Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako prepoznati drugog "muža"

+3
Zorica
manuela
olga
7 posters

Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  olga Čet Mar 21, 2013 1:18 pm

šta mi kažu zvezde, možete li protumačiti. najviše me interesuje kako da tog drugog prepoznam (mislim da već jesam, ali bih da proverim) a čitala sam ovde na forumu da iz horoskopa može da se prepozna, čak i kako će otprilike izgledati, čime se bavi, znak u horoskopu.
Hvala
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img831/8673/61497219.jpg

HVALA

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  manuela Pet Mar 22, 2013 10:34 am

karta se ne vidi!

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty prikaz karte

Počalji  olga Pet Mar 22, 2013 1:01 pm


olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Zorica Pon Jul 15, 2013 11:04 am

Tvoj drugi suprug ce biti ,,matorac,, Very Happy salim se malo, koga ces upoznati dok bude bio u braku ili dok se razvodi . Ispocetka cete biti u tajnoj vezi ali kasnije cete uci u brak.
Bogami ovaj tvoj imace parica i umece da nagradi vernost i ljubav. Meni se cini da ti se bas pogodio i da ces lepo da se udomis po drugi put. lol! 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  olga Pon Jul 15, 2013 1:17 pm

Hvala hvala hvala. A kada????? Kako da ga prepoznam, mozda znak, gde ...

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Zorica Sre Jul 17, 2013 3:11 pm

Mozes da ga upoznas u bolnici, poreskoj upravi, policiji na privatnoj zabavi u crkvi ili preko drugarice koja radi u medicinskoj ustanovi.Mada mi se cini da ga ti vec poznajes. Trebala bi da u brak udjes u narednih 2,5 godina. Dok ga propustis kroz rengen i napravis finansijsku konstrukciju...Razz 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty hvala

Počalji  olga Sre Jul 17, 2013 4:07 pm

Hvala. Opet ja da pitam ako ga vec poznajem da li bi moglo biti da je rodjen 8.4.60 u Beogradu?

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 12:00 pm

Nebih mogla da dam konkretan odgovor jer nema vreme rodjenja. Kolege astrlozi znaju da je nezahvalno davati tacne prognoze bez znanja podznaka i rasporeda planeta po kucama.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty hvala

Počalji  olga Čet Jul 18, 2013 12:09 pm

Pretpostavila sam ali me je bas sramota da pitam za vreme. Ipak mesta koja ste mi napisali su mi potpuno van mojih lokacija tj ne krecem se tuda. Jedino gde idem je da pratim sina na sportskim veslackim takmicenjima i 6.7 sam na jednom, na Palickom jezeru upoznala jednog starijeg direktora vesl kluba koji je bas ostavio utisak na mene a mislim i da je i on reagovao. Ipak nismo nesto previse ni razgovarali a sada je zvanicna pauza pa smo svako sa svojom porodicom na letovanju, ja ovo pisem iz Rijeke. Mogli bismo se ponovo videti tek na takmicenju zadnje nedelje avgusta ili u septembru. Mozda ipak slucajno i pre. Moze li to biti ta prica? Trebam li ja da napravim prvi korak ili ce, lakse bi mi bilo, on?

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Zorica Čet Jul 18, 2013 12:13 pm

Osoba koju si opisala se uklapa u neke pokazatelje drugog braka ( gledaju ci tvoj natal). Treba da budes jako oprezna ali ako zelis kontakt treba da utradis mnogo suptilno. On voli da lovi , ali i voli da ga zena izazove da je ulovi.Mislim da sam bila jasna? Wink 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty hvala

Počalji  olga Čet Jul 18, 2013 12:58 pm

Da da sasvim, hvala. Necu vas vise daviti. Pozzz

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  nikica Sre Jul 24, 2013 11:00 pm

Kad se vec spominje ova tema da i ja pitam Very Happy . Dakle, da li sam ja u krivu ili se u mom natalu kao drugi muz moze pojaviti osoba koja je lav u horoskopu (sunce vladar lava mi je u 6. kuci u vodenjaku, cime mislim da bih ga trebala upoznati na poslu). Vladar vodenjaka uran mi je u 4. kuci sto po mome aludira na rastavu prvog braka ili cak mozda i njegovog braka??? A s obzirom da je i uran upleten koji se veze uz avijticare, letace mislim da ima ulogu u cijeloj prici jer se on bavi padobranstvom. 9. kuca mi je u ovnu, vladar ovna mars mi je u 6. kuci u konjukciji sa suncem (vladarom njegovog znaka), a kod zena se kao potencijalni muskarac gleda mars zar ne? Da li sam u pravu ili sam si sve to krivo protumacila???Laughing 

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 45
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  ena1976 Sre Jul 24, 2013 11:56 pm

nikica ::Kad se vec spominje ova tema da i ja pitam Very Happy . Dakle, da li sam ja u krivu ili se u mom natalu kao drugi muz moze pojaviti osoba koja je lav u horoskopu (sunce vladar lava mi je u 6. kuci u vodenjaku, cime mislim da bih ga trebala upoznati na poslu). Vladar vodenjaka uran mi je u 4. kuci sto po mome aludira na rastavu prvog braka ili cak mozda i njegovog braka??? A s obzirom da je i uran upleten koji se veze uz avijticare, letace mislim da ima ulogu u cijeloj prici jer se on bavi padobranstvom. 9. kuca mi je u ovnu, vladar ovna mars mi je u 6. kuci u konjukciji sa suncem (vladarom njegovog znaka), a kod zena se kao potencijalni muskarac gleda mars zar ne? Da li sam u pravu ili sam si sve to krivo protumacila???Laughing 
na osnovu čega misliš da bim bio Lav u horoskopu?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  nikica Sre Jul 24, 2013 11:58 pm

pa ne mislim...Laughing ...sve to nesto iscitavam na svoj nacin, ali me zanima misljenje nekoga tko je puno strucniji i iskusniji od mene. Hvala:D 

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 45
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty nastavak - drugi brak

Počalji  olga Sre Jul 31, 2013 6:57 pm

Zorica ::Osoba koju si opisala se uklapa u neke pokazatelje drugog braka ( gledaju ci tvoj natal). Treba da budes jako oprezna ali ako zelis kontakt treba da utradis mnogo suptilno. On voli da lovi , ali i voli da ga zena izazove da je ulovi.Mislim da sam bila jasna? Wink 
on puno putuje, kakve su nam šanse da se ponovo sretnemo? ja sam taman došla sa odmora a on otputovao kako čujem u Litvaniju i vraća se tek 15.8? Hvala

olga

Broj poruka : 21
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 06.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Natasha-77 Čet Avg 01, 2013 12:44 pm

[quote="nikica"]Kad se vec spominje ova tema da i ja pitam Very Happy . Dakle, da li sam ja u krivu ili se u mom natalu kao drugi muz moze pojaviti osoba koja je lav u horoskopu (sunce vladar lava mi je u 6. kuci u vodenjaku, cime mislim da bih ga trebala upoznati na poslu). Vladar vodenjaka uran mi je u 4. kuci sto po mome aludira na rastavu prvog braka ili cak mozda i njegovog braka??? A s obzirom da je i uran upleten koji se veze uz avijticare, letace mislim da ima ulogu u cijeloj prici jer se on bavi padobranstvom. 9. kuca mi je u ovnu, vladar ovna mars mi je u 6. kuci u konjukciji sa suncem (vladarom njegovog znaka), a kod zena se kao potencijalni muskarac gleda mars zar ne? Da li sam u pravu ili sam si sve to krivo protumacila???Laughing [/quo

I ja imam isto kao i ti vladar 7 Uran u 4 u Skorpiji i vladar 9. Ovan..zanima me da li to uvek dovodi do razvoda???
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  ena1976 Čet Avg 01, 2013 6:33 pm

Natasha-77 :: I ja imam isto kao i ti vladar 7 Uran u 4 u Skorpiji i vladar 9. Ovan..zanima me da li to uvek dovodi do razvoda???
[/quote]
Nataša, mislim da smo imale sličan raspored, ako se dobro sećam tvog hor., a natalna sada neće da ti se otvori Neutral 

Ma kakav razvod, ja sa istim pozicijama, ni prvog muža ne mogu da prepoznam i navatam Laughing  Ne može to biti parametar, bitni su aspekti
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Natasha-77 Pet Avg 02, 2013 9:46 am

hahahahaha,bas si me nasmejala...ja sam mislila da si razvedena:lol!: ....ja sam u braku,pa zato pitam
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  ena1976 Pet Avg 02, 2013 8:01 pm

Natasha-77 ::hahahahaha,bas si me nasmejala...ja sam mislila da si razvedena:lol!: ....ja sam u braku,pa zato pitam

hahaha ne smej se tuđoj nesreći hahahaha
sad se setih, al ne mogu da nađem gde smo smestile našu prepisku o SA preko IC-a, pa da iskoristim da te ovde pitam, jel bilo nekih dešavanja pri poslednjem prelasku ili i ti čekaš kraj avgusta da nam ponovo pređe IC?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Natasha-77 Pet Avg 16, 2013 11:21 am

ena1976 ::
Natasha-77 ::hahahahaha,bas si me nasmejala...ja sam mislila da si razvedena:lol!: ....ja sam u braku,pa zato pitam
hahaha ne smej se tuđoj nesreći hahahaha
sad se setih, al ne mogu da nađem gde smo smestile našu prepisku o SA preko IC-a, pa da iskoristim da te ovde pitam, jel bilo nekih dešavanja pri poslednjem prelasku ili i ti čekaš kraj avgusta da nam ponovo pređe IC?
Pa nesto se ne secam bas...moracu da obratim paznju na sledeci:D 
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  ena1976 Pet Avg 16, 2013 11:41 am

Natasha-77 ::Pa nesto se ne secam bas...moracu da obratim paznju na sledeci:D 
Ni kod mene nije bilo promena a obzirom da je SA u pitanju - u toliko bolje Smile 
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  **Bilja** Ned Avg 18, 2013 9:03 pm

preeee teško mi je skužiti to sve za drugi brak... može li mi ko reći šta se meni vidi za drugi brak... ima li ga i kakav bi drugi muž bio.. heheheh  Very Happy
**Bilja**
**Bilja**

Broj poruka : 13
Godina : 41
Datum upisa : 12.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kako prepoznati drugog "muža" Empty Re: kako prepoznati drugog "muža"

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu