Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

novac ubica duse - dobitak prve nagrade

2 posters

Ići dole

novac ubica  duse - dobitak prve nagrade Empty novac ubica duse - dobitak prve nagrade

Počalji  jenifer Pet Jan 18, 2013 11:47 pm

Veliki pozdrav svima

Evo ovako ovo je karta dobitnice prve nagrade na konjima cifra poprilicnaaa . Ona je udata majka dvoje krasne dece brak kao brak nikakav mada on kao covek nemogu reci da je los covek u dugovima su ogromnim zajednickim dugovima. No ono cime sam ja sokirana ( malo je reci ) da ona zeli to da sakrije od njega tj ne zeli to ni prijaviti a kamoli podeli ti s njim na cemu on absolutno ima prava ( zakonski ako ne ljudski ) .Moje kritike i nagovaranje i ne cuje .... Njen prvobitan plan je bio da novac prebaci na moj racun sto sam naravno odbila jer nije zelela ni majci reci ( a nju je opet slagala o poreklu novca strasno lazima nikad kraja) no sada mora tako da ce novac skoniti sa svog racuna na njen i oprati sebe nema novca nema ni dobitka i naravno on nece saznati nikada !?? Ostace u braku jos neko dogledno vreme dok se sve nestisa i onda nastaviti da zivi u blagodetima svoje pobede !??

Pre svega me nteresuje koji tranziti ukazuju na njen dobitak ( karta je postavljena za dan kada je dobila ) kao i vase misljenje o svemu ovome ?? Moze li ustvari osetiti slast ove pobede i proci nekaznjeno i posle svega imat miran san ??? Zar nije tudje prokleto ??? Kako bi ste vi reagovali ???





[img][IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img842/8141/konji.gif][/IMG][/img]


Poslednji izmenio jenifer dana Ned Jan 20, 2013 2:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
jenifer
jenifer

Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

novac ubica  duse - dobitak prve nagrade Empty Re: novac ubica duse - dobitak prve nagrade

Počalji  Natasha-77 Pet Jan 18, 2013 11:57 pm

Ja sam negde procitala da su 2.,8.,11. kao i 5. kuca vazne za dobitke kroz igre na srecu i sl...kada se npr. vladar 2. nadje u 8. i sl..a kod nje je vladar 2. u 1.1 i u konjukciji sa Uranom(a to mislim da je iznenadni dobitak),ako gledamo marsa kao vladara 11.,nalazi se u njenoj 2.,a vladar 8. u 8. cheers ...eto to sam negde procitala a to sam kod nje primetila,sigurno ima nekih apekata koji ukazuju na to ali ja nisam bas strucna Very Happy ..a sto se tice to za supruga,ja licno nebih mogla da uradim tako nesto ali neznamo mi sta se sve desavalo izmedju njih dvoje..mozda on nije los covek vama ali kakav je bio njoj i zasto ona to tako zeli,to samo ona zna..
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu