Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

3 posters

Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Rasheljka Uto Jan 22, 2013 4:06 pm

Moja venera je u skorpionu u 2 kući. Njegova venera je u skorpionu u 8 kući. Moj Mars je u jarcu u 3 kući, njegov mars je u jarcu u 10 kući. Kakvi su ovo aspekti? Dobri? Loši? Ima li ikakve povezanosti?
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  ena1976 Uto Jan 22, 2013 8:26 pm

Rasheljka ::Moja venera je u skorpionu u 2 kući. Njegova venera je u skorpionu u 8 kući. Moj Mars je u jarcu u 3 kući, njegov mars je u jarcu u 10 kući. Kakvi su ovo aspekti? Dobri? Loši? Ima li ikakve povezanosti?

Nisi napisala aspekte, nego položaj planeta po kućama odnosno u znacima u vašim natalima. Nije isto ako tvoja VE pravi na pr. kvadrat ili trigon sa njegovom ili uopšte nisu u aspektu. Takođe, obrati pažnju u koju kuću u tvom natalu padaju partnerove planete i obrnuto
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Rasheljka Čet Jan 24, 2013 7:02 pm

Postaviti cu njegov i svoj natal ubrzo!
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Rasheljka Pet Jan 25, 2013 1:23 am

https://2img.net/r/ihimizer/img41/7885/imagezqu.jpg
Evo natal pa ako netko može pogledati bila bi jako zahvalna
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Arijaaa Pet Jan 25, 2013 12:08 pm

Njegov Mars u kvadratu sa tvojim Mjesecom i njegov Saturn u opoziciji sa tvojim Mjesecom, to mozes i sama da guglas i da vidis sta znaci i nista pozitivno neces iz tih aspekata naci, moze samo da te povrijedi, a kada pogledas i njegov Pluton na tvom Ascedentu to je opet velika predispozicija da budes ranjena. A pri tom i sama u svom natalu imas kvadrat Mjeseca i Marsa pa tu pricu iz sinastrije samo potvrdjuje. Jesi li se ikad zapitala sta li te je uopste privuklo njemu?
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Rasheljka Pet Jan 25, 2013 5:19 pm

Prvo hvala ti na odgovoru cheers
Hm... Dobro pitanje. Inače, zenskaros je. Imao je tonu i tonu zenski nikad neke ozbiljne veze. Naravno prezgodan je Cool markantan, uvijek djeluje ljuto. Tajanstven. I to me nekako privuklo. Ta tajanstvenost. Oduvijek su me privlacili muškarci koji su mi nedostupni. A on ne upravo to. A druga stvar sto umomnatalnom horoskopu stoji da će moj muškarac doci sa strane obitelji, bliskih prijatelja. Da će mi "ući" u kuću preko obitelji. A tako se i znamo. Preko obitelji. Postoji neka određena vrsta kemije, pa me eto zanimalo. U svakom slučaju veliko hvala
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu? Empty Re: Njegova i moja venera u skorpionu, njegov i moj mars u jarcu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu