstveno. Nezaustavljiva je energija ovog lunarnog dana, koji podseća na točak, koji se spušta niz nizbrdicu, pa gledajte da je na pravi način iskoristite, jer sledeća nastupa tek za 29. dana . Odbacite nesigurnosti, sumnje, negativne uticaje sa strane i krenete napred verujući u sebe, pa ćete uspešno doseći ono čemu težite.

Ono što bi bilo dobro izbegavati da bi ste bili u skladu sa sobom i drugima to je razdražljivost, osvetoljubivost i agresivnost. Povoljno je pak, davanje poklona, pokazivanje dobrote, humanosti, razumevanja.

Kako je velika energija ovog dana, onda je ovo dan kada možete slobodno jesti raznu hranu, bez naročitih ograničenja, jer će ona brže da se troši. Posebno se preporučuje hleb od proklijalih zrna, koji je bogat mineralima i vitaminima, koji se ovog lunarnog dana dobro apsorbuju i povoljno deluju na zdravlje, kao i uopšte vitamini i minerali. sunny sunny sunny

Telefon za zakazivanje astroloških konsultacija i izradu horoskopa- natalnih , godišnjih, uporednih, elekcionih i horoskop za decu je 060 54 54 254.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

29. i 30.08. Mesec u Vodoliji u trigonu sa Saturn, opozicija sa Merkur u Lavu  Empty Re: 29. i 30.08. Mesec u Vodoliji u trigonu sa Saturn, opozicija sa Merkur u Lavu

Počalji  AfRoDiTiCa Pet Avg 31, 2012 2:48 pm

Ono što bi bilo dobro izbegavati da bi ste bili u skladu sa sobom i drugima to je razdražljivost, osvetoljubivost i agresivnost. - Ovo je ono što, prosto nisam mogla izbeći u večernjim časovima. Mislim da sam svu negativnu energiju juče oslobodila, sav bes od ranije. I mogu reći da mi je sada dobro, da sam se oslobodila tereta, ljubavnog. Konačno sam sagledala stvari racionalno, a ne onakvim kakve ja želim da budu. Smile
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu